Back to top

Αποτελέσματα 3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes»

Κυρ, 06/10/2019
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 20.1ΚΜ
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 6ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
52 49 14 162 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-59 Απολλων Δυτικης Αττικης Male 1:53:04
83 76 29 163 ΜΠΛΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:05:51
54 50 4 165 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18-29 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 1:53:13
8 8 3 166 ΝΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 30-39 ANEKSARTITOS Male 1:28:57
11 11 4 167 ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:30:25
45 42 17 169 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΟΤΗΣ 40-49 ΣΔΥΒ Male 1:48:23
3 3 1 170 ΝΥΚΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-39 Great Male 1:23:17
31 30 7 172 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50-59 ΣΔΥΒ Male 1:43:06
92 83 23 173 ΠΑΛΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 30-39 BODY&SOUL KICK BOXING PNTEAM Male 2:14:17
97 86 25 174 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΤΟΥΔΗΣ 30-39 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 2:20:35
88 80 31 177 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-49   Male 2:07:15
99 87 27 178 ΠΑΠΑΙΩΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 30-39   Male 2:26:08
2 2 2 227 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:21:22
62 6 6 223 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 18-29   Female 1:55:19
60 5 5 179 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 18-29 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 1:55:14
71 64 24 181 ΠΑΡΙΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 40-49 GRE.A.T. Male 1:58:18
21 21 9 182 ΠΑΣΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49   Male 1:37:16
27 26 5 183 ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:41:47
51 48 13 184 ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 50-59 ULTRA TRAIL PELION Σ Δ Υ Β Male 1:53:02
80 73 28 186 ΠΟΡΤΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49   Male 2:01:41
10 10 1 187 ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ 18-29 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΝ ΕΛΛΑΔΟΣ Male 1:30:15
34 32 12 188 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 30-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:44:32
44 41 16 189 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40-49 ΣΜΝΛ Male 1:48:02
79 72 24 190 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50-59   Male 2:01:09
30 29 6 191 ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 50-59   Male 1:42:56
59 55 18 192 ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:55:05
50 47 19 193 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49   Male 1:52:46
53 4 15 194 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΝΑ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 1:53:04
55 51 16 196 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 30-39 SCIENCETRAINING.GR - 226ERS Male 1:53:48
72 65 2 197 ΣΤΟΡΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 60+ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:58:37
95 11 28 198 ΤΑΣΙΑ ΕΛΛΗ 50-59 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Female 2:17:08
85 77 30 199 ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 40-49 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:05:54
63 7 21 200 ΤΖΗΜΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 40-49 Great Female 1:55:38
13 13 5 201 ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30-39 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 1:32:51
56 52 20 202 ΤΟΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40-49 DAVINES GREECE Male 1:54:11
32 2 11 203 ΤΣΑΓΓΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 30-39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 1:43:41
18 18 7 204 ΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-39 ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:34:44
24 1 9 206 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 30-39 ATHENS Female 1:40:10
61 56 19 226 ΤΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-59   Male 1:55:19
96 85 24 208 ΤΣΙΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30-39 ΣΔΥΒ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Male 2:18:17
101 89 35 209 ΤΣΙΩΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49 111CW RUN TEAM Male 2:28:03
4 4 3 210 ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 40-49 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Male 1:25:22
1 1 1 211 ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ / ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Male 1:21:22
94 84 33 213 ΦΟΥΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:16:37
16 16 6 214 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:33:44
67 60 23 216 ΦΩΛΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:56:57
57 53 16 217 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:54:12
90 81 26 218 ΧΑΪΜΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 50-59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:13:20
87 79 3 219 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 60+ Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ Male 2:06:14
64 57 17 222 ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30-39 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ Male 1:55:55

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
73 53 351 ΚΥΡΑΤΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   Male 0:38:58
79 57 352 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΖΗΣΗΣ   Male 0:40:07
39 7 354 ΚΩΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:34:08
30 27 356 Λ0ΥΛ0ΥΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ   Male 0:32:20
41 9 357 ΛΕΝΤΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ   Female 0:34:29
106 34 358 ΛΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:54:49
55 43 359 ΜΑΓΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ Male 0:35:44
16 14 363 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΒ Male 0:26:07
105 33 367 ΜΟΣΧΟΝΙΣΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΟΛΟΣ Female 0:51:42
87 62 368 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Male 0:43:28
31 28 370 ΜΠΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Male 0:32:25
99 69 369 ΜΠΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:48:01
86 61 371 ΜΠΑΙΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 0:43:28
85 25 372 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ANNA ΣΜΝΛ Female 0:42:51
83 24 373 ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   Female 0:42:29
78 56 374 ΜΠΑΝΤΙΔΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:40:01
61 14 376 ΜΠΕΛΙΚΑΙΔΗ ΜΑΡΙΑ   Female 0:37:16
27 24 377 ΜΠΕΛΙΚΑΪΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ   Male 0:30:00
69 51 380 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   Male 0:37:52
80 58 379 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:40:24
89 63 381 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:44:26
90 64 382 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:44:27
1 1 383 ΜΠΟΥΜΠΟΥΖΙΩΤΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ GREAT, ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:21:34
38 6 427 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ   Female 0:33:49
65 50 386 ΜΥΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Male 0:37:40
58 13 387 ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:37:01
24 21 388 ΝΕΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:28:41
9 1 390 ΞΗΡΟΦΩΤΟΥ ΜΑΡΘΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:24:25
68 18 391 ΞΥΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΛΜΥΡΟΣ Female 0:37:48
36 31 393 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ Male 0:33:29
81 59 428 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΜΝΛ Male 0:40:35
34 29 394 ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Male 0:33:16
100 31 395 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΖΗΝΟΔΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:48:01
88 26 398 ΠΕΤΟΒΑ ΕΡΒΗΣΑ Γ Σ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 0:44:13
22 19 399 ΠΡΙΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 0:27:49
91 27 400 ΣΑΚΑΒΑΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ   Female 0:44:27
98 30 401 ΣΑΡΑΦΗ ΚΑΛΛΗ ΣΔΥΒ Female 0:48:00
93 66 402 ΣΙΑΗΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:45:21
72 20 403 ΣΙΝΙΩΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:38:41
44 10 404 ΣΙΟΥΤΗ ΑΝΝΑ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 0:34:38
3 3 405 ΣΚΟΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:22:35
62 15 406 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   Female 0:37:18
51 40 407 ΣΩΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:35:21
40 8 408 ΣΩΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΣΟΥΡΠΗΣ Female 0:34:26
13 11 409 ΤΑΜΠΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:25:41
60 47 410 ΤΕΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ Male 0:37:13
45 35 411 ΤΣΑΜΠΙΡΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ   Male 0:34:38
32 4 413 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝΙΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:32:52
42 33 414 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:34:35
64 49 415 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:37:39

Σελίδες