Back to top

Αποτελέσματα 3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes»

Κυρ, 06/10/2019
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 20.1ΚΜ
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 6ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
65 58 22 151 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 40-49 111CW RUN TEAM Male 1:55:59
72 65 2 197 ΣΤΟΡΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 60+ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:58:37
56 52 20 202 ΤΟΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40-49 DAVINES GREECE Male 1:54:11
22 22 8 150 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΘΩΜΑΣ 30-39 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 1:37:22
10 10 1 187 ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ 18-29 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΝ ΕΛΛΑΔΟΣ Male 1:30:15
38 36 13 109 ΓΑΝΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30-39   Male 1:46:34
58 54 17 144 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50-59 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων Male 1:54:31
32 2 11 203 ΤΣΑΓΓΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 30-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 1:43:41
30 29 6 191 ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 50-59   Male 1:42:56
73 66 25 133 ΚΑΦΕΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40-49   Male 1:58:51
18 18 7 204 ΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-39 ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:34:44
3 3 1 170 ΝΥΚΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-39 Great Male 1:23:17
61 56 19 226 ΤΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-59   Male 1:55:19
46 43 10 134 ΚΕΝΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-59 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ Male 1:48:37
51 48 13 184 ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 50-59 ULTRA TRAIL PELION Σ Δ Υ Β Male 1:53:02
21 21 9 182 ΠΑΣΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49   Male 1:37:16
37 35 15 107 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:46:20
7 7 2 148 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 30-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:28:42
9 9 3 116 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 50-59 ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Male 1:30:11
70 63 21 127 ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 50-59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 1:57:51
91 82 32 119 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 40-49 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 2:13:23
89 9 22 149 ΜΑΚΡΟΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 30-39 ΣΔΥΒΟΛΟΥ Female 2:10:56
68 61 20 154 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:57:26
84 8 21 115 ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ ΜΙΛΛΥ 30-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 2:05:52
78 71 23 159 ΜΠΑΡΔΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:00:54
41 38 3 131 ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 18-29   Male 1:47:25
80 73 28 186 ΠΟΡΤΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49   Male 2:01:41
101 89 35 209 ΤΣΙΩΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49 111CW RUN TEAM Male 2:28:03
87 79 3 219 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 60+ Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ Male 2:06:14
62 6 6 223 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 18-29   Female 1:55:19
42 39 8 105 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 50-59 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:47:36
17 17 4 155 ΜΟΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:34:33
45 42 17 169 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΟΤΗΣ 40-49 ΣΔΥΒ Male 1:48:23
44 41 16 189 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40-49 ΣΜΝΛ Male 1:48:02
15 15 5 110 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 40-49 ΣΔΒΟΛΟΥ Male 1:33:29
77 70 22 142 ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΣΑΚΗΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:00:14
92 83 23 173 ΠΑΛΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 30-39 BODY&SOUL KICK BOXING PNTEAM Male 2:14:17
4 4 3 210 ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 40-49 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Male 1:25:22
55 51 16 196 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 30-39 SCIENCETRAINING.GR - 226ERS Male 1:53:48
34 32 12 188 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 30-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:44:32
35 33 2 147 ΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 18-29 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 1:44:53
93 10 27 126 ΙΩΑΝΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 2:15:14
71 64 24 181 ΠΑΡΙΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 40-49 GRE.A.T. Male 1:58:18
28 27 12 101 ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΑΡΗΣ 40-49 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:41:48
19 19 7 112 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:35:33
94 84 33 213 ΦΟΥΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:16:37
54 50 4 165 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18-29 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 1:53:13
100 88 34 135 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 111CW RUN TEAM Male 2:28:02
14 14 6 113 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30-39 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:33:20
40 3 15 152 ΜΑΡΟΥΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 30-39 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 1:47:01

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
94 28 416 ΧΑΪΜΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:45:29
81 59 428 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΜΝΛ Male 0:40:35
69 51 380 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   Male 0:37:52
17 15 342 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ   Male 0:26:51
104 72 344 ΚΟΛΤΣΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΥΤΟΔΥΤΩΝ ΒΟΛΟΥ Male 0:49:21
53 42 429 ΒΛΙΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Male 0:35:26
97 68 431 ΒΑΛΙΑΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:47:59
13 11 409 ΤΑΜΠΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:25:41
46 36 332 ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:34:51
31 28 370 ΜΠΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Male 0:32:25
77 55 309 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΒ/ΑΟΜ Male 0:39:35
98 30 401 ΣΑΡΑΦΗ ΚΑΛΛΗ ΣΔΥΒ Female 0:48:00
11 2 338 ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΔΒΟΛΟΥ Female 0:25:22
96 67 418 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   Male 0:47:11
51 40 407 ΣΩΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:35:21
3 3 405 ΣΚΟΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:22:35
93 66 402 ΣΙΑΗΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:45:21
20 18 314 ΒΙΓΚΛΑΣ ΛΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ Male 0:27:15
22 19 399 ΠΡΙΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 0:27:49
38 6 427 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ   Female 0:33:49
68 18 391 ΞΥΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΛΜΥΡΟΣ Female 0:37:48
9 1 390 ΞΗΡΟΦΩΤΟΥ ΜΑΡΘΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:24:25
61 14 376 ΜΠΕΛΙΚΑΙΔΗ ΜΑΡΙΑ   Female 0:37:16
101 32 322 ΔΑΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:48:01
74 21 331 ΘΩΜΑΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΘΩΜΑΙΔΗ-ΑΡΑΠΙΤΣΑ Female 0:39:10
106 34 358 ΛΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:54:49
29 26 328 ΖΑΓΑΝΙΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ   Male 0:32:11
6 6 422 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΜΙΛΤΟΣ   Male 0:23:00
92 65 306 ΑΚΕΡΜΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ   Male 0:44:27
49 38 417 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - Male 0:35:16
45 35 411 ΤΣΑΜΠΙΡΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ   Male 0:34:38
4 4 313 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:22:47
83 24 373 ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   Female 0:42:29
107 35 318 ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΑΜΙΑ Female 0:59:05
19 17 333 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ Male 0:26:54
48 37 304 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   Male 0:35:09
105 33 367 ΜΟΣΧΟΝΙΣΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΟΛΟΣ Female 0:51:42
27 24 377 ΜΠΕΛΙΚΑΪΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ   Male 0:30:00
82 23 337 ΚΑΡΑΒΑ ΣΕΝΙΑ   Female 0:41:09
37 32 317 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   Male 0:33:48
15 13 327 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ   Male 0:26:07
18 16 312 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 0:26:54
35 30 419 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ   Male 0:33:20
50 39 350 ΚΟΥΦΙΟΣ ΤΑΣΟΣ ΒΟΛΟΣ Male 0:35:19
32 4 413 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝΙΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:32:52
42 33 414 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:34:35
70 52 305 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Σ.Μ.Ν.Λ. Male 0:38:21
26 23 425 ΓΙΩΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:29:43
34 29 394 ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Male 0:33:16
60 47 410 ΤΕΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ Male 0:37:13

Σελίδες