Back to top

Αποτελέσματα 3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes»

Κυρ, 06/10/2019
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 20.1ΚΜ
3ος Αγώνας Δρόμου Αλμυρού «Almyros City-Zerelia Lakes» 6ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
51 48 13 184 ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 50-59 ULTRA TRAIL PELION Σ Δ Υ Β Male 1:53:02
52 49 14 162 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50-59 Απολλων Δυτικης Αττικης Male 1:53:04
53 4 15 194 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΝΑ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 1:53:04
54 50 4 165 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18-29 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 1:53:13
55 51 16 196 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 30-39 SCIENCETRAINING.GR - 226ERS Male 1:53:48
56 52 20 202 ΤΟΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40-49 DAVINES GREECE Male 1:54:11
57 53 16 217 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:54:12
58 54 17 144 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50-59 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων Male 1:54:31
59 55 18 192 ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:55:05
60 5 5 179 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 18-29 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 1:55:14
61 56 19 226 ΤΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-59   Male 1:55:19
62 6 6 223 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 18-29   Female 1:55:19
63 7 21 200 ΤΖΗΜΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 40-49 Great Female 1:55:38
64 57 17 222 ΧΑΤΖΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30-39 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ Male 1:55:55
65 58 22 151 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 40-49 111CW RUN TEAM Male 1:55:59
66 59 18 137 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:56:52
67 60 23 216 ΦΩΛΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:56:57
68 61 20 154 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:57:26
69 62 19 143 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 30-39   Male 1:57:44
70 63 21 127 ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 50-59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 1:57:51
71 64 24 181 ΠΑΡΙΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 40-49 GRE.A.T. Male 1:58:18
72 65 2 197 ΣΤΟΡΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 60+ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:58:37
73 66 25 133 ΚΑΦΕΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40-49   Male 1:58:51
74 67 26 106 ΒΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:58:51
75 68 27 104 ΑΥΞΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:00:05
76 69 20 117 ΔΕΜΙΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 30-39 ΒΟΛΟΥ Male 2:00:13
77 70 22 142 ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΣΑΚΗΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:00:14
78 71 23 159 ΜΠΑΡΔΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:00:54
79 72 24 190 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50-59   Male 2:01:09
80 73 28 186 ΠΟΡΤΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49   Male 2:01:41
81 74 7 225 ΓΚΟΥΤΖΑΛΗΣ 18-29   Male 2:04:21
82 75 8 224 ΩΩ__20 NONAME_2018 18-29   Male 2:04:22
83 76 29 163 ΜΠΛΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:05:51
84 8 21 115 ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ ΜΙΛΛΥ 30-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 2:05:52
85 77 30 199 ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 40-49 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:05:54
86 78 25 111 ΓΙΑΚΑΚΟΓΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:06:11
87 79 3 219 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 60+ Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ Male 2:06:14
88 80 31 177 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-49   Male 2:07:15
89 9 22 149 ΜΑΚΡΟΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 30-39 ΣΔΥΒΟΛΟΥ Female 2:10:56
90 81 26 218 ΧΑΪΜΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 50-59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:13:20
91 82 32 119 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 40-49 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 2:13:23
92 83 23 173 ΠΑΛΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 30-39 BODY&SOUL KICK BOXING PNTEAM Male 2:14:17
93 10 27 126 ΙΩΑΝΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ 50-59 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 2:15:14
94 84 33 213 ΦΟΥΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:16:37
95 11 28 198 ΤΑΣΙΑ ΕΛΛΗ 50-59 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Female 2:17:08
96 85 24 208 ΤΣΙΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30-39 ΣΔΥΒ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Male 2:18:17
97 86 25 174 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΤΟΥΔΗΣ 30-39 ΑΛΜΥΡΟΣ Male 2:20:35
98 12 26 145 ΛΑΒΩΜΕΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 30-39   Female 2:23:40
99 87 27 178 ΠΑΠΑΙΩΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 30-39   Male 2:26:08
100 88 34 135 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 111CW RUN TEAM Male 2:28:02

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
51 40 407 ΣΩΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:35:21
52 41 430 ΒΛΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Male 0:35:26
53 42 429 ΒΛΙΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Male 0:35:26
54 12 310 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΓΙΩΤΑ ΤΡΑΧΙΝΑ Female 0:35:37
55 43 359 ΜΑΓΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ Male 0:35:44
56 44 316 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑ Male 0:35:52
57 45 319 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:37:01
58 13 387 ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:37:01
59 46 311 ΒΑΛΚΑΜΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   Male 0:37:09
60 47 410 ΤΕΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ Male 0:37:13
61 14 376 ΜΠΕΛΙΚΑΙΔΗ ΜΑΡΙΑ   Female 0:37:16
62 15 406 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   Female 0:37:18
63 48 347 ΚΟΤΣΙΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:37:39
64 49 415 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:37:39
65 50 386 ΜΥΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   Male 0:37:40
66 16 339 ΚΑΡΕΚΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   Female 0:37:40
67 17 348 ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΕΙΡΗΝΗ   Female 0:37:48
68 18 391 ΞΥΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΛΜΥΡΟΣ Female 0:37:48
69 51 380 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   Male 0:37:52
70 52 305 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ Σ.Μ.Ν.Λ. Male 0:38:21
71 19 301 BROWN LYNNE   Female 0:38:32
72 20 403 ΣΙΝΙΩΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Female 0:38:41
73 53 351 ΚΥΡΑΤΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   Male 0:38:58
74 21 331 ΘΩΜΑΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΘΩΜΑΙΔΗ-ΑΡΑΠΙΤΣΑ Female 0:39:10
76 22 308 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:39:23
75 54 345 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:39:23
77 55 309 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΒ/ΑΟΜ Male 0:39:35
78 56 374 ΜΠΑΝΤΙΔΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:40:01
79 57 352 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΖΗΣΗΣ   Male 0:40:07
80 58 379 ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:40:24
81 59 428 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΜΝΛ Male 0:40:35
82 23 337 ΚΑΡΑΒΑ ΣΕΝΙΑ   Female 0:41:09
83 24 373 ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   Female 0:42:29
84 60 315 MACICK KINGA   Male 0:42:48
85 25 372 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ANNA ΣΜΝΛ Female 0:42:51
86 61 371 ΜΠΑΙΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 0:43:28
87 62 368 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Male 0:43:28
88 26 398 ΠΕΤΟΒΑ ΕΡΒΗΣΑ Γ Σ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 0:44:13
89 63 381 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:44:26
92 65 306 ΑΚΕΡΜΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ   Male 0:44:27
90 64 382 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:44:27
91 27 400 ΣΑΚΑΒΑΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ   Female 0:44:27
93 66 402 ΣΙΑΗΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:45:21
94 28 416 ΧΑΪΜΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:45:29
95 29 349 ΚΟΥΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Female 0:46:52
96 67 418 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   Male 0:47:11
97 68 431 ΒΑΛΙΑΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 0:47:59
98 30 401 ΣΑΡΑΦΗ ΚΑΛΛΗ ΣΔΥΒ Female 0:48:00
99 69 369 ΜΠΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:48:01
100 31 395 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΖΗΝΟΔΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:48:01

Σελίδες