Back to top

Αποτελέσματα 6ου Ιαματικού Ημιμαραθωνίου Λουτρών Πόζαρ

Κυρ, 02/12/2018

Αποτελέσματα 6ου Ιαματικού Ημιμαραθωνίου Λουτρών Πόζαρ ημιμαραθώνιος, 10 χλμ και 5 χλμ.

Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 21KM
Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 10KM
Ιαματικός Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
89 11 11 615 MCGOLDRICK AMY TREX Female 02:11:39 2:11:48
32 28 28 612 GECHEV ANASTAS Male 01:47:48 1:47:53
104 87 87 619 PECEVSKI BLAGOJA ANAPURNA Male 02:35:30 2:35:39
33 29 29 616 MILOSKOVSKI BORCHE TREX Male 01:47:46 1:47:56
99 15 15 606 BELEVSKA ELENA Female 02:27:49 2:27:59
59 53 53 607 BORIS GJORGJIEV Male 01:57:34 1:57:50
101 85 85 620 STOJANOVSKI JOVICA DELTA Male 02:27:51 2:27:59
24 2 2 621 WESTCOTT KATE Female 01:44:15 1:44:20
103 86 86 617 NAUNCEVSKI KIRE DELTA Male 02:27:52 2:28:02
54 48 48 603 ANDONOVSKI MIJALCO ARK LOTUS Male 01:55:40 1:55:49
39 34 34 601 ALEXANDAR MITREVSKI MERIDIJAN ATLETIK EKO Male 01:49:38 1:49:56
86 76 76 608 CICOSKI NIKOLA TREX Male 02:10:50 2:10:57
100 16 16 609 DAMJANSKA SLAVICA Female 02:27:50 2:27:59
102 17 17 614 KOSTOVA SOFIJA PANKOVSKA TREX Female 02:27:50 2:28:00
34 30 30 605 ANDOV STEFAN VAK ANAPURNA Male 01:48:08 1:48:20
68 60 60 602 ANCHEV TODOR NRC NIKE+RUN CLUB Male 02:01:46 2:01:57
70 62 62 618 PANKOVSKI TRAJCHE TREX Male 02:02:13 2:02:21
37 33 33 610 DEJANOVIC ZDRAVKO VAK ANAPURNA Male 01:49:18 1:49:28
91 12 12 613 IVANOVSKA ZHANE Female 02:14:28 2:14:39
58 52 52 611 DJORCEV ZORAN MERIDIJAN ATLETIK EKO Male 01:57:45 1:57:49
5 5 5 710 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ Male 01:27:38 1:27:40
87 77 77 688 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Male 02:11:26 2:11:36
56 50 50 668 ΜΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΌΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ Male 01:57:03 1:57:08
53 47 47 735 ΜΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 01:55:31 1:55:44
18 17 17 633 ΒΟΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 01:42:47 1:42:53
3 3 3 740 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Male 01:23:33 1:23:34
21 20 20 642 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Male 01:43:20 1:43:25
61 55 55 650 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΠΎΡΓΟΣ RUNNING TEAM Male 01:57:53 1:57:58
11 11 11 669 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΜΨΗ Male 01:38:05 1:38:07
81 9 9 728 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ Female 02:08:50 2:08:54
38 5 5 744 ΣΙΑΠΑΚΑ ΑΝΝΑ Female 01:49:31 1:49:35
27 3 3 643 ΖΗΣΗ ΑΝΝΑ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Female 01:46:52 1:46:55
49 6 6 622 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Female 01:54:14 1:54:15
55 49 49 649 ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Male 01:56:47 1:56:50
46 41 41 713 ΤΖΑΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Male 01:53:43 1:53:55
94 82 82 662 ΛΑΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 02:18:45 2:18:53
95 83 83 696 ΠΡΑΜΑΓΓΙΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Male 02:20:06 2:20:10
72 64 64 686 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 02:03:36 2:03:38
13 1 1 640 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ FOTIADIS COACHING Female 01:39:39 1:39:40
14 13 13 721 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΝΑΟΥΣΑ Male 01:40:49 1:40:57
31 4 4 658 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 01:47:10 1:47:12
36 32 32 679 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ Male 01:49:15 1:49:24
80 72 72 743 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 02:08:10 2:08:22
84 74 74 637 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4Ο ΚΑΠΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 02:09:58 2:10:04
10 10 10 691 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Male 01:37:20 1:37:25
42 37 37 704 ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΜΕΊΣ ΝΕΆΠΟΛΗΣ -NRT Male 01:50:19 1:50:27
90 79 79 694 ΠΙΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 02:13:49 2:13:57
47 42 42 709 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ Male 01:53:56 1:53:59
60 54 54 714 ΤΖΙΒΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 01:57:57 1:57:58
4 4 4 729 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Merousis Team Male 01:26:11 1:26:12

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνος
5 5 5 303 SUVADZOGLU GIORGI 00:47:28 0:47:29
110 97 97 300 SLEZAK LUKAS CZECH REPUBLIC (ZLIN) 01:09:17 1:09:21
167 140 140 304 ZAHARIA MIHAI TEAM 01:27:44 1:27:59
152 131 131 437 ΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ DIMOU TRAINING TEAM 01:20:30 1:20:33
36 32 32 350 ΖΙΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ KOZANI MOUNTAIN RUNNERS 00:00:00 0:57:22
44 40 40 454 ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:58:40 0:58:45
144 124 124 305 ΑΓΓΕΛΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:16:04 1:16:11
13 13 13 508 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π 00:50:35 0:50:36
59 50 50 399 ΜΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΌΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ 01:00:51 1:00:55
150 129 129 342 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:19:03 1:19:19
119 104 104 363 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 01:11:29 1:11:34
163 26 26 429 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 01:25:40 1:25:53
126 16 16 520 ΜΗΧΑΝΕΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 01:12:57 1:13:08
83 72 72 470 ΣΥΚΟΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 01:04:57 1:05:03
140 121 121 475 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 01:15:45 1:15:48
162 137 137 317 ΑΤΑΛΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:24:22 1:24:29
76 66 66 450 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 01:04:09 1:04:11
49 43 43 327 ΒΟΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:59:27 0:59:31
26 3 3 478 ΤΖΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΆΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 00:54:47 0:54:50
128 112 112 521 ΠΕΡΠΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 01:13:2 1:13:34
74 10 10 413 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:03:31 1:03:35
38 34 34 341 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:57:46 0:57:51
123 108 108 392 ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - --:--:-- 1:12:38
169 142 142 518 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:36:06 1:36:15
101 90 90 376 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΠΎΡΓΟΣ RUNNING TEAM 01:08:26 1:08:36
86 75 75 364 ΚΑΡΑΠΗΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:05:56 1:06:01
42 38 38 375 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:58:34 0:58:39
107 94 94 380 ΚΥΡΕΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ EDESSA RUNNING TEAM 01:08:59 1:09:05
32 29 29 451 ΠΕΤΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΘΗΣΗ 00:56:36 0:56:47
17 16 16 345 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 00:51:30 0:51:40
15 14 14 401 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 00:51:10 0:51:11
171 28 28 431 ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΑΝΝΑ ΝΤΑΡΙΒΙΑΝΑΚΗ 01:37:33 1:37:40
154 132 132 339 ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:22:54 1:23:01
29 26 26 469 ΣΤΟΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ROAD RUNNERS ARNISSAS 00:56:20 0:56:25
164 138 138 492 ΛΑΖΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΚΥΔΡΑ 01:27:11 1:27:12
39 35 35 344 ΔΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:57:57 0:58:03
60 51 51 347 ΖΗΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:00:46 1:00:59
1 1 1 523 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:42:38 0:42:39
135 117 117 517 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:14:51 1:15:04
158 135 135 332 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:37 1:23:56
102 91 91 359 ΚΑΠΟΥΝΙΑΡΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 01:08:38 1:08:50
113 99 99 403 ΜΙΣΣΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 01:09:35 1:09:46
37 33 33 476 ΤΖΑΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 00:57:18 0:57:31
125 110 110 502 ΧΑΜΑΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:12:37 1:12:51
98 87 87 530 ΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:08:23 1:08:27
87 76 76 507 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:05:56 1:06:01
71 62 62 432 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ FOOTEAM 01:03:17 1:03:20
25 23 23 358 ΚΑΛΛΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:54:42 0:54:49
115 101 101 335 ΓΚΙΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 01:09:35 1:09:46
116 102 102 418 ΜΠΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:11:05 1:11:15

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνος
56 48 36 4 GJORCEV BOJAN ΑΝΔΡΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:27:34 0:27:38
61 51 38 6 GJORGJIEV BORO ΑΝΔΡΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:28:03 0:28:08
19 18 14 13 ROGLEV DARKO ΑΝΔΡΩΝ TREX 00:21:38 0:21:41
80 64 48 8 MARKOV DIMITAR ΑΝΔΡΩΝ 00:29:10 0:29:21
176 109 85 14 SLEZAK LUKAS ΑΝΔΡΩΝ KOZANI 00:41:22 0:41:41
42 4 2 11 NAUMCEVSKA MICA ΓΥΝΑΙΚΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:25:55 0:25:58
98 271 NAME NO 00:00:00 0:30:58
32 274 NAME NO 00:00:00 0:23:25
78 272 NAME NO 00:00:00 0:29:07
118 27 15 3 DINEVA OLGA ΓΥΝΑΙΚΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:32:59 0:33:02
33 31 23 10 MOSHEV SASHO ΑΝΔΡΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:23:37 0:23:41
57 8 4 5 GJORCEVA ZORICA ΓΥΝΑΙΚΩΝ MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:27:34 0:27:40
71 58 43 125 ΠΑΤΣΟΣ ΑΒΡΑΑΜ ΑΝΔΡΩΝ 00:28:19 0:28:34
84 16 7 113 ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΕΛ 00:29:50 0:30:00
172 107 84 17 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ ΑΝΔΡΩΝ SIDMA RUNNING TEAM 00:40:14 0:40:39
74 13 8 130 ΛΙΟΥΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 00:28:33 0:28:41
102 79 62 237 ΑΓΓΕΛΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:30:58 0:31:23
104 81 63 197 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:31:18 0:31:30
106 83 19 169 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 00:31:21 0:31:37
62 52 39 24 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ HOTEL BOUTIQUE MELIES 00:00:00 0:28:12
18 17 4 97 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:21:34 0:21:36
179 111 86 81 ΖΑΠΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΙΑΣ 00:41:43 0:42:03
125 33 14 245 ΧΑΣΑΠΗ ΑΘΗΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 00:33:45 0:33:54
141 41 24 257 ΓΚΑΤΖΟΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:35:43 0:35:55
188 72 46 115 ΚΟΥΤΣΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ KOZANI 00:45:02 0:45:30
200 80 52 177 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΙΑΣ 00:48:03 0:48:20
192 74 48 18 ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ SIDMA RUNNING TEAM 00:46:03 0:46:25
22 21 5 150 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:22:10 0:22:14
39 36 28 203 ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 00:24:48 0:24:55
40 37 29 194 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 00:25:34 0:25:38
189 114 89 153 ΜΟΣΚΟΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:45:14 0:45:32
173 63 39 92 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ SIDMA RUNNING TEAM 00:40:14 0:40:40
7 7 4 258 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:19:18 0:19:26
167 58 36 164 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ SIDMA RUNNING TEAM 00:39:10 0:39:37
159 102 79 29 ΒΑΡΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ SIDMA RUNNING TEAM 00:37:36 0:37:58
130 36 15 176 ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 00:33:52 0:34:14
168 59 37 140 ΜΑΡΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:39:53 0:40:13
53 45 34 146 ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:27:11 0:27:14
108 84 20 124 ΛΑΖΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 00:31:30 0:31:39
2 2 1 183 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:17:05 0:17:06
208 87 59 96 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΙΑΣ 00:51:56 0:52:09
14 13 10 143 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ/ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ GROUP 00:20:23 0:20:26
134 94 73 240 ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:34:31 0:34:50
112 86 66 22 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:31:38 0:31:55
30 29 21 211 ΣΑΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 00:23:00 0:23:16
148 48 26 186 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 00:35:52 0:36:11
143 43 19 187 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Φ.Ο.ΑΡΙΔΑΙΑΣ 00:35:55 0:36:01
50 43 32 166 ΝΑΣΙΟΥ ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΩΝ OXYGEN 00:26:23 0:26:36
9 9 6 267 ΜΙΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 00:19:35 0:19:37
198 116 27 27 ΑΧΙΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 00:35:30 0:47:37

Σελίδες