Back to top

Αποτελέσματα 5ου Λαϊκού αγώνα δρόμου σε ανώμαλο έδαφος

Κυρ, 02/12/2018

Αποτελέσματα 5ου Λαϊκού αγώνα δρόμου σε ανώμαλο έδαφος 5 χλμ και 10 χλμ.

5ος Λαϊκός αγώνας δρόμου σε ανώμαλο έδαφος 10ΚΜ
5ος Λαϊκός αγώνας δρόμου σε ανώμαλο έδαφος 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
84 1 1 2953 2953 N       1:00:21 1:02:53
105 19 1 107 GONG JIANPING Γ60+ DSA/Skywomen running team F 1:14:19 1:14:25
82 10 3 108 jafari seddigheh Γ40-49 SANTA RUNNING TEAM F 1:01:23 1:01:29
48 5 1 111 Rajczak Urszula Γ40-49   F 0:54:12 0:54:16
52 47 12 110 Rajczak Maciej Α40-49   M 0:55:04 0:55:12
71 64 22 113 ΑΘΑΝΑΗΛΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:58:40 0:58:47
55 50 7 300 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:55:26 0:55:28
86 11 3 119 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 1:03:02 1:03:05
80 71 7 120 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α60-69 Απολλων Δυτικης Αττικης M 1:01:03 1:01:13
24 22 9 121 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α40-49 ΚΛΙΝΙΚΟΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ M 0:49:27 0:49:31
81 72 8 126 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΣ Α60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 1:01:03 1:01:14
7 7 1 127 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ Α50-59   M 0:42:11 0:42:14
25 23 4 128 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α50-59 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ M 0:49:58 0:50:05
64 57 18 130 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α40-49   M 0:56:30 0:56:43
34 32 11 131 ΒΟΥΚΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:50:59 0:51:06
58 6 2 132 ΒΟΥΝΟΤΡΥΠΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ Γ20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:56:22 0:56:24
72 65 5 136 ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α60-69 ΣΔΥΑ M 0:58:48 0:58:55
40 4 3 138 ΓΙΑΝΤΑΜΙΔΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:51:25 0:51:37
5 5 1 139 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:42:03 0:42:04
4 4 2 141 ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:41:01 0:41:03
17 1 1 143 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ Γ30-39   F 0:46:23 0:46:24
83 73 9 144 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 1:01:27 1:01:37
100 82 29 145 ΔΟΜΒΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α40-49 Α.Ο. ΚΑΡΥΩΝ M 1:12:58 1:13:09
60 54 15 146 ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α40-49 ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ M 0:56:31 0:56:40
8 8 2 148 ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α50-59   M 0:42:50 0:42:53
99 17 7 149 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 1:10:04 1:10:09
75 67 16 150 ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α30-39 ELITE RUNNING TEAM M 0:59:24 0:59:27
15 15 6 153 ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α40-49 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ M 0:45:21 0:45:23
51 46 11 154 ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:54:57 0:55:02
6 6 3 155 ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α40-49 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ M 0:42:07 0:42:09
12 12 4 158 ΚΑΖΑΝΗΣ ΣΑΚΗΣ Α40-49 Προοδος-RUN PISTOLS M 0:44:06 0:44:06
59 53 13 162 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:56:28 0:56:34
54 49 14 164 ΚΑΜΠΙΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Α40-49   M 0:55:19 0:55:25
103 18 8 165 ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ30-39 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ F 1:14:09 1:14:20
32 30 7 167 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α50-59 ΑΠΟΛΛ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ M 0:50:50 0:51:00
16 16 2 326 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α30-39   M 0:46:18 0:46:23
29 27 3 169 ΚΑΡΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α60-69 ΣΔΥ.ΠΕΙΡΑΙΑ M 0:50:42 0:50:45
21 19 1 168 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΊΚΌΣ Α60-69 ΣΔΥ.ΠΕΙΡΑΙΑ M 0:48:03 0:48:06
93 16 6 170 ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ30-39   F 1:03:36 1:03:42
26 24 4 172 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α30-39 ΒΙΚΟΣ RUNNING TEAM M 0:50:14 0:50:19
22 20 2 173 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:48:46 0:48:50
39 36 7 174 ΚΟΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α30-39   M 0:51:29 0:51:31
98 81 28 177 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 1:10:02 1:10:07
66 59 20 178 ΚΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:57:55 0:58:08
107 87 10 179 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α60-69 SERVICECAR.GR M 1:19:00 1:19:09
69 62 14 180 ΚΟΥΜΑΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α30-39 IRON TEAM M 0:58:16 0:58:20
41 37 9 181 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α50-59 SNAILS TEAM M 0:52:01 0:52:09
11 11 3 182 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ M 0:43:42 0:43:43
67 60 13 184 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α50-59 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ M 0:57:58 0:58:10
57 52 12 185 ΚΡΟΥΣΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:56:09 0:56:15

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
26 24 11 294 BONYO ATHANASSIOS Α40-49   M 0:25:34 0:25:45
39 33 10 295 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:27:35 0:27:46
42 36 11 298 ΑΘΑΝΑΣΊΟΥ ΓΙΏΡΓΟΣ Α30-39 NESTORAS FC RUNNING TEAM M 0:27:54 0:28:01
52 42 6 299 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α50-59 ΑΕΚ M 0:28:54 0:28:59
60 49 2 301 ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α18-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:29:29 0:29:39
127 79 28 304 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:51:14 0:51:14
8 8 3 710 ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α30-39   M 0:22:11 0:22:14
34 4 2 2950 ΑΝΔΡΟΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Γ40-49   F 0:27:02 0:27:06
119 42 14 306 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ Γ30-39 NESTORAS FC RUNNING TEAM F 0:39:26 0:39:31
123 45 6 307 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ Γ20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:44:04 0:44:08
72 57 20 310 ΑΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ Α40-49 NESTORAS FC RUNNING TEAM M 0:30:33 0:30:39
59 48 7 311 ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:29:30 0:29:35
27 25 3 314 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:25:39 0:25:45
110 74 27 317 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α40-49 CASD M 0:36:48 0:37:01
45 38 15 318 ΓΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:28:06 0:28:17
35 5 1 319 ΓΕΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ20-29 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ F 0:27:08 0:27:10
28 26 3 320 ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α20-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:26:08 0:26:15
88 24 7 321 ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ F 0:32:38 0:32:41
49 40 4 322 ΓΕΩΡΓΑΤΣΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α20-29 RuN PiSTOLS M 0:28:40 0:28:44
19 18 7 912 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:24:00 0:24:08
118 77 2 2850 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α70+   M 0:39:19 0:39:23
33 30 14 325 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:26:32 0:26:38
1 1 1 327 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ Α40-49 ELITE RUNNING TEAM M 0:20:14 0:20:14
82 21 4 331 ΓΟΥΝΑΡΗ ΕΦΗ Γ50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:31:34 0:31:43
93 67 24 333 ΓΟΥΡΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:33:50 0:33:56
108 36 6 335 ΔΑΓΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ Γ50-59 Η καρδια του παιδιού F 0:36:41 0:36:48
117 41 4 336 ΔΕΔΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   CASD( Σύλογος Προσαρμοσμένης Αυτοάμυνας) F 0:38:53 0:39:07
84 63 18 943 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α30-39   M 0:31:51 0:32:05
94 68 20 339 ΔΟΡΚΟΦΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:34:21 0:34:32
24 22 8 344 ΘΑΝΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:25:08 0:25:14
3 3 1 350 ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:20:45 0:20:47
77 18 3 137 ΚΑΖΑΝΗ ΑΝΑΡΥΛΙΣ   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:31:17 0:31:19
89 25 5 351 ΚΑΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ Γ50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 0:32:31 0:32:44
71 56 3 357 ΚΑΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α18-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:30:28 0:30:37
106 34 9 359 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ40-49 ΣΔΥΠ F 0:36:27 0:36:38
4 4 1 360 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΧΑΛΑΝΔΡΙ TRIATHLON TEAM M 0:21:34 0:21:36
13 13 5 942 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α30-39   M 0:23:12 0:23:27
37 31 9 946 ΚΑΡΑΤΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α30-39   M 0:27:12 0:27:27
16 1 1 363 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ30-39 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ F 0:23:33 0:23:39
61 12 4 370 ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ F 0:29:39 0:29:42
7 7 1 98 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ     M 0:22:03 0:22:06
64 51 17 374 ΚΟΚΑΒΕΣΗΣ ΦΩΤΗΣ RICHARD Α40-49 Η καρδια του παιδιού M 0:29:44 0:29:50
73 58 21 377 ΚΟΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α40-49 Α.Γ.Σ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ M 0:30:37 0:30:49
54 43 16 378 ΚΟΠΙΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 0:29:04 0:29:09
132 81 24 380 ΚΟΥΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α30-39 Η καρδια του παιδιού M 1:00:54 1:00:54
85 22 7 382 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΖΩΗ Γ30-39 SERVICECAR.GR F 0:32:04 0:32:10
81 20 6 381 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ Γ30-39 SERVICECAR.GR F 0:31:31 0:31:38
9 9 4 383 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α40-49 nO fEAR M 0:22:36 0:22:38
124 46 15 384 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΒΙΚΥ Γ30-39 ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ F 0:44:00 0:44:08
130 50 14 385 ΚΥΡΙΑΖΗ ΟΛΥΜΠΙΑ Γ40-49 Η καρδια του παιδιού F 1:00:52 1:00:52

Σελίδες