Back to top

5ος Αγώνας Ελάφι Βαρυμπόμπης

Κυρ, 06/01/2019

Αποτελέσματα  5ου Αγώνα Ελάφι Βαρυμπόμπης

 

 

5ο Ελάφι Βαρυμπόμπης 16KM
5ο Ελάφι Βαρυμπόμπης 6KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
311 311 271 506 ΚΟΥΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SPOT FITNESS 1989 Male 2:05:29
29 29 27 360 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ASPROPYRGOS RUNNERS 1989 Male 1:24:20
283 283 247 369 ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1989 Male 1:59:26
197 197 182 628 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΑΝΟΣ ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 1989 Male 1:46:41
74 74 71 596 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Go sport 1989 Male 1:33:06
284 284 37 661 ΡΟΥΣΤΑ ΕΛΕΝΗ MATONERI RUNNERS 1989 Female 1:59:32
111 111 106 485 ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 Male 1:38:06
17 17 15 382 ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1990 Male 1:17:25
106 106 5 685 ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΜΑΡΙΝΑ – ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ CHOZEN MOUNTAIN TEAM 1991 Female 1:36:57
86 86 82 697 ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ HAPPY THREE FRIENDS 1991 Male 1:34:03
212 212 193 383 ΓΕΡΑΡΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 Male 1:47:36
14 14 12 522 ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 1991 Male 1:16:29
185 185 174 384 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Aegean Running Team 1991 Male 1:45:35
147 147 140 762 ΜΠΕΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1992 Male 1:41:06
204 204 19 439 ΚΑΚΑΒΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1992 Female 1:46:52
10 10 10 468 ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Myathlete-ChoZen 1992 Male 1:14:48
164 164 9 764 ΜΠΕΤΕΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 1993 Female 1:43:17
368 368 52 725 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 1994 Female 2:28:39
275 275 35 712 ΤΣΙΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΡΜΑΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ 1994 Female 1:58:38
15 15 13 325 LEONIDOU VIKTOR OLOV 1994 Male 1:16:58
292 292 254 759 ΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1994 Male 2:01:27
252 252 226 774 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1994 Male 1:54:42
127 127 121 773 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 Male 1:40:27
331 331 288 771 ΚΑΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 1995 Male 2:09:55
281 281 246 365 ΒΑΡΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΗΝΑ 1995 Male 1:59:15
133 133 127 772 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1996 Male 1:40:45
155 155 147 756 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 1996 Male 1:42:12
21 21 19 805 ΒΕΡΟΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 Male 1:21:05
241 241 218 817 APNAULD BRUCKER 2000 Male 1:52:59
347 347 300 798 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 Male 2:15:10
22 22 20 807 ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΝΟΣ 2000 Male 1:21:23
328 328 286 791 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 2000 Male 2:08:06
167 167 158 770 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΗΣ 2000 Male 1:43:49
1 1 1 795 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 2000 Male 1:09:44
210 210 191 816 ΤΣΙΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 2000 Male 1:47:34
117 117 111 797 ΚΟΡΔΟΣ ΗΛΙΑΣ 2000 Male 1:39:19
45 45 42 814 BIEHLER PETER 2000 Male 1:28:19
24 24 22 785 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2000 Male 1:22:51
320 320 279 742 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2000 Male 2:06:40
288 288 251 812 ΜΑΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000 Male 2:01:03
46 46 43 808 ΒΟΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2000 Male 1:28:37
267 267 235 802 ΚΟΣΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Male 1:58:03
87 87 83 789 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2000 Male 1:34:07
4 4 4 804 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Male 1:10:57
162 162 154 782 ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 Male 1:43:01
141 141 7 786 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ 2000 Female 1:40:55
47 47 44 809 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 Male 1:28:45
181 181 171 799 ΒΕΚΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000 Male 1:45:28
257 257 28 765 ΜΠΟΥΤΣΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2000 Female 1:55:03
330 330 43 821 ΣΛΑΤΑ ΑΛΜΑ 2000 Female 2:09:31

Σελίδες

Σελίδες