Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
133 108 14 2081 KONTOS YANNIS CORFU TAX_ADVISORS 1981 Α 02:31:23
53 48 14 2105 KARDAKIS KONSTANTINOS - 1970 Α 01:53:56
32 30 14 2141 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ν.Σ Ο.Ε S.MARKET K.KOΡΑΚΙΑΝΑ - ΔΑΣΙΑ 1990 Α 01:45:45
58 53 14 2160 ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1979 Α 01:55:57
61 55 15 2117 ΚΟΥΤΣΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1976 Α 01:56:39
62 56 15 2167 ΚΛΑΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - 1970 Α 01:57:16
134 109 15 2153 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - 1984 Α 02:31:54
64 58 15 2137 ΓΟΥΛΙΑΡΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1992 Α 01:58:35
63 57 16 2090 DAMSLETH MORTEN - 1974 Α 01:58:08
146 117 16 2184 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - 1983 Α 02:44:29
65 59 16 2136 ΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - 1975 Α 01:58:49
66 60 16 2123 ΒΡΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1990 Α 01:58:51
82 71 17 2157 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΘΑΝΟΣ South Corfu runners 1977 Α 02:04:40
147 118 17 2042 ΚΌΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΆΛΗΣ - 1981 Α 02:45:05
67 61 17 2100 MELCER MACIEJ - 1992 Α 01:58:52
70 62 17 2027 ΚΑΡΔΑΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1972 Α 01:59:59
74 64 18 2144 ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1995 Α 02:00:38
85 74 18 2178 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1979 Α 02:06:19
81 70 18 2182 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 1971 Α 02:04:13
92 79 19 2019 ΚΟΪΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1979 Α 02:08:45
75 65 19 2059 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 1986 Α 02:00:39
83 72 19 2065 ΣΙΜΟΥ ΦΑΝΗΣ - 1971 Α 02:04:44
93 80 20 2056 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ KOURKOURIKIS RUNNING TEAM 1973 Α 02:08:54
77 66 20 2106 MCPHERSON HAMISH - 1987 Α 02:01:34
100 85 20 2024 ΤΖΙΚΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ - 1977 Α 02:11:04
116 97 21 2120 ΚΑΡΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 1973 Α 02:21:01
108 92 21 2158 ALLEN BENJAMIN - 1975 Α 02:14:24
80 69 21 2175 ΜΕΝΤΖΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1996 Α 02:03:31
114 95 22 2028 ΓΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1978 Α 02:19:04
84 73 22 2055 ΖΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1989 Α 02:05:05
120 100 22 2165 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1971 Α 02:21:22
90 78 23 2146 ΝΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1985 Α 02:08:21
137 111 23 2025 ΛΟΥΚΑΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 1974 Α 02:34:32
117 98 23 2121 ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 1977 Α 02:21:01
105 89 24 2060 ΦΩΤΕΙΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ κερκυρα 1988 Α 02:13:17
119 99 24 2177 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 1978 Α 02:21:22
107 91 25 2041 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ 1986 Α 02:14:07
141 113 25 2067 ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ - 1979 Α 02:39:07
144 115 26 2038 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1976 Α 02:42:38
121 101 26 2130 ΣΙΑΜΑΛΈΚΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ - 1995 Α 02:22:15
123 102 27 2079 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ ΙΚΑΡΟΣ 1998 Α 02:23:58
125 103 28 2140 ΓΙΣΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1997 Α 02:24:45
130 106 29 2063 ΤΣΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1985 Α 02:29:12
131 107 30 2173 ΤΣΑΜΗΣ ΝΑΣΤΑΖ - 1992 Α 02:30:55
135 110 31 2154 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - 1992 Α 02:31:54
138 112 32 2078 ΠΑΓΚΡΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 1996 Α 02:34:56
143 114 33 2135 ΤΣΙΜΠΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1986 Α 02:40:39

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
179 55 6 5129 ΜΆΣΤΟΡΑ ΛΟΥΙΖΑ - 1977 Γ 00:34:55
57 48 6 5084 ΠΡΟΒΑΤΑΣ NIKOΣ - 1977 Α 00:26:54
15 14 6 5178 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:22:16
119 96 6 5132 TSIRIGOTIS SERGIOS ROCK N ROLL 2006 Α 00:30:11
26 22 6 5126 ΜΠΟΧΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - 1991 Α 00:23:26
193 134 6 5273 ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - 1959 Α 00:36:33
121 25 6 5134 ΣΤΙΝΓΚΑ ΜΙΧΑΕΛΑ - 1982 Γ 00:30:13
194 135 6 5033 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ SIDMA RUNNING TEAM 1962 Α 00:36:36
29 25 7 5059 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ - 1998 Α 00:24:32
206 65 7 5166 ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Γ 00:39:35
228 86 7 5201 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - 1967 Γ 00:51:54
62 52 7 5249 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1976 Α 00:27:26
207 66 7 5167 ΓΙΩΤΙΤΣΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 1976 Γ 00:39:38
197 60 7 5114 ΒΛΑΧΟΥ ΣΌΦΗ - 1971 Γ 00:37:19
94 78 7 5235 ΚΑΡΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1971 Α 00:29:04
148 114 7 5189 ΔΑΦΝΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ - 1969 Α 00:32:05
66 55 7 5227 ΧΑΡΙΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - 1983 Α 00:27:34
128 100 7 5155 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 2005 Α 00:30:42
97 17 7 5254 DE RYCK JENNIFER - 1986 Γ 00:29:11
16 15 7 5179 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:22:21
131 29 7 5057 ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - 1980 Γ 00:31:03
40 35 8 5265 SIVAN OFER - 1991 Α 00:25:59
19 17 8 5222 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:22:37
102 18 8 5128 ΔΑΛΑΜΠΙΡΑ ΣΟΦΙΑ - 1987 Γ 00:29:30
63 53 8 5110 ΣΟΥΒΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1978 Α 00:27:29
221 79 8 5034 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΛΕΝΗ SIDMA RUNNING TEAM 1970 Γ 00:46:04
211 70 8 5083 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - 1978 Γ 00:39:56
160 42 8 5103 ΓΟΥΤΑΚΟΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1981 Γ 00:32:58
67 56 8 5164 ΤΣΙΡΙΓΓΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1983 Α 00:27:35
191 132 8 5141 ΠΑΓΚΑΤΗΣ MATEO - 2005 Α 00:36:32
110 88 8 5121 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - 1972 Α 00:29:52
153 117 8 5038 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1969 Α 00:32:30
215 73 8 5218 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2002 Γ 00:42:51
20 18 9 5106 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Α 00:22:53
124 98 9 5187 ΧΡΙΣΤΑΚΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ MASCLEMANIA 1970 Α 00:30:34
103 19 9 5136 ΤΣΙΤΣΙΚΑ ΒΑΣΩ - 1989 Γ 00:29:30
42 37 9 5145 ΑΓΑΘΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ fitlab running Team 1985 Α 00:26:05
220 78 9 5036 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ SIDMA RUNNING TEAM 1975 Γ 00:46:04
180 125 9 5039 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1969 Α 00:35:15
68 57 9 5271 ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ - 1975 Α 00:27:36
192 133 9 5274 ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 2005 Α 00:36:33
162 43 9 5113 ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΛΑΡ 1984 Γ 00:33:04
224 82 9 5281 ΘΕΟΤΟΚΗ ΜΑΙΡΗ - 1971 Γ 00:46:42
70 59 9 5064 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1984 Α 00:27:39
72 61 10 5067 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - 1983 Α 00:27:45
30 26 10 5171 ΔΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:25:08
165 46 10 5230 LEGAY PAOLA - 1980 Γ 00:33:19
104 20 10 5266 ΓΚΑΣΙΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ MUSCLEMANIA 1995 Γ 00:29:34
43 38 10 5040 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - 1994 Α 00:26:11
76 65 10 5248 ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1975 Α 00:27:58

Σελίδες