Back to top

Αποτελέσματα 4ου Αγώνα Ορεινού Τρεξίματος ΑΡΤΕΜΙΣΙΟ

Κυρ, 02/12/2018

Αποτελέσματα 4ου Αγώνα Ορεινού Τρεξίματος ΑΡΤΕΜΙΣΙΟ 25 χλμ και 1 χλμ.

[Πήγη: Chronosystems]

ΑΡΤΕΜΙΣΙΟ - 25 ΚΜ
ΑΡΤΕΜΙΣΙΟ - 10 ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
70 62 27 24 PANCHUK ALEKSANDR M 30-39 Male 04:15:03
119 106 41 20 BERDOUSIS GEORGE M 30-39 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Male 05:10:34
25 5 1 103 GALETTI GINA F 40+ LA SPORTIVA TEAM GREECE Female 03:20:45
69 61 19 23 OLENEV SERGEI M 40-49 Male 04:13:16
128 114 43 22 METELSKIY SERGEI M 30-39 Male 05:35:32
43 36 3 162 ΣΚΟΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 50+ Male 03:48:00
67 59 26 194 ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 30-39 Male 04:12:43
55 48 22 184 ΧΑΣΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 30-39 The Runners Project Male 04:00:11
82 9 7 34 ΑΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 18-39 GOJI BERRY RUNNING TEAM Female 04:34:31
95 85 11 129 ΜΠΕΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 18-29 Male 04:46:57
86 77 11 86 ΚΟΙΤΣΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 50+ Ymittos Runners Male 04:40:44
9 9 2 12 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 18-29 Kourkourikis Training Group/ Oxygen Store Patras Male 02:51:00
62 8 2 72 ΘΕΟΔΟΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ F 40+ Ανεξαρτητη0Ναυπλιο Female 04:03:36
134 116 45 92 ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 30-39 Male 06:34:52
72 64 7 118 ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 50+ Male 04:16:33
38 32 14 144 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ M 30-39 Λιμένικο Σώμα Κυθήρων Male 03:41:39
53 46 20 111 ΛΕΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 30-39 Male 04:00:04
44 37 10 62 ΔΕΡΜΟΣΟΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 40-49 THE RUNNERS' PROJECT Male 03:48:54
101 90 35 31 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ M 30-39 SNAILS TEAM Male 04:50:07
126 112 42 53 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 40-49 Olympia runners Male 05:31:25
11 1 1 106 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ F 18-39 Female 02:52:16
117 13 5 122 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ F 40+ The Runner’s Project Female 05:09:54
18 15 4 115 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ M 18-29 Male 03:13:40
93 10 3 130 ΜΠΕΚΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ F 40+ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ Female 04:46:07
88 79 28 68 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M 40-49 Male 04:41:29
65 57 10 99 ΚΡΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 18-29 Male 04:08:31
98 87 32 54 ΓΚΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 40-49 KAZIOS Male 04:47:40
40 33 15 89 ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 30-39 Male 03:46:42
102 91 33 63 ΔΟΥΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 40-49 Cyclopolis Male 04:50:23
71 63 20 48 ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 40-49 skordo team Male 04:16:32
108 96 39 139 ΜΠΡΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 30-39 Π.Ο.Δι. (πεζοπορικος ομιλος διστομου) Male 04:58:59
92 83 30 119 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 40-49 Male 04:45:32
42 35 9 27 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 40-49 Αthletic Guidance Male 03:47:32
73 65 8 37 ΒΑΡΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 50+ Π. Δ. Σ. ΟΔΥΣΣΈΑΣ Male 04:17:29
28 23 12 141 ΝΕΤΖΙΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 30-39 THERUNNERSPROJECT Male 03:25:27
107 12 4 52 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ F 40+ Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ Female 04:58:59
78 70 9 90 ΚΟΚΟΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 50+ MARATHON GYM Male 04:23:49
80 72 24 169 ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 40-49 Male 04:32:38
116 104 13 66 ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 50+ Male 05:09:54
4 4 3 1 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 30-39 SALOMON HELLAS Male 02:31:35
57 50 14 160 ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 40-49 MOUNTAIN MADNESS Male 04:00:21
130 16 7 156 ΠΙΠΙΝΗ ΓΙΩΤΑ F 40+ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ Female 05:48:11
15 3 3 101 ΜΠΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 18-39 LA SPORTIVA TEAM GREECE Female 03:05:36
118 105 14 71 ΖΩΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 50+ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Male 05:10:32
8 8 6 4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 30-39 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ Male 02:45:35
58 51 15 142 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 40-49 Marathon Gym Running Team Male 04:00:30
61 54 24 193 ΧΑΡΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 30-39 Male 04:02:27
1 1 1 2 ΣΕΛΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 30-39 Kasimis Training - Odlo/Lasportiva Male 02:20:53
35 29 7 166 ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 18-29 Male 03:32:00
66 58 17 69 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 40-49 ΣΚΙΡΙΤΕΣ Male 04:10:28

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
22 4 4 501 PLEWA ANETA Π. Δ. Σ ΟΔΥΣΣΈΑΣ Female 01:46:50
44 11 11 645 TAVEIRA KATY Female 02:20:09
114 35 35 578 ΜΠΕΓΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 03:08:40
21 18 18 661 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Male 01:46:20
122 41 41 554 ΚΟΥΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Female 03:57:41
62 45 45 536 ΚΑΛΟΞΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ARGOS TRACK AND FIELD ACADEMY Male 02:26:10
19 16 16 648 ΚΑΣΤΟΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 01:43:31
84 63 63 124 ΜΙΛΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 02:38:26
29 23 23 592 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΦΑΝΣ Male 01:52:34
113 79 79 519 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥ. ΑΘΗΝΩΝ Male 03:07:15
121 81 81 521 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Male 03:23:01
108 75 75 81 ΚΑΣΙΩΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Male 02:56:02
57 43 43 546 ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ Male 02:24:27
90 25 25 635 ΦΟΥΣΕΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Τριτων Λουτρακιου Female 02:41:39
100 29 29 570 ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΥ ΑΝΝΑ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ Female 02:47:56
94 69 69 506 ΒΕΚΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Male 02:45:59
88 23 23 599 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Α.Σ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Female 02:39:37
117 80 80 630 ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ YOLO Male 03:20:12
6 6 6 175 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ Male 01:33:01
37 29 29 666 ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Male 02:11:47
28 22 22 16 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΑΡΗΣ irun magazine Male 01:50:46
75 55 55 543 ΚΑΤΣΕΡΕΛΗΣ ΑΡΗΣ NESTORAS FC RUNNING TEAM Male 02:35:04
116 37 37 649 ΓΑΛΑΝΗ ΑΣΗΜΟΥΛΑ Female 03:12:06
125 44 44 589 ΝΤΑΓΛΑΡΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ MPALTIZA PORTOHELIOU RUNNERS & SWIMMERS Female 05:18:59
47 36 36 549 ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ Male 02:20:52
123 42 42 518 ΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Female 03:57:41
99 28 28 660 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Female 02:46:37
103 32 32 503 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Female 02:49:10
20 17 17 114 ΜΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 01:46:11
15 13 13 626 ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Αγευς Γ. Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Male 01:39:33
109 76 76 668 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Male 02:57:07
80 59 59 85 ΚΛΕΙΒΟΚΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 02:36:13
36 28 28 586 ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 02:09:59
83 62 62 587 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 02:38:06
5 5 5 657 ΜΕΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 01:32:30
43 33 33 659 ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 02:19:52
76 56 56 517 ΓΩΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 02:35:09
71 53 53 653 ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 02:32:05
13 12 12 540 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 01:38:08
79 58 58 508 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Male 02:35:48
81 60 60 547 ΚΟΛΑΡΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Jimkoll running team Male 02:37:06
35 27 27 595 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ IΔΙΩΤΗΣ Male 02:03:04
53 39 39 571 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 02:22:15
69 52 52 562 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 02:30:35
10 9 9 574 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ομάδα ´Ελευσις Αρκαδίας Male 01:36:35
56 42 42 524 ΔΟΥΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Cyclopolis Male 02:24:05
17 15 15 654 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Male 01:41:00
102 31 31 531 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Female 02:49:09
104 72 72 579 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Male 02:50:18
14 2 2 532 ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΑ Female 01:38:55

Σελίδες