Back to top

6ος Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου

Κυρ, 23/12/2018
6ος Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου 22,4ΚΜ
6ος Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου 5.5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
3 3 1 1037 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 17-29 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1990 Male 2:17:12
25 24 1 1293 ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 50-59 1964 Male 2:32:10
95 3 1 1545 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 40-59 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1972 Female 2:55:08
6 1 1 1444 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 17-39 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 1981 Female 2:18:25
8 7 1 1395 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 30-39 KALAMATA TRAIL RUNNERS 1983 Male 2:20:00
332 28 1 1336 ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 60 1955 Female 4:07:10
100 97 1 1185 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 60 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡ/ΠΩΝ 1956 Male 2:55:39
1 1 1 1491 ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1977 Male 2:13:34
4 4 2 1303 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 17-29 Male 2:18:05
97 4 2 1145 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 40-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΝΑΥΠΛΙΟ 1975 Female 2:55:10
38 37 2 1396 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 50-59 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1967 Male 2:37:57
81 2 2 1010 HAJNIC MELANIJA 17-39 adidas runners 1985 Female 2:51:10
111 108 2 1391 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 60 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1956 Male 2:59:03
12 11 2 1475 ΣΤΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 30-39 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑ 1981 Male 2:24:23
2 2 2 1489 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 40-49 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 1969 Male 2:14:49
380 40 2 1198 ΚΑΤΣΟΥ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 60 ΣΔΥΜ 1956 Female 4:47:08
5 5 3 1256 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ AΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΘΩΜΑΣ 17-29 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 1989 Male 2:18:10
140 6 3 1485 ΤΕΡΖΗ ΜΑΡΙΝΑ 40-59 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 1970 Female 3:06:51
49 48 3 1165 ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 50-59 1965 Male 2:42:00
7 6 3 1006 DIMOPOULOS IOANNIS 40-49 SPARTIATES DROMEIS\DIMOPOULOS COACHING 1970 Male 2:18:50
164 157 3 1007 FALK SCHOENFELDER 60 1957 Male 3:12:17
133 5 3 1111 ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 17-39 - 1995 Female 3:04:27
13 12 3 1373 ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 30-39 Α.Π.Σ. Δρομείς Σύρου / Turtle Palamaris Running Team 1985 Male 2:26:56
15 14 4 1233 ΚΟΥΡΒΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 30-39 THE3MULES 1986 Male 2:27:57
160 7 4 1225 ΚΟΡΔΑ ΖΩΗ 17-39 RUN247 1998 Female 3:11:19
172 165 4 1158 ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 60 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1953 Male 3:13:54
163 8 4 1387 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 40-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1975 Female 3:12:14
9 8 4 1240 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ ΑΡΗΣ 40-49 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1976 Male 2:20:41
10 9 4 1378 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17-29 HORA MESSINIAS 1990 Male 2:21:29
56 55 4 1180 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ 50-59 ΧΑΛΚΙΔΑ 1965 Male 2:43:59
16 15 5 1271 OLOV ΛΕΩΝΙΔΟΥ VIKTOR 17-29 1994 Male 2:28:26
173 9 5 1560 ΜΑΧΑΙΡΑ ΤΟΝΙΑ 40-59 1971 Female 3:14:05
18 17 5 1155 ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30-39 SDYM 1988 Male 2:30:56
63 63 5 1004 BODZIONY MAREK 50-59 DYTYKIS ATYKIS APOLONA 1967 Male 2:45:51
11 10 5 1166 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40-49 ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΛΥΚΟΣ (GREEK WOLF) 1971 Male 2:21:55
178 170 5 1568 ΠΑΣΤΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 60 Male 3:14:57
201 11 5 1117 ΔΟΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 17-39 ΦΛΟΓΑ 1985 Female 3:23:20
14 13 6 1138 ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 FROZEN PEAKS 1969 Male 2:27:05
202 12 6 1552 ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 17-39 ATHENS 1985 Female 3:23:23
204 193 6 1103 ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 60 1947 Male 3:24:42
17 16 6 1178 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 17-29 Σπαρτιάτες Δρομείς 1990 Male 2:30:12
19 18 6 1442 ΣΑΝΕΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30-39 1983 Male 2:31:31
179 10 6 1359 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 40-59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1975 Female 3:15:02
83 82 6 1019 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-59 ΑΝΕΞ, 1967 Male 2:52:05
84 83 7 1112 ΔΙΛΙΝΤΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 50-59 Β&R OUTSOURCING 1959 Male 2:52:15
213 15 7 1040 ΑΝΤΖΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 40-59 Ymittos Runners 1971 Female 3:26:53
215 201 7 1179 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 60 Σπαρτιάτες Δρομείς 1956 Male 3:27:48
28 27 7 1087 ΓΚΙΟΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 17-29 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1989 Male 2:34:15
206 13 7 1084 ΓΚΑΒΑΚΟΣ ΝΑΝΤΙΑ 17-39 Σπαρτιάτες Δρομείς 1981 Female 3:24:57
20 19 7 1376 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 30-39 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΘΗΡΩΝ 1982 Male 2:31:35

Σελίδες

Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
94 66 ΠΟΥΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Female 0:42:28
3 159 ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 Male 0:26:17
158 423 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1970 Male 0:53:20
67 9 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Male 0:39:33
126 424 ΨΙΛΟΛΥΓΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Male 0:46:55
180 140 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 1985 Male 1:32:55
35 46 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Male 0:34:51
137 242 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1969 Female 0:49:37
46 121 ΘΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 Male 0:36:11
105 303 ΝΤΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1990 Female 0:43:52
14 75 ΓΚΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1972 Male 0:29:50
78 427 ΜΑΝΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ Female 0:40:54
148 397 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ZΩΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1957 Male 0:51:11
57 17 ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ ΑΓΕΛΙΚΗ 1980 Female 0:38:34
116 181 ΚΑΦΑΣΗΣ ΘΩΜΑΣ 1992 Male 0:46:08
170 78 ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ 1971 Male 1:01:20
25 246 ΜΕΝΕΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 1996 Male 0:31:49
84 81 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 0:41:22
95 67 ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΥ ΑΝΝΑ Female 0:42:33
4 65 ΓΚΛΟΥΧ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 0:26:52
159 311 ΟΝΟΔΗ ΑΚΤΑΙΑ GR 1980 Female 0:54:03
68 269 ΜΠΑΛΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΎ 1979 Male 0:39:38
127 151 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Female 0:48:00
181 82 ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1987 Female 1:33:07
36 63 ΚΑΛΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Male 0:35:10
138 58 ΓΕΩΡΓΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1961 Female 0:50:03
47 205 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 Male 0:36:28
106 339 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1993 Female 0:44:32
15 229 ΛΥΜΠΙΟΤΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1990 Male 0:30:02
79 361 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Male 0:40:56
149 385 ΣΤΡΙΚΟΥ ΝΙΚΗ ΣΔΎ 1978 Female 0:51:15
58 89 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Male 0:38:46
117 406 ΦΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΣΔΎ 1971 Female 0:46:23
171 129 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΑΓΑΘΗ ΟΜΑΔΑ 1957 Female 1:05:46
26 133 ΚΑΡΓΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Female 0:32:25
85 83 ΔΕΛΗ ΧΑΡΙΣ 1989 Female 0:41:25
96 48 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΑΥΡΟΣ 1983 Male 0:42:39
5 186 ΚΟΚΚΟΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 Female 0:27:15
160 141 ΚΑΛΟΞΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1971 Male 0:54:43
69 363 ΣΙΔΕΡΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Σ.Δ.Υ. 1965 Male 0:39:38
128 314 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1979 Female 0:48:06
182 157 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΣ Male 1:36:26
37 184 ΚΟΚΙΟΣ ΑΓΗΣ 1975 Male 0:35:27
139 37 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1977 Female 0:50:21
48 125 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 0:36:32
107 290 ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1975 Male 0:45:09
16 342 ΠΡΕΝΤΙ ΜΑΡΚΟΣ 1999 Male 0:30:04
80 337 ΠΙΤΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ PLIAKOS 1992 Female 0:41:05
150 236 ΜΑΡΑΚΗ ΙΣΙΔΩΡΑ 1987 Female 0:51:56
59 59 ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:38:51

Σελίδες