Back to top

8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας

Κυρ, 10/02/2019
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας 5ΚΜ
Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
151 104 ΚΑΚΑΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ FLYING GEESE RUNNING TEAM Male 1:56:16
152 279 ΡΟΜΠΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Male 1:56:23
153 85 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ Male 1:56:27
154 168 ΛΕΚΚΑ ΖΩΗ Σύλλογος δρομέων υγείας Πάτρας Female 1:56:33
155 365 ΤΡΑΝΤΖΑ ΧΡΥΣΑ Female 1:56:34
156 282 ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ''ΕΡΜΗΣ-ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ'' Male 1:56:39
157 167 ΛΕΚΕΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ TEAM DOLIOS Male 1:56:40
158 273 ΠΥΡΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1:56:50
159 236 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Demokritos running team Male 1:56:54
160 164 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΗΣ Male 1:57:07
161 22 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΜΟΠΕΡΕΑ Male 1:57:15
162 232 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ Male 1:57:20
163 84 ΔΡΑΓΩΝΑ ΕΛΕΝΗ Marathon club Female 1:57:32
164 171 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:57:47
165 130 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ICON FITNESS Male 1:57:53
166 296 ΣΟΥΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ Male 1:57:55
167 262 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ICON FITNESS Male 1:57:58
168 112 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:58:07
169 143 ΚΟΣΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 1:58:53
170 56 ΓΙΟΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑTHINODORAS Male 1:58:54
171 300 ΣΠΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ PATRA Male 1:59:29
172 114 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΠΛ.ΒΟΥΔ Male 1:59:37
173 373 ΞΕΡΙΑ ΣΟΦΙΑ Female 1:59:54
174 48 ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ MAHNA MAHNA Male 2:00:03
175 33 ΒΑΘΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 2:00:06
176 152 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 2:00:29
177 180 ΜΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 2:00:53
178 137 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΊΟΥ Male 2:00:53
179 158 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Male 2:00:55
180 272 ΠΡΟΚΟΠΗ ΡΟΥΛΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Female 2:02:42
181 45 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ Male 2:03:04
182 228 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ Female 2:03:14
183 124 ΚΑΡΤΕΖΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 2:03:31
184 146 ΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Male 2:03:37
185 194 ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - Male 2:04:33
186 301 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ''ΕΡΜΗΣ-ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ'' Female 2:04:41
187 27 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ RUNZONE Male 2:04:55
188 18 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΝΕΟΣ Male 2:05:21
189 203 ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΤΡΑ Male 2:06:32
190 291 ΣΚΡΙΜΠΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ Male 2:07:39
191 354 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Female 2:07:44
192 305 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΙΓΙΟ Male 2:07:50
193 4 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 2:07:52
194 7 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Male 2:07:53
195 127 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Male 2:07:56
196 123 ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ANEKSARTITOS Male 2:08:14
197 221 ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ Male 2:08:49
198 277 ΡΕΠΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ "ΩΛΕΝΟΣ" Male 2:09:31
199 238 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 2:09:39
200 71 ΓΩΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ Male 2:09:44

Σελίδες

Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
151 469 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOP FORM CITY Male 0:34:00
152 703 ΠΕΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Male 0:34:02
153 721 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ Demokritos running team Female 0:34:05
154 777 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Female 0:34:06
155 704 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 0:34:11
156 769 ΦΟΡΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ TOP FORM CITY Female 0:34:16
157 693 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ BASEBOOTCAMP Female 0:34:23
158 393 ΑΝΤΖΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ BASEBOOTCAMP Female 0:34:24
159 640 ΜΑΡΟΥΔΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ BASEBOOTCAMP Female 0:34:31
160 480 ΓΚΙΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ Male 0:34:36
161 877 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Male 0:34:42
162 778 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ BASEBOOTCAMP Female 0:34:42
163 394 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΛΥΔΙΑ BASE BOOTCAMP Female 0:34:46
164 685 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Female 0:34:49
165 488 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ Female 0:34:54
166 669 ΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Female 0:34:58
167 706 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ VETERUNNERS Male 0:35:40
170 474 ΓΙΑΛΕΛΗ ΒΑΣΩ BASE BOOTCAM Female 0:35:43
168 753 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΦΗ BASEBOOTCAMP Female 0:35:43
169 380 ASTAKHOVA OLESYA BASEBOOTCAMP Female 0:35:43
171 641 ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ BASE BOOT CAMP Female 0:36:06
172 879 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Male 0:36:47
173 875 ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:36:53
174 386 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ BASE BOOTCAMP Female 0:37:06
175 513 ΚΑΖΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΕΥΣ Female 0:37:20
176 495 ΖΕΡΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Female 0:37:26
177 565 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΝΑΝΤΙΑ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ Female 0:37:54
178 399 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ BASEBOOTCAMP Female 0:37:54
179 712 ΠΡΙΦΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ BASEBOOTCAMP Female 0:37:58
180 383 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ EGIO Male 0:38:05
181 432 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΩΤΗΣ EGIO Male 0:38:14
182 739 ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΖΩΗ Female 0:38:17
183 648 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - Male 0:38:42
184 620 ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Male 0:39:48
185 688 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΠΗ BASEBOOTCAMP Female 0:40:04
186 627 ΚΡΑΒΑΡΙΤΗ ΑΝΝΑ Female 0:40:11
187 626 ΚΟΨΙΔΑ ΜΑΡΙΑ Female 0:40:19
188 486 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ Female 0:41:13
189 730 ΣΠΥΡΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΙΓΙΟ Female 0:41:57
190 741 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΙΓΙΟ Male 0:41:57
191 475 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΝΑ Female 0:46:09
192 468 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 0:47:58
193 873 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Female 0:49:13
194 674 ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 0:51:41
195 400 ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΕΙΡΗΝΗ Female 0:51:41
196 697 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ Female 0:59:03
197 696 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ Female 0:59:03
198 759 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Male 0:59:03
199 715 ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΕΥΑ ΣΑΦΑΝΣ Female 1:02:22

Σελίδες