Back to top

Αποτελέσματα 6ου Ιαματικού Ημιμαραθωνίου Λουτρών Πόζαρ

Κυρ, 02/12/2018

Αποτελέσματα 6ου Ιαματικού Ημιμαραθωνίου Λουτρών Πόζαρ ημιμαραθώνιος, 10 χλμ και 5 χλμ.

Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 21KM
Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 10KM
Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
13 1 1 640 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ FOTIADIS COACHING Female 01:39:39 1:39:40
1 1 1 695 ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 01:17:14 1:17:14
24 2 2 621 WESTCOTT KATE Female 01:44:15 1:44:20
2 2 2 635 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:20:02 1:20:03
3 3 3 740 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 01:23:33 1:23:34
27 3 3 643 ΖΗΣΗ ΑΝΝΑ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Female 01:46:52 1:46:55
4 4 4 729 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Merousis Team Male 01:26:11 1:26:12
31 4 4 658 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 01:47:10 1:47:12
5 5 5 710 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ Male 01:27:38 1:27:40
38 5 5 744 ΣΙΑΠΑΚΑ ΑΝΝΑ Female 01:49:31 1:49:35
6 6 6 692 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ STOIKOS RUNNING TEAM Male 01:28:52 1:28:53
49 6 6 622 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Female 01:54:14 1:54:15
7 7 7 706 ΣΛΑΤΙΝΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ Male 01:29:03 1:29:04
62 7 7 654 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ Female 01:57:55 1:58:05
8 8 8 715 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Male 01:35:55 1:36:00
66 8 8 671 ΜΗΤΣΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Female 02:00:29 2:00:33
81 9 9 728 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ Female 02:08:50 2:08:54
9 9 9 723 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΛΑΜΨΗ Male 01:36:19 1:36:22
82 10 10 722 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 02:09:28 2:09:32
10 10 10 691 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Male 01:37:20 1:37:25
89 11 11 615 MCGOLDRICK AMY TREX Female 02:11:39 2:11:48
11 11 11 669 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΜΨΗ Male 01:38:05 1:38:07
91 12 12 613 IVANOVSKA ZHANE Female 02:14:28 2:14:39
12 12 12 726 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 01:38:46 1:38:49
96 13 13 727 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΩΜΑΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 02:20:46 2:20:50
14 13 13 721 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΝΑΟΥΣΑ Male 01:40:49 1:40:57
97 14 14 680 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Female 02:25:30 2:25:38
15 14 14 675 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:41:34 1:41:44
16 15 15 737 ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Male 01:42:01 1:42:03
99 15 15 606 BELEVSKA ELENA Female 02:27:49 2:27:59
17 16 16 629 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ Male 01:42:20 1:42:25
100 16 16 609 DAMJANSKA SLAVICA Female 02:27:50 2:27:59
18 17 17 633 ΒΟΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 01:42:47 1:42:53
102 17 17 614 KOSTOVA SOFIJA PANKOVSKA TREX Female 02:27:50 2:28:00
19 18 18 647 ΚΑΡΑΝΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Male 01:42:50 1:42:54
20 19 19 651 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ Male 00:00:00 1:42:54
21 20 20 642 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Male 01:43:20 1:43:25
22 21 21 730 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Male 01:44:02 1:44:05
23 22 22 711 ΣΩΤΗΡΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Male 01:43:58 1:44:08
25 23 23 676 ΜΟΥΖΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:44:21 1:44:26
26 24 24 693 ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 01:45:59 1:46:12
28 25 25 678 ΜΠΕΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Male 01:46:52 1:46:56
29 26 26 665 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ Male 01:46:53 1:47:04
30 27 27 724 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΥ Male 01:47:01 1:47:06
32 28 28 612 GECHEV ANASTAS Male 01:47:48 1:47:53
33 29 29 616 MILOSKOVSKI BORCHE TREX Male 01:47:46 1:47:56
34 30 30 605 ANDOV STEFAN VAK ANAPURNA Male 01:48:08 1:48:20
35 31 31 682 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΤΟΜΙΚΟ Male 01:48:35 1:48:40
36 32 32 679 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ Male 01:49:15 1:49:24
37 33 33 610 DEJANOVIC ZDRAVKO VAK ANAPURNA Male 01:49:18 1:49:28

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνος
14 1 1 500 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:50:56 0:50:58
1 1 1 523 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:42:38 0:42:39
20 2 2 474 ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Derekas Endurance Coaching 00:52:58 0:52:59
2 2 2 445 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS 00:45:45 0:45:47
3 3 3 308 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΤΕΑΜ ΠΟΔΗΛΑΤΟΜΑΝΙΑ 00:46:21 0:46:21
26 3 3 478 ΤΖΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΆΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 00:54:47 0:54:50
4 4 4 514 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:46:19 0:46:21
34 4 4 446 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 00:57:15 0:57:18
46 5 5 464 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΕΡΟΠΗ FIFTH ELEMENT --:--:-- 0:58:47
5 5 5 303 SUVADZOGLU GIORGI 00:47:28 0:47:29
47 6 6 505 ΧΗΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:58:46 0:58:49
6 6 6 321 ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:48:05 0:48:06
7 7 7 419 ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:48:41 0:48:43
50 7 7 383 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:59:30 0:59:34
8 8 8 443 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 00:48:56 0:48:59
51 8 8 398 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΌΚΚΙΝΟ ΠΙΠΈΡΙ-VORAS ACTION 00:59:28 0:59:35
58 9 9 515 ΤΡΟΙΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 01:00:35 1:00:37
9 9 9 324 ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΑΒ ΕΔΕΣΣΑΣ 00:49:17 0:49:18
74 10 10 413 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:03:31 1:03:35
10 10 10 484 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 00:49:25 0:49:27
78 11 11 343 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:04:25 1:04:26
11 11 11 326 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KOURKOURIKIS TRAINIG GROUP 00:49:48 0:49:51
103 12 12 465 ΣΟΥΝΤΗ ΧΑΝΑ 01:08:46 1:08:52
12 12 12 334 ΓΚΑΡΓΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 00:49:57 0:50:01
13 13 13 508 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π 00:50:35 0:50:36
104 13 13 519 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΛΗΔΑ 01:08:51 1:09:01
15 14 14 401 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:51:10 0:51:11
112 14 14 354 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ SWIM OR DUE 01:09:36 1:09:45
118 15 15 430 ΝΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 01:11:07 1:11:23
16 15 15 482 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 00:51:22 0:51:27
17 16 16 345 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 00:51:30 0:51:40
126 16 16 520 ΜΗΧΑΝΕΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 01:12:57 1:13:08
18 17 17 395 ΜΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:51:44 0:51:48
133 17 17 479 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:14:22 1:14:27
19 18 18 491 - ΦΩΤΙΟΣ ΤΣΙΑΝΤΑΣ LEVEL ONE IOANNINA 00:52:55 0:52:58
134 18 18 420 ΜΠΟΥΡΛΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 01:14:41 1:14:44
21 19 19 405 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:53:25 0:53:29
136 19 19 406 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ 01:15:20 1:15:28
143 20 20 489 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 01:15:57 1:16:02
22 20 20 417 ΜΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ ΔΡΑΜΑΣ 00:53:52 0:53:56
146 21 21 389 ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΑΦΑΝΣ 01:16:53 1:17:01
23 21 21 424 ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:54:08 0:54:11
24 22 22 460 ΡΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ 00:54:33 0:54:38
153 22 22 370 ΚΕΧΑΓΙΑ ΝΑΥΣΙΚΑ 01:20:43 1:20:50
25 23 23 358 ΚΑΛΛΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:54:42 0:54:49
157 23 23 427 ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:37 1:23:56
159 24 24 333 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:37 1:23:56
27 24 24 444 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:54:55 0:54:57
161 25 25 397 ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΛΕΝΑ 01:23:56 1:24:09
28 25 25 441 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:56:12 0:56:19

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνος
37 2 1 236 ΤΣΙΜΠΟΥΚΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:24:19 0:24:24
11 1 1 20 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ LEVEL ONE IOANNINA 00:19:59 0:20:02
1 1 1 25 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ OXYGEN 00:16:39 0:16:40
2 2 1 183 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:17:05 0:17:06
3 3 2 103 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:17:55 0:17:56
4 4 2 85 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΗΒΩΝ HERBALIFE 00:18:54 0:18:57
41 3 2 148 ΜΙΡΟΦΟΡΙΔΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:25:39 0:25:43
42 4 2 11 NAUMCEVSKA MICA ΓΥΝΑΙΚΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:25:55 0:25:58
47 5 3 192 ΠΑΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:26:13 0:26:18
5 5 3 106 ΚΕΦΑΛΙΑ ΓΚΛΕΝΤΙΣ ΕΦΗΒΩΝ 00:18:55 0:18:57
6 6 3 144 ΜΗΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΣΔ ΒΈΡΟΙΑΣ MINAS COACHING TEAM 00:19:12 0:19:13
52 7 3 170 ΝΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:26:58 0:27:07
57 8 4 5 GJORCEVA ZORICA ΓΥΝΑΙΚΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:27:34 0:27:40
48 6 4 21 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΙΔΑΙΑ 00:26:14 0:26:19
7 7 4 258 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:19:18 0:19:26
18 17 4 97 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:21:34 0:21:36
68 12 5 62 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β G 00:28:08 0:28:25
60 9 5 129 ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:27:48 0:27:53
8 8 5 61 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 00:19:26 0:19:29
22 21 5 150 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:22:10 0:22:14
25 24 6 36 ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ-ΚΑΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ Φ.Ο.ΑΡΙΔΑΙΑΣ 00:23:01 0:23:06
81 15 6 268 ΒΙΟΝΙΣΑ ΝΑΣΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:29:26 0:29:44
9 9 6 267 ΜΙΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:19:35 0:19:37
63 10 6 100 ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:28:10 0:28:15
28 27 7 66 ΔΑΥΚΑΣ ΜΗΝΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 00:23:13 0:23:15
10 10 7 244 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΝΤΟΣ 00:19:41 0:19:45
66 11 7 247 ΧΟΤΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:28:15 0:28:20
84 16 7 113 ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΕΛ 00:29:50 0:30:00
85 17 8 172 ΞΥΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:29:49 0:30:06
29 28 8 264 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 00:23:12 0:23:16
74 13 8 130 ΛΙΟΥΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 00:28:33 0:28:41
12 11 8 259 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:20:05 0:20:07
45 40 9 16 ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ ΕΦΗΒΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:26:10 0:26:13
13 12 9 38 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ KOURKOURIKIS TRAINIG GROUP 00:20:14 0:20:18
79 14 9 70 ΔΗΜΑΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:29:06 0:29:12
87 18 9 142 ΜΕΛΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:30:06 0:30:10
46 41 10 233 ΤΣΕΓΝΕΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΙΚΑΡΟΣ 0:26:15
14 13 10 143 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ/ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ GROUP 00:20:23 0:20:26
101 20 10 207 ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΙΔΑΙΑ 00:31:14 0:31:19
93 19 10 35 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:00:00 0:30:28
107 21 11 256 ΒΑΡΒΑΛΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:31:25 0:31:39
15 14 11 33 ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΝΕΟΙ ΠΟΡΟΙ 00:20:47 0:20:53
49 42 11 200 ΠΛΕΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 00:23:30 0:26:33
114 24 11 250 БОЈКОВА ВЛАДАНКА ΝΕΑΝΙΔΩΝ МЕРИДИАН АТЛЕТИК ЕКО КАВАДАРЦИ 00:32:37 0:32:40
117 26 12 193 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΘΕΟΦΙΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΙΔΑΙΑ 00:32:54 0:33:01
16 15 12 67 ΔΑΥΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 00:21:20 0:21:23
109 22 12 65 ΔΑΜΤΣΙΟΥ ΓΙΩΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:31:32 0:31:41
54 46 12 212 ΣΕΡΚΙΖΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 00:27:22 0:27:23
58 49 13 182 ΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Φ.Ο.ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:27:44
17 16 13 235 ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΩΝ LEVEL ONE IOANNINA 00:21:24 0:21:28

Σελίδες