Back to top

Αποτελέσματα 5ου Λαϊκού αγώνα δρόμου σε ανώμαλο έδαφος

Κυρ, 02/12/2018

Αποτελέσματα 5ου Λαϊκού αγώνα δρόμου σε ανώμαλο έδαφος 5 χλμ και 10 χλμ.

5ος Λαϊκός αγώνας δρόμου σε ανώμαλο έδαφος 10ΚΜ
5ος Λαϊκός αγώνας δρόμου σε ανώμαλο έδαφος 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
105 19 1 107 GONG JIANPING Γ60+ DSA/Skywomen running team F 1:14:19 1:14:25
52 47 12 110 Rajczak Maciej Α40-49   M 0:55:04 0:55:12
84 1 1 2953 2953 N       1:00:21 1:02:53
82 10 3 108 jafari seddigheh Γ40-49 SANTA RUNNING TEAM F 1:01:23 1:01:29
48 5 1 111 Rajczak Urszula Γ40-49   F 0:54:12 0:54:16
77 68 24 207 ΜΗΛΙΟΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 1:00:40 1:00:47
60 54 15 146 ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α40-49 ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ M 0:56:31 0:56:40
97 80 20 281 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 1:07:05 1:07:08
85 74 26 237 ΡΟΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 1:00:22 1:02:54
76 9 2 235 ΡΕΣΒΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ F 1:00:36 1:00:46
6 6 3 155 ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α40-49 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ M 0:42:07 0:42:09
100 82 29 145 ΔΟΜΒΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α40-49 Α.Ο. ΚΑΡΥΩΝ M 1:12:58 1:13:09
88 75 17 229 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 1:02:57 1:03:08
69 62 14 180 ΚΟΥΜΑΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α30-39 IRON TEAM M 0:58:16 0:58:20
27 25 10 255 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:49:57 0:50:21
106 86 22 220 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α30-39 SERVICECAR.COM M 1:19:00 1:19:09
51 46 11 154 ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:54:57 0:55:02
8 8 2 148 ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α50-59   M 0:42:50 0:42:53
22 20 2 173 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:48:46 0:48:50
13 13 3 283 ΦΩΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:44:07 0:44:10
93 16 6 170 ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ30-39   F 1:03:36 1:03:42
63 7 4 278 ΤΣΟΥΚΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:56:30 0:56:43
66 59 20 178 ΚΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:57:55 0:58:08
11 11 3 182 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ M 0:43:42 0:43:43
1 1 1 275 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΑΓΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ M 0:40:05 0:40:07
34 32 11 131 ΒΟΥΚΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:50:59 0:51:06
96 79 19 190 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 1:06:49 1:06:59
70 63 15 233 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α30-39   M 0:58:33 0:58:40
37 35 4 241 ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:51:24 0:51:28
75 67 16 150 ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α30-39 ELITE RUNNING TEAM M 0:59:24 0:59:27
55 50 7 300 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:55:26 0:55:28
14 14 5 217 ΝΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α40-49 ELITE RUNNING TEAM M 0:45:16 0:45:17
92 76 27 204 ΜΕΡΜΗΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α40-49   M 1:03:27 1:03:32
71 64 22 113 ΑΘΑΝΑΗΛΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:58:40 0:58:47
59 53 13 162 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:56:28 0:56:34
99 17 7 149 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 1:10:04 1:10:09
78 69 25 92 ΦΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 1:00:48 1:00:50
18 17 7 238 ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ M 0:46:33 0:46:36
5 5 1 139 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:42:03 0:42:04
57 52 12 185 ΚΡΟΥΣΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:56:09 0:56:15
89 13 5 262 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ F 1:03:06 1:03:10
44 40 2 189 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   MAD CATS M 0:53:00 0:53:02
102 84 14 209 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α50-59 ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΙΝΗΜΑ M 1:13:57 1:14:02
101 83 1 263 ΤΖΙΝΙΩΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ Α70+ ΑΠΣ.ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ M 1:13:15 1:13:24
25 23 4 128 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α50-59 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ M 0:49:58 0:50:05
54 49 14 164 ΚΑΜΠΙΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α40-49   M 0:55:19 0:55:25
58 6 2 132 ΒΟΥΝΟΤΡΥΠΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ Γ20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:56:22 0:56:24
32 30 7 167 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α50-59 ΑΠΟΛΛ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ M 0:50:50 0:51:00
2 2 1 186 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ Α40-49 adidas runners M 0:40:20 0:40:23
83 73 9 144 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 1:01:27 1:01:37

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
26 24 11 294 BONYO ATHANASSIOS Α40-49   M 0:25:34 0:25:45
15 15 6 424 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ IΩΑΝΝΗΣ Α30-39   M 0:23:33 0:23:37
64 51 17 374 ΚΟΚΑΒΕΣΗΣ ΦΩΤΗΣ RICHARD Α40-49 Η καρδια του παιδιού M 0:29:44 0:29:50
46 8 4 414 ΜΕΡΜΙΓΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ40-49 Η καρδια του παιδιού F 0:28:16 0:28:22
38 32 4 467 ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:27:22 0:27:32
75 16 5 396 ΛΟΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ30-39 Penny Marathon F 0:31:01 0:31:03
76 17 2 403 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ F 0:31:05 0:31:12
9 9 4 383 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α40-49 nO fEAR M 0:22:36 0:22:38
41 35 5 485 ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:27:47 0:27:54
51 41 13 2948 ΤΖΙΜΑΣ ΑΛΕΞΗΣ Α30-39   M 0:28:52 0:28:59
77 18 3 137 ΚΑΖΑΝΗ ΑΝΑΡΥΛΙΣ   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:31:17 0:31:19
39 33 10 295 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:27:35 0:27:46
63 50 16 432 ΜΠΕΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α30-39 Ο.Φ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ M 0:29:42 0:29:50
120 43 13 428 ΜΠΑΤΙΣΤΑΤΟΥ ΑΝΘΗ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ F 0:39:37 0:39:47
103 31 11 489 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Γ30-39 ΑΝΡΞΑΡΤΗΤΗ F 0:36:17 0:36:25
23 21 2 392 ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:24:51 0:24:54
100 71 25 415 ΜΗΤΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΔ M 0:35:26 0:35:37
108 36 6 335 ΔΑΓΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ Γ50-59 Η καρδια του παιδιού F 0:36:41 0:36:48
121 44 5 498 ΤΑΟΥΚΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Γ20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:39:58 0:40:06
34 4 2 2950 ΑΝΔΡΟΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Γ40-49   F 0:27:02 0:27:06
117 41 4 336 ΔΕΔΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   CASD( Σύλογος Προσαρμοσμένης Αυτοάμυνας) F 0:38:53 0:39:07
125 47 2 2947 ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ60+   F 0:44:13 0:44:18
126 48 8 444 ΝΤΑΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ50-59 No F 0:50:23 0:50:34
124 46 15 384 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΒΙΚΥ Γ30-39 ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ F 0:44:00 0:44:08
62 13 6 678 ΤΣΙΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ40-49 Η καρδια του παιδιού F 0:29:40 0:29:42
10 10 4 214 ΜΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:22:48 0:22:51
71 56 3 357 ΚΑΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α18-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:30:28 0:30:37
4 4 1 360 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΧΑΛΑΝΔΡΙ TRIATHLON TEAM M 0:21:34 0:21:36
97 69 10 440 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α50-59   M 0:35:05 0:35:09
83 62 23 411 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:31:34 0:31:43
6 6 3 658 ΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α40-49   M 0:22:01 0:22:06
86 64 9 404 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α50-59 ΝΕΜΕΑ M 0:32:14 0:32:24
12 12 1 436 ΜΠΟΥΡΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:22:52 0:23:02
74 59 6 462 ΠΑΠΑΦΑΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α20-29 CASD M 0:30:49 0:31:03
59 48 7 311 ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:29:30 0:29:35
33 30 14 325 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:26:32 0:26:38
65 52 18 2952 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α40-49   M 0:29:39 0:29:56
5 5 2 492 ΣΤΑΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α30-39 Track&cross M 0:21:59 0:22:02
42 36 11 298 ΑΘΑΝΑΣΊΟΥ ΓΙΏΡΓΟΣ Α30-39 NESTORAS FC RUNNING TEAM M 0:27:54 0:28:01
57 46 15 591 ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α30-39 CASD ( Σύλλογος Προσαρμοσμένης Αυτοάμυνας) M 0:29:09 0:29:24
78 60 8 225 ΧΟΥΧΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α50-59 ΣΜΚ/ΑΣΒ M 0:31:19 0:31:27
106 34 9 359 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ40-49 ΣΔΥΠ F 0:36:27 0:36:38
16 1 1 363 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ30-39 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ F 0:23:33 0:23:39
48 9 1 425 ΜΠΑΣΙΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ50-59 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ F 0:28:32 0:28:35
115 75 1 408 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α70+ ΣΕΒΑΣ M 0:38:46 0:38:55
116 76 5 932 ΣΧΙΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α60-69   M 0:38:58 0:39:04
11 11 5 461 ΠΑΠΑΤΣΑΚΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ M 0:22:53 0:22:56
94 68 20 339 ΔΟΡΚΟΦΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:34:21 0:34:32
19 18 7 912 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:24:00 0:24:08
80 61 22 416 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49   M 0:31:28 0:31:35

Σελίδες