Back to top

Αποτελέσματα 7ο Run the Lake

Κυρ, 16/12/2018
Run the lake 2018 10KM
Run the lake 2018 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
6 5 1 1926 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30-39 Myathlete 1981 Male 00:39:53 0:40:00
28 26 1 1168 ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 60-69 ARGOS. SECURITY 1956 Male 00:43:32 0:43:36
123 116 1 1463 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 70 ΑΠ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1946 Male 00:48:14 0:48:18
115 7 1 1419 ΜΑΡΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ40-49 Myathlete 1972 Female 00:48:03 0:48:10
105 99 1 2375 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΚΑΣ - Male 00:47:16 0:47:55
1 1 1 2293 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 40-49 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 1975 Male 00:37:27 0:37:27
160 10 1 2320 ΚΟΛΟΚΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ50-59 1965 Female --:--:-- 0:49:20
2 1 1 1413 ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΟΣΧΟΥΛΑ Γ18-29 PapachristosRunningTeam 1997 Female 00:38:26 0:38:27
3 2 1 1822 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18-29 ΑΘΗΝΑ 1991 Male 00:38:29 0:38:31
46 3 1 1197 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ Γ30-39 1986 Female 00:45:09 0:45:10
483 68 1 2014 ΑΓΓΕΛΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ60-69 1957 Female 00:56:45 0:56:54
5 4 1 1868 ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50-59 ΓΛΥΦΑΔΑ 1966 Male 00:38:58 0:38:59
7 6 2 1378 ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 18-29 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 1991 Male 00:40:06 0:40:06
50 4 2 2216 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ Γ30-39 PFRT 1986 Female --:--:-- 0:45:16
8 7 2 1836 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30-39 1987 Male 00:40:16 0:40:16
124 117 2 2376 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΒΑΣ - Male 00:48:21 0:48:21
20 2 2 1520 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΝΝΑ Γ18-29 ATHENS 1994 Female 00:42:16 0:42:22
333 303 2 1524 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 70 1945 Male --:--:-- 0:54:01
33 31 2 2175 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 60-69 ΣΔΥΠ 1954 Male 00:44:12 0:44:14
366 38 2 2180 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΝΤΕΝΙΖ Γ50-59 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1962 Female 00:53:52 0:54:44
585 91 2 1024 PANAGOPOULOS GEORGIA Γ60-69 RHODE ISLAND ROAD RUNNERS 1958 Female 00:58:16 0:58:53
25 23 2 1944 ΚΕΧΑΓΙΑΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 50-59 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1966 Male 00:43:21 0:43:23
4 3 2 2324 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 40-49 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1977 Male 00:38:45 0:38:46
172 12 2 1475 ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ Γ40-49 RUN AND FUN 1971 Female 00:48:14 0:49:51
476 409 3 1975 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 70 1945 Male 00:56:05 0:56:32
30 28 3 2222 ΣΙΑΜΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 50-59 1964 Male 00:43:42 0:43:45
268 244 3 1747 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - MTW 2005 Male 00:51:36 0:52:23
394 46 3 1062 ΑΝΔΡΕΟΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ50-59 0 1967 Female --:--:-- 0:55:25
9 8 3 2058 ΒΟΥΓΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 30-39 Περιστερι 1984 Male 00:40:18 0:40:19
10 9 3 1209 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 40-49 LOS OVIDADOS 1977 Male 00:40:19 0:40:21
177 13 3 2079 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ40-49 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 1978 Female 00:49:28 0:49:59
64 5 3 2135 ΝΑΣΤΟΥ DIDA Γ30-39 MORI KOTA 1983 Female --:--:-- 0:46:12
11 10 3 1377 ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 18-29 1990 Male 00:40:16 0:40:25
148 139 3 2340 ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 60-69 MARATHON TEAM GRECE BY MARIA POLYZOY 1957 Male 00:49:05 0:49:06
179 14 3 1491 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΧΑΡΑ Γ18-29 1992 Female 00:49:57 0:50:06
772 139 3 1027 PROBERT LESLEY Γ60-69 1957 Female --:--:-- 1:03:10
216 19 4 1362 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ18-29 ΑΘΗΝΑ 1992 Female --:--:-- 0:51:04
674 561 4 2252 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ 70 1948 Male 00:59:10 1:00:35
73 6 4 1832 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ Γ30-39 1987 Female 00:46:33 0:46:35
634 532 4 1324 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - Male 00:58:42 0:59:44
240 220 4 2176 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 60-69 TRIPOLH 1957 Male 00:51:01 0:51:38
31 29 4 1518 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 50-59 ATP TRAINING 1960 Male 00:43:43 0:43:46
854 163 4 2114 ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ Γ60-69 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1952 Female 01:04:55 1:05:15
12 11 4 1869 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40-49 Krommidas coaching 1977 Male 00:40:41 0:40:42
13 12 4 2267 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1999 Male 00:41:30 0:41:32
191 15 4 1990 ΛΙΑΓΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ40-49 S RUNNERS 1971 Female 00:49:25 0:50:21
410 49 4 1068 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ50-59 PROTYPORAFINARUNNINGTEAM 1968 Female 00:55:26 0:55:42
14 13 4 1922 ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 30-39 1980 Male 00:41:29 0:41:33
21 19 5 2217 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18-29 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1989 Male 00:42:20 0:42:24
126 8 5 1932 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1979 Female --:--:-- 0:48:27

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
6 6 1 5800 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 50-59 GR.RUNNERS 1964 Male 00:18:13 0:18:14
7 7 1 5650 ΜΑΛΙΟΥΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 30-39 ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 1988 Male 00:18:25 0:18:27
187 147 1 5159 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 70 S.D.Y.P. 1941 Male 00:27:20 0:27:20
10 10 1 5193 ΛΑΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 40-49 ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 1969 Male 00:19:26 0:19:33
499 212 1 5516 ΚΥΡΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ Γ70+ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1944 Female 00:40:18 0:40:22
148 24 1 1031 ROUSSELOT LUCY Γ15-17 courir a Athènes 2005 Female 00:26:16 0:26:19
1 1 1 5497 ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18-29 DRC 1990 Male --:--:-- 0:15:24
12 12 1 5015 ΑΓΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 60-69 ΠΑ.ΣΥ.Δ.Α.Σ. 1957 Male 00:19:36 0:19:37
85 9 1 5180 ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΜΑΝΙΑ Γ30-39 1984 Female 00:23:27 0:23:46
128 18 1 5261 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ50-59 1964 Female 00:25:42 0:25:47
13 1 1 5532 ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ40-49 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1972 Female 00:19:45 0:19:46
25 3 1 5519 ΛΑΓΟΥΒΑΡΔΟΥ ΛΥΔΙΑ Γ18-29 ΕΥΚΛΗΣ 1989 Female 00:20:41 0:20:43
263 72 1 5001 CHOISI JEANETTE Γ60-69 sdyp 1957 Female 00:29:02 0:29:11
4 4 1 5289 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 15-17 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ) 2003 Male 00:15:51 0:15:51
5 5 1 5816 ΩΩ__5KM_21 NONAME_1919 - Male 00:16:20 0:16:20
38 4 2 6054 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ18-29 . 1994 Female 00:21:35 0:21:36
8 8 2 5544 ΜΠΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 50-59 ΣΑΦΑΝΣ 1965 Male 00:18:32 0:18:33
145 123 2 5817 ΩΩ__5KM_22 NONAME_1919 - Male 00:25:55 0:26:07
92 10 2 5206 ΜΑΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ30-39 1979 Female 00:24:05 0:24:13
9 9 2 5599 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30-39 FANIS TEAM 1981 Male 00:19:18 0:19:19
166 32 2 5412 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ ΑΡΓΥΛΙΑ Γ15-17 2002 Female 00:26:37 0:26:40
136 20 2 5393 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ50-59 ΑΘΗΝΑ 1961 Female 00:23:22 0:25:58
32 29 2 5507 ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 60-69 DSA RUNNING TEAM 1957 Male 00:21:24 0:21:25
313 217 2 5134 ΚΑΝΝΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 70 1946 Male 00:30:48 0:30:49
22 20 2 5065 ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15-17 2003 Male 00:20:11 0:20:30
2 2 2 5525 ΛΙΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18-29 DRC 2000 Male --:--:-- 0:15:42
335 115 2 5643 ΚΑΓΙΑ ΚΑΤΙΑ Γ60-69 1958 Female 00:31:03 0:31:26
15 2 2 5646 ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ ΛΟΥΙΖΑ Γ40-49 ANIMAL RIGHTS RUNNERS 1975 Female 00:19:49 0:19:50
26 23 2 5590 ΣΙΜΟΝΟΒΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49 NEA SMIRNI RUNNING TEAM 1977 Male 00:20:42 0:20:45
504 217 2 5221 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Γ70+ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 1947 Female 00:40:43 0:41:23
27 24 3 5125 ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 15-17 2006 Male 00:20:23 0:20:47
29 26 3 5034 ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-49 BOYLA 1975 Male 00:21:04 0:21:06
393 155 3 5807 ΜΑΝΑΓΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ60-69 1955 Female 00:33:56 0:34:00
361 231 3 5818 ΩΩ__5KM_23 NONAME_1919 - Male --:--:-- 0:32:49
156 28 3 5352 ΤΖΑΧΑ ΕΛΕΝΑ Γ50-59 RUN2STARS 1966 Female 00:26:03 0:26:30
218 51 3 5200 ΛΙΑΡΟΥ ΜΑΡΙΛΗ Γ15-17 2003 Female 00:28:13 0:28:21
42 5 3 5583 ΡΟΥΣΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ40-49 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 1973 Female 00:21:48 0:21:48
531 241 3 5398 ΜΑΡΟΥΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ70+ 1947 Female 00:48:30 0:49:02
106 14 3 5595 ΣΠΥΡΙΔΗ ΜΑΚΡΙΝΑ Γ30-39 Outdoor Games Running Team 1982 Female 00:24:18 0:24:44
355 229 3 5175 ΚΟΤΣΙΦΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 70 1946 Male 00:32:18 0:32:28
45 6 3 5101 ΔΡΑΪΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ18-29 - 1990 Female 00:22:01 0:22:02
56 50 3 5119 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1957 Male 00:22:26 0:22:27
3 3 3 5431 ΒΕΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18-29 DRC 1997 Male 00:15:44 0:15:44
14 13 3 5485 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50-59 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1967 Male 00:19:49 0:19:50
16 14 3 6015 ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 Ο Ποντιος 1983 Male 00:19:47 0:19:55
18 16 4 5392 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 30-39 ΑΛΦΑ RUNNING TEAM 1979 Male 00:20:07 0:20:09
40 36 4 5506 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 40-49 1974 Male 00:21:34 0:21:44
113 99 4 5309 ΠΟΔΗΜΑΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 60-69 Ymittos Runners 1956 Male 00:24:43 0:25:03
30 27 4 5422 ΑΡΜΑΤΑΣ ΝΙΚΟΣ 15-17 ΑΘΗΝΑ 2003 Male 00:21:09 0:21:17
20 18 4 5421 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1968 Male 00:20:12 0:20:14

Σελίδες