Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
145 116 10 2172 ΜΟΥΣΤΑΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ACTION CLUB 1967 Α 02:44:29
14 13 2 2149 ΜΟΥΧΛΙΑΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ 1977 Α 01:34:08
74 64 18 2144 ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1995 Α 02:00:38
41 38 11 2115 ΜΠΙΣΚΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ - 1972 Α 01:48:31
90 78 23 2146 ΝΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1985 Α 02:08:21
75 65 19 2059 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 1986 Α 02:00:39
11 10 5 2052 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ABKHAZIA RUNNER 1987 Α 01:30:47
82 71 17 2157 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΘΑΝΟΣ South Corfu runners 1977 Α 02:04:40
2 2 2 2031 ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1983 Α 01:19:09
89 77 9 2113 ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ FRAPORT GREECE 1980 Α 02:08:18
126 104 13 2133 ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1980 Α 02:26:53
138 112 32 2078 ΠΑΓΚΡΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 1996 Α 02:34:56
22 20 3 2134 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1976 Α 01:40:49
85 74 18 2178 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1979 Α 02:06:19
12 11 2 2035 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΎΡΟΣ - 1974 Α 01:31:11
49 44 8 2126 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ - 1975 Α 01:52:50
31 29 1 2034 ΠΕΤΚΟΣ ΘΆΝΟΣ - 1966 Α 01:45:36
113 19 8 2119 ΠΕΤΣΗ ΖΩΗ - 1979 Γ 02:18:29
86 12 2 2015 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΦΛΟΓΑ 1969 Γ 02:06:52
34 32 5 2093 ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ - 1981 Α 01:46:03
73 63 5 2074 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ MASTER KEK 1968 Α 02:00:08
87 75 6 2076 ΠΟΥΛΉΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΟΠΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ 1965 Α 02:07:40
144 115 26 2038 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1976 Α 02:42:38
81 70 18 2182 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 1971 Α 02:04:13
136 26 7 2176 ΠΡΟΒΑΤΑ ΑΡΤΕΜΗΣ - 1994 Γ 02:32:33
54 49 11 2050 ΡΕΓΓΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ - 1976 Α 01:54:01
30 28 13 2132 ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ - 1987 Α 01:45:09
52 47 3 2049 ΣΕΡΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1967 Α 01:53:42
121 101 26 2130 ΣΙΑΜΑΛΈΚΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ - 1995 Α 02:22:15
83 72 19 2065 ΣΙΜΟΥ ΦΑΝΗΣ - 1971 Α 02:04:44
1 1 1 2002 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS - RUNNINGNEWS.GR 1981 Α 01:18:16
79 68 2 2171 ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1963 Α 02:02:16
37 35 2 2012 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1969 Α 01:47:49
56 51 13 2170 ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ 1978 Α 01:54:19
123 102 27 2079 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ ΙΚΑΡΟΣ 1998 Α 02:23:58
28 26 11 2053 ΣΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1990 Α 01:44:21
100 85 20 2024 ΤΖΙΚΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ - 1977 Α 02:11:04
131 107 30 2173 ΤΣΑΜΗΣ ΝΑΣΤΑΖ - 1992 Α 02:30:55
130 106 29 2063 ΤΣΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1985 Α 02:29:12
143 114 33 2135 ΤΣΙΜΠΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1986 Α 02:40:39
65 59 16 2136 ΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - 1975 Α 01:58:49
105 89 24 2060 ΦΩΤΕΙΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ κερκυρα 1988 Α 02:13:17
50 45 9 2128 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ. Δ. Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1977 Α 01:53:13
135 110 31 2154 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - 1992 Α 02:31:54
134 109 15 2153 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - 1984 Α 02:31:54
13 12 1 2073 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ DEREKAS ENDURANS 1976 Α 01:32:00
6 6 2 2069 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ PHISIOPLUSERGO 1990 Α 01:24:38

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
96 80 17 5071 ΚΕΒΕΡΚΛΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1994 Α 00:29:10
198 61 4 5211 ΚΙΤΣΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΝΑΗ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Γ 00:37:23
106 85 15 5125 ΚΟΛΙΌΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΠΛΑΊΣΙΟ 1981 Α 00:29:36
222 80 5 5277 ΚΟΜΝΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - 1963 Γ 00:46:07
141 33 17 5104 ΚΟΝΤΑΛΙΠΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1988 Γ 00:31:39
177 53 22 5061 ΚΟΝΤΟΓΕΏΡΓΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ - 1989 Γ 00:34:54
56 47 2 5234 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - 1959 Α 00:26:43
39 34 4 5076 ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ - 1981 Α 00:25:54
175 124 12 5257 ΚΟΡΙΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1971 Α 00:34:25
123 26 1 5237 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ - 1974 Γ 00:30:28
202 140 18 5229 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - 1977 Α 00:38:45
36 32 4 5174 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΣΟΥΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2004 Α 00:25:39
201 62 3 5228 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΥ ΚΑΡΜΕΝ - 2005 Γ 00:38:43
9 9 2 5047 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 2002 Α 00:21:38
139 107 10 5282 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1974 Α 00:31:29
108 22 12 5240 ΛΑΙΤΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ PHISIO PLUS 1985 Γ 00:29:44
21 19 2 5105 ΛΕΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1978 Α 00:22:57
184 58 3 5212 ΛΥΧΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Γ 00:35:49
17 2 1 5015 ΜΑΖΗ ΣΟΦΙΑ - 1978 Γ 00:22:23
11 10 1 5263 ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 1964 Α 00:21:42
98 81 18 5075 ΜΑΛΛΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ - 1997 Α 00:29:11
20 18 9 5106 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Α 00:22:53
90 14 1 5213 ΜΑΝΘΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2002 Γ 00:28:52
179 55 6 5129 ΜΆΣΤΟΡΑ ΛΟΥΙΖΑ - 1977 Γ 00:34:55
118 23 13 5156 ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΜΑΓΔΑ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 1990 Γ 00:30:10
87 74 13 5157 ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 1981 Α 00:28:34
91 15 4 5190 ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΥ ΖΩΗ - 1981 Γ 00:28:54
58 49 2 5118 ΜΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1968 Α 00:26:56
151 36 19 5107 ΜΙΣΦΟΥΤ ΙΩΑΝΝΑ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1987 Γ 00:32:18
149 35 1 5055 ΜΟΥΡΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - 1964 Γ 00:32:08
159 41 1 5207 ΜΟΥΤΣΗ ΣΟΦΙΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2004 Γ 00:32:45
168 48 2 5210 ΜΟΥΤΣΙ ΕΛΕΝΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2004 Γ 00:33:50
52 45 5 5239 ΜΠΑΛΗΣ ΝΑΣΟΣ FISHIO PLUS 1975 Α 00:26:33
93 16 5 5030 ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ ΦΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1982 Γ 00:28:56
26 22 6 5126 ΜΠΟΧΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - 1991 Α 00:23:26
220 78 9 5036 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ SIDMA RUNNING TEAM 1975 Γ 00:46:04
172 50 12 5260 ΜΥΡΩΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ - 1980 Γ 00:34:23
174 51 5 5258 ΜΥΡΩΝΗ ΝΤΙΝΑ - 1973 Γ 00:34:25
47 40 4 5065 ΝΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 1979 Α 00:26:16
183 57 23 5149 ΝΙΚΗΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ fitlab running Team 1985 Γ 00:35:42
55 9 5 5150 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ fitlab running Team 1985 Γ 00:26:35
133 103 18 5162 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Α 00:31:06
79 68 5 5197 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ SOUTH RUNNERS 1971 Α 00:28:08
215 73 8 5218 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2002 Γ 00:42:51
188 129 20 5070 ΝΤΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 1983 Α 00:36:15
203 141 16 5253 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - 1971 Α 00:38:58
1 1 1 5252 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:17:43
100 83 19 5151 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ fitlab running Team 1985 Α 00:29:26
68 57 9 5271 ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ - 1975 Α 00:27:36
69 58 4 5269 ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1973 Α 00:27:36

Σελίδες