Back to top

Αποτελέσματα 6ου Ιαματικού Ημιμαραθωνίου Λουτρών Πόζαρ

Κυρ, 02/12/2018

Αποτελέσματα 6ου Ιαματικού Ημιμαραθωνίου Λουτρών Πόζαρ ημιμαραθώνιος, 10 χλμ και 5 χλμ.

Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 21KM
Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 10KM
Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
39 34 34 601 ALEXANDAR MITREVSKI MERIDIJAN ATLETIK EKO Male 01:49:38 1:49:56
40 35 35 741 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 01:50:09 1:50:18
41 36 36 738 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Male 01:50:20 1:50:26
42 37 37 704 ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΜΕΊΣ ΝΕΆΠΟΛΗΣ -NRT Male 01:50:19 1:50:27
43 38 38 739 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 01:52:09 1:52:17
44 39 39 685 ΠΑΛΗΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Male 01:53:25 1:53:30
45 40 40 660 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:53:45 1:53:50
46 41 41 713 ΤΖΑΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Male 01:53:43 1:53:55
47 42 42 709 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ Male 01:53:56 1:53:59
48 43 43 742 ΜΙΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 01:53:52 1:54:04
50 44 44 673 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ Male 01:55:12 1:55:15
51 45 45 720 ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Male 01:55:16 1:55:21
52 46 46 736 ΜΠΛΟΥΓΟΥΛΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Male 01:55:22 1:55:40
53 47 47 735 ΜΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 01:55:31 1:55:44
54 48 48 603 ANDONOVSKI MIJALCO ARK LOTUS Male 01:55:40 1:55:49
55 49 49 649 ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Male 01:56:47 1:56:50
56 50 50 668 ΜΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΌΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ Male 01:57:03 1:57:08
57 51 51 712 ΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΑΜΨΗ Male 01:57:08 1:57:13
58 52 52 611 DJORCEV ZORAN MERIDIJAN ATLETIK EKO Male 01:57:45 1:57:49
59 53 53 607 BORIS GJORGJIEV Male 01:57:34 1:57:50
60 54 54 714 ΤΖΙΒΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 01:57:57 1:57:58
61 55 55 650 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΠΎΡΓΟΣ RUNNING TEAM Male 01:57:53 1:57:58
63 56 56 697 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ Male 01:58:09 1:58:13
64 57 57 636 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 01:58:43 1:58:49
65 58 58 705 ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 02:00:06 2:00:10
67 59 59 638 ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 02:00:34 2:00:42
68 60 60 602 ANCHEV TODOR NRC NIKE+RUN CLUB Male 02:01:46 2:01:57
69 61 61 625 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ INFOMAX RUNNING TEAM Male 02:02:15 2:02:18
70 62 62 618 PANKOVSKI TRAJCHE TREX Male 02:02:13 2:02:21
71 63 63 634 ΓΑΒΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α.Σ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΙΛΚΙΣ Male 02:02:22 2:02:38
72 64 64 686 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 02:03:36 2:03:38
73 65 65 655 ΚΩΣΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 02:03:42 2:03:46
74 66 66 690 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 02:03:58 2:04:10
75 67 67 663 ΛΙΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ Male 02:04:22 2:04:38
76 68 68 702 ΣΑΡΑΚΙΝΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Male 02:06:19 2:06:21
77 69 69 701 ΣΑΛΤΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 02:06:51 2:06:54
78 70 70 646 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Male 02:07:31 2:07:33
79 71 71 648 ΚΕΣΚΙΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ Male 02:07:24 2:07:33
80 72 72 743 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 02:08:10 2:08:22
83 73 73 656 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 02:09:52 2:09:54
84 74 74 637 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4Ο ΚΑΠΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 02:09:58 2:10:04
85 75 75 659 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Male 00:00:00 2:10:13
86 76 76 608 CICOSKI NIKOLA TREX Male 02:10:50 2:10:57
87 77 77 688 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Male 02:11:26 2:11:36
88 78 78 689 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Male 02:11:28 2:11:37
90 79 79 694 ΠΙΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 02:13:49 2:13:57
92 80 80 670 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Male 02:16:34 2:16:49
93 81 81 708 ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ Male 02:18:21 2:18:28
94 82 82 662 ΛΑΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 02:18:45 2:18:53
95 83 83 696 ΠΡΑΜΑΓΓΙΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 02:20:06 2:20:10

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνος
163 26 26 429 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 01:25:40 1:25:53
29 26 26 469 ΣΤΟΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS 00:56:20 0:56:25
30 27 27 452 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 00:56:35 0:56:36
165 27 27 462 ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΔΑΦΝΗ 01:27:06 1:27:16
171 28 28 431 ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΑΝΝΑ ΝΤΑΡΙΒΙΑΝΑΚΗ 01:37:33 1:37:40
31 28 28 448 ΠΑΡΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 00:56:35 0:56:36
173 29 29 337 ΡΟΖΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:37:45 1:37:57
32 29 29 451 ΠΕΤΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΘΗΣΗ 00:56:36 0:56:47
174 30 30 323 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:43:42 1:43:58
33 30 30 512 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 00:56:51 0:57:00
175 31 31 501 ΧΑΜΑΙΔΗ ΔΩΡΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:43:47 1:44:04
35 31 31 362 ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS 00:57:16 0:57:18
177 32 32 351 ΖΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 02:04:52 2:05:09
36 32 32 350 ΖΙΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ KOZANI MOUNTAIN RUNNERS 00:00:00 0:57:22
178 33 33 493 ΤΣΙΟΓΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 02:04:54 2:05:10
37 33 33 476 ΤΖΑΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 00:57:18 0:57:31
38 34 34 341 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:57:46 0:57:51
39 35 35 344 ΔΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:57:57 0:58:03
40 36 36 529 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:57:47 0:58:03
41 37 37 526 ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:58:06 0:58:08
42 38 38 375 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:58:34 0:58:39
43 39 39 372 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:58:38 0:58:44
44 40 40 454 ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:58:40 0:58:45
45 41 41 463 ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΜΕΊΣ ΝΕΆΠΟΛΗΣ -NRT 00:58:38 0:58:46
48 42 42 393 ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:58:47 0:58:50
49 43 43 327 ΒΟΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:59:27 0:59:31
52 44 44 348 ΖΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:59:37 0:59:45
53 45 45 527 ΔΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 00:59:50 0:59:55
54 46 46 472 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:00 0:59:56
55 47 47 494 ΤΣΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:59:56 1:00:01
56 48 48 352 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΒΥΡΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 01:00:08 1:00:09
57 49 49 349 ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:00:32 1:00:36
59 50 50 399 ΜΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΌΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ 01:00:51 1:00:55
60 51 51 347 ΖΗΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:00:46 1:00:59
61 52 52 396 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 01:00:55 1:00:59
62 53 53 340 ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:01:24 1:01:28
63 54 54 525 ΠΑΡΙΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:02:02 1:02:04
64 55 55 365 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 01:02:09 1:02:14
65 56 56 422 ΜΠΟΥΤΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 01:02:38 1:02:42
66 57 57 447 ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:02:39 1:02:53
67 58 58 488 ΤΣΑΤΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:02:49 1:02:54
68 59 59 367 ΚΑΤΣΙΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:02:56 1:03:07
69 60 60 329 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:03:04 1:03:10
70 61 61 467 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 01:03:14 1:03:19
71 62 62 432 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ FOOTEAM 01:03:17 1:03:20
72 63 63 373 ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ OLYMPUS MARATHON RUNNING TEAM 00:00:00 1:03:31
73 64 64 331 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:03:28 1:03:32
75 65 65 415 ΜΠΑΛΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ NG RUNNERS 01:03:48 1:03:58
76 66 66 450 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 01:04:09 1:04:11
77 67 67 513 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 00:00:00 1:04:21

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνος
124 32 13 80 ΖΑΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 00:33:46 0:33:54
58 49 13 182 ΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Φ.Ο.ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:27:44
19 18 14 13 ROGLEV DARKO ΑΝΔΡΩΝ TREX 00:21:38 0:21:41
125 33 14 245 ΧΑΣΑΠΗ ΑΘΗΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 00:33:45 0:33:54
115 25 14 54 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:32:35 0:32:43
69 56 14 171 ΝΟΥΣΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 00:28:13 0:28:27
70 57 15 218 ΣΠΡΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 00:28:14 0:28:28
20 19 15 253 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:21:50 0:21:53
118 27 15 3 DINEVA OLGA ΓΥΝΑΙΚΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:32:59 0:33:02
130 36 15 176 ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 00:33:52 0:34:14
21 20 16 260 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:21:48 0:21:54
76 62 16 42 ΒΟΛΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΙΔΑΙΑ 00:28:43 0:28:47
138 39 16 128 ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:35:44 0:35:49
119 28 16 55 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:32:50 0:33:04
121 29 17 126 ΛΑΛΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΙΑΣ 00:33:10 0:33:14
23 22 17 269 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:22:41 0:22:45
95 74 17 174 ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 00:30:27 0:30:47
139 40 17 43 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:35:49 0:35:52
142 42 18 77 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 00:35:51 0:35:57
122 30 18 167 ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:33:16 0:33:33
103 80 18 121 ΚΥΡΙΜΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 00:31:20 0:31:28
24 23 18 195 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 00:22:49 0:22:52
143 43 19 187 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Φ.Ο.ΑΡΙΔΑΙΑΣ 00:35:55 0:36:01
123 31 19 74 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΙΑΣ 0:33:33
106 83 19 169 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 00:31:21 0:31:37
26 25 19 255 ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:23:08 0:23:12
27 26 20 63 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ CHALKIDIKI RUNNERS CLUB 00:23:11 0:23:14
144 44 20 71 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Φ.Ο.ΑΡΙΔΑΙΑΣ 00:35:54 0:36:02
128 34 20 265 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:33:56 0:34:04
108 84 20 124 ΛΑΖΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 00:31:30 0:31:39
120 89 21 87 ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:32:55 0:33:07
30 29 21 211 ΣΑΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:23:00 0:23:16
145 45 21 160 ΜΠΟΣΦΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΙΔΑΙΑ 00:35:59 0:36:04
129 35 21 151 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ B G 00:33:47 0:34:09
133 37 22 116 ΚΟΥΤΣΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΙΑΣ 00:34:17 0:34:31
31 30 22 261 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:23:19 0:23:20
146 46 22 181 ΠΑΝΤΗ ΕΛΕΑΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Φ.Ο.ΑΡΙΔΑΙΑΣ 00:36:01 0:36:06
140 97 22 111 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΛΕΥΚΟΣ ΠΎΡΓΟΣ RUNNING TEAM 00:35:48 0:35:53
135 38 23 249 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ SIDMA RUNNING TEAM 00:35:00 0:35:21
33 31 23 10 MOSHEV SASHO ΑΝΔΡΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:23:37 0:23:41
169 60 23 168 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 00:39:58 0:40:15
151 99 23 82 ΖΑΠΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΑΙΑΣ 00:36:09 0:36:30
141 41 24 257 ΓΚΑΤΖΟΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:35:43 0:35:55
175 108 24 15 SLEZAK ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ KOZANI 00:41:22 0:41:41
34 32 24 199 ΠΛΕΣΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 00:23:49 0:23:56
170 61 24 145 ΜΗΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 00:40:22 0:40:38
182 68 25 78 ΕΡΥΘΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΠΑΛ ΑΡΙΔΑΊΑΣ 0:43:09
147 47 25 119 ΚΡΟΥΜΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ RUNNERS EDESSAS 00:35:53 0:36:10
178 110 25 83 ΖΑΠΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΑΙΑΣ 00:41:42 0:42:03
35 33 25 19 ΑΛΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ALTUS RUNNING 00:23:50 0:23:57

Σελίδες