Back to top

Αποτελέσματα 3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes»

Κυρ, 06/10/2019
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 20.1ΚΜ
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 6ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομααύξουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
65 58 22 151 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 40-49 111CW RUN TEAM Male 1:55:59
27 26 5 183 ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:41:47
59 55 18 192 ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:55:05
1 1 1 211 ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ / ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Male 1:21:22
69 62 19 143 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 30-39   Male 1:57:44
98 12 26 145 ΛΑΒΩΜΕΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 30-39   Female 2:23:40
26 25 1 160 ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 60+ Σ Δ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 1:40:51
90 81 26 218 ΧΑΪΜΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 50-59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:13:20
95 11 28 198 ΤΑΣΙΑ ΕΛΛΗ 50-59 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Female 2:17:08
66 59 18 137 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:56:52
31 30 7 172 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50-59 ΣΔΥΒ Male 1:43:06
20 20 8 108 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ Male 1:36:46
52 49 14 162 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-59 Απολλων Δυτικης Αττικης Male 1:53:04
47 44 11 146 ΛΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-59   Male 1:49:32
16 16 6 214 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:33:44
49 46 12 139 ΚΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-59 Σ.Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:52:13
81 74 7 225 ΓΚΟΥΤΖΑΛΗΣ 18-29   Male 2:04:21
97 86 25 174 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΤΟΥΔΗΣ 30-39 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 2:20:35
5 5 1 128 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50-59 ΣΔΒ Male 1:27:52
88 80 31 177 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-49   Male 2:07:15
79 72 24 190 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50-59   Male 2:01:09
64 57 17 222 ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30-39 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ Male 1:55:55
96 85 24 208 ΤΣΙΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30-39 ΣΔΥΒ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Male 2:18:17
50 47 19 193 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49   Male 1:52:46
23 23 10 120 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ Male 1:38:09
39 37 14 118 ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39   Male 1:46:42
57 53 16 217 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:54:12
74 67 26 106 ΒΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:58:51
75 68 27 104 ΑΥΞΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:00:05
48 45 18 114 ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 Σ.Μ.Λ./300+3 Male 1:49:56
99 87 27 178 ΠΑΠΑΙΩΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 30-39   Male 2:26:08
12 12 4 158 ΜΠΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:32:43
11 11 4 167 ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:30:25
53 4 15 194 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΝΑ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 1:53:04
86 78 25 111 ΓΙΑΚΑΚΟΓΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:06:11
67 60 23 216 ΦΩΛΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:56:57
85 77 30 199 ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 40-49 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:05:54
36 34 14 138 ΚΟΥΒΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 40-49 Great Male 1:45:21
33 31 13 156 ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40-49 - Male 1:44:32
8 8 3 166 ΝΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 30-39 ANEKSARTITOS Male 1:28:57
25 24 11 102 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40-49 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 1:40:39
24 1 9 206 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 30-39 ATHENS Female 1:40:10
6 6 2 129 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 50-59 Α Κ Ο Λ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Male 1:28:24
63 7 21 200 ΤΖΗΜΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 40-49 Great Female 1:55:38
2 2 2 227 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ 40-49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:21:22
76 69 20 117 ΔΕΜΙΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 30-39 ΒΟΛΟΥ Male 2:00:13
83 76 29 163 ΜΠΛΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:05:51
13 13 5 201 ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30-39 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 1:32:51
29 28 10 157 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30-39 Γ.Σ. ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ Male 1:42:12
60 5 5 179 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 18-29 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 1:55:14

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομααύξουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
13 11 409 ΤΑΜΠΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:25:41
46 36 332 ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:34:51
31 28 370 ΜΠΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Male 0:32:25
104 72 344 ΚΟΛΤΣΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΥΤΟΔΥΤΩΝ ΒΟΛΟΥ Male 0:49:21
17 15 342 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ   Male 0:26:51
81 59 428 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΜΝΛ Male 0:40:35
69 51 380 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   Male 0:37:52
94 28 416 ΧΑΪΜΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:45:29
78 56 374 ΜΠΑΝΤΙΔΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:40:01
30 27 356 Λ0ΥΛ0ΥΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ   Male 0:32:20
79 57 352 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΖΗΣΗΣ   Male 0:40:07
100 31 395 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΖΗΝΟΔΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:48:01
41 9 357 ΛΕΝΤΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ   Female 0:34:29
1 1 383 ΜΠΟΥΜΠΟΥΖΙΩΤΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ GREAT, ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:21:34
102 70 343 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   Male 0:48:03
47 11 324 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΜΥΡΟΣ Female 0:35:07
88 26 398 ΠΕΤΟΒΑ ΕΡΒΗΣΑ Γ Σ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 0:44:13
40 8 408 ΣΩΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΣΟΥΡΠΗΣ Female 0:34:26
108 36 336 ΚΑΜΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:59:06
67 17 348 ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΕΙΡΗΝΗ   Female 0:37:48
52 41 430 ΒΛΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Male 0:35:26
86 61 371 ΜΠΑΙΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 0:43:28
56 44 316 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑ Male 0:35:52
65 50 386 ΜΥΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Male 0:37:40
90 64 382 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:44:27
63 48 347 ΚΟΤΣΙΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:37:39
39 7 354 ΚΩΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:34:08
76 22 308 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:39:23
54 12 310 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΓΙΩΤΑ ΤΡΑΧΙΝΑ Female 0:35:37
23 20 424 ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:27:56
10 9 321 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:25:12
59 46 311 ΒΑΛΚΑΜΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Male 0:37:09
64 49 415 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:37:39
7 7 421 ΧΑΧΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΟΜ Male 0:23:28
8 8 320 ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:23:40
16 14 363 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΒ Male 0:26:07
87 62 368 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Male 0:43:28
28 25 330 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ Male 0:30:30
75 54 345 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:39:23
2 2 334 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:22:27
25 22 303 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΡΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:29:22
5 5 423 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:22:48
24 21 388 ΝΕΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:28:41
33 5 325 ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ   Female 0:32:53
99 69 369 ΜΠΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:48:01
12 10 323 ΔΕΜΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   Male 0:25:30
14 12 346 ΚΟΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΔΒ Male 0:25:50
44 10 404 ΣΙΟΥΤΗ ΑΝΝΑ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 0:34:38
66 16 339 ΚΑΡΕΚΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   Female 0:37:40
89 63 381 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:44:26

Σελίδες