Back to top

Αποτελέσματα 7ο Run the Lake

Κυρ, 16/12/2018
Run the lake 2018 10KM
Run the lake 2018 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
1 1 1 2293 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 40-49 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 1975 Male 00:37:27 0:37:27
2 1 1 1413 ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΟΣΧΟΥΛΑ Γ18-29 PapachristosRunningTeam 1997 Female 00:38:26 0:38:27
3 2 1 1822 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18-29 ΑΘΗΝΑ 1991 Male 00:38:29 0:38:31
20 2 2 1520 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΝΝΑ Γ18-29 ATHENS 1994 Female 00:42:16 0:42:22
46 3 1 1197 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ Γ30-39 1986 Female 00:45:09 0:45:10
4 3 2 2324 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 40-49 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1977 Male 00:38:45 0:38:46
5 4 1 1868 ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50-59 ΓΛΥΦΑΔΑ 1966 Male 00:38:58 0:38:59
50 4 2 2216 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ Γ30-39 PFRT 1986 Female --:--:-- 0:45:16
6 5 1 1926 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30-39 Myathlete 1981 Male 00:39:53 0:40:00
64 5 3 2135 ΝΑΣΤΟΥ DIDA Γ30-39 MORI KOTA 1983 Female --:--:-- 0:46:12
7 6 2 1378 ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 18-29 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 1991 Male 00:40:06 0:40:06
73 6 4 1832 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ Γ30-39 1987 Female 00:46:33 0:46:35
115 7 1 1419 ΜΑΡΚΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ40-49 Myathlete 1972 Female 00:48:03 0:48:10
8 7 2 1836 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30-39 1987 Male 00:40:16 0:40:16
126 8 5 1932 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1979 Female --:--:-- 0:48:27
9 8 3 2058 ΒΟΥΓΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 30-39 Περιστερι 1984 Male 00:40:18 0:40:19
138 9 6 1264 ΚΑΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ30-39 1985 Female 00:47:35 0:48:46
10 9 3 1209 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 40-49 LOS OVIDADOS 1977 Male 00:40:19 0:40:21
160 10 1 2320 ΚΟΛΟΚΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ50-59 1965 Female --:--:-- 0:49:20
11 10 3 1377 ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 18-29 1990 Male 00:40:16 0:40:25
168 11 7 1758 ΨΗΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ30-39 1983 Female 00:49:29 0:49:39
12 11 4 1869 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40-49 Krommidas coaching 1977 Male 00:40:41 0:40:42
172 12 2 1475 ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ Γ40-49 RUN AND FUN 1971 Female 00:48:14 0:49:51
13 12 4 2267 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1999 Male 00:41:30 0:41:32
177 13 3 2079 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ40-49 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 1978 Female 00:49:28 0:49:59
14 13 4 1922 ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 30-39 1980 Male 00:41:29 0:41:33
15 14 5 1220 ΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 ΑΘΗΝΑ 1982 Male 00:40:33 0:41:45
179 14 3 1491 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΧΑΡΑ Γ18-29 1992 Female 00:49:57 0:50:06
16 15 5 1657 ΤΕΡΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 1976 Male --:--:-- 0:41:58
191 15 4 1990 ΛΙΑΓΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ40-49 S RUNNERS 1971 Female 00:49:25 0:50:21
17 16 6 1459 ΜΠΑΝΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-49 1970 Male --:--:-- 0:42:00
202 16 5 2170 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΑ Γ40-49 1978 Female 00:49:41 0:50:35
210 17 8 1972 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΒΑΣΙΑ Γ30-39 Myathlete 1985 Female 00:50:19 0:50:56
18 17 7 2138 ΝΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 40-49 1978 Male 00:42:12 0:42:13
211 18 6 2018 ΜΑΡΙΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ40-49 1973 Female 00:50:46 0:50:57
19 18 8 1745 ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40-49 FREE RUNNERS 1974 Male 00:42:12 0:42:14
216 19 4 1362 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ18-29 ΑΘΗΝΑ 1992 Female --:--:-- 0:51:04
21 19 5 2217 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18-29 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1989 Male 00:42:20 0:42:24
224 20 7 1036 SANTA ISABELLA Γ40-49 1971 Female 00:50:50 0:51:13
22 20 9 2280 ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 40-49 IRONKOUKOU 1972 Male 00:42:44 0:42:44
247 21 9 1613 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ30-39 1980 Female 00:51:39 0:51:48
23 21 6 2173 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 30-39 Vodafone Running Team 1979 Male 00:42:56 0:43:03
252 22 8 1176 ΔΕΔΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ Γ40-49 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ 1977 Female 00:51:19 0:51:58
24 22 10 1150 ΓΚΙΟΥΛΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 GLYFADA RUNNERS 1971 Male 00:42:55 0:43:14
25 23 2 1944 ΚΕΧΑΓΙΑΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 50-59 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1966 Male 00:43:21 0:43:23
263 23 5 1457 ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ Γ18-29 ΑΘΗΝΑ 1999 Female --:--:-- 0:52:18
26 24 7 1875 ΓΚΙΖΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 30-39 1981 Male 00:43:28 0:43:30
266 24 10 1568 ΠΟΛΙΤΣΟΥ ΟΛΓΑ Γ30-39 SHARKSKI TEAM 1979 Female 00:52:15 0:52:23
27 25 8 1184 ΔΕΠΑΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 30-39 RAFINA RUNNERS 1981 Male --:--:-- 0:43:31
269 25 6 1914 ΚΑΚΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ18-29 MILITARY WORKOUT TRAINING 1989 Female 00:51:35 0:52:23

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
1 1 1 5497 ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18-29 DRC 1990 Male --:--:-- 0:15:24
13 1 1 5532 ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ40-49 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1972 Female 00:19:45 0:19:46
15 2 2 5646 ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ ΛΟΥΙΖΑ Γ40-49 ANIMAL RIGHTS RUNNERS 1975 Female 00:19:49 0:19:50
2 2 2 5525 ΛΙΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18-29 DRC 2000 Male --:--:-- 0:15:42
3 3 3 5431 ΒΕΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18-29 DRC 1997 Male 00:15:44 0:15:44
25 3 1 5519 ΛΑΓΟΥΒΑΡΔΟΥ ΛΥΔΙΑ Γ18-29 ΕΥΚΛΗΣ 1989 Female 00:20:41 0:20:43
4 4 1 5289 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 15-17 Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ) 2003 Male 00:15:51 0:15:51
38 4 2 6054 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ18-29 . 1994 Female 00:21:35 0:21:36
5 5 1 5816 ΩΩ__5KM_21 NONAME_1919 - Male 00:16:20 0:16:20
42 5 3 5583 ΡΟΥΣΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ40-49 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 1973 Female 00:21:48 0:21:48
6 6 1 5800 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 50-59 GR.RUNNERS 1964 Male 00:18:13 0:18:14
45 6 3 5101 ΔΡΑΪΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ18-29 - 1990 Female 00:22:01 0:22:02
58 7 4 5495 ΚΕΧΑΓΙΑΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΛΕΙΩ Γ18-29 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1999 Female 00:22:16 0:22:35
7 7 1 5650 ΜΑΛΙΟΥΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 30-39 ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 1988 Male 00:18:25 0:18:27
8 8 2 5544 ΜΠΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 50-59 ΣΑΦΑΝΣ 1965 Male 00:18:32 0:18:33
74 8 4 5156 ΚΑΤΣΑΤΟΥΡΗ ΡΟΥΛΑ Γ40-49 Outdoor Games Running Team 1978 Female 00:23:17 0:23:28
85 9 1 5180 ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΜΑΝΙΑ Γ30-39 1984 Female 00:23:27 0:23:46
9 9 2 5599 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30-39 FANIS TEAM 1981 Male 00:19:18 0:19:19
10 10 1 5193 ΛΑΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 40-49 ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 1969 Male 00:19:26 0:19:33
92 10 2 5206 ΜΑΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ30-39 1979 Female 00:24:05 0:24:13
96 11 5 5515 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ40-49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1972 Female 00:24:23 0:24:27
11 11 4 5555 ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18-29 SANTA RUNNING TEAM 1991 Male 00:19:30 0:19:37
98 12 5 5665 ΤΣΟΥΠΑΡΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ18-29 1990 Female 00:24:28 0:24:32
12 12 1 5015 ΑΓΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 60-69 ΠΑ.ΣΥ.Δ.Α.Σ. 1957 Male 00:19:36 0:19:37
14 13 3 5485 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50-59 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1967 Male 00:19:49 0:19:50
100 13 6 5036 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΝΑΝΤΙΑ Γ18-29 1990 Female 00:24:30 0:24:33
106 14 3 5595 ΣΠΥΡΙΔΗ ΜΑΚΡΙΝΑ Γ30-39 Outdoor Games Running Team 1982 Female 00:24:18 0:24:44
16 14 3 6015 ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 Ο Ποντιος 1983 Male 00:19:47 0:19:55
118 15 6 5069 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ40-49 RUN2STARS 1969 Female 00:24:53 0:25:20
17 15 5 5496 ΚΙΟΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18-29 SANTA RUNNING TEAM 1989 Male 00:19:48 0:19:56
18 16 4 5392 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 30-39 ΑΛΦΑ RUNNING TEAM 1979 Male 00:20:07 0:20:09
121 16 7 5531 ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ18-29 1994 Female 00:24:56 0:25:30
127 17 4 5369 ΤΣΙΦΟΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ30-39 1983 Female 00:25:42 0:25:44
19 17 5 5257 ΜΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 Π ΦΑΛΗΡΟ 1981 Male 00:20:09 0:20:10
128 18 1 5261 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ50-59 1964 Female 00:25:42 0:25:47
20 18 4 5421 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1968 Male 00:20:12 0:20:14
133 19 7 5323 ΣΕΙΡΑΓΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Γ40-49 Tsoumeleka training 1977 Female 00:25:17 0:25:52
21 19 6 5337 ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 30-39 1982 Male 00:20:15 0:20:17
22 20 2 5065 ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15-17 2003 Male 00:20:11 0:20:30
136 20 2 5393 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ50-59 ΑΘΗΝΑ 1961 Female 00:23:22 0:25:58
138 21 5 5068 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ Γ30-39 NEA SMIRNI 1985 Female 00:25:35 0:25:59
23 21 6 5394 ΔΑΦΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18-29 1989 Male 00:20:35 0:20:35
143 22 8 5296 ΠΑΠΑΧΕΙΜΩΝΑ ΙΣΑΒΕΛΛΑ Γ40-49 ΑΘΗΝΑ 1972 Female 00:25:44 0:26:05
24 22 7 6005 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30-39 POROS ISLAND 1982 Male 00:20:20 0:20:39
147 23 9 5290 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ40-49 1973 Female 00:26:01 0:26:17
26 23 2 5590 ΣΙΜΟΝΟΒΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49 NEA SMIRNI RUNNING TEAM 1977 Male 00:20:42 0:20:45
148 24 1 1031 ROUSSELOT LUCY Γ15-17 courir a Athènes 2005 Female 00:26:16 0:26:19
27 24 3 5125 ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 15-17 2006 Male 00:20:23 0:20:47
28 25 5 5095 ΔΗΜΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 50-59 ΕΥΚΛΗΣ 1965 Male 00:21:00 0:21:02
151 25 6 5491 ΚΑΤΣΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ30-39 Outdoor Games Running Team 1984 Female 00:25:58 0:26:22

Σελίδες