Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοαύξουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
16 15 3 2118 ΜΗΤΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΣΟΣ ΚΑΦΕ 1973 Α 01:35:45
58 53 14 2160 ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1979 Α 01:55:57
80 69 21 2175 ΜΕΝΤΖΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1996 Α 02:03:31
36 34 5 2054 ΜΑΥΡΩΝΑΣ ΑΛΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 1978 Α 01:46:18
3 3 1 2062 ΜΑΥΡΟΓΙΆΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1998 Α 01:20:25
26 24 4 2068 ΜΑΡΤΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ - 1977 Α 01:42:21
104 88 3 2070 ΜΑΛΛΙΟΣ ANAΣΤΑΣΙΟΣ - 1957 Α 02:12:47
103 87 12 2051 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ GEORGIOS MAKRIS PERSONAL TRAINING 1980 Α 02:12:31
88 76 1 2169 ΜΑΘΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1959 Α 02:07:41
57 52 4 2174 ΛΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 1969 Α 01:54:40
137 111 23 2025 ΛΟΥΚΑΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 1974 Α 02:34:32
146 117 16 2184 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - 1983 Α 02:44:29
117 98 23 2121 ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 1977 Α 02:21:01
21 19 6 2080 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1970 Α 01:40:37
55 50 12 2166 ΚΩΣΤΕΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 1977 Α 01:54:19
124 22 1 2139 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ CORFU MOUNTAIN TRAIL 1962 Γ 02:24:16
61 55 15 2117 ΚΟΥΤΣΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1976 Α 01:56:39
106 90 9 2124 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1967 Α 02:13:43
122 21 9 2122 ΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ - 1979 Γ 02:22:28
39 37 10 2036 ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1971 Α 01:48:18
127 105 1 2061 ΚΟΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1949 Α 02:26:59
27 25 10 2150 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ COFEEHOUSE 1993 Α 01:43:41
120 100 22 2165 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1971 Α 02:21:22
94 81 10 2131 ΚΟΣΚΙΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1981 Α 02:08:55
46 41 6 2112 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ FRAPORT GREECE 1980 Α 01:51:55
51 46 10 2071 ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GREEN BUSES 1978 Α 01:53:18
147 118 17 2042 ΚΌΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΆΛΗΣ - 1981 Α 02:45:05
92 79 19 2019 ΚΟΪΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1979 Α 02:08:45
62 56 15 2167 ΚΛΑΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - 1970 Α 01:57:16
48 43 13 2039 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ YPSARION TRAIL RUNNERS 1970 Α 01:52:44
59 6 2 2138 ΚΑΣΙΜΗ ΒΑΣΩ - 1995 Γ 01:56:08
116 97 21 2120 ΚΑΡΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 1973 Α 02:21:01
70 62 17 2027 ΚΑΡΔΑΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1972 Α 01:59:59
23 21 8 2156 ΚΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ South Corfu runners 1994 Α 01:40:54
32 30 14 2141 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ν.Σ Ο.Ε S.MARKET K.KOΡΑΚΙΑΝΑ - ΔΑΣΙΑ 1990 Α 01:45:45
107 91 25 2041 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ 1986 Α 02:14:07
84 73 22 2055 ΖΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1989 Α 02:05:05
19 2 1 2048 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΉΜΗΤΡΑ xanthi runners 1984 Γ 01:38:43
101 86 8 2163 ΖΕΡΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 1967 Α 02:11:29
95 82 11 2111 Ζακυνθινός Μάριος FRAPORT GREECE 1980 Α 02:09:12
76 11 3 2030 ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΝΑ ΑΘΗΝΑ 1990 Γ 02:01:19
8 1 1 2001 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1977 Γ 01:26:35
98 83 7 2021 ΓΡΙΜΜΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL 1965 Α 02:10:24
93 80 20 2056 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ KOURKOURIKIS RUNNING TEAM 1973 Α 02:08:54
64 58 15 2137 ΓΟΥΛΙΑΡΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1992 Α 01:58:35
114 95 22 2028 ΓΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1978 Α 02:19:04
125 103 28 2140 ΓΙΣΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1997 Α 02:24:45
7 7 4 2127 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΛΙΚΑΣ ioannina 1982 Α 01:24:56
5 5 1 2125 ΓΕΩΡΓΟΠΕΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1970 Α 01:23:15
69 8 4 2072 ΓΕΩΡΓΟΠΑΛΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ - 1975 Γ 01:59:36

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοαύξουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
150 115 21 5109 ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Α 00:32:10
46 7 3 5264 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΑΘΗΝΑ MUSCLEMANIA 1981 Γ 00:26:14
223 81 10 5159 ΠΟΥΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΕΛΑ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 1979 Γ 00:46:41
13 12 4 5108 ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Α 00:22:04
88 75 14 5199 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1983 Α 00:28:38
83 71 11 5158 ΠΗΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 1980 Α 00:28:14
176 52 21 5050 ΠΗΛΙΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ PERSONAL TRAINING GEORGIOS MAKRIS 1985 Γ 00:34:34
132 30 15 5144 ΠΕΤΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - 1993 Γ 00:31:03
120 24 14 5077 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΟΥ ΣΤΈΛΛΑ κερκυρα 1989 Γ 00:30:12
173 123 17 5256 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - 1977 Α 00:34:24
44 39 3 5251 ΠΕΝΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1972 Α 00:26:12
7 7 1 5082 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ κερκυρα 1979 Α 00:20:08
192 133 9 5274 ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 2005 Α 00:36:33
193 134 6 5273 ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - 1959 Α 00:36:33
8 8 1 5073 ΠΑΤΕΛΗΣ ΠΑΝΟΣ PHISIOPLUSERGO 1968 Α 00:20:18
180 125 9 5039 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1969 Α 00:35:15
27 23 1 5200 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ RUN WITH THE GOAT'S CORFU TEAM 1973 Α 00:24:02
15 14 6 5178 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:22:16
16 15 7 5179 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:22:21
110 88 8 5121 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - 1972 Α 00:29:52
125 27 4 5250 ΠΑΠΟΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - 1978 Γ 00:30:35
109 87 20 5285 ΠΑΝΑΡΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1990 Α 00:29:52
61 51 12 5091 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΑΒΒΑΣ - 1995 Α 00:27:22
92 77 16 5242 ΠΑΙΛΕΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - 1990 Α 00:28:55
71 60 5 5140 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - 2004 Α 00:27:41
181 126 13 5284 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - 1970 Α 00:35:25
191 132 8 5141 ΠΑΓΚΑΤΗΣ MATEO - 2005 Α 00:36:32
162 43 9 5113 ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΛΑΡ 1984 Γ 00:33:04
68 57 9 5271 ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ - 1975 Α 00:27:36
69 58 4 5269 ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1973 Α 00:27:36
100 83 19 5151 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ fitlab running Team 1985 Α 00:29:26
1 1 1 5252 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:17:43
203 141 16 5253 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - 1971 Α 00:38:58
188 129 20 5070 ΝΤΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 1983 Α 00:36:15
215 73 8 5218 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2002 Γ 00:42:51
79 68 5 5197 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ SOUTH RUNNERS 1971 Α 00:28:08
133 103 18 5162 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Α 00:31:06
55 9 5 5150 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ fitlab running Team 1985 Γ 00:26:35
183 57 23 5149 ΝΙΚΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ fitlab running Team 1985 Γ 00:35:42
47 40 4 5065 ΝΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 1979 Α 00:26:16
172 50 12 5260 ΜΥΡΩΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ - 1980 Γ 00:34:23
174 51 5 5258 ΜΥΡΩΝΗ ΝΤΙΝΑ - 1973 Γ 00:34:25
220 78 9 5036 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ SIDMA RUNNING TEAM 1975 Γ 00:46:04
26 22 6 5126 ΜΠΟΧΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - 1991 Α 00:23:26
93 16 5 5030 ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ ΦΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1982 Γ 00:28:56
52 45 5 5239 ΜΠΑΛΗΣ ΝΑΣΟΣ FISHIO PLUS 1975 Α 00:26:33
168 48 2 5210 ΜΟΥΤΣΙ ΕΛΕΝΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2004 Γ 00:33:50
159 41 1 5207 ΜΟΥΤΣΗ ΣΟΦΙΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2004 Γ 00:32:45
149 35 1 5055 ΜΟΥΡΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - 1964 Γ 00:32:08
151 36 19 5107 ΜΙΣΦΟΥΤ ΙΩΑΝΝΑ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1987 Γ 00:32:18

Σελίδες