Back to top

6ος Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου

Κυρ, 23/12/2018
6ος Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου 22,4ΚΜ
6ος Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου 5.5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
223 208 84 1563 ΤΖΑΝΕΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40-49 Male 3:28:55
4 4 2 1303 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 17-29 Male 2:18:05
328 27 12 1561 ΣΑΝΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 17-39 Female 4:05:29
384 42 27 1569 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 40-59 Female 4:58:03
216 202 55 1355 ΜΠΕΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 30-39 Male 3:27:54
238 222 61 1566 ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΑΝΟΣ 30-39 Male 3:35:33
323 299 39 1564 ΚΥΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 17-29 Male 4:03:01
343 315 125 1570 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 40-49 Male 4:12:14
207 195 28 1281 ΜΑΚ ΛΩΡΕΝΣ 50-59 1968 URBAN TRAIL RUNNERS Male 3:24:59
293 273 9 1953 ΜΕΤΑΞΑΣ Male 1309 3:51:24
42 41 16 1562 ΡΑΠΑΤΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 Male 2:38:55
64 64 20 1173 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30-39 TΕΛΜΗΣΣΟΣ Male 2:46:12
178 170 5 1568 ΠΑΣΤΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 60 Male 3:14:57
337 311 41 1565 ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17-29 Male 4:09:57
318 294 36 1567 ΛΙΟΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 17-29 Male 4:02:20
331 306 11 1436 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 60 safans 1944 Male 4:07:09
204 193 6 1103 ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 60 1947 Male 3:24:42
352 322 12 1275 ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 60 ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1950 Male 4:21:25
366 334 14 1382 ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 60 ANEKSARTITOS 1950 Male 4:32:59
172 165 4 1158 ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 60 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1953 Male 3:13:54
364 332 13 1128 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 60 Spartan Runners 1954 Male 4:32:06
368 336 15 1316 ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 60 Σπαρτιάτες Δρομείς 1954 Male 4:34:20
332 28 1 1336 ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 60 1955 Female 4:07:10
319 295 10 1060 ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 60 DIAPLASI GYM 1956 Male 4:02:22
215 201 7 1179 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 60 Σπαρτιάτες Δρομείς 1956 Male 3:27:48
100 97 1 1185 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 60 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡ/ΠΩΝ 1956 Male 2:55:39
111 108 2 1391 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 60 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1956 Male 2:59:03
380 40 2 1198 ΚΑΤΣΟΥ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 60 ΣΔΥΜ 1956 Female 4:47:08
164 157 3 1007 FALK SCHOENFELDER 60 1957 Male 3:12:17
385 345 16 1483 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α60 ΑΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1958 Male 4:58:05
390 349 17 1557 ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Α60 APOLLON 1958 Male 5:20:27
84 83 7 1112 ΔΙΛΙΝΤΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 50-59 Β&R OUTSOURCING 1959 Male 2:52:15
199 190 25 1230 ΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 50-59 ΟΜΑΔΑ "ΟΔΕΥΩ" 1959 Male 3:23:01
307 285 46 1194 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-59 Medeon 1959 Male 3:56:45
86 85 8 1003 BIEHLER PETER 50-59 Melissia 1960 Male 2:52:37
200 191 26 1440 ΣΑΚΚΕΛΑΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 50-59 1960 Male 3:23:18
135 131 18 1021 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40-59 Απολλων Δυτικης Αττικης 1960 Male 3:05:30
361 34 21 1176 ΚΑΡΑΚΑΣΟΓΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 40-59 Ymittos Runners 1961 Female 4:29:45
325 301 49 1338 ΜΠΟΝΑΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 50-59 1961 Male 4:04:18
125 122 13 1470 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 50-59 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1962 Male 3:01:55
259 244 35 1414 ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50-59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1962 Male 3:40:31
292 272 44 1517 ΤΣΙΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50-59 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1962 Male 3:50:44
365 333 55 1077 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 50-59 Απολλων Δυτικης Αττικης 1962 Male 4:32:25
272 19 10 1295 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 40-59 SKY WOMEN RUNNING TEAM 1962 Female 3:43:22
379 39 25 1049 ΒΑΪΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 40-59 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1962 Female 4:47:08
350 320 52 1364 ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 50-59 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1963 Male 4:20:21
182 173 20 1228 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 50-59 ΣΔΡΕΘΥΜΝΟΥ 1963 Male 3:16:43
311 288 48 1217 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-59 Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΊΟΥ 1963 Male 3:57:16
279 260 38 1516 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50-59 Χιλιομόδι Κορινθίας 1963 Male 3:46:49
175 167 19 1379 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50-59 ΑΠΟΛΛΩΝ 1963 Male 3:14:13

Σελίδες

Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
67 9 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Male 0:39:33
35 46 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Male 0:34:51
78 427 ΜΑΝΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ Female 0:40:54
4 65 ΓΚΛΟΥΧ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 0:26:52
36 63 ΚΑΛΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Male 0:35:10
94 66 ΠΟΥΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Female 0:42:28
126 424 ΨΙΛΟΛΥΓΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Male 0:46:55
79 361 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Male 0:40:56
58 89 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Male 0:38:46
26 133 ΚΑΡΓΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Female 0:32:25
84 81 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 0:41:22
182 157 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΣ Male 1:36:26
95 67 ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΥ ΑΝΝΑ Female 0:42:33
48 125 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 0:36:32
127 151 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Female 0:48:00
59 59 ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:38:51
80 312 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Female 0:41:06
86 107 ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Male 0:41:26
81 161 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Female 0:41:06
97 30 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Male 0:42:46
108 43 ΣΚΑΛΕΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Female 0:45:11
40 130 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ Female 0:35:46
72 106 ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΜΕΛΙΝΑ Female 0:40:18
175 169 ΝΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Female 1:19:21
30 123 ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΝΤΙΝΟΣ Male 0:33:03
186 160 ΚΟΥΛΗΦΕΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ Female 1:45:42
20 71 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΝΙΚΗ Female 0:30:45
153 97 ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 0:53:08
132 60 ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Female 0:48:47
177 102 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Female 1:22:01
154 93 ΜΠΑΣΚΟΥΡΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Female 0:53:09
75 425 ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 0:40:43
101 149 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 0:43:18
112 146 ΤΣΟΦΑΚΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Female 0:45:34
155 142 ΤΣΟΛΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Female 0:53:10
55 180 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Male 0:38:06
168 84 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Female 1:01:06
113 38 ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Male 0:46:04
179 104 ΑΓΡΙΩΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Male 1:32:08
156 136 ΑΜΠΝΤΑΛΑ ΤΑΝΟΥΣ Male 0:53:11
77 426 ΜΑΝΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ Male 0:40:52
169 31 ΚΟΥΛΗΣ ΠΑΡΗΣ Male 1:01:15
164 6 GRACEY MARTHA 1946 Female 0:58:23
178 281 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ Σ Δ Υ 1946 Female 1:32:05
165 3 GRACEY JAMES 1949 Male 0:58:23
120 49 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ MΑΡΑΘΑΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1952 Male 0:46:30
104 90 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1955 Male 0:43:49
42 147 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΔΎ 1955 Male 0:35:54
92 131 ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΤΑΣΟΣ 1955 Male 0:42:24
171 129 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΑΓΑΘΗ ΟΜΑΔΑ 1957 Female 1:05:46

Σελίδες