Back to top

Αποτελέσματα 3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes»

Κυρ, 06/10/2019
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 20.1ΚΜ
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 6ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
39 37 14 118 ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39   Male 1:46:42
52 49 14 162 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-59 Απολλων Δυτικης Αττικης Male 1:53:04
36 34 14 138 ΚΟΥΒΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 40-49 Great Male 1:45:21
40 3 15 152 ΜΑΡΟΥΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 30-39 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 1:47:01
53 4 15 194 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΝΑ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 1:53:04
37 35 15 107 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 40-49 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:46:20
44 41 16 189 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40-49 ΣΜΝΛ Male 1:48:02
55 51 16 196 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 30-39 SCIENCETRAINING.GR - 226ERS Male 1:53:48
57 53 16 217 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:54:12
64 57 17 222 ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30-39 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ Male 1:55:55
45 42 17 169 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΟΤΗΣ 40-49 ΣΔΥΒ Male 1:48:23
58 54 17 144 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50-59 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων Male 1:54:31
66 59 18 137 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:56:52
48 45 18 114 ΓΚΑΓΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 Σ.Μ.Λ./300+3 Male 1:49:56
59 55 18 192 ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:55:05
50 47 19 193 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49   Male 1:52:46
61 56 19 226 ΤΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-59   Male 1:55:19
69 62 19 143 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 30-39   Male 1:57:44
76 69 20 117 ΔΕΜΙΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 30-39 ΒΟΛΟΥ Male 2:00:13
56 52 20 202 ΤΟΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40-49 DAVINES GREECE Male 1:54:11
68 61 20 154 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:57:26
63 7 21 200 ΤΖΗΜΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 40-49 Great Female 1:55:38
84 8 21 115 ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ ΜΙΛΛΥ 30-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 2:05:52
70 63 21 127 ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 50-59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 1:57:51
65 58 22 151 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 40-49 111CW RUN TEAM Male 1:55:59
77 70 22 142 ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΣΑΚΗΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:00:14
89 9 22 149 ΜΑΚΡΟΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 30-39 ΣΔΥΒΟΛΟΥ Female 2:10:56
92 83 23 173 ΠΑΛΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 30-39 BODY&SOUL KICK BOXING PNTEAM Male 2:14:17
67 60 23 216 ΦΩΛΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:56:57
78 71 23 159 ΜΠΑΡΔΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:00:54
71 64 24 181 ΠΑΡΙΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 40-49 GRE.A.T. Male 1:58:18
96 85 24 208 ΤΣΙΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30-39 ΣΔΥΒ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Male 2:18:17
79 72 24 190 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50-59   Male 2:01:09
73 66 25 133 ΚΑΦΕΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40-49   Male 1:58:51
86 78 25 111 ΓΙΑΚΑΚΟΓΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:06:11
97 86 25 174 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΤΟΥΔΗΣ 30-39 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 2:20:35
74 67 26 106 ΒΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:58:51
98 12 26 145 ΛΑΒΩΜΕΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 30-39   Female 2:23:40
90 81 26 218 ΧΑΪΜΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 50-59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:13:20
93 10 27 126 ΙΩΑΝΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 2:15:14
75 68 27 104 ΑΥΞΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:00:05
99 87 27 178 ΠΑΠΑΙΩΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 30-39   Male 2:26:08
95 11 28 198 ΤΑΣΙΑ ΕΛΛΗ 50-59 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Female 2:17:08
80 73 28 186 ΠΟΡΤΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49   Male 2:01:41
83 76 29 163 ΜΠΛΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:05:51
85 77 30 199 ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 40-49 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:05:54
88 80 31 177 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-49   Male 2:07:15
91 82 32 119 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 40-49 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 2:13:23
94 84 33 213 ΦΟΥΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:16:37
100 88 34 135 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 111CW RUN TEAM Male 2:28:02

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
44 10 404 ΣΙΟΥΤΗ ΑΝΝΑ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 0:34:38
12 10 323 ΔΕΜΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   Male 0:25:30
106 34 358 ΛΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:54:49
85 25 372 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ANNA ΣΜΝΛ Female 0:42:51
55 43 359 ΜΑΓΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ Male 0:35:44
23 20 424 ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:27:56
34 29 394 ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   Male 0:33:16
2 2 334 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:22:27
96 67 418 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   Male 0:47:11
66 16 339 ΚΑΡΕΚΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   Female 0:37:40
77 55 309 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΒ/ΑΟΜ Male 0:39:35
45 35 411 ΤΣΑΜΠΙΡΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ   Male 0:34:38
13 11 409 ΤΑΜΠΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:25:41
107 35 318 ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΑΜΙΑ Female 0:59:05
86 61 371 ΜΠΑΙΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 0:43:28
56 44 316 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑ Male 0:35:52
24 21 388 ΝΕΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:28:41
35 30 419 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ   Male 0:33:20
3 3 405 ΣΚΟΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:22:35
97 68 431 ΒΑΛΙΑΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:47:59
67 17 348 ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΕΙΡΗΝΗ   Female 0:37:48
78 56 374 ΜΠΑΝΤΙΔΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:40:01
46 36 332 ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:34:51
14 12 346 ΚΟΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΔΒ Male 0:25:50
108 36 336 ΚΑΜΒΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:59:06
87 62 368 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Male 0:43:28
57 45 319 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:37:01
25 22 303 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΡΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:29:22
36 31 393 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΟΛΟΥ Male 0:33:29
4 4 313 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:22:47
98 30 401 ΣΑΡΑΦΗ ΚΑΛΛΗ ΣΔΥΒ Female 0:48:00
68 18 391 ΞΥΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΛΜΥΡΟΣ Female 0:37:48
79 57 352 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΖΗΣΗΣ   Male 0:40:07
47 11 324 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΜΥΡΟΣ Female 0:35:07
15 13 327 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ   Male 0:26:07
88 26 398 ΠΕΤΟΒΑ ΕΡΒΗΣΑ Γ Σ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 0:44:13
58 13 387 ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:37:01
26 23 425 ΓΙΩΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:29:43
37 32 317 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   Male 0:33:48
5 5 423 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:22:48
99 69 369 ΜΠΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:48:01
69 51 380 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   Male 0:37:52
80 58 379 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:40:24
48 37 304 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   Male 0:35:09
16 14 363 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΒ Male 0:26:07
89 63 381 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:44:26
59 46 311 ΒΑΛΚΑΜΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Male 0:37:09
27 24 377 ΜΠΕΛΙΚΑΪΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ   Male 0:30:00
38 6 427 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ   Female 0:33:49
6 6 422 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΜΙΛΤΟΣ   Male 0:23:00

Σελίδες