Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνοςαύξουσα ταξινόμηση
147 118 17 2042 ΚΌΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΆΛΗΣ - 1981 Α 02:45:05
145 116 10 2172 ΜΟΥΣΤΑΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ACTION CLUB 1967 Α 02:44:29
146 117 16 2184 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - 1983 Α 02:44:29
144 115 26 2038 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1976 Α 02:42:38
143 114 33 2135 ΤΣΙΜΠΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1986 Α 02:40:39
142 29 3 2077 VARELA EFTHALIA sciencetraining.gr 1970 Γ 02:40:19
141 113 25 2067 ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ - 1979 Α 02:39:07
140 28 9 2088 GRUJIC MILENA - 1994 Γ 02:36:42
139 27 8 2103 ARABATZI STELLA - 1995 Γ 02:35:36
138 112 32 2078 ΠΑΓΚΡΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 1996 Α 02:34:56
137 111 23 2025 ΛΟΥΚΑΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 1974 Α 02:34:32
136 26 7 2176 ΠΡΟΒΑΤΑ ΑΡΤΕΜΗΣ - 1994 Γ 02:32:33
134 109 15 2153 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - 1984 Α 02:31:54
135 110 31 2154 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - 1992 Α 02:31:54
133 108 14 2081 KONTOS YANNIS CORFU TAX_ADVISORS 1981 Α 02:31:23
132 25 6 2082 MARTON ORSOLYA - 1988 Γ 02:30:59
131 107 30 2173 ΤΣΑΜΗΣ ΝΑΣΤΑΖ - 1992 Α 02:30:55
130 106 29 2063 ΤΣΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1985 Α 02:29:12
129 24 5 2046 ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΩ - 1984 Γ 02:29:03
128 23 5 2089 DALJEVIC JOVANA - 1992 Γ 02:28:34
127 105 1 2061 ΚΟΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1949 Α 02:26:59
126 104 13 2133 ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1980 Α 02:26:53
125 103 28 2140 ΓΙΣΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1997 Α 02:24:45
124 22 1 2139 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ CORFU MOUNTAIN TRAIL 1962 Γ 02:24:16
123 102 27 2079 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ ΙΚΑΡΟΣ 1998 Α 02:23:58
122 21 9 2122 ΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ - 1979 Γ 02:22:28
121 101 26 2130 ΣΙΑΜΑΛΈΚΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ - 1995 Α 02:22:15
119 99 24 2177 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 1978 Α 02:21:22
120 100 22 2165 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1971 Α 02:21:22
118 20 2 2164 ΑΝΘΗ ΣΟΦΙΑ COFFEEHOUSE 1972 Γ 02:21:21
116 97 21 2120 ΚΑΡΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 1973 Α 02:21:01
117 98 23 2121 ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 1977 Α 02:21:01
115 96 3 2092 SCHWOPE REINER - 1964 Α 02:20:20
114 95 22 2028 ΓΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1978 Α 02:19:04
113 19 8 2119 ΠΕΤΣΗ ΖΩΗ - 1979 Γ 02:18:29
112 18 7 2087 CHRISTOPOULOU LINA - 1976 Γ 02:18:12
111 94 1 2142 SCOTT RICHARD - 1954 Α 02:15:10
110 93 4 2108 HUGHES CHRISTOPHER - 1959 Α 02:15:10
109 17 6 2033 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ DIADRASIS 1976 Γ 02:15:07
108 92 21 2158 ALLEN BENJAMIN - 1975 Α 02:14:24
107 91 25 2041 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ 1986 Α 02:14:07
106 90 9 2124 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1967 Α 02:13:43
105 89 24 2060 ΦΩΤΕΙΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ κερκυρα 1988 Α 02:13:17
104 88 3 2070 ΜΑΛΛΙΟΣ ANAΣΤΑΣΙΟΣ - 1957 Α 02:12:47
103 87 12 2051 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ GEORGIOS MAKRIS PERSONAL TRAINING 1980 Α 02:12:31
102 16 4 2129 TOLENTINO SHERWIN - 1981 Γ 02:11:57
101 86 8 2163 ΖΕΡΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 1967 Α 02:11:29
100 85 20 2024 ΤΖΙΚΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ - 1977 Α 02:11:04
99 84 2 2181 GJORGJOSKI JOHAN - 1959 Α 02:10:31
97 15 5 2145 FITZROY FIONA - 1979 Γ 02:10:24

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνοςαύξουσα ταξινόμηση
228 86 7 5201 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - 1967 Γ 00:51:54
227 85 2 5279 ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - 1957 Γ 00:51:48
226 84 1 5278 ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΣΙΣΗ - 1958 Γ 00:51:45
225 83 10 5280 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - 1971 Γ 00:46:43
224 82 9 5281 ΘΕΟΤΟΚΗ ΜΑΙΡΗ - 1971 Γ 00:46:42
223 81 10 5159 ΠΟΥΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΕΛΑ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 1979 Γ 00:46:41
222 80 5 5277 ΚΟΜΝΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - 1963 Γ 00:46:07
221 79 8 5034 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΛΕΝΗ SIDMA RUNNING TEAM 1970 Γ 00:46:04
220 78 9 5036 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ SIDMA RUNNING TEAM 1975 Γ 00:46:04
219 77 26 5131 ΦΛΑΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ - 2000 Γ 00:45:27
218 76 6 5086 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - 1968 Γ 00:44:33
216 74 2 5019 HOUGHTON SHEILA MALTBY RUNNING CLUB 1954 Γ 00:43:07
217 75 3 5022 RUST JUDITH MALTBy 1950 Γ 00:43:07
215 73 8 5218 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2002 Γ 00:42:51
214 72 25 5243 ΦΙΛΙΠΠΑ ΜΑΡΙΑ - 1985 Γ 00:42:40
213 71 24 5244 ΦΙΛΙΠΠΑ ΤΖΟΑΝΝΑ - 1985 Γ 00:42:39
212 142 23 5100 ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ FRAPORT GREECE 1980 Α 00:40:56
211 70 8 5083 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - 1978 Γ 00:39:56
210 69 4 5202 ΡΑΓΓΗ ΜΑΡΙΑ - 1962 Γ 00:39:55
209 68 5 5032 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 1968 Γ 00:39:51
208 67 4 5173 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 1967 Γ 00:39:39
207 66 7 5167 ΓΙΩΤΙΤΣΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 1976 Γ 00:39:38
206 65 7 5166 ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Γ 00:39:35
205 64 6 5236 ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗ ΜΑΡΙΕΤΑ 5Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2002 Γ 00:39:26
204 63 5 5161 ΓΑΓΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Γ 00:39:25
203 141 16 5253 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - 1971 Α 00:38:58
202 140 18 5229 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - 1977 Α 00:38:45
201 62 3 5228 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΥ ΚΑΡΜΕΝ - 2005 Γ 00:38:43
200 139 15 5031 ΒΑΡΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1974 Α 00:38:06
199 138 22 5097 ΓΚΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FRAPORT GREECE 1980 Α 00:38:01
198 61 4 5211 ΚΙΤΣΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΝΑΗ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Γ 00:37:23
197 60 7 5114 ΒΛΑΧΟΥ ΣΌΦΗ - 1971 Γ 00:37:19
196 137 14 5261 ΓΕΩΡΓΑΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1972 Α 00:37:10
195 136 23 5219 ΒΙΔΙΝΙΩΤΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:36:55
194 135 6 5033 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ SIDMA RUNNING TEAM 1962 Α 00:36:36
192 133 9 5274 ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 2005 Α 00:36:33
193 134 6 5273 ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - 1959 Α 00:36:33
190 131 2 5088 ΔΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 1948 Α 00:36:32
191 132 8 5141 ΠΑΓΚΑΤΗΣ MATEO - 2005 Α 00:36:32
189 130 21 5087 ΔΙΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 1982 Α 00:36:31
188 129 20 5070 ΝΤΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 1983 Α 00:36:15
187 59 3 5247 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - 1967 Γ 00:36:14
186 128 5 5085 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - 1962 Α 00:35:54
184 58 3 5212 ΛΥΧΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Γ 00:35:49
185 127 22 5225 ΑΡΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:35:49
183 57 23 5149 ΝΙΚΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ fitlab running Team 1985 Γ 00:35:42
182 56 3 5272 GJORGJOSKA MONICA - 1960 Γ 00:35:29
181 126 13 5284 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - 1970 Α 00:35:25
180 125 9 5039 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1969 Α 00:35:15
178 54 6 5283 ΑΣΠΙΩΤΗ ΚΟΡΙΝΑ - 1971 Γ 00:34:55

Σελίδες