Back to top

Αποτελέσματα 4ου Αγώνα Ορεινού Τρεξίματος ΑΡΤΕΜΙΣΙΟ

Κυρ, 02/12/2018

Αποτελέσματα 4ου Αγώνα Ορεινού Τρεξίματος ΑΡΤΕΜΙΣΙΟ 25 χλμ και 1 χλμ.

[Πήγη: Chronosystems]

ΑΡΤΕΜΙΣΙΟ - 25 ΚΜ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΟ - 10 ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
11 1 1 106 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ F 18-39 Female 02:52:16
1 1 1 2 ΣΕΛΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 30-39 Kasimis Training - Odlo/Lasportiva Male 02:20:53
133 18 1 511 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ M 40-49 Female 06:34:24
3 3 1 5 ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΣ M 18-29 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 02:27:19
25 5 1 103 GALETTI GINA F 40+ LA SPORTIVA TEAM GREECE Female 03:20:45
5 5 1 6 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 40-49 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 02:40:16
30 25 1 183 ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 50+ LEPANTORUNNERS Male 03:28:59
9 9 2 12 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 18-29 Kourkourikis Training Group/ Oxygen Store Patras Male 02:51:00
10 10 2 11 ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 40-49 The Runners Project Male 02:51:39
12 2 2 102 ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ F 18-39 LA SPORTIVA TEAM GREECE Female 02:56:04
2 2 2 3 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 30-39 THE NORTH FACE Male 02:22:48
36 30 2 10 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 50+ T.A.C - La Sportiva Male 03:35:35
62 8 2 72 ΘΕΟΔΟΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ F 40+ Ανεξαρτητη0Ναυπλιο Female 04:03:36
43 36 3 162 ΣΚΟΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 50+ Male 03:48:00
13 11 3 147 ΠΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 40-49 Male 03:05:03
4 4 3 1 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 30-39 SALOMON HELLAS Male 02:31:35
15 3 3 101 ΜΠΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 18-39 LA SPORTIVA TEAM GREECE Female 03:05:36
93 10 3 130 ΜΠΕΚΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ F 40+ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ Female 04:46:07
17 14 3 7 ΚΑΡΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ M 18-29 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 03:10:51
21 17 4 131 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 40-49 Male 03:18:46
48 41 4 50 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 50+ ADVENDURE Male 03:53:25
6 6 4 13 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 30-39 Summit Runners Hellas Team Male 02:40:18
18 15 4 115 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ M 18-29 Male 03:13:40
19 4 4 104 ΚΟΛΟΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F 18-39 DYNAFIT GREECE Female 03:16:04
107 12 4 52 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ F 40+ Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ Female 04:58:59
31 6 5 167 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ F 18-39 The Runners Project Female 03:30:28
23 19 5 61 ΔΕΔΕΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 40-49 NS Coaching Male 03:19:34
26 21 5 180 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 18-29 THE RUNNER'S PROJECT Male 03:21:32
49 42 5 42 ΒΛΑΧΟΣ ΖΗΣΗΣ M 50+ The Runners Project Male 03:53:38
7 7 5 8 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 30-39 TECNICA HELLAS Male 02:40:40
117 13 5 122 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ F 40+ The Runner’s Project Female 05:09:54
129 15 6 563 ΚΩΛΕΤΤΗ ΣΤΕΛΛΑ F 40+ The Runners Project Female 05:42:27
64 56 6 159 ΡΟΥΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ M 50+ Τihiorace-Gosport Male 04:08:06
24 20 6 110 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ M 40-49 ODLO-LASPORTIVA/GOJIBERRYTEAM Male 03:19:43
39 7 6 105 ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ ΤΖΕΝΗ F 18-39 Νηρηιδα-Kassimis Training Female 03:44:13
29 24 6 45 ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 18-29 Male 03:28:59
8 8 6 4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 30-39 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ Male 02:45:35
130 16 7 156 ΠΙΠΙΝΗ ΓΙΩΤΑ F 40+ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ Female 05:48:11
32 26 7 140 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M 40-49 Male 03:30:42
35 29 7 166 ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 18-29 Male 03:32:00
14 12 7 149 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 30-39 KALAMATA TRAIL RUNNERS Male 03:05:08
82 9 7 34 ΑΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 18-39 GOJI BERRY RUNNING TEAM Female 04:34:31
72 64 7 118 ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 50+ Male 04:16:33
97 11 8 97 ΚΟΦΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 18-39 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ Female 04:47:08
73 65 8 37 ΒΑΡΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 50+ Π. Δ. Σ. ΟΔΥΣΣΈΑΣ Male 04:17:29
34 28 8 186 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 03:31:36
37 31 8 41 ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 18-29 TOP GYM Male 03:37:39
16 13 8 125 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 30-39 THE RUNNER'S PROJECT Male 03:07:21
20 16 9 100 ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 30-39 [email protected] Male 03:16:40
42 35 9 27 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 40-49 Αthletic Guidance Male 03:47:32

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
1 1 1 39 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ XTREME STORES-KASIMIS TRAINING Male 01:27:50
8 1 1 590 ΞΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ The Runners Project Female 01:36:10
2 2 2 564 ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Male 01:27:55
14 2 2 532 ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΑ Female 01:38:55
3 3 3 510 ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Male 01:31:48
18 3 3 575 ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ωαββδβνδ Female 01:42:25
22 4 4 501 PLEWA ANETA Π. Δ. Σ ΟΔΥΣΣΈΑΣ Female 01:46:50
4 4 4 603 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ MYATLETE - CHOZEN Male 01:31:55
23 5 5 527 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ Female 01:47:57
5 5 5 657 ΜΕΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 01:32:30
24 6 6 588 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Female 01:48:34
6 6 6 175 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ Male 01:33:01
33 7 7 650 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Female 01:57:00
7 7 7 647 ΜΑΚΡΙΝΟΣ ΠΑΝΟΣ Male 01:35:53
9 8 8 646 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 01:36:35
34 8 8 663 ΤΣΙΤΣΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ Female 01:57:16
10 9 9 574 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ομάδα ´Ελευσις Αρκαδίας Male 01:36:35
40 9 9 608 ΠΟΥΛΗ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ Female 02:13:40
42 10 10 509 ΓΑΒΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Female 02:19:37
11 10 10 545 ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Εφυραίοι Ωκύπωδες Male 01:37:07
44 11 11 645 TAVEIRA KATY Female 02:20:09
12 11 11 652 ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΛΗΝΑΣ Male 01:38:06
13 12 12 540 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 01:38:08
49 12 12 538 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ Female 02:21:12
15 13 13 626 ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Αγευς Γ. Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Male 01:39:33
50 13 13 179 ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ ΕΥΗ Ηράκλειος Άθλος/Sky Women Running Team/sciencetraining.gr Female 02:21:27
16 14 14 600 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 01:40:59
51 14 14 662 ΚΟΡΟΛΗ ΕΛΕΝΗ Female 02:22:01
59 15 15 515 ΓΚΙΟΚΑ ΕΛΕΝΗ Female 02:24:34
17 15 15 654 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Male 01:41:00
60 16 16 616 ΣΑΝΙΔΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ Female 02:24:46
19 16 16 648 ΚΑΣΤΟΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 01:43:31
20 17 17 114 ΜΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 01:46:11
61 17 17 634 ΦΙΦΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ Female 02:24:47
21 18 18 661 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Male 01:46:20
70 18 18 625 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.Π. ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ Female 02:31:03
25 19 19 534 ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Aρκαδες Δρομεις Male 01:48:35
72 19 19 601 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Female 02:33:27
73 20 20 552 ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΣ Κιάτου Female 02:33:50
26 20 20 643 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΝΑΣΟΣ Male 01:49:20
77 21 21 633 ΦΑΡΜΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Female 02:35:25
27 21 21 558 ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΣΤΑΘΗΣ Male 01:49:56
87 22 22 525 ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΡΑΛΙΤΣΑ ΣΔΥΜ Female 02:39:27
28 22 22 16 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΑΡΗΣ irun magazine Male 01:50:46
88 23 23 599 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Α.Σ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Female 02:39:37
29 23 23 592 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΦΑΝΣ Male 01:52:34
89 24 24 580 ΜΠΛΕΤΣΑ ΚΑΘΥ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Female 02:40:30
30 24 24 619 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 01:54:59
31 25 25 658 ΚΑΛΛΑΡΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Male 01:56:38
90 25 25 635 ΦΟΥΣΕΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Τριτων Λουτρακιου Female 02:41:39

Σελίδες