Back to top

Αποτελέσματα 5ου Λαϊκού αγώνα δρόμου σε ανώμαλο έδαφος

Κυρ, 02/12/2018

Αποτελέσματα 5ου Λαϊκού αγώνα δρόμου σε ανώμαλο έδαφος 5 χλμ και 10 χλμ.

5ος Λαϊκός αγώνας δρόμου σε ανώμαλο έδαφος 10ΚΜ
5ος Λαϊκός αγώνας δρόμου σε ανώμαλο έδαφος 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
1 1 1 275 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΑΓΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ M 0:40:05 0:40:07
17 1 1 143 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ Γ30-39   F 0:46:23 0:46:24
84 1 1 2953 2953 N       1:00:21 1:02:53
2 2 1 186 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ Α40-49 adidas runners M 0:40:20 0:40:23
20 2 2 287 ΧΑΣΙΩΤΗ ΛΙΑΝΑ Γ30-39   F 0:46:53 0:46:55
3 3 1 192 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΟΣ   ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ M 0:40:52 0:40:53
38 3 1 240 ΣΑΡΑΝΤΗ ΝΙΚΗ Γ20-29   F 0:51:29 0:51:31
4 4 2 141 ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:41:01 0:41:03
40 4 3 138 ΓΙΑΝΤΑΜΙΔΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:51:25 0:51:37
5 5 1 139 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:42:03 0:42:04
48 5 1 111 Rajczak Urszula Γ40-49   F 0:54:12 0:54:16
58 6 2 132 ΒΟΥΝΟΤΡΥΠΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ Γ20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:56:22 0:56:24
6 6 3 155 ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α40-49 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ M 0:42:07 0:42:09
7 7 1 127 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ Α50-59   M 0:42:11 0:42:14
63 7 4 278 ΤΣΟΥΚΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:56:30 0:56:43
8 8 2 148 ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α50-59   M 0:42:50 0:42:53
73 8 1 196 ΜΑΡΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ50-59 SKY WOMEN RUNNING TEAM F 0:59:01 0:59:05
76 9 2 235 ΡΕΣΒΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ F 1:00:36 1:00:46
9 9 1 270 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α18-19   M 0:43:03 0:43:07
82 10 3 108 jafari seddigheh Γ40-49 SANTA RUNNING TEAM F 1:01:23 1:01:29
10 10 2 215 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:43:10 0:43:14
11 11 3 182 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ M 0:43:42 0:43:43
86 11 3 119 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 1:03:02 1:03:05
87 12 4 246 ΣΙΤΑΡΑ ΝΙΚΙ Γ40-49 Tooting F 1:02:54 1:03:06
12 12 4 158 ΚΑΖΑΝΗΣ ΣΑΚΗΣ Α40-49 Προοδος-RUN PISTOLS M 0:44:06 0:44:06
13 13 3 283 ΦΩΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:44:07 0:44:10
89 13 5 262 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ F 1:03:06 1:03:10
14 14 5 217 ΝΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α40-49 ELITE RUNNING TEAM M 0:45:16 0:45:17
90 14 5 264 ΤΟΥΡΛΙΔΑ ΤΖΙΝΑ Γ40-49 SKY WOMEN RUNNING TEAM-ADIDAS RUNNERS ATHENS F 1:03:05 1:03:10
15 15 6 153 ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α40-49 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ M 0:45:21 0:45:23
91 15 4 239 ΣΑΚΚΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 1:03:19 1:03:22
16 16 2 326 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α30-39   M 0:46:18 0:46:23
93 16 6 170 ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ30-39   F 1:03:36 1:03:42
99 17 7 149 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 1:10:04 1:10:09
18 17 7 238 ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ M 0:46:33 0:46:36
103 18 8 165 ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ30-39 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ F 1:14:09 1:14:20
19 18 3 197 ΜΑΡΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:46:44 0:46:49
105 19 1 107 GONG JIANPING Γ60+ DSA/Skywomen running team F 1:14:19 1:14:25
21 19 1 168 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΊΚΌΣ Α60-69 ΣΔΥ.ΠΕΙΡΑΙΑ M 0:48:03 0:48:06
22 20 2 173 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:48:46 0:48:50
23 21 8 280 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α40-49   M 0:48:51 0:48:52
24 22 9 121 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α40-49 ΚΛΙΝΙΚΟΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ M 0:49:27 0:49:31
25 23 4 128 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α50-59 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ M 0:49:58 0:50:05
26 24 4 172 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α30-39 ΒΙΚΟΣ RUNNING TEAM M 0:50:14 0:50:19
27 25 10 255 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:49:57 0:50:21
28 26 5 210 ΜΟΥΡΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:50:29 0:50:37
29 27 3 169 ΚΑΡΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α60-69 ΣΔΥ.ΠΕΙΡΑΙΑ M 0:50:42 0:50:45
30 28 5 272 ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α30-39 Ymittos Runners M 0:50:45 0:50:51
31 29 6 212 ΜΠΑΛΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α50-59 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ M 0:50:50 0:50:58
32 30 7 167 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α50-59 ΑΠΟΛΛ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ M 0:50:50 0:51:00

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
1 1 1 327 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ Α40-49 ELITE RUNNING TEAM M 0:20:14 0:20:14
16 1 1 363 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ30-39 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ F 0:23:33 0:23:39
2 2 2 903 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α40-49   M 0:20:41 0:20:42
21 2 1 465 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗ ΤΖΕΝΗ   ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ F 0:24:22 0:24:25
3 3 1 350 ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:20:45 0:20:47
32 3 1 418 ΜΟΛΤ ΚΟΡΝΗΛΙΑ Γ40-49 ADIDAS RUNNERS ATHENS F 0:26:36 0:26:38
34 4 2 2950 ΑΝΔΡΟΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Γ40-49   F 0:27:02 0:27:06
4 4 1 360 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΧΑΛΑΝΔΡΙ TRIATHLON TEAM M 0:21:34 0:21:36
35 5 1 319 ΓΕΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ20-29 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ F 0:27:08 0:27:10
5 5 2 492 ΣΤΑΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α30-39 Track&cross M 0:21:59 0:22:02
36 6 2 410 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ30-39   F 0:27:13 0:27:16
6 6 3 658 ΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α40-49   M 0:22:01 0:22:06
43 7 3 479 ΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ Γ40-49 BETTERPEOPLE F 0:28:03 0:28:13
7 7 1 98 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ     M 0:22:03 0:22:06
46 8 4 414 ΜΕΡΜΙΓΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ40-49 Η καρδια του παιδιού F 0:28:16 0:28:22
8 8 3 710 ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α30-39   M 0:22:11 0:22:14
48 9 1 425 ΜΠΑΣΙΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ50-59 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ F 0:28:32 0:28:35
9 9 4 383 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α40-49 nO fEAR M 0:22:36 0:22:38
50 10 3 477 ΠΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:28:46 0:28:56
10 10 4 214 ΜΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:22:48 0:22:51
11 11 5 461 ΠΑΠΑΤΣΑΚΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ M 0:22:53 0:22:56
53 11 5 446 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΝΙΚΗ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:28:57 0:29:01
12 12 1 436 ΜΠΟΥΡΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:22:52 0:23:02
61 12 4 370 ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ F 0:29:39 0:29:42
13 13 5 942 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α30-39   M 0:23:12 0:23:27
62 13 6 678 ΤΣΙΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ40-49 Η καρδια του παιδιού F 0:29:40 0:29:42
67 14 2 441 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Γ50-59   F 0:29:58 0:30:01
14 14 6 687 ΤΣΙΚΡΙΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α40-49   M 0:23:24 0:23:28
68 15 3 442 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ50-59   F 0:30:00 0:30:02
15 15 6 424 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ IΩΑΝΝΗΣ Α30-39   M 0:23:33 0:23:37
75 16 5 396 ΛΟΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ30-39 Penny Marathon F 0:31:01 0:31:03
17 16 7 2949 ΝΤΑΡΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α40-49   M 0:23:42 0:23:45
76 17 2 403 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ F 0:31:05 0:31:12
18 17 2 460 ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α50-59 Η καρδια του παιδιού M 0:23:44 0:23:46
77 18 3 137 ΚΑΖΑΝΗ ΑΝΑΡΥΛΙΣ   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:31:17 0:31:19
19 18 7 912 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:24:00 0:24:08
79 19 1 417 ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ Γ60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ F 0:31:27 0:31:29
20 19 8 487 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:24:06 0:24:24
22 20 9 764 ΤΣΟΥΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α40-49 Η καρδια του παιδιού M 0:24:35 0:24:38
81 20 6 381 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ Γ30-39 SERVICECAR.GR F 0:31:31 0:31:38
23 21 2 392 ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:24:51 0:24:54
82 21 4 331 ΓΟΥΝΑΡΗ ΕΦΗ Γ50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:31:34 0:31:43
24 22 8 344 ΘΑΝΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:25:08 0:25:14
85 22 7 382 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΖΩΗ Γ30-39 SERVICECAR.GR F 0:32:04 0:32:10
87 23 8 637 ΤΣΕΒΑ ΣΩΤΗΡΙΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ F 0:32:22 0:32:31
25 23 10 438 ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α40-49   M 0:25:19 0:25:24
88 24 7 321 ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ F 0:32:38 0:32:41
26 24 11 294 BONYO ATHANASSIOS Α40-49   M 0:25:34 0:25:45
89 25 5 351 ΚΑΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ Γ50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:32:31 0:32:44
27 25 3 314 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:25:39 0:25:45

Σελίδες