Back to top

5ος Αγώνας Ελάφι Βαρυμπόμπης

Κυρ, 06/01/2019

Αποτελέσματα  5ου Αγώνα Ελάφι Βαρυμπόμπης

 

 

5ο Ελάφι Βαρυμπόμπης 16KM
5ο Ελάφι Βαρυμπόμπης 6KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
100 100 96 658 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΦΑΝΣ. /TOP CYCLES 1977 Male 1:35:54
43 43 40 577 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1977 Male 1:27:49
54 54 51 736 ΧΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 Male 1:29:52
304 304 39 440 ΚΑΚΑΝΗ ΟΛΓΑ 1977 Female 2:04:05
91 91 87 474 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ HELIC SA 1977 Male 1:34:36
343 343 297 410 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Never give up 1977 Male 2:14:20
354 354 49 487 ΚΟΝΤΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1977 Female 2:18:14
333 333 290 677 ΣΟΥΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1977 Male 2:10:35
355 355 50 451 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ 1977 Female 2:18:22
58 58 55 346 ΑΝΔΡΕΪΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Toulas Runners 1977 Male 1:30:22
217 217 198 624 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1977 Male 1:48:47
70 70 67 731 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 02 ATHLET STORE LEYKADA 1977 Male 1:32:00
160 160 152 374 ΒΟΥΤYΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ MAZORETES 1977 Male 1:42:55
139 139 133 715 ΤΣΙΚΡΙΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 Male 1:40:54
258 258 230 675 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 Male 1:55:04
51 51 48 508 ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1978 Male 1:29:21
152 152 144 734 ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1978 Male 1:41:59
31 31 29 729 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ PERIKLISTRAINING 1978 Male 1:24:31
163 163 155 722 ΦΑΜΕΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΕΥΚΛΗΣ 1978 Male 1:43:17
211 211 192 480 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΟΜΗΡΟΣ 1978 Male 1:47:36
32 32 3 739 ΨΑΛΤΗ ΜΑΡΙΑ ΦΑΠΕΡΛΕ 1978 Female 1:24:32
122 122 116 500 ΚΟΥΡΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΕΔΑΣ 1978 Male 1:40:01
170 170 161 632 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1978 Male 1:44:12
224 224 204 626 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ 1978 Male 1:50:42
13 13 2 594 ΞΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ Η καρδια του παιδιού 1978 Female 1:15:11
246 246 223 362 ΑΥΓΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΟ.ΠΑ. 1978 Male 1:53:48
253 253 227 721 ΦΑΛΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1978 Male 1:54:45
225 225 205 711 ΤΣΕΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ SANTA RUNNING TEAM 1978 Male 1:50:49
125 125 119 400 ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ EVIA MINES RUNNING TEAM 1978 Male 1:40:13
104 104 100 783 ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 Male 1:36:27
115 115 110 643 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ CHUCK NORRIS TEAM 1978 Male 1:38:45
216 216 197 553 ΜΕΝΕΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Run Run Run Jump 1978 Male 1:48:46
279 279 244 428 ΖΕ'Ι'ΜΠΕΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ FREE RUNNERS 1978 Male 1:58:47
199 199 16 631 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ OutRun 1979 Female 1:46:42
190 190 176 588 ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ SALIGARIA 1979 Male 1:46:12
101 101 97 533 ΛΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΠΕΡΛΕ 1979 Male 1:35:55
223 223 203 389 ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DESFA Runners 1979 Male 1:50:41
144 144 137 459 ΚΑΡΑΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ CFNZ 1979 Male 1:40:58
192 192 178 408 ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1979 Male 1:46:21
316 316 276 499 ΚΟΥΡΣΟΣ ΜΕΛΕΤΗΣ GOSPORT 1979 Male 2:06:29
307 307 40 537 ΜΑΝΙΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1979 Female 2:04:20
336 336 44 351 ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1979 Female 2:12:10
95 95 91 368 ΒΑΣΙΛΟΝΙΚΟΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1979 Male 1:35:02
379 379 58 486 ΚΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 1979 Female 2:38:05
81 81 77 601 ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ. Πειραιά 1979 Male 1:33:47
60 60 57 740 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΛΦΑ RUNNING TEAM 1979 Male 1:30:34
82 82 78 562 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1979 Male 1:33:48
230 230 210 511 ΚΩΒΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 1979 Male 1:51:03
73 73 70 583 ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΩΡΑΦΑ 1980 Male 1:33:06
153 153 145 516 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1980 Male 1:42:02

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
150 150 38 191 ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ 1990 Female 0:56:28
4 4 4 77 ΚΑΦΩΡΟΣ ΑΛΚΗΣ Red Star 1993 Male 0:30:08
28 28 22 117 ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1993 Male 0:38:47
197 197 141 228 ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1993 Male 1:07:31
27 27 6 21 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ . 1994 Female 0:38:45
152 152 39 153 ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΗΡΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1998 Female 0:56:38
115 115 29 222 ΧΕΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1998 Female 0:50:12
119 119 88 249 ΔΕΥΤΕΡΙΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2000 Male 0:50:23
98 98 74 263 ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Male 0:47:52
162 162 43 217 ΦΛΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2000 Female 0:57:56
141 141 106 17 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ MARISTES RUNNERS 2000 Male 0:55:19
73 73 55 247 ΣΑΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 Male 0:45:29
88 88 67 241 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 Male 0:46:35
131 131 98 227 ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2000 Male 0:51:32
31 31 24 261 ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ 2000 Male 0:39:36
163 163 120 269 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 Male 0:57:59
53 53 42 225 ΝΤΕΛΑΛΗΣ ΤΑΣΟΣ 2000 Male 0:43:01
21 21 17 242 ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 Male 0:36:53
153 153 114 266 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Male 0:56:51
100 100 75 212 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2000 Male 0:48:32
64 64 17 238 ΜΙΣΙΡΛΗ ΜΑΡΚΕΛΑ 2000 Female 0:45:00
54 54 43 248 ΣΤΡΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2000 Male 0:43:11
22 22 18 265 ΦΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Male 0:36:56
65 65 18 254 ΠΑΛΜΑ ΦΕΡΝΑΝΤΟ 2000 Female 0:45:01
191 191 138 268 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2000 Male 1:03:01
144 144 108 245 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 Male 0:55:52
202 202 143 219 ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2000 Male 1:34:29
91 91 70 260 ΚΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2000 Male 0:47:13
181 181 132 252 ΒΕΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 Male 1:00:57
23 23 19 244 ΤΡΑΪΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 Male 0:36:58
2 2 2 264 ΝΙΝΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 2000 Male 0:28:42
66 66 48 257 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 Male 0:45:05
103 103 26 256 ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2000 Female 0:48:45
93 93 72 251 ΠΑΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2000 Male 0:47:32
57 57 14 246 ΠΑΝΤΑΖΗ ΔΑΝΑΗ 2000 Female 0:43:39
104 104 27 211 ΚΑΡΑΚΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2000 Female 0:49:09
194 194 140 236 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000 Male 1:05:08
47 47 10 239 ΝΤΑΛΗ ΑΝΔΡΙΑ 2000 Female 0:41:56
147 147 110 235 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 Male 0:56:11
94 94 73 240 ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2000 Male 0:47:35
58 58 44 259 ΒΛΑΣΤΟΣ ΑΡΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2000 Male 0:43:59
126 126 93 258 ΜΠΑΣΚΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2000 Male 0:51:02
48 48 38 255 ΜΑΣΤΡΑΧΑΣ ΝΙΚΟΣ 2000 Male 0:42:10
16 16 3 215 ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2000 Female 0:35:43
106 106 28 220 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 Female 0:49:39
128 128 95 253 ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2000 Male 0:51:15
139 139 104 243 ΚΑΠΟΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 Male 0:54:54
18 18 4 82 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΜΟΝΙΚΑ 2000 Female 0:36:38
118 118 31 250 ΠΑΠΑΧΕΙΜΩΝΑ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 2000 Female 0:50:23
166 166 123 237 ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΥ ΜΑΪΚ 2000 Male 0:58:17

Σελίδες