Back to top

16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα

Κυρ, 09/12/2018

Αποτελέσματα 16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα

 

[Πηγή: chronolog]

16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα half
16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
25 25 1 188 ΚΑΛΠΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-39 Great 1980 Male 1:32:35
5 5 1 496 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30-34 Σ.Κ.Α ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 1983 Male 1:20:21
50 50 1 50 ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 55-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1959 Male 1:37:56
8 8 1 127 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 50-54 STOIKOS RUNNERS/SDYTH 1965 Male 1:22:28
150 143 1 486 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ -67 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1949 Male 1:53:54
63 1 1 232 ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ W30-44 1977 Female 1:39:35
21 21 1 260 ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ -18 ΑΕΛ 2000 Male 1:30:30
64 2 1 512 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ W-29 ΣΔΥΚ 1988 Female 1:40:17
22 22 1 245 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 60-67 Marathon club 1957 Male 1:30:58
1 1 1 487 ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 19-29 EXALCO - ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟY 1991 Male 1:12:17
2 2 1 351 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ 40-44 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ/KRG 1976 Male 1:19:15
77 4 1 334 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ W45- ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1972 Female 1:41:51
3 3 1 249 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 45-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1969 Male 1:19:35
4 4 2 218 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΑΝΗΣ 40-44 ΤΡΑΧΙΝΑ ΦΘ/ΔΟΣ 1977 Male 1:19:50
196 186 2 107 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ -18 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2001 Male 1:59:54
68 3 2 267 ΛΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ W30-44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1980 Female 1:40:24
37 37 2 110 ΓΚΟΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 60-67 ΣΔΥΘ 1956 Male 1:34:58
221 206 2 105 ΓΚΙΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -67 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1946 Male 2:04:06
72 69 2 136 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑΣ 55-59 Α.Ε.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 1961 Male 1:41:15
9 9 2 528 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΖΗΣΗΣ 19-29 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1990 Male 1:25:11
42 42 2 497 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 30-34 1986 Male 1:35:50
32 32 2 502 ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ 35-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ-ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1979 Male 1:34:14
225 16 2 274 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΚΑΡΟΛΙΝΑ W-29 GRE.A.T TEAM 1990 Female 2:04:34
12 12 2 265 ΛΙΟΥΠΑΣ ΖΗΣΗΣ 45-49 TEAM CYBERSTREAM 1968 Male 1:26:50
121 5 2 347 ΝΑΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ W45- ΣΚΑΜ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1969 Female 1:48:27
13 13 2 437 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 50-54 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1967 Male 1:27:26
47 47 3 449 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-34 ΦΑΡΣΑΛΑ 1987 Male 1:37:00
15 15 3 358 ΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1972 Male 1:29:01
291 29 3 257 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ W-29 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΑΓΙΑΣ 1998 Female 2:16:36
313 279 3 262 ΛΙΑΠΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ -67 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1947 Male 2:25:16
6 6 3 182 ΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1974 Male 1:21:01
38 38 3 119 ΓΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1980 Male 1:35:14
49 49 3 120 ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 60-67 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1954 Male 1:37:08
83 79 3 100 ΓΚΕΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 55-59 ΣΕΒΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 1960 Male 1:42:17
19 19 3 93 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΗΘΡΑΣ 50-54 ΔΟΞΑ ΥΠΑΤΗΣ 1966 Male 1:29:43
128 6 3 371 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ W45- sciencetraining.gr 1967 Female 1:49:42
11 11 3 317 ΜΠΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19-29 1991 Male 1:26:22
308 275 3 455 ΣΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ -18 2000 Male 2:23:21
132 7 3 210 ΚΑΤΜΕΡΟΥ ΘΩΜΗ W30-44 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 1974 Female 1:51:16
58 58 4 81 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 35-39 _ 1979 Male 1:39:10
16 16 4 521 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ IΩΑΝΝΗΣ 45-49 LARISSA MARATHON RUNNERS CLUB 1970 Male 1:29:10
157 8 4 2 BOTHOU ELENI W30-44 1980 Female 1:54:56
7 7 4 195 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 40-44 1977 Male 1:21:55
293 30 4 464 ΤΖΑΛΑΜΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ W-29 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1988 Female 2:17:19
51 51 4 115 ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 30-34 1985 Male 1:38:03
263 21 4 532 ΧΤΕΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ W45- ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1972 Female 2:11:37
52 52 4 32 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 60-67 ΣΜΝΛ 1951 Male 1:38:08
23 23 4 45 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 50-54 1963 Male 1:32:24
310 276 4 163 ΖΙΩΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ -18 1999 Male 2:24:45
101 97 4 269 ΜAGALIOS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 55-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1962 Male 1:45:14

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
57 13 1186 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1973 Female 0:32:12
25 4 1166 ΤΣΙΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 Female 0:26:14
91 58 1069 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2005 Male 0:41:15
4 4 1043 ΓΡΙΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1977 Male 0:20:46
102 37 1093 ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΟΛΙΝΑ 2009 Female 0:44:31
68 20 1114 ΝΑΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 1975 Female 0:34:59
36 7 1111 ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ ΞΑΝΘΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 1987 Female 0:29:50
47 37 1178 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1966 Male 0:31:10
15 14 1006 SMARNAKIS APOSTOLOS 1993 Male 0:24:03
113 43 1060 ΚΑΜΠΙΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1945 Female 0:53:28
79 27 1156 ΤΖΙΑΡΤΖΙΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1965 Female 0:37:27
58 14 1160 ΤΣΑΓΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 1978 Female 0:32:49
26 22 1118 ΜΠΕΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1966 Male 0:26:39
92 34 1013 ΑΓΡΟΚΩΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1963 Female 0:41:34
5 5 1072 ΚΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΒΑΣ 1983 Male 0:21:01
103 66 1110 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2002 Male 0:44:54
69 49 1150 ΣΒΑΡΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΜΝΛ 2000 Male 0:35:15
37 8 1112 ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 1982 Female 0:29:50
48 38 1179 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1999 Male 0:31:10
16 15 1192 ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΟΣ 1968 Male 0:25:13
80 28 1079 ΚΟΥΛΟΥΚΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1971 Female 0:37:44
59 45 1171 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 2006 Male 0:32:57
27 23 1098 ΜΑΝΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥ ΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1968 Male 0:26:47
93 59 1176 ΧΑΤΖΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1963 Male 0:41:34
6 6 1024 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1943 Male 0:21:28
104 67 1109 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1972 Male 0:44:58
70 50 1151 ΣΒΑΡΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΜΝΛ 1999 Male 0:35:15
38 9 1144 ΠΙΤΣΙΛΚΑ ΕΛΕΝΗ 1977 Female 0:29:54
49 39 1102 ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1974 Male 0:31:10
17 16 1129 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Ε.Α.Λ.-ΠΗΓΑΣΟΣ 2006 Male 0:25:17
83 54 1117 ΝΤΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2005 Male 0:40:07
81 53 1017 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 Male 0:38:38
60 46 1008 ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1948 Male 0:32:58
28 24 1120 ΠΑΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1976 Male 0:26:54
94 35 1122 ΠΑΛΕΝΤΖΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1994 Female 0:42:00
7 7 1046 ΔΡΑΚΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 Male 0:22:01
105 68 1185 ΧΑΤΖΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 1972 Male 0:48:24
71 21 1041 ΓΚΟΒΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1975 Female 0:35:24
39 30 1080 ΚΟΥΤΣΟΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΙΑ 1946 Male 0:30:04
50 40 1016 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 Male 0:31:27
18 17 1012 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1991 Male 0:25:39
84 30 1037 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2005 Female 0:40:08
82 29 1193 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΙ 1969 Female 0:39:36
61 15 1076 ΚΟΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1977 Female 0:33:01
29 25 1138 ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 2003 Male 0:27:31
95 60 1030 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1978 Male 0:43:00
8 8 1058 ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6Ο ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 2000 Male 0:22:29
106 69 1183 ΧΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2007 Male 0:48:26
72 51 1142 ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1966 Male 0:36:38
40 31 1194 ΠΑΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1977 Male 0:30:05

Σελίδες