Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
20 18 5 2168 ΜΟΛΥΒΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1973 Α 01:38:44
106 90 9 2124 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1967 Α 02:13:43
130 106 29 2063 ΤΣΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1985 Α 02:29:12
107 91 25 2041 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ 1986 Α 02:14:07
114 95 22 2028 ΓΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1978 Α 02:19:04
86 12 2 2015 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΦΛΟΓΑ 1969 Γ 02:06:52
95 82 11 2111 Ζακυνθινός Μάριος FRAPORT GREECE 1980 Α 02:09:12
26 24 4 2068 ΜΑΡΤΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ - 1977 Α 01:42:21
62 56 15 2167 ΚΛΑΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - 1970 Α 01:57:16
147 118 17 2042 ΚΌΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΆΛΗΣ - 1981 Α 02:45:05
81 70 18 2182 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 1971 Α 02:04:13
138 112 32 2078 ΠΑΓΚΡΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 1996 Α 02:34:56
10 9 4 2029 ΜΙΧΑΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ κερκυρα 2000 Α 01:30:19
131 107 30 2173 ΤΣΑΜΗΣ ΝΑΣΤΑΖ - 1992 Α 02:30:55
94 81 10 2131 ΚΟΣΚΙΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1981 Α 02:08:55
120 100 22 2165 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1971 Α 02:21:22
22 20 3 2134 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1976 Α 01:40:49
125 103 28 2140 ΓΙΣΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1997 Α 02:24:45
39 37 10 2036 ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1971 Α 01:48:18
87 75 6 2076 ΠΟΥΛΉΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΟΠΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ 1965 Α 02:07:40
90 78 23 2146 ΝΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1985 Α 02:08:21
48 43 13 2039 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ YPSARION TRAIL RUNNERS 1970 Α 01:52:44
23 21 8 2156 ΚΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ South Corfu runners 1994 Α 01:40:54
8 1 1 2001 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1977 Γ 01:26:35
37 35 2 2012 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1969 Α 01:47:49
58 53 14 2160 ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1979 Α 01:55:57
75 65 19 2059 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 1986 Α 02:00:39
21 19 6 2080 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1970 Α 01:40:37
118 20 2 2164 ΑΝΘΗ ΣΟΦΙΑ COFFEEHOUSE 1972 Γ 02:21:21
46 41 6 2112 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ FRAPORT GREECE 1980 Α 01:51:55
79 68 2 2171 ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1963 Α 02:02:16
88 76 1 2169 ΜΑΘΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1959 Α 02:07:41
73 63 5 2074 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ MASTER KEK 1968 Α 02:00:08
74 64 18 2144 ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1995 Α 02:00:38
12 11 2 2035 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΎΡΟΣ - 1974 Α 01:31:11
64 58 15 2137 ΓΟΥΛΙΑΡΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1992 Α 01:58:35
70 62 17 2027 ΚΑΡΔΑΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1972 Α 01:59:59
11 10 5 2052 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ABKHAZIA RUNNER 1987 Α 01:30:47
7 7 4 2127 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΛΙΚΑΣ ioannina 1982 Α 01:24:56
96 14 3 2017 ΜΙΧΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΑ - 1982 Γ 02:09:46
134 109 15 2153 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - 1984 Α 02:31:54
135 110 31 2154 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - 1992 Α 02:31:54
32 30 14 2141 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ν.Σ Ο.Ε S.MARKET K.KOΡΑΚΙΑΝΑ - ΔΑΣΙΑ 1990 Α 01:45:45
83 72 19 2065 ΣΙΜΟΥ ΦΑΝΗΣ - 1971 Α 02:04:44
69 8 4 2072 ΓΕΩΡΓΟΠΑΛΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ - 1975 Γ 01:59:36
92 79 19 2019 ΚΟΪΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1979 Α 02:08:45
52 47 3 2049 ΣΕΡΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1967 Α 01:53:42

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
92 77 16 5242 ΠΑΙΛΕΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - 1990 Α 00:28:55
55 9 5 5150 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ fitlab running Team 1985 Γ 00:26:35
144 34 18 5111 ΤΖΑΝΑΒΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1995 Γ 00:31:58
168 48 2 5210 ΜΟΥΤΣΙ ΕΛΕΝΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2004 Γ 00:33:50
163 44 4 5043 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ SOUTH CORFU RANNERS 1971 Γ 00:33:05
221 79 8 5034 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΛΕΝΗ SIDMA RUNNING TEAM 1970 Γ 00:46:04
219 77 26 5131 ΦΛΑΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ - 2000 Γ 00:45:27
169 49 11 5102 ΓΚΟΓΚΑ ΕΛΙΣΣΒΕΤ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1984 Γ 00:33:52
176 52 21 5050 ΠΗΛΙΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ PERSONAL TRAINING GEORGIOS MAKRIS 1985 Γ 00:34:34
131 29 7 5057 ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - 1980 Γ 00:31:03
225 83 10 5280 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - 1971 Γ 00:46:43
162 43 9 5113 ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΛΑΡ 1984 Γ 00:33:04
74 63 13 5241 ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - 1985 Α 00:27:55
172 50 12 5260 ΜΥΡΩΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ - 1980 Γ 00:34:23
64 11 6 5245 ΒΡΑΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ - 1992 Γ 00:27:31
123 26 1 5237 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ - 1974 Γ 00:30:28
108 22 12 5240 ΛΑΙΤΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ PHISIO PLUS 1985 Γ 00:29:44
91 15 4 5190 ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΥ ΖΩΗ - 1981 Γ 00:28:54
26 22 6 5126 ΜΠΟΧΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - 1991 Α 00:23:26
79 68 5 5197 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ SOUTH RUNNERS 1971 Α 00:28:08
180 125 9 5039 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1969 Α 00:35:15
157 118 18 5130 ΧΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΧΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1980 Α 00:32:39
189 130 21 5087 ΔΙΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 1982 Α 00:36:31
152 116 25 5138 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ - 1985 Α 00:32:29
81 12 2 5051 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΔΗΘ - 1975 Γ 00:28:14
151 36 19 5107 ΜΙΣΦΟΥΤ ΙΩΑΝΝΑ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1987 Γ 00:32:18
115 93 16 5204 ΣΑΛΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 2001 Α 00:30:03
34 30 12 5165 ΑΓΑΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:25:23
21 19 2 5105 ΛΕΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1978 Α 00:22:57
7 7 1 5082 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ κερκυρα 1979 Α 00:20:08
201 62 3 5228 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΥ ΚΑΡΜΕΝ - 2005 Γ 00:38:43
183 57 23 5149 ΝΙΚΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ fitlab running Team 1985 Γ 00:35:42
218 76 6 5086 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - 1968 Γ 00:44:33
178 54 6 5283 ΑΣΠΙΩΤΗ ΚΟΡΙΝΑ - 1971 Γ 00:34:55
208 67 4 5173 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 1967 Γ 00:39:39
177 53 22 5061 ΚΟΝΤΟΓΕΏΡΓΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ - 1989 Γ 00:34:54
187 59 3 5247 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - 1967 Γ 00:36:14
227 85 2 5279 ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - 1957 Γ 00:51:48
122 97 23 5137 ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ κερκυρα 1994 Α 00:30:13
106 85 15 5125 ΚΟΛΙΌΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΠΛΑΊΣΙΟ 1981 Α 00:29:36
145 111 19 5224 ΣΑΛΑΜΠΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:32:03
181 126 13 5284 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - 1970 Α 00:35:25
51 44 11 5124 ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ - 2000 Α 00:26:27
110 88 8 5121 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - 1972 Α 00:29:52
179 55 6 5129 ΜΆΣΤΟΡΑ ΛΟΥΙΖΑ - 1977 Γ 00:34:55
118 23 13 5156 ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΜΑΓΔΑ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 1990 Γ 00:30:10
160 42 8 5103 ΓΟΥΤΑΚΟΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1981 Γ 00:32:58
224 82 9 5281 ΘΕΟΤΟΚΗ ΜΑΙΡΗ - 1971 Γ 00:46:42
126 99 16 5275 ΔΗΜΑΣ ΜΑΚΗΣ - 1982 Α 00:30:38
210 69 4 5202 ΡΑΓΓΗ ΜΑΡΙΑ - 1962 Γ 00:39:55

Σελίδες