Back to top

Αποτελέσματα 7ο Run the Lake

Κυρ, 16/12/2018
Run the lake 2018 10KM
Run the lake 2018 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
184 170 68 1314 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΟΓΛΟΥ *ΜΙΧΑΛΗΣ 40-49 1974 Male 00:49:24 0:50:16
245 225 85 1040 WARCHOLIK ADAM 40-49 1977 Male 00:51:27 0:51:44
443 383 67 1762 GALPAROLI ALAIN 50-59 1962 Male 00:55:44 0:56:06
696 118 41 1004 CLERGET ALEXANDRA Γ40-49 1974 Female 01:00:38 1:01:01
920 181 33 2310 GOODHEAD ALIKI Γ18-29 1996 Female 01:06:48 1:07:29
944 755 58 2073 KLLOGJERI AMARILDO 18-29 1992 Male 01:08:02 1:08:08
270 245 99 1797 ELIJAH BONYO ATHANASSIOS 40-49 1977 Male 00:51:50 0:52:23
787 641 47 2313 RENAUDIN BAPTISTE 18-29 RENAUDIN FAMILY 2004 Male 01:03:07 1:03:32
977 201 69 1775 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ BETTY Γ40-49 1977 Female 01:08:54 1:10:02
44 42 6 1025 PASQUIERS BRUNO 50-59 courir a Athènes 1966 Male --:--:-- 0:45:07
456 394 121 2089 THIERRY METEL CHRISTIAN 30-39 - 1979 Male 00:54:34 0:56:18
389 346 140 1017 HOEUNG DAVID 40-49 1978 Male 00:55:00 0:55:16
64 5 3 2135 ΝΑΣΤΟΥ DIDA Γ30-39 MORI KOTA 1983 Female --:--:-- 0:46:12
629 101 36 1038 SUCHOCKA DOROTA Γ40-49 DYTYKIS ATYKIS APOLONA 1973 Female 00:59:24 0:59:41
72 67 10 1039 TSANTES EMMANUEL 50-59 1968 Male 00:46:30 0:46:33
570 483 198 1803 WILHELMUS JANSSEN ERIC ADRIANUS 40-49 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1971 Male 00:57:15 0:58:32
503 71 24 1006 DUCROS FABIANA Γ40-49 KIFISSIA 1971 Female 00:56:56 0:57:21
246 226 86 1013 GAUCHET FABIEN 40-49 1976 Male 00:51:27 0:51:48
965 195 21 1023 OTTLIK GABRIELLA Γ50-59 1968 Female 01:07:57 1:09:07
958 766 305 1759 CONSTAS GEORGE 40-49 1978 Male 01:07:58 1:08:55
585 91 2 1024 PANAGOPOULOS GEORGIA Γ60-69 RHODE ISLAND ROAD RUNNERS 1958 Female 00:58:16 0:58:53
964 194 20 1796 BESSAD GHANIA Γ50-59 RUNNINGREECE 1967 Female --:--:-- 1:09:06
189 175 69 2162 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ HARRY 40-49 1971 Male 00:49:52 0:50:20
428 54 11 1812 PURDIE HEATHER Γ18-29 1990 Female 00:55:41 0:55:56
223 204 79 2314 RENAUDIN HENRI 40-49 RENAUDIN FAMILY 1977 Male 00:50:48 0:51:13
992 209 71 1517 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ILIANA Γ30-39 1981 Female 01:09:25 1:10:42
224 20 7 1036 SANTA ISABELLA Γ40-49 1971 Female 00:50:50 0:51:13
379 338 137 1026 PENVERNE JEAN FRANCOIS 40-49 1969 Male 00:54:34 0:55:00
214 196 75 1007 DUCROS JEAN-PHILIPPE 40-49 ATHENS 1975 Male 00:50:34 0:50:59
219 200 76 1030 ROUSSELOT JEROME 40-49 courir a Athènes 1971 Male 00:50:43 0:51:08
709 123 42 2309 BOSZORMENYI JULIA Γ40-49 1977 Female 00:59:38 1:01:19
611 513 156 1021 MAZELIN JULIEN 30-39 1982 Male 00:59:02 0:59:24
170 159 53 2063 RUSH JUNIOR 30-39 KRATAIOS 1979 Male --:--:-- 0:49:42
285 259 106 1800 DELMOULY LAURENT 40-49 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1970 Male 00:52:18 0:52:49
174 162 63 1798 CURATOLO LEONARDO 40-49 ΕΥΚΛΗΣ 1971 Male 00:49:46 0:49:55
772 139 3 1027 PROBERT LESLEY Γ60-69 1957 Female --:--:-- 1:03:10
344 311 127 1005 DORFMEISTER MARC 40-49 1976 Male 00:53:49 0:54:15
207 191 35 1001 BODZIONY MAREK 50-59 DYTYKIS ATYKIS APOLONA 1967 Male 00:50:38 0:50:54
534 79 29 1805 KERKHOFF MARLOE JOYCE Γ40-49 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1971 Female 00:56:41 0:58:00
406 359 144 1016 HAUTCHAMP MIKAEL 40-49 ATHENES 1975 Male 00:55:22 0:55:38
84 78 12 1028 ROCHDI MOHAMED 50-59 1968 Male --:--:-- 0:46:59
386 43 17 1760 CONSTAS NIKOLE Γ30-39 1982 Female 00:54:14 0:55:10
34 32 12 1823 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ NIKOΛΑΟΣ 40-49 ΣΑΦΑΝΣ 1975 Male 00:43:53 0:44:25
850 689 6 2373 ΩΩ__10KM_26 NONAME_1919 - Male 01:04:50 1:05:07
704 122 43 2128 ΜΠΟΛΟΣΗ OLYMPIA NATALIA Γ30-39 1983 Female 01:00:31 1:01:10
661 111 40 1014 GAUCHET PERRINE Γ40-49 1976 Female 01:00:03 1:00:24
235 215 69 1029 ROMAIN PHILIPPE 30-39 1982 Male 00:51:08 0:51:31
71 66 20 1009 ERNST PHILIPPE 30-39 1979 Male 00:46:20 0:46:31
551 470 86 1002 BURSNOLL RICHARD 50-59 1966 Male 00:57:13 0:58:13
774 140 45 1801 DELMOULY ROSE 18-29 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 2001 Female 01:01:49 1:03:11

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
303 90 19 5401 ANTONIAN ANI Γ18-29 1989 Female 00:30:28 0:30:32
488 207 25 5122 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ AΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ50-59 1963 Female 00:37:06 0:39:41
502 215 78 5247 ΜΠΑΤΙΣΤΑΤΟΥ AΝΘΗ Γ40-49 1976 Female 00:36:35 0:41:00
390 153 49 5395 ΖΑΧΟΥ AΡΕΤΗ Γ40-49 1972 Female 00:33:42 0:33:54
258 70 17 5403 LAKATOS BERNADETT Γ30-39 1980 Female 00:29:01 0:29:06
462 272 14 5405 PETROVIC BRANISLAV 60-69 1957 Male 00:31:42 0:36:54
371 138 48 5005 DORFMEISTER CHRISTELLE Γ40-49 1977 Female 00:32:32 0:33:01
422 254 18 5402 DELMOULY EMILE 15-17 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 2006 Male 00:34:15 0:34:53
384 147 5 5567 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ HELEN Γ15-17 2006 Female 00:33:23 0:33:37
263 72 1 5001 CHOISI JEANETTE Γ60-69 sdyp 1957 Female 00:29:02 0:29:11
39 35 6 5568 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ JOHNNY 15-17 2004 Male 00:21:24 0:21:37
341 119 25 5004 DOMVOGLOU LORRAINE Γ18-29 HFW 1990 Female 00:31:52 0:32:01
148 24 1 1031 ROUSSELOT LUCY Γ15-17 courir a Athènes 2005 Female 00:26:16 0:26:19
179 142 45 5404 LAVIN MATHIOS 30-39 1979 Male 00:26:36 0:27:10
69 62 16 5406 STARYNSKI MIROSLAW 40-49 1973 Male 00:22:52 0:23:17
369 136 34 5003 DELLAPORTA NATALIE CLAIRE Γ30-39 1983 Female 00:32:21 0:33:00
195 44 11 5201 ΛΙΑΤΣΟΥ NAΥΣΙΚΑ Γ18-29 1994 Female 00:27:37 0:27:42
145 123 2 5817 ΩΩ__5KM_22 NONAME_1919 - Male 00:25:55 0:26:07
5 5 1 5816 ΩΩ__5KM_21 NONAME_1919 - Male 00:16:20 0:16:20
361 231 3 5818 ΩΩ__5KM_23 NONAME_1919 - Male --:--:-- 0:32:49
70 63 9 5634 RENAUDIN PAUL 15-17 RENAUDIN FAMILY 2007 Male 00:23:16 0:23:18
71 64 10 5635 RENAUDIN RAPHAEL 15-17 2008 Male 00:23:17 0:23:20
544 250 7 5636 RENAUDIN SIXTINE Γ15-17 RENAUDIN FAMILY 2002 Female 00:50:49 1:01:54
35 32 5 1033 ROUSSELOT THEO 15-17 courir a Athènes 2002 Male 00:21:28 0:21:31
51 45 7 5347 ΣΦΕΝΔΥΛΗΣ TΡΥΦΩΝΑΣ 40-49 ΑΤΟΜΙΚΑ 1969 Male 00:22:16 0:22:18
244 63 16 5407 ZALESSKAYA YANA Γ30-39 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ, ΑΘΗΝΑ 1986 Female 00:28:36 0:28:52
346 122 43 5479 ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΑΓΑΘΗ Γ40-49 ΕΥΚΛΗΣ 1975 Female 00:32:09 0:32:13
181 39 9 5508 ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ18-29 ΑΘΗΝΑ 1990 Female --:--:-- 0:27:11
357 128 29 5605 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ18-29 1990 Female 00:31:54 0:32:40
530 240 85 5129 ΚΑΛΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ40-49 BENEFIT 1971 Female 00:48:02 0:48:39
235 177 51 5109 ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 40-49 ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ 1971 Male 00:28:32 0:28:44
167 135 41 5186 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 30-39 1979 Male 00:26:01 0:26:41
436 175 59 6051 ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ Γ40-49 Outdoors games running team 1969 Female 00:35:06 0:35:34
439 262 75 5013 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ 40-49 1977 Male 00:35:17 0:35:38
289 82 30 5306 ΠΙΣΙΜΙΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1973 Female 00:29:36 0:30:03
104 91 13 5617 ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18-29 1991 Male 00:24:29 0:24:41
556 301 19 5047 ΒΕΡΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 60-69 1950 Male 01:22:09 1:33:44
376 234 64 5533 ΜΑΡΚΑΝΤΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40-49 1970 Male 00:32:44 0:33:18
484 279 4 5265 ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 70 1941 Male 00:39:31 0:39:32
294 86 21 5053 ΒΛΑΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ30-39 1985 Female 00:29:58 0:30:09
421 168 55 5189 ΚΩΣΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ40-49 1974 Female --:--:-- 0:34:49
212 49 10 6044 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΡΓΥΡΩ Γ30-39 1982 Female 00:28:06 0:28:11
412 163 46 5593 ΣΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ30-39 1985 Female 00:33:58 0:34:40
337 117 24 5486 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ18-29 1989 Female 00:31:15 0:31:35
136 20 2 5393 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ50-59 ΑΘΗΝΑ 1961 Female 00:23:22 0:25:58
435 174 49 5492 ΚΑΤΣΙΜΠΟΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ30-39 1985 Female 00:35:04 0:35:27
557 256 88 5107 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ40-49 1978 Female --:--:-- 1:43:36
204 48 18 6020 ΤΣΑΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1975 Female 00:27:24 0:27:53
127 17 4 5369 ΤΣΙΦΟΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ30-39 1983 Female 00:25:42 0:25:44
548 296 42 6047 ΓΑΡΜΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18-29 1996 Male --:--:-- 1:09:39

Σελίδες