Back to top

8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας

Κυρ, 10/02/2019
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας
8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας 5ΚΜ
Γενική Θέση Bib Επίθετο Όνομααύξουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
219 199 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ Male 2:15:28
40 284 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Female 1:34:19
62 220 ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ BRT-KPN® PATRAS Male 1:40:03
95 312 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΑΣ Male 1:45:59
185 194 ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - Male 2:04:33
231 333 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Female 2:22:59
192 305 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΙΓΙΟ Male 2:07:50
176 152 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 2:00:29
58 276 ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Male 1:39:29
15 38 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Μ.Α.Χ. ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:25:51
214 53 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ BASEBOOTCAMP Male 2:15:00
32 341 ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 1:31:16
22 153 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ LEPANTORUNNERS Male 1:28:26
38 44 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Olive Sea Travel Male 1:33:25
74 177 ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΤΡΑ Male 1:43:07
245 10 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΒΑΝΑ Female 2:41:03
139 200 ΜΠΑΡΤΖΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ Female 1:53:33
160 164 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΗΣ Male 1:57:07
29 154 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ ΑΡΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Male 1:29:54
34 299 ΜΕΝΥΧΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Male 1:32:17
195 127 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Male 2:07:56
179 158 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Male 2:00:55
90 372 ΘΕΟΔΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Male 1:45:10
230 254 ΠΑΤΡΙΝΕΛΛΗ ΑΝΝΑ Female 2:22:11
66 102 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Female 1:40:49
16 370 ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 1:26:35
126 165 ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:50:51
20 174 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Δρομεις Μαστρο Male 1:28:11
98 156 ΚΡΙΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑ Male 1:46:50
99 70 ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:46:50
85 99 ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 1:44:22
11 21 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP/OXYGER STORE Male 1:22:41
27 268 ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 1:29:34
202 308 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Παγωμένα Κοάλα Male 2:10:07
167 262 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ICON FITNESS Male 1:57:58
104 49 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΕΙΒ.ΣΥΛ,ΣΠΑΤΩΝ Male 1:47:52
19 103 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΑΚΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:27:31
226 215 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Female 2:20:46
228 374 ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ BASEBOOTCAMP Male 2:21:42
205 320 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΕΙΟΣ Male 2:10:17
145 208 ΜΠΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ PIRGOS RUN CLUB Male 1:54:41
88 307 ΣΤΑΜΑΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΑ Male 1:44:53
43 265 ΠΙΣΧΟΣ ΑΓΙΣ RUNZONE Male 1:34:25
170 56 ΓΙΟΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑTHINODORAS Male 1:58:54
76 375 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ THΛΕΜΑΧΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ Male 1:43:30
42 66 ΓΟΥΠΟΥ TANIA RUNZONE-ANATOΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Female 1:34:25
24 1 BURA MARCO ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:29:07
252 2 GRACEY JAMES Male 3:01:57
52 140 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ BASILEIOS ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ Male 1:37:47
7 55 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ AΧΙΛΛΕΑΣ Σ.Δ.ΒΟΛΟΥ Male 1:19:15

Σελίδες

Σελίδες