Back to top

8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας

Κυρ, 10/02/2019
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας 5ΚΜ
Γενική Θέση Bib Επίθετοαύξουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
249 148 ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΣΠΥΡΟΣ BASEBOOTCAMP Male 2:50:33
67 147 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:41:06
184 146 ΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Male 2:03:37
208 145 ΚΟΥΒΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 2:12:53
169 143 ΚΟΣΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 1:58:53
52 140 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ BASILEIOS ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:37:47
178 137 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΊΟΥ Male 2:00:53
235 132 ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:25:28
165 130 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ICON FITNESS Male 1:57:53
59 129 ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ Male 1:39:36
224 126 ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΤΑΣΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟ Male 2:20:09
183 124 ΚΑΡΤΕΖΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 2:03:31
196 123 ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ANEKSARTITOS Male 2:08:14
116 376 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Female 1:50:12
93 122 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡ/ΠΩΝ Male 1:45:47
77 119 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:43:32
172 114 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΠΛ.ΒΟΥΔ Male 1:59:37
168 112 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:58:07
223 111 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Male 2:19:55
132 9 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 1:51:58
222 110 ΚΑΛΟΚΛΗΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δρομείς κατοχής Οινιάδων Male 2:19:41
47 109 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ BRT-KPN® PATRAS Male 1:36:13
72 108 ΚΑΛΟΓΕΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 1:42:20
1 362 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Male 1:13:51
86 107 ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ THE RUNNER'S PROJECT Male 1:44:28
81 106 ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ.Υ.ΠΑΤΡΑΣ Male 1:43:52
46 105 ΚΑΚΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ Male 1:35:56
151 104 ΚΑΚΑΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ FLYING GEESE RUNNING TEAM Male 1:56:16
19 103 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΑΚΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:27:31
66 102 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Female 1:40:49
90 372 ΘΕΟΔΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Male 1:45:10
218 101 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Female 2:15:24
112 100 ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ BASE BOOT CAMP Male 1:49:46
85 99 ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 1:44:22
134 98 ΖΩΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:52:36
238 93 ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Male 2:27:36
239 89 ΕΛΠΙΔΑ ΡΟΜΠΟΤΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 2:30:23
111 88 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Male 1:49:25
12 87 ΔΡΟΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 1:22:43
153 85 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ Male 1:56:27
163 84 ΔΡΑΓΩΝΑ ΕΛΕΝΗ Marathon club Female 1:57:32
9 81 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Male 1:19:45
232 79 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Female 2:23:01
217 77 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 2:15:21
130 75 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 1:51:50
103 74 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:47:41
200 71 ΓΩΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ Male 2:09:44
99 70 ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:46:50
39 69 ΓΡΕΒΕΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 1:34:17
42 66 ΓΟΥΠΟΥ TANIA RUNZONE-ANATOΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Female 1:34:25

Σελίδες

Γενική Θέση Bib Επίθετοαύξουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
121 499 ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ BASE BOOTCAMP Male 0:31:45
150 476 ΖΩΤΑΪ ΛΥΔΑ BASEBOOTCAMP Female 0:33:59
94 498 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:29:04
176 495 ΖΕΡΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Female 0:37:26
3 493 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ TOP FORM CITY Male 0:19:44
197 696 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ Female 0:59:03
118 491 ΔΡΥΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Male 0:31:37
172 879 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Male 0:36:47
188 486 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ Female 0:41:13
127 485 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ Male 0:32:10
128 484 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ Male 0:32:11
9 483 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤOΣ Male 0:21:08
60 713 ΓΚΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΗΣ Male 0:27:01
160 480 ΓΚΙΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ Male 0:34:36
76 479 ΓΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Male 0:27:44
148 477 ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Female 0:33:42
165 488 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ Female 0:34:54
191 475 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΝΑ Female 0:46:09
170 474 ΓΙΑΛΕΛΗ ΒΑΣΩ BASE BOOTCAM Female 0:35:43
135 473 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:32:24
1 472 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:18:54
50 895 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 0:26:22
4 471 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Male 0:20:02
151 469 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOP FORM CITY Male 0:34:00
192 468 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 0:47:58
65 467 ΒΥΡΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - Male 0:27:21
61 466 ΒΟΥΛΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ BASEBOOTCAMP Male 0:27:04
102 897 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 0:30:06
105 898 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 0:30:13
49 434 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ Female 0:26:20
181 432 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΩΤΗΣ EGIO Male 0:38:14
51 892 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΟΣ Male 0:26:23
18 430 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Α.Ο ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ Female 0:22:50
8 429 ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ TOP FORM CITY Male 0:21:02
23 418 ΒΑΓΕΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Ο ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ Female 0:23:29
195 400 ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΕΙΡΗΝΗ Female 0:51:41
67 798 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 0:27:30
66 788 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 0:27:29
163 394 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΛΥΔΙΑ BASE BOOTCAMP Female 0:34:46
193 873 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Female 0:49:13
158 393 ΑΝΤΖΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ BASEBOOTCAMP Female 0:34:24
137 392 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΗΝΩΔΩΡΟΣ Female 0:32:45
26 391 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ PATRAS SWIMM SCHOOL Male 0:23:58
174 386 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ BASE BOOTCAMP Female 0:37:06
182 739 ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΖΩΗ Female 0:38:17
41 384 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Π.Ε. Male 0:25:49
21 793 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Male 0:23:26
180 383 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ EGIO Male 0:38:05
169 380 ASTAKHOVA OLESYA BASEBOOTCAMP Female 0:35:43

Σελίδες