Back to top

Αποτελέσματα 6ου Ιαματικού Ημιμαραθωνίου Λουτρών Πόζαρ

Κυρ, 02/12/2018

Αποτελέσματα 6ου Ιαματικού Ημιμαραθωνίου Λουτρών Πόζαρ ημιμαραθώνιος, 10 χλμ και 5 χλμ.

Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 21KM
Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 10KM
Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bibφθίνουσα ταξινόμηση Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
39 34 34 601 ALEXANDAR MITREVSKI MERIDIJAN ATLETIK EKO Male 01:49:38 1:49:56
68 60 60 602 ANCHEV TODOR NRC NIKE+RUN CLUB Male 02:01:46 2:01:57
54 48 48 603 ANDONOVSKI MIJALCO ARK LOTUS Male 01:55:40 1:55:49
34 30 30 605 ANDOV STEFAN VAK ANAPURNA Male 01:48:08 1:48:20
99 15 15 606 BELEVSKA ELENA Female 02:27:49 2:27:59
59 53 53 607 BORIS GJORGJIEV Male 01:57:34 1:57:50
86 76 76 608 CICOSKI NIKOLA TREX Male 02:10:50 2:10:57
100 16 16 609 DAMJANSKA SLAVICA Female 02:27:50 2:27:59
37 33 33 610 DEJANOVIC ZDRAVKO VAK ANAPURNA Male 01:49:18 1:49:28
58 52 52 611 DJORCEV ZORAN MERIDIJAN ATLETIK EKO Male 01:57:45 1:57:49
32 28 28 612 GECHEV ANASTAS Male 01:47:48 1:47:53
91 12 12 613 IVANOVSKA ZHANE Female 02:14:28 2:14:39
102 17 17 614 KOSTOVA SOFIJA PANKOVSKA TREX Female 02:27:50 2:28:00
89 11 11 615 MCGOLDRICK AMY TREX Female 02:11:39 2:11:48
33 29 29 616 MILOSKOVSKI BORCHE TREX Male 01:47:46 1:47:56
103 86 86 617 NAUNCEVSKI KIRE DELTA Male 02:27:52 2:28:02
70 62 62 618 PANKOVSKI TRAJCHE TREX Male 02:02:13 2:02:21
104 87 87 619 PECEVSKI BLAGOJA ANAPURNA Male 02:35:30 2:35:39
101 85 85 620 STOJANOVSKI JOVICA DELTA Male 02:27:51 2:27:59
24 2 2 621 WESTCOTT KATE Female 01:44:15 1:44:20
49 6 6 622 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Female 01:54:14 1:54:15
105 88 88 623 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΑΣ Male 02:41:27 2:41:42
69 61 61 625 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ INFOMAX RUNNING TEAM Male 02:02:15 2:02:18
17 16 16 629 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ Male 01:42:20 1:42:25
18 17 17 633 ΒΟΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 01:42:47 1:42:53
71 63 63 634 ΓΑΒΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α.Σ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΙΛΚΙΣ Male 02:02:22 2:02:38
2 2 2 635 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:20:02 1:20:03
64 57 57 636 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 01:58:43 1:58:49
84 74 74 637 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4Ο ΚΑΠΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 02:09:58 2:10:04
67 59 59 638 ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 02:00:34 2:00:42
13 1 1 640 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ FOTIADIS COACHING Female 01:39:39 1:39:40
21 20 20 642 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Male 01:43:20 1:43:25
27 3 3 643 ΖΗΣΗ ΑΝΝΑ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Female 01:46:52 1:46:55
78 70 70 646 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 02:07:31 2:07:33
19 18 18 647 ΚΑΡΑΝΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Male 01:42:50 1:42:54
79 71 71 648 ΚΕΣΚΙΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ Male 02:07:24 2:07:33
55 49 49 649 ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Male 01:56:47 1:56:50
61 55 55 650 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΠΎΡΓΟΣ RUNNING TEAM Male 01:57:53 1:57:58
20 19 19 651 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ Male 00:00:00 1:42:54
62 7 7 654 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ Female 01:57:55 1:58:05
73 65 65 655 ΚΩΣΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 02:03:42 2:03:46
83 73 73 656 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 02:09:52 2:09:54
31 4 4 658 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 01:47:10 1:47:12
85 75 75 659 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Male 00:00:00 2:10:13
45 40 40 660 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:53:45 1:53:50
94 82 82 662 ΛΑΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 02:18:45 2:18:53
75 67 67 663 ΛΙΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ Male 02:04:22 2:04:38
29 26 26 665 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ Male 01:46:53 1:47:04
98 84 84 667 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Male 02:25:30 2:25:38
56 50 50 668 ΜΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΌΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ Male 01:57:03 1:57:08

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bibφθίνουσα ταξινόμηση Επίθετο Όνομα Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνος
110 97 97 300 SLEZAK LUKAS CZECH REPUBLIC (ZLIN) 01:09:17 1:09:21
5 5 5 303 SUVADZOGLU GIORGI 00:47:28 0:47:29
167 140 140 304 ZAHARIA MIHAI TEAM 01:27:44 1:27:59
144 124 124 305 ΑΓΓΕΛΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:16:04 1:16:11
95 84 84 307 ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΘΛΟΣ 01:07:40 1:08:01
3 3 3 308 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΤΕΑΜ ΠΟΔΗΛΑΤΟΜΑΝΙΑ 00:46:21 0:46:21
149 128 128 309 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 00:00:00 1:19:02
92 81 81 312 ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΤΑΣΟΣ 00:00:03 1:07:54
93 82 82 314 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:07:15 1:07:19
180 147 147 315 ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 02:06:02 2:06:20
162 137 137 317 ΑΤΑΛΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:24:22 1:24:29
80 69 69 318 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:04:49 1:04:57
99 88 88 320 ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:08:25 1:08:33
6 6 6 321 ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:48:05 0:48:06
174 30 30 323 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:43:42 1:43:58
9 9 9 324 ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΑΒ ΕΔΕΣΣΑΣ 00:49:17 0:49:18
114 100 100 325 ΒΛΑΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 01:09:43 1:09:46
11 11 11 326 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KOURKOURIKIS TRAINIG GROUP 00:49:48 0:49:51
49 43 43 327 ΒΟΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:59:27 0:59:31
69 60 60 329 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:03:04 1:03:10
156 134 134 330 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:49 1:23:55
73 64 64 331 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:03:28 1:03:32
158 135 135 332 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:37 1:23:56
159 24 24 333 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:37 1:23:56
12 12 12 334 ΓΚΑΡΓΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 00:49:57 0:50:01
115 101 101 335 ΓΚΙΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 01:09:35 1:09:46
138 119 119 336 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑCHILLEAS 01:15:31 1:15:32
173 29 29 337 ΡΟΖΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:37:45 1:37:57
141 122 122 338 ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:15:49 1:15:59
154 132 132 339 ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:22:54 1:23:01
62 53 53 340 ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:01:24 1:01:28
38 34 34 341 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:57:46 0:57:51
150 129 129 342 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:19:03 1:19:19
78 11 11 343 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:04:25 1:04:26
39 35 35 344 ΔΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:57:57 0:58:03
17 16 16 345 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 00:51:30 0:51:40
60 51 51 347 ΖΗΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:00:46 1:00:59
52 44 44 348 ΖΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:59:37 0:59:45
57 49 49 349 ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:00:32 1:00:36
36 32 32 350 ΖΙΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ KOZANI MOUNTAIN RUNNERS 00:00:00 0:57:22
177 32 32 351 ΖΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 02:04:52 2:05:09
56 48 48 352 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΒΥΡΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 01:00:08 1:00:09
121 106 106 353 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:12:27 1:12:35
112 14 14 354 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ SWIM OR DUE 01:09:36 1:09:45
142 123 123 355 ΚΑΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΤΕΧΝΙΑ ΕΥΤΡΟΦΙΑ 01:15:50 1:16:02
85 74 74 357 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:05:36 1:05:45
25 23 23 358 ΚΑΛΛΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:54:42 0:54:49
102 91 91 359 ΚΑΠΟΥΝΙΑΡΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 01:08:38 1:08:50
82 71 71 360 ΚΑΡΑΖΕΕΒ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 01:04:58 1:05:03
35 31 31 362 ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS 00:57:16 0:57:18

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bibφθίνουσα ταξινόμηση Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνος
98 271 NAME NO 00:00:00 0:30:58
32 274 NAME NO 00:00:00 0:23:25
191 273 ΝΑΜΕ ΝΟ 00:00:00 0:46:16
78 272 NAME NO 00:00:00 0:29:07
118 27 15 3 DINEVA OLGA ΓΥΝΑΙΚΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:32:59 0:33:02
56 48 36 4 GJORCEV BOJAN ΑΝΔΡΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:27:34 0:27:38
57 8 4 5 GJORCEVA ZORICA ΓΥΝΑΙΚΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:27:34 0:27:40
61 51 38 6 GJORGJIEV BORO ΑΝΔΡΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:28:03 0:28:08
80 64 48 8 MARKOV DIMITAR ΑΝΔΡΩΝ 00:29:10 0:29:21
33 31 23 10 MOSHEV SASHO ΑΝΔΡΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:23:37 0:23:41
42 4 2 11 NAUMCEVSKA MICA ΓΥΝΑΙΚΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:25:55 0:25:58
19 18 14 13 ROGLEV DARKO ΑΝΔΡΩΝ TREX 00:21:38 0:21:41
176 109 85 14 SLEZAK LUKAS ΑΝΔΡΩΝ KOZANI 00:41:22 0:41:41
175 108 24 15 SLEZAK ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ KOZANI 00:41:22 0:41:41
45 40 9 16 ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ ΕΦΗΒΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:26:10 0:26:13
172 107 84 17 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ ΑΝΔΡΩΝ SIDMA RUNNING TEAM 00:40:14 0:40:39
192 74 48 18 ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ SIDMA RUNNING TEAM 00:46:03 0:46:25
35 33 25 19 ΑΛΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ALTUS RUNNING 00:23:50 0:23:57
11 1 1 20 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ LEVEL ONE IOANNINA 00:19:59 0:20:02
48 6 4 21 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΙΔΑΙΑ 00:26:14 0:26:19
112 86 66 22 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:31:38 0:31:55
62 52 39 24 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ HOTEL BOUTIQUE MELIES 00:00:00 0:28:12
1 1 1 25 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ OXYGEN 00:16:39 0:16:40
199 79 28 26 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΧΙΛΛΑ 00:35:12 0:47:37
198 116 27 27 ΑΧΙΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 00:35:30 0:47:37
91 71 55 28 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:30:14 0:30:24
159 102 79 29 ΒΑΡΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ SIDMA RUNNING TEAM 00:37:36 0:37:58
194 76 50 30 ΒΑΡΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 00:46:29 0:46:45
90 70 54 31 ΒΑΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 0:30:23
15 14 11 33 ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΝΕΟΙ ΠΟΡΟΙ 00:20:47 0:20:53
93 19 10 35 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:00:00 0:30:28
25 24 6 36 ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ-ΚΑΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ Φ.Ο.ΑΡΙΔΑΙΑΣ 00:23:01 0:23:06
161 55 33 37 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΙΑΣ 00:37:48 0:38:08
13 12 9 38 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ KOURKOURIKIS TRAINIG GROUP 00:20:14 0:20:18
113 87 67 40 ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΕΛ 00:31:52 0:32:02
205 117 90 41 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 00:51:28 0:51:52
76 62 16 42 ΒΟΛΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΙΔΑΙΑ 00:28:43 0:28:47
139 40 17 43 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:35:49 0:35:52
163 105 82 45 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:38:01 0:38:13
59 50 37 48 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:27:41 0:27:50
165 57 35 50 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:39:04 0:39:17
115 25 14 54 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:32:35 0:32:43
119 28 16 55 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:32:50 0:33:04
183 112 87 56 ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 0:44:05
96 75 58 59 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 00:30:45 0:30:49
8 8 5 61 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 00:19:26 0:19:29
68 12 5 62 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β G 00:28:08 0:28:25
27 26 20 63 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ CHALKIDIKI RUNNERS CLUB 00:23:11 0:23:14
132 93 72 64 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 00:34:02 0:34:16
109 22 12 65 ΔΑΜΤΣΙΟΥ ΓΙΩΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:31:32 0:31:41

Σελίδες