Back to top

16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα

Κυρ, 09/12/2018

Αποτελέσματα 16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα

 

[Πηγή: chronolog]

16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα half
16ος Ημιμαραθώνιος Τύρναβος Λάρισσα 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
255 236 12 1 BAKALIS VASILIOS 55-59 EAL 1959 Male 2:10:41
157 8 4 2 BOTHOU ELENI W30-44 1980 Female 1:54:56
176 167 40 3 GKEKAS APOSTOLOS 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1972 Male 1:57:42
231 213 19 4 GKOUVANIS CHRIS 30-34 Great 1983 Male 2:05:00
287 261 19 8 KAPROUSIOUTIIS ZISIS 19-29 1989 Male 2:16:35
162 153 34 9 KOUKOUTIANOS GIORGOS 40-44 1974 Male 1:56:20
289 27 19 12 MINO ANTONIA W30-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 1987 Female 2:16:36
192 182 26 13 MOSCHOU PANAGIOTIS 35-39 1982 Male 1:59:15
292 263 21 14 PALODI ELION 19-29 1994 Male 2:17:14
123 118 10 15 PANTAZIS ALEXANDROS 19-29 1996 Male 1:48:41
330 288 24 16 PANTAZIS NIKOLAS 19-29 1997 Male 2:32:15
175 166 39 19 PERAKIS CHRISTIAN 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1970 Male 1:57:42
160 152 35 20 POPOTONASIOS KONSTANTINOS 45-49 S M LARISSAS 1971 Male 1:55:41
178 169 36 22 SISKOS IOANNIS 40-44 1974 Male 1:57:46
206 193 15 25 SYRAKIS DIMITRIOS 60-67 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1957 Male 2:01:19
209 196 16 26 SYRAKIS GEORGIOS 60-67 Π.Δ.Σ. Οδυσσέας 1956 Male 2:02:14
153 146 16 27 TSALAMIDAS GEORGIOS 50-54 1963 Male 1:54:04
120 116 9 28 TZIALLAS SPIROS 19-29 ΣΔΙ 1991 Male 1:48:27
326 42 7 30 ΑΒΔΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ W-29 1988 Female 2:30:33
52 52 4 32 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 60-67 ΣΜΝΛ 1951 Male 1:38:08
174 165 22 34 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 35-39 1982 Male 1:57:34
301 270 60 35 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1974 Male 2:21:24
163 154 12 36 ΑΚΕΡΜΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ 60-67 ΣΔΥΒ 1954 Male 1:56:38
135 128 28 37 ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40-44 ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1976 Male 1:51:31
125 120 25 38 ΑΛΑΜΑΝΗΣ ΤΑΣΟΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1973 Male 1:49:10
323 39 6 39 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΘΗΝΑ W-29 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1990 Female 2:28:43
53 53 5 44 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 30-34 Σ.Μ.Λ 1986 Male 1:38:19
23 23 4 45 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 50-54 1963 Male 1:32:24
108 104 13 43 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 35-39 KALDIS RUNNING TEAM 1978 Male 1:45:54
76 73 15 47 ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 40-44 Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ/KRG 1973 Male 1:41:49
264 243 51 48 ΑΡΓΥΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 45-49 1968 Male 2:11:41
14 14 4 51 ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 19-29 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1988 Male 1:28:03
50 50 1 50 ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 55-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1959 Male 1:37:56
124 119 14 52 ΑΡΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30-34 Running Team Farsala 1985 Male 1:49:04
328 286 18 57 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 55-59 MONAXIKOΣ ΛΥΚΟΣ 1962 Male 2:31:05
329 287 23 56 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 19-29 MONAXIKOΣ ΛΥΚΟΣ 1992 Male 2:31:06
24 24 5 60 ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 19-29 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1988 Male 1:32:29
88 84 9 63 ΒΑΣΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1978 Male 1:43:22
271 25 17 64 ΒΕΛΙΟΥΛΗ ΑΛΕΞΙΑ W30-44 1977 Female 2:13:18
241 223 56 65 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-44 1974 Male 2:06:47
99 95 27 67 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 45-49 Ε.Ο.Σ ΑΛΜΥΡΟΥ 1971 Male 1:45:09
41 41 10 70 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-44 ΣΔΥΒ 1974 Male 1:35:42
337 292 5 71 ΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -18 2000 Male 2:50:41
197 187 45 72 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-44 KARDITSA RUNNING CLUB 1976 Male 1:59:55
119 115 24 74 ΓΑΤΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1975 Male 1:48:22
290 28 20 75 ΓΑΤΣΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ W30-44 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ 1979 Female 2:16:36
295 265 54 77 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 45-49 ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1968 Male 2:18:14
112 108 8 326 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 60-67 1955 Male 1:46:51
204 192 47 79 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1976 Male 2:01:00
58 58 4 81 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 35-39 _ 1979 Male 1:39:10

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
97 62 1003 PAPANTONIOU DIMOS 2009 Male 0:43:46
100 65 1004 PAPANTONIOU GIORGOS 1967 Male 0:44:06
15 14 1006 SMARNAKIS APOSTOLOS 1993 Male 0:24:03
60 46 1008 ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1948 Male 0:32:58
32 5 1009 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1981 Female 0:28:58
18 17 1012 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1991 Male 0:25:39
92 34 1013 ΑΓΡΟΚΩΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1963 Female 0:41:34
50 40 1016 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 Male 0:31:27
81 53 1017 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 Male 0:38:38
9 1 1190 ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1982 Female 0:22:50
6 6 1024 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1943 Male 0:21:28
10 9 1026 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1972 Male 0:22:53
31 27 1028 ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1972 Male 0:28:55
77 25 1029 ΓΙΑΝΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 1955 Female 0:37:16
96 61 1031 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 Male 0:43:00
52 41 1032 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1964 Male 0:31:29
95 60 1030 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1978 Male 0:43:00
35 6 1033 ΓΙΩΤΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΤΡΑΧΙΝΑ 1964 Female 0:29:47
62 47 1034 ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 1968 Male 0:33:11
87 55 1035 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1971 Male 0:40:18
46 36 1036 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2007 Male 0:30:49
84 30 1037 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2005 Female 0:40:08
71 21 1041 ΓΚΟΒΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1975 Female 0:35:24
4 4 1043 ΓΡΙΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1977 Male 0:20:46
11 10 1124 ΔΗΜΟΤΣΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1974 Male 0:23:42
7 7 1046 ΔΡΑΚΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 Male 0:22:01
12 11 1045 ΔΡΑΚΩΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 Male 0:23:45
64 48 1048 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1948 Male 0:34:39
1 1 1050 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ 2000 Male 0:19:50
43 33 1052 ΗΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1965 Male 0:30:34
42 10 1053 ΗΡΑΝΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2001 Female 0:30:28
65 17 1056 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 1980 Female 0:34:55
30 26 1057 ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 1962 Male 0:28:29
3 3 1172 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1974 Male 0:19:59
8 8 1058 ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6Ο ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 2000 Male 0:22:29
85 31 1059 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1972 Female 0:40:14
113 43 1060 ΚΑΜΠΙΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1945 Female 0:53:28
90 57 1068 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1973 Male 0:41:15
91 58 1069 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 2005 Male 0:41:15
33 28 1070 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1963 Male 0:29:04
5 5 1072 ΚΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΒΑΣ 1983 Male 0:21:01
61 15 1076 ΚΟΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1977 Female 0:33:01
24 3 1077 ΚΟΝΤΟΤΟΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 Female 0:26:13
98 63 1078 ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1973 Male 0:43:52
99 64 1155 ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2011 Male 0:43:57
80 28 1079 ΚΟΥΛΟΥΚΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1971 Female 0:37:44
39 30 1080 ΚΟΥΤΣΟΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΙΑ 1946 Male 0:30:04
23 2 1082 ΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1974 Female 0:26:05
20 19 1115 ΛΑΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1949 Male 0:25:49
67 19 1085 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1978 Female 0:34:57

Σελίδες