Back to top

16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα

Κυρ, 09/12/2018

Αποτελέσματα 16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα

 

[Πηγή: chronolog]

16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα half
16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
77 4 1 334 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ W45- ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1972 Female 1:41:51
3 3 1 249 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 45-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1969 Male 1:19:35
25 25 1 188 ΚΑΛΠΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-39 Great 1980 Male 1:32:35
150 143 1 486 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ -67 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1949 Male 1:53:54
5 5 1 496 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30-34 Σ.Κ.Α ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 1983 Male 1:20:21
50 50 1 50 ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 55-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1959 Male 1:37:56
8 8 1 127 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 50-54 STOIKOS RUNNERS/SDYTH 1965 Male 1:22:28
63 1 1 232 ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ W30-44 1977 Female 1:39:35
21 21 1 260 ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ -18 ΑΕΛ 2000 Male 1:30:30
64 2 1 512 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ W-29 ΣΔΥΚ 1988 Female 1:40:17
22 22 1 245 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 60-67 Marathon club 1957 Male 1:30:58
1 1 1 487 ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 19-29 EXALCO - ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟY 1991 Male 1:12:17
2 2 1 351 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ 40-44 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ/KRG 1976 Male 1:19:15
13 13 2 437 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 50-54 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1967 Male 1:27:26
68 3 2 267 ΛΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ W30-44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1980 Female 1:40:24
4 4 2 218 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΑΝΗΣ 40-44 ΤΡΑΧΙΝΑ ΦΘ/ΔΟΣ 1977 Male 1:19:50
37 37 2 110 ΓΚΟΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 60-67 ΣΔΥΘ 1956 Male 1:34:58
221 206 2 105 ΓΚΙΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -67 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1946 Male 2:04:06
121 5 2 347 ΝΑΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ W45- ΣΚΑΜ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1969 Female 1:48:27
72 69 2 136 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑΣ 55-59 Α.Ε.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 1961 Male 1:41:15
9 9 2 528 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΖΗΣΗΣ 19-29 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1990 Male 1:25:11
225 16 2 274 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΚΑΡΟΛΙΝΑ W-29 GRE.A.T TEAM 1990 Female 2:04:34
42 42 2 497 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 30-34 1986 Male 1:35:50
32 32 2 502 ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ 35-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ-ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1979 Male 1:34:14
12 12 2 265 ΛΙΟΥΠΑΣ ΖΗΣΗΣ 45-49 TEAM CYBERSTREAM 1968 Male 1:26:50
196 186 2 107 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ -18 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2001 Male 1:59:54
291 29 3 257 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ W-29 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΑΓΙΑΣ 1998 Female 2:16:36
128 6 3 371 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ W45- sciencetraining.gr 1967 Female 1:49:42
313 279 3 262 ΛΙΑΠΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ -67 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1947 Male 2:25:16
47 47 3 449 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-34 ΦΑΡΣΑΛΑ 1987 Male 1:37:00
15 15 3 358 ΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1972 Male 1:29:01
38 38 3 119 ΓΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1980 Male 1:35:14
6 6 3 182 ΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1974 Male 1:21:01
49 49 3 120 ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 60-67 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1954 Male 1:37:08
132 7 3 210 ΚΑΤΜΕΡΟΥ ΘΩΜΗ W30-44 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 1974 Female 1:51:16
19 19 3 93 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΗΘΡΑΣ 50-54 ΔΟΞΑ ΥΠΑΤΗΣ 1966 Male 1:29:43
308 275 3 455 ΣΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ -18 2000 Male 2:23:21
11 11 3 317 ΜΠΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19-29 1991 Male 1:26:22
83 79 3 100 ΓΚΕΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 55-59 ΣΕΒΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 1960 Male 1:42:17
14 14 4 51 ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 19-29 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1988 Male 1:28:03
58 58 4 81 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 35-39 _ 1979 Male 1:39:10
293 30 4 464 ΤΖΑΛΑΜΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ W-29 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1988 Female 2:17:19
16 16 4 521 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ IΩΑΝΝΗΣ 45-49 LARISSA MARATHON RUNNERS CLUB 1970 Male 1:29:10
263 21 4 532 ΧΤΕΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ W45- ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1972 Female 2:11:37
7 7 4 195 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 40-44 1977 Male 1:21:55
51 51 4 115 ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 30-34 1985 Male 1:38:03
101 97 4 269 ΜAGALIOS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 55-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1962 Male 1:45:14
52 52 4 32 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 60-67 ΣΜΝΛ 1951 Male 1:38:08
157 8 4 2 BOTHOU ELENI W30-44 1980 Female 1:54:56
310 276 4 163 ΖΙΩΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ -18 1999 Male 2:24:45

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
77 25 1029 ΓΙΑΝΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 1955 Female 0:37:16
45 35 1087 ΛΥΜΠΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2007 Male 0:30:45
95 60 1030 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1978 Male 0:43:00
13 12 1140 ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1994 Male 0:23:50
106 69 1183 ΧΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2007 Male 0:48:26
24 3 1077 ΚΟΝΤΟΤΟΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 Female 0:26:13
56 12 1101 ΜΠΑΛΚΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1992 Female 0:32:05
67 19 1085 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1978 Female 0:34:57
35 6 1033 ΓΙΩΤΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΤΡΑΧΙΝΑ 1964 Female 0:29:47
85 31 1059 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1972 Female 0:40:14
3 3 1172 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1974 Male 0:19:59
78 26 1152 ΣΓΟΥΡΔΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1955 Female 0:37:16
46 36 1036 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2007 Male 0:30:49
96 61 1031 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 Male 0:43:00
14 13 1191 ΣΑΜΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 Male 0:23:51
107 70 1170 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1972 Male 0:50:46
25 4 1166 ΤΣΙΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 Female 0:26:14
57 13 1186 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1973 Female 0:32:12
68 20 1114 ΝΑΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 1975 Female 0:34:59
36 7 1111 ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ ΞΑΝΘΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 1987 Female 0:29:50
86 32 1089 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΗ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1971 Female 0:40:16
4 4 1043 ΓΡΙΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1977 Male 0:20:46
79 27 1156 ΤΖΙΑΡΤΖΙΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1965 Female 0:37:27
47 37 1178 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1966 Male 0:31:10
97 62 1003 PAPANTONIOU DIMOS 2009 Male 0:43:46
15 14 1006 SMARNAKIS APOSTOLOS 1993 Male 0:24:03
108 38 1154 ΣΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1973 Female 0:50:49
26 22 1118 ΜΠΕΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1966 Male 0:26:39
58 14 1160 ΤΣΑΓΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 1978 Female 0:32:49
69 49 1150 ΣΒΑΡΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΜΝΛ 2000 Male 0:35:15
37 8 1112 ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 1982 Female 0:29:50
87 55 1035 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1971 Male 0:40:18
5 5 1072 ΚΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΒΑΣ 1983 Male 0:21:01
80 28 1079 ΚΟΥΛΟΥΚΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1971 Female 0:37:44
48 38 1179 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1999 Male 0:31:10
98 63 1078 ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1973 Male 0:43:52
16 15 1192 ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΟΣ 1968 Male 0:25:13
109 39 1181 ΧΑΤΖΗΠΟΥΛΙΟΥ ΑΧΙΛΛΙΑ 2010 Female 0:50:51
27 23 1098 ΜΑΝΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥ ΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1968 Male 0:26:47
59 45 1171 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 2006 Male 0:32:57
70 50 1151 ΣΒΑΡΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΜΝΛ 1999 Male 0:35:15
38 9 1144 ΠΙΤΣΙΛΚΑ ΕΛΕΝΗ 1977 Female 0:29:54
88 33 1103 ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2002 Female 0:40:30
6 6 1024 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1943 Male 0:21:28
81 53 1017 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 Male 0:38:38
49 39 1102 ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1974 Male 0:31:10
99 64 1155 ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2011 Male 0:43:57
17 16 1129 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Ε.Α.Λ.-ΠΗΓΑΣΟΣ 2006 Male 0:25:17
110 40 1168 ΤΣΙΟΥΡΗ ΑΛΕΞΙΑ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 2004 Female 0:51:00
28 24 1120 ΠΑΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1976 Male 0:26:54

Σελίδες