Back to top

Αποτελέσματα 6ου Ιαματικού Ημιμαραθωνίου Λουτρών Πόζαρ

Κυρ, 02/12/2018

Αποτελέσματα 6ου Ιαματικού Ημιμαραθωνίου Λουτρών Πόζαρ ημιμαραθώνιος, 10 χλμ και 5 χλμ.

Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 21KM
Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 10KM
Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση Χρόνος
85 75 75 659 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Male 00:00:00 2:10:13
20 19 19 651 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ Male 00:00:00 1:42:54
1 1 1 695 ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 01:17:14 1:17:14
2 2 2 635 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:20:02 1:20:03
3 3 3 740 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 01:23:33 1:23:34
4 4 4 729 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Merousis Team Male 01:26:11 1:26:12
5 5 5 710 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ Male 01:27:38 1:27:40
6 6 6 692 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ STOIKOS RUNNING TEAM Male 01:28:52 1:28:53
7 7 7 706 ΣΛΑΤΙΝΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ Male 01:29:03 1:29:04
8 8 8 715 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Male 01:35:55 1:36:00
9 9 9 723 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΛΑΜΨΗ Male 01:36:19 1:36:22
10 10 10 691 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Male 01:37:20 1:37:25
11 11 11 669 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΜΨΗ Male 01:38:05 1:38:07
12 12 12 726 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 01:38:46 1:38:49
13 1 1 640 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ FOTIADIS COACHING Female 01:39:39 1:39:40
14 13 13 721 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΝΑΟΥΣΑ Male 01:40:49 1:40:57
15 14 14 675 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:41:34 1:41:44
16 15 15 737 ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Male 01:42:01 1:42:03
17 16 16 629 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ Male 01:42:20 1:42:25
18 17 17 633 ΒΟΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 01:42:47 1:42:53
19 18 18 647 ΚΑΡΑΝΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Male 01:42:50 1:42:54
21 20 20 642 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Male 01:43:20 1:43:25
23 22 22 711 ΣΩΤΗΡΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Male 01:43:58 1:44:08
22 21 21 730 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Male 01:44:02 1:44:05
24 2 2 621 WESTCOTT KATE Female 01:44:15 1:44:20
25 23 23 676 ΜΟΥΖΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:44:21 1:44:26
26 24 24 693 ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 01:45:59 1:46:12
27 3 3 643 ΖΗΣΗ ΑΝΝΑ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Female 01:46:52 1:46:55
28 25 25 678 ΜΠΕΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Male 01:46:52 1:46:56
29 26 26 665 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ Male 01:46:53 1:47:04
30 27 27 724 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΥ Male 01:47:01 1:47:06
31 4 4 658 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 01:47:10 1:47:12
33 29 29 616 MILOSKOVSKI BORCHE TREX Male 01:47:46 1:47:56
32 28 28 612 GECHEV ANASTAS Male 01:47:48 1:47:53
34 30 30 605 ANDOV STEFAN VAK ANAPURNA Male 01:48:08 1:48:20
35 31 31 682 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΤΟΜΙΚΟ Male 01:48:35 1:48:40
36 32 32 679 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ Male 01:49:15 1:49:24
37 33 33 610 DEJANOVIC ZDRAVKO VAK ANAPURNA Male 01:49:18 1:49:28
38 5 5 744 ΣΙΑΠΑΚΑ ΑΝΝΑ Female 01:49:31 1:49:35
39 34 34 601 ALEXANDAR MITREVSKI MERIDIJAN ATLETIK EKO Male 01:49:38 1:49:56
40 35 35 741 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Male 01:50:09 1:50:18
42 37 37 704 ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΜΕΊΣ ΝΕΆΠΟΛΗΣ -NRT Male 01:50:19 1:50:27
41 36 36 738 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Male 01:50:20 1:50:26
43 38 38 739 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 01:52:09 1:52:17
44 39 39 685 ΠΑΛΗΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Male 01:53:25 1:53:30
46 41 41 713 ΤΖΑΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Male 01:53:43 1:53:55
45 40 40 660 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Male 01:53:45 1:53:50
48 43 43 742 ΜΙΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Male 01:53:52 1:54:04
47 42 42 709 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ Male 01:53:56 1:53:59
49 6 6 622 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Female 01:54:14 1:54:15

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Καθαρός Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση Χρόνος
123 108 108 392 ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - --:--:-- 1:12:38
90 79 79 382 ΛΑΓΟΜΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ --:--:-- 1:06:28
46 5 5 464 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΕΡΟΠΗ FIFTH ELEMENT --:--:-- 0:58:47
149 128 128 309 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 00:00:00 1:19:02
72 63 63 373 ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ OLYMPUS MARATHON RUNNING TEAM 00:00:00 1:03:31
36 32 32 350 ΖΙΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ KOZANI MOUNTAIN RUNNERS 00:00:00 0:57:22
54 46 46 472 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:00:00 0:59:56
77 67 67 513 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 00:00:00 1:04:21
131 115 115 486 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:00:00 1:13:57
92 81 81 312 ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΤΑΣΟΣ 00:00:03 1:07:54
1 1 1 523 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:42:38 0:42:39
2 2 2 445 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS 00:45:45 0:45:47
4 4 4 514 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:46:19 0:46:21
3 3 3 308 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΤΕΑΜ ΠΟΔΗΛΑΤΟΜΑΝΙΑ 00:46:21 0:46:21
5 5 5 303 SUVADZOGLU GIORGI 00:47:28 0:47:29
6 6 6 321 ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:48:05 0:48:06
7 7 7 419 ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:48:41 0:48:43
8 8 8 443 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 00:48:56 0:48:59
9 9 9 324 ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΑΒ ΕΔΕΣΣΑΣ 00:49:17 0:49:18
10 10 10 484 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 00:49:25 0:49:27
11 11 11 326 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KOURKOURIKIS TRAINIG GROUP 00:49:48 0:49:51
12 12 12 334 ΓΚΑΡΓΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 00:49:57 0:50:01
13 13 13 508 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π 00:50:35 0:50:36
14 1 1 500 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:50:56 0:50:58
15 14 14 401 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:51:10 0:51:11
16 15 15 482 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 00:51:22 0:51:27
17 16 16 345 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 00:51:30 0:51:40
18 17 17 395 ΜΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:51:44 0:51:48
19 18 18 491 - ΦΩΤΙΟΣ ΤΣΙΑΝΤΑΣ LEVEL ONE IOANNINA 00:52:55 0:52:58
20 2 2 474 ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Derekas Endurance Coaching 00:52:58 0:52:59
21 19 19 405 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:53:25 0:53:29
22 20 20 417 ΜΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ ΔΡΑΜΑΣ 00:53:52 0:53:56
23 21 21 424 ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:54:08 0:54:11
24 22 22 460 ΡΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ 00:54:33 0:54:38
25 23 23 358 ΚΑΛΛΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:54:42 0:54:49
26 3 3 478 ΤΖΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΆΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 00:54:47 0:54:50
27 24 24 444 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:54:55 0:54:57
28 25 25 441 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:56:12 0:56:19
29 26 26 469 ΣΤΟΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS 00:56:20 0:56:25
31 28 28 448 ΠΑΡΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 00:56:35 0:56:36
30 27 27 452 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 00:56:35 0:56:36
32 29 29 451 ΠΕΤΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΘΗΣΗ 00:56:36 0:56:47
33 30 30 512 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 00:56:51 0:57:00
34 4 4 446 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 00:57:15 0:57:18
35 31 31 362 ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS 00:57:16 0:57:18
37 33 33 476 ΤΖΑΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 00:57:18 0:57:31
38 34 34 341 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:57:46 0:57:51
40 36 36 529 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:57:47 0:58:03
39 35 35 344 ΔΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:57:57 0:58:03
41 37 37 526 ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:58:06 0:58:08

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Καθαρός Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση Χρόνος
123 31 19 74 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΙΑΣ 0:33:33
58 49 13 182 ΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ Φ.Ο.ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0:27:44
90 70 54 31 ΒΑΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 0:30:23
181 67 43 157 ΜΠΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 0:42:52
182 68 25 78 ΕΡΥΘΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΠΑΛ ΑΡΙΔΑΊΑΣ 0:43:09
183 112 87 56 ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 0:44:05
184 69 26 220 ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΑΣ 0:44:15
185 70 44 136 ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 0:44:44
186 71 45 227 ΤΟΥΡΟΥΝΤΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 0:44:54
187 113 88 215 ΣΚΟΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΩΝ KOZANI 0:45:23
46 41 10 233 ΤΣΕΓΝΕΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΙΚΑΡΟΣ 0:26:15
32 274 NAME NO 00:00:00 0:23:25
86 67 51 232 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΗ ΣΩΜΑΤΕΙΟ 00:00:00 0:30:08
191 273 ΝΑΜΕ ΝΟ 00:00:00 0:46:16
137 96 75 219 ΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ 00:00:00 0:35:34
93 19 10 35 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:00:00 0:30:28
78 272 NAME NO 00:00:00 0:29:07
62 52 39 24 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ HOTEL BOUTIQUE MELIES 00:00:00 0:28:12
98 271 NAME NO 00:00:00 0:30:58
1 1 1 25 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ OXYGEN 00:16:39 0:16:40
2 2 1 183 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:17:05 0:17:06
3 3 2 103 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:17:55 0:17:56
4 4 2 85 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΗΒΩΝ HERBALIFE 00:18:54 0:18:57
5 5 3 106 ΚΕΦΑΛΙΑ ΓΚΛΕΝΤΙΣ ΕΦΗΒΩΝ 00:18:55 0:18:57
6 6 3 144 ΜΗΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΣΔ ΒΈΡΟΙΑΣ MINAS COACHING TEAM 00:19:12 0:19:13
7 7 4 258 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:19:18 0:19:26
8 8 5 61 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 00:19:26 0:19:29
9 9 6 267 ΜΙΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:19:35 0:19:37
10 10 7 244 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΝΤΟΣ 00:19:41 0:19:45
11 1 1 20 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ LEVEL ONE IOANNINA 00:19:59 0:20:02
12 11 8 259 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:20:05 0:20:07
13 12 9 38 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ KOURKOURIKIS TRAINIG GROUP 00:20:14 0:20:18
14 13 10 143 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ/ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ GROUP 00:20:23 0:20:26
15 14 11 33 ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΝΕΟΙ ΠΟΡΟΙ 00:20:47 0:20:53
16 15 12 67 ΔΑΥΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 00:21:20 0:21:23
17 16 13 235 ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΩΝ LEVEL ONE IOANNINA 00:21:24 0:21:28
18 17 4 97 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:21:34 0:21:36
19 18 14 13 ROGLEV DARKO ΑΝΔΡΩΝ TREX 00:21:38 0:21:41
21 20 16 260 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:21:48 0:21:54
20 19 15 253 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:21:50 0:21:53
22 21 5 150 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:22:10 0:22:14
23 22 17 269 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:22:41 0:22:45
24 23 18 195 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 00:22:49 0:22:52
30 29 21 211 ΣΑΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:23:00 0:23:16
25 24 6 36 ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ-ΚΑΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ Φ.Ο.ΑΡΙΔΑΙΑΣ 00:23:01 0:23:06
26 25 19 255 ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:23:08 0:23:12
27 26 20 63 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ CHALKIDIKI RUNNERS CLUB 00:23:11 0:23:14
29 28 8 264 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 00:23:12 0:23:16
28 27 7 66 ΔΑΥΚΑΣ ΜΗΝΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 00:23:13 0:23:15
31 30 22 261 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:23:19 0:23:20

Σελίδες