Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλοαύξουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
26 24 4 2068 ΜΑΡΤΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ - 1977 Α 01:42:21
25 23 7 2045 karos nikos - 1974 Α 01:42:20
128 23 5 2089 DALJEVIC JOVANA - 1992 Γ 02:28:34
24 22 9 2095 HARRIS GRAHAM - 1988 Α 01:41:34
124 22 1 2139 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ CORFU MOUNTAIN TRAIL 1962 Γ 02:24:16
23 21 8 2156 ΚΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ South Corfu runners 1994 Α 01:40:54
122 21 9 2122 ΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ - 1979 Γ 02:22:28
22 20 3 2134 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1976 Α 01:40:49
118 20 2 2164 ΑΝΘΗ ΣΟΦΙΑ COFFEEHOUSE 1972 Γ 02:21:21
21 19 6 2080 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1970 Α 01:40:37
113 19 8 2119 ΠΕΤΣΗ ΖΩΗ - 1979 Γ 02:18:29
112 18 7 2087 CHRISTOPOULOU LINA - 1976 Γ 02:18:12
20 18 5 2168 ΜΟΛΥΒΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1973 Α 01:38:44
109 17 6 2033 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ DIADRASIS 1976 Γ 02:15:07
18 17 7 2099 BORKOWSKI PAWEL ZALINIAMETY 1987 Α 01:37:55
102 16 4 2129 TOLENTINO SHERWIN - 1981 Γ 02:11:57
17 16 4 2043 VLAHAKIS GEORGIOS KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1972 Α 01:36:34
97 15 5 2145 FITZROY FIONA - 1979 Γ 02:10:24
16 15 3 2118 ΜΗΤΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΣΟΣ ΚΑΦΕ 1973 Α 01:35:45
15 14 6 2148 SAVVANIS GIANNHS - 1994 Α 01:34:09
96 14 3 2017 ΜΙΧΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΑ - 1982 Γ 02:09:46
14 13 2 2149 ΜΟΥΧΛΙΑΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ 1977 Α 01:34:08
91 13 4 2094 BILLETT HANNAH - 1987 Γ 02:08:35
13 12 1 2073 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ DEREKAS ENDURANS 1976 Α 01:32:00
86 12 2 2015 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΦΛΟΓΑ 1969 Γ 02:06:52
76 11 3 2030 ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΝΑ ΑΘΗΝΑ 1990 Γ 02:01:19
12 11 2 2035 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΎΡΟΣ - 1974 Α 01:31:11
11 10 5 2052 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ABKHAZIA RUNNER 1987 Α 01:30:47
72 10 1 2161 ΒΙΝΟΥ ΗΡΑ - 1967 Γ 02:00:04
71 9 2 2098 BENABDELLAH MONA POWER TRAINING 1981 Γ 02:00:03
10 9 4 2029 ΜΙΧΑΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ κερκυρα 2000 Α 01:30:19
69 8 4 2072 ΓΕΩΡΓΟΠΑΛΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ - 1975 Γ 01:59:36
9 8 3 2064 PETSOPOULOS ZISIS ADIDASRUNNERSATHENS 1994 Α 01:26:55
68 7 1 2096 TAVLARIDOU BARBARA - 1971 Γ 01:58:54
7 7 4 2127 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΛΙΚΑΣ ioannina 1982 Α 01:24:56
59 6 2 2138 ΚΑΣΙΜΗ ΒΑΣΩ - 1995 Γ 01:56:08
6 6 2 2069 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ PHISIOPLUSERGO 1990 Α 01:24:38
45 5 3 2155 JOKUTI ADRIENN CORFU MOUNTAIN TRAIL 1977 Γ 01:50:20
5 5 1 2125 ΓΕΩΡΓΟΠΕΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1970 Α 01:23:15
43 4 1 2107 WATSON ELYSA - 1991 Γ 01:48:44
4 4 3 2147 DAFA KOSMA - 1980 Α 01:21:17
3 3 1 2062 ΜΑΥΡΟΓΙΆΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1998 Α 01:20:25
40 3 2 2086 LARYŠOVÁ RADKA - 1978 Γ 01:48:31
2 2 2 2031 ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1983 Α 01:19:09
19 2 1 2048 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΉΜΗΤΡΑ xanthi runners 1984 Γ 01:38:43
1 1 1 2002 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS - RUNNINGNEWS.GR 1981 Α 01:18:16
8 1 1 2001 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1977 Γ 01:26:35

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοαύξουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
75 64 14 5223 ΣΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:27:56
205 64 6 5236 ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗ ΜΑΡΙΕΤΑ 5Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2002 Γ 00:39:26
204 63 5 5161 ΓΑΓΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Γ 00:39:25
74 63 13 5241 ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - 1985 Α 00:27:55
73 62 2 5018 HOUGHTON ROBERT MALTBY RUNNING CLUB 1952 Α 00:27:55
201 62 3 5228 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΥ ΚΑΡΜΕΝ - 2005 Γ 00:38:43
198 61 4 5211 ΚΙΤΣΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΝΑΗ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Γ 00:37:23
72 61 10 5067 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - 1983 Α 00:27:45
197 60 7 5114 ΒΛΑΧΟΥ ΣΌΦΗ - 1971 Γ 00:37:19
71 60 5 5140 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - 2004 Α 00:27:41
187 59 3 5247 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - 1967 Γ 00:36:14
70 59 9 5064 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1984 Α 00:27:39
184 58 3 5212 ΛΥΧΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Γ 00:35:49
69 58 4 5269 ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1973 Α 00:27:36
183 57 23 5149 ΝΙΚΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ fitlab running Team 1985 Γ 00:35:42
68 57 9 5271 ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ - 1975 Α 00:27:36
182 56 3 5272 GJORGJOSKA MONICA - 1960 Γ 00:35:29
67 56 8 5164 ΤΣΙΡΙΓΓΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1983 Α 00:27:35
66 55 7 5227 ΧΑΡΙΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - 1983 Α 00:27:34
179 55 6 5129 ΜΆΣΤΟΡΑ ΛΟΥΙΖΑ - 1977 Γ 00:34:55
65 54 1 5023 RUST JAMES MALTBYRC 1950 Α 00:27:32
178 54 6 5283 ΑΣΠΙΩΤΗ ΚΟΡΙΝΑ - 1971 Γ 00:34:55
177 53 22 5061 ΚΟΝΤΟΓΕΏΡΓΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ - 1989 Γ 00:34:54
63 53 8 5110 ΣΟΥΒΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1978 Α 00:27:29
176 52 21 5050 ΠΗΛΙΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ PERSONAL TRAINING GEORGIOS MAKRIS 1985 Γ 00:34:34
62 52 7 5249 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1976 Α 00:27:26
174 51 5 5258 ΜΥΡΩΝΗ ΝΤΙΝΑ - 1973 Γ 00:34:25
61 51 12 5091 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΑΒΒΑΣ - 1995 Α 00:27:22
172 50 12 5260 ΜΥΡΩΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ - 1980 Γ 00:34:23
59 50 3 5120 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1965 Α 00:26:57
58 49 2 5118 ΜΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1968 Α 00:26:56
169 49 11 5102 ΓΚΟΓΚΑ ΕΛΙΣΣΒΕΤ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1984 Γ 00:33:52
57 48 6 5084 ΠΡΟΒΑΤΑΣ NIKOΣ - 1977 Α 00:26:54
168 48 2 5210 ΜΟΥΤΣΙ ΕΛΕΝΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2004 Γ 00:33:50
56 47 2 5234 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - 1959 Α 00:26:43
166 47 1 5021 SEARS JANET MALTBY RUNNING CLUB 1950 Γ 00:33:28
54 46 6 5068 ΓΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - 1983 Α 00:26:35
165 46 10 5230 LEGAY PAOLA - 1980 Γ 00:33:19
164 45 20 5092 BABOS ANIKÓ - 1989 Γ 00:33:10
52 45 5 5239 ΜΠΑΛΗΣ ΝΑΣΟΣ FISHIO PLUS 1975 Α 00:26:33
163 44 4 5043 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ SOUTH CORFU RANNERS 1971 Γ 00:33:05
51 44 11 5124 ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ - 2000 Α 00:26:27
162 43 9 5113 ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΛΑΡ 1984 Γ 00:33:04
50 43 1 5027 ΖΑΓΚΟΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 1958 Α 00:26:22
49 42 2 5029 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 1960 Α 00:26:22
160 42 8 5103 ΓΟΥΤΑΚΟΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1981 Γ 00:32:58
48 41 5 5232 ΧΥΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1983 Α 00:26:21
159 41 1 5207 ΜΟΥΤΣΗ ΣΟΦΙΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2004 Γ 00:32:45
47 40 4 5065 ΝΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 1979 Α 00:26:16
158 40 5 5060 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ - 1977 Γ 00:32:43

Σελίδες