Back to top

Αποτελέσματα 5ου Λαϊκού αγώνα δρόμου σε ανώμαλο έδαφος

Κυρ, 02/12/2018

Αποτελέσματα 5ου Λαϊκού αγώνα δρόμου σε ανώμαλο έδαφος 5 χλμ και 10 χλμ.

5ος Λαϊκός αγώνας δρόμου σε ανώμαλο έδαφος 10ΚΜ
5ος Λαϊκός αγώνας δρόμου σε ανώμαλο έδαφος 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
5 5 1 139 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:42:03 0:42:04
48 5 1 111 Rajczak Urszula Γ40-49   F 0:54:12 0:54:16
38 3 1 240 ΣΑΡΑΝΤΗ ΝΙΚΗ Γ20-29   F 0:51:29 0:51:31
17 1 1 143 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ Γ30-39   F 0:46:23 0:46:24
7 7 1 127 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ Α50-59   M 0:42:11 0:42:14
101 83 1 263 ΤΖΙΝΙΩΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ Α70+ ΑΠΣ.ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ M 1:13:15 1:13:24
73 8 1 196 ΜΑΡΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ50-59 SKY WOMEN RUNNING TEAM F 0:59:01 0:59:05
9 9 1 270 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α18-19   M 0:43:03 0:43:07
21 19 1 168 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΊΚΌΣ Α60-69 ΣΔΥ.ΠΕΙΡΑΙΑ M 0:48:03 0:48:06
105 19 1 107 GONG JIANPING Γ60+ DSA/Skywomen running team F 1:14:19 1:14:25
84 1 1 2953 2953 N       1:00:21 1:02:53
1 1 1 275 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΑΓΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ M 0:40:05 0:40:07
2 2 1 186 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ Α40-49 adidas runners M 0:40:20 0:40:23
3 3 1 192 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΟΣ   ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ M 0:40:52 0:40:53
58 6 2 132 ΒΟΥΝΟΤΡΥΠΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ Γ20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:56:22 0:56:24
16 16 2 326 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α30-39   M 0:46:18 0:46:23
8 8 2 148 ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α50-59   M 0:42:50 0:42:53
20 2 2 287 ΧΑΣΙΩΤΗ ΛΙΑΝΑ Γ30-39   F 0:46:53 0:46:55
10 10 2 215 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:43:10 0:43:14
22 20 2 173 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:48:46 0:48:50
76 9 2 235 ΡΕΣΒΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ F 1:00:36 1:00:46
44 40 2 189 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   MAD CATS M 0:53:00 0:53:02
4 4 2 141 ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:41:01 0:41:03
6 6 3 155 ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α40-49 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ M 0:42:07 0:42:09
82 10 3 108 jafari seddigheh Γ40-49 SANTA RUNNING TEAM F 1:01:23 1:01:29
29 27 3 169 ΚΑΡΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α60-69 ΣΔΥ.ΠΕΙΡΑΙΑ M 0:50:42 0:50:45
40 4 3 138 ΓΙΑΝΤΑΜΙΔΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:51:25 0:51:37
19 18 3 197 ΜΑΡΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:46:44 0:46:49
11 11 3 182 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ M 0:43:42 0:43:43
13 13 3 283 ΦΩΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:44:07 0:44:10
86 11 3 119 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 1:03:02 1:03:05
26 24 4 172 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α30-39 ΒΙΚΟΣ RUNNING TEAM M 0:50:14 0:50:19
37 35 4 241 ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:51:24 0:51:28
91 15 4 239 ΣΑΚΚΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 1:03:19 1:03:22
63 7 4 278 ΤΣΟΥΚΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:56:30 0:56:43
12 12 4 158 ΚΑΖΑΝΗΣ ΣΑΚΗΣ Α40-49 Προοδος-RUN PISTOLS M 0:44:06 0:44:06
87 12 4 246 ΣΙΤΑΡΑ ΝΙΚΙ Γ40-49 Tooting F 1:02:54 1:03:06
25 23 4 128 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α50-59 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ M 0:49:58 0:50:05
36 34 4 191 ΛΙΟΦΑΓ0Σ ΜΕΝΙΟΣ Α60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:51:19 0:51:21
89 13 5 262 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ F 1:03:06 1:03:10
28 26 5 210 ΜΟΥΡΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:50:29 0:50:37
90 14 5 264 ΤΟΥΡΛΙΔΑ ΤΖΙΝΑ Γ40-49 SKY WOMEN RUNNING TEAM-ADIDAS RUNNERS ATHENS F 1:03:05 1:03:10
72 65 5 136 ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α60-69 ΣΔΥΑ M 0:58:48 0:58:55
30 28 5 272 ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α30-39 Ymittos Runners M 0:50:45 0:50:51
46 42 5 243 ΣΕΡΓΙΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α20-29   M 0:53:28 0:53:35
14 14 5 217 ΝΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α40-49 ELITE RUNNING TEAM M 0:45:16 0:45:17
79 70 6 279 ΦΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α60-69 ΣΔΥΑ M 1:00:48 1:00:50
47 43 6 200 ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α20-29   M 0:53:45 0:53:49
15 15 6 153 ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α40-49 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ M 0:45:21 0:45:23
31 29 6 212 ΜΠΑΛΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α50-59 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ M 0:50:50 0:50:58

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
79 19 1 417 ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ Γ60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ F 0:31:27 0:31:29
48 9 1 425 ΜΠΑΣΙΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ50-59 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ F 0:28:32 0:28:35
16 1 1 363 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ30-39 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ F 0:23:33 0:23:39
7 7 1 98 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ     M 0:22:03 0:22:06
40 34 1 2951 ΜΠΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α60-69   M 0:27:46 0:27:49
30 28 1 638 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α18-19 ΑΟΝΦ ΑΤΤΑΛΟΣ M 0:26:18 0:26:21
115 75 1 408 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α70+ ΣΕΒΑΣ M 0:38:46 0:38:55
21 2 1 465 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗ ΤΖΕΝΗ   ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ F 0:24:22 0:24:25
32 3 1 418 ΜΟΛΤ ΚΟΡΝΗΛΙΑ Γ40-49 ADIDAS RUNNERS ATHENS F 0:26:36 0:26:38
1 1 1 327 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ Α40-49 ELITE RUNNING TEAM M 0:20:14 0:20:14
12 12 1 436 ΜΠΟΥΡΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:22:52 0:23:02
35 5 1 319 ΓΕΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ20-29 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ F 0:27:08 0:27:10
3 3 1 350 ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:20:45 0:20:47
4 4 1 360 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΧΑΛΑΝΔΡΙ TRIATHLON TEAM M 0:21:34 0:21:36
47 39 2 407 ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:28:17 0:28:23
5 5 2 492 ΣΤΑΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α30-39 Track&cross M 0:21:59 0:22:02
60 49 2 301 ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α18-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:29:29 0:29:39
18 17 2 460 ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α50-59 Η καρδια του παιδιού M 0:23:44 0:23:46
91 26 2 2842 ΜΠΙΤΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ Γ20-29   F 0:33:22 0:33:37
125 47 2 2947 ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ60+   F 0:44:13 0:44:18
76 17 2 403 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ F 0:31:05 0:31:12
23 21 2 392 ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:24:51 0:24:54
34 4 2 2950 ΑΝΔΡΟΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Γ40-49   F 0:27:02 0:27:06
2 2 2 903 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α40-49   M 0:20:41 0:20:42
118 77 2 2850 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α70+   M 0:39:19 0:39:23
56 45 2 920 ΤΟΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ     M 0:29:11 0:29:24
67 14 2 441 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Γ50-59   F 0:29:58 0:30:01
36 6 2 410 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ30-39   F 0:27:13 0:27:16
69 54 3 668 ΤΣΙΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α60-69 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ M 0:30:15 0:30:23
27 25 3 314 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:25:39 0:25:45
6 6 3 658 ΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α40-49   M 0:22:01 0:22:06
28 26 3 320 ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:26:08 0:26:15
122 78 3 494 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ   CASD M 0:43:18 0:43:30
71 56 3 357 ΚΑΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α18-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:30:28 0:30:37
50 10 3 477 ΠΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:28:46 0:28:56
8 8 3 710 ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α30-39   M 0:22:11 0:22:14
43 7 3 479 ΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ Γ40-49 BETTERPEOPLE F 0:28:03 0:28:13
96 28 3 395 ΛΙΑΤΣΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ Γ20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:35:05 0:35:09
77 18 3 137 ΚΑΖΑΝΗ ΑΝΑΡΥΛΙΣ   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:31:17 0:31:19
68 15 3 442 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ50-59   F 0:30:00 0:30:02
38 32 4 467 ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:27:22 0:27:32
49 40 4 322 ΓΕΩΡΓΑΤΣΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α20-29 RuN PiSTOLS M 0:28:40 0:28:44
90 65 4 921 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ Α60-69   M 0:32:58 0:33:03
82 21 4 331 ΓΟΥΝΑΡΗ ΕΦΗ Γ50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:31:34 0:31:43
61 12 4 370 ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ F 0:29:39 0:29:42
9 9 4 383 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α40-49 nO fEAR M 0:22:36 0:22:38
10 10 4 214 ΜΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:22:48 0:22:51
105 33 4 474 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γ20-29   F 0:36:17 0:36:26
117 41 4 336 ΔΕΔΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   CASD( Σύλογος Προσαρμοσμένης Αυτοάμυνας) F 0:38:53 0:39:07
46 8 4 414 ΜΕΡΜΙΓΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ40-49 Η καρδια του παιδιού F 0:28:16 0:28:22

Σελίδες