Back to top

Αποτελέσματα 7ο Run the Lake

Κυρ, 16/12/2018
Run the lake 2018 10KM
Run the lake 2018 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
534 79 29 1805 KERKHOFF MARLOE JOYCE Γ40-49 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1971 Female 00:56:41 0:58:00
379 338 137 1026 PENVERNE JEAN FRANCOIS 40-49 1969 Male 00:54:34 0:55:00
570 483 198 1803 WILHELMUS JANSSEN ERIC ADRIANUS 40-49 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1971 Male 00:57:15 0:58:32
809 655 49 2101 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ- ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ 18-29 1991 Male 01:03:14 1:03:55
704 122 43 2128 ΜΠΟΛΟΣΗ OLYMPIA NATALIA Γ30-39 1983 Female 01:00:31 1:01:10
20 2 2 1520 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΝΝΑ Γ18-29 ATHENS 1994 Female 00:42:16 0:42:22
425 51 19 2370 BAULUCK ROXANE Γ30-39 1983 Female --:--:-- 0:55:53
964 194 20 1796 BESSAD GHANIA Γ50-59 RUNNINGREECE 1967 Female --:--:-- 1:09:06
207 191 35 1001 BODZIONY MAREK 50-59 DYTYKIS ATYKIS APOLONA 1967 Male 00:50:38 0:50:54
709 123 42 2309 BOSZORMENYI JULIA Γ40-49 1977 Female 00:59:38 1:01:19
551 470 86 1002 BURSNOLL RICHARD 50-59 1966 Male 00:57:13 0:58:13
696 118 41 1004 CLERGET ALEXANDRA Γ40-49 1974 Female 01:00:38 1:01:01
958 766 305 1759 CONSTAS GEORGE 40-49 1978 Male 01:07:58 1:08:55
386 43 17 1760 CONSTAS NIKOLE Γ30-39 1982 Female 00:54:14 0:55:10
174 162 63 1798 CURATOLO LEONARDO 40-49 ΕΥΚΛΗΣ 1971 Male 00:49:46 0:49:55
774 140 45 1801 DELMOULY ROSE 18-29 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 2001 Female 01:01:49 1:03:11
285 259 106 1800 DELMOULY LAURENT 40-49 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1970 Male 00:52:18 0:52:49
344 311 127 1005 DORFMEISTER MARC 40-49 1976 Male 00:53:49 0:54:15
503 71 24 1006 DUCROS FABIANA Γ40-49 KIFISSIA 1971 Female 00:56:56 0:57:21
214 196 75 1007 DUCROS JEAN-PHILIPPE 40-49 ATHENS 1975 Male 00:50:34 0:50:59
270 245 99 1797 ELIJAH BONYO ATHANASSIOS 40-49 1977 Male 00:51:50 0:52:23
71 66 20 1009 ERNST PHILIPPE 30-39 1979 Male 00:46:20 0:46:31
443 383 67 1762 GALPAROLI ALAIN 50-59 1962 Male 00:55:44 0:56:06
246 226 86 1013 GAUCHET FABIEN 40-49 1976 Male 00:51:27 0:51:48
661 111 40 1014 GAUCHET PERRINE Γ40-49 1976 Female 01:00:03 1:00:24
755 620 191 1015 GJINUCI THIMIO 30-39 COLORS ACTION 1980 Male 01:01:01 1:02:33
920 181 33 2310 GOODHEAD ALIKI Γ18-29 1996 Female 01:06:48 1:07:29
308 279 47 1802 HATHAWAY SCOTT 50-59 SANTA RUNNING TEAM 1964 Male 00:52:50 0:53:23
406 359 144 1016 HAUTCHAMP MIKAEL 40-49 ATHENES 1975 Male 00:55:22 0:55:38
389 346 140 1017 HOEUNG DAVID 40-49 1978 Male 00:55:00 0:55:16
351 34 8 1804 KAMARGIARIS YELENA Γ18-29 1994 Female 00:53:20 0:54:30
944 755 58 2073 KLLOGJERI AMARILDO 18-29 1992 Male 01:08:02 1:08:08
611 513 156 1021 MAZELIN JULIEN 30-39 1982 Male 00:59:02 0:59:24
154 145 23 1022 MITAKOS SOKRATIS 50-59 1968 Male 00:48:50 0:49:13
965 195 21 1023 OTTLIK GABRIELLA Γ50-59 1968 Female 01:07:57 1:09:07
585 91 2 1024 PANAGOPOULOS GEORGIA Γ60-69 RHODE ISLAND ROAD RUNNERS 1958 Female 00:58:16 0:58:53
44 42 6 1025 PASQUIERS BRUNO 50-59 courir a Athènes 1966 Male --:--:-- 0:45:07
772 139 3 1027 PROBERT LESLEY Γ60-69 1957 Female --:--:-- 1:03:10
428 54 11 1812 PURDIE HEATHER Γ18-29 1990 Female 00:55:41 0:55:56
223 204 79 2314 RENAUDIN HENRI 40-49 RENAUDIN FAMILY 1977 Male 00:50:48 0:51:13
787 641 47 2313 RENAUDIN BAPTISTE 18-29 RENAUDIN FAMILY 2004 Male 01:03:07 1:03:32
84 78 12 1028 ROCHDI MOHAMED 50-59 1968 Male --:--:-- 0:46:59
235 215 69 1029 ROMAIN PHILIPPE 30-39 1982 Male 00:51:08 0:51:31
963 193 67 1032 ROUSSELOT SOPHIE Γ40-49 courir a Athènes 1971 Female 01:08:40 1:09:06
219 200 76 1030 ROUSSELOT JEROME 40-49 courir a Athènes 1971 Male 00:50:43 0:51:08
170 159 53 2063 RUSH JUNIOR 30-39 KRATAIOS 1979 Male --:--:-- 0:49:42
224 20 7 1036 SANTA ISABELLA Γ40-49 1971 Female 00:50:50 0:51:13
577 490 199 1037 SEIVWRIGHT ROSS 40-49 1972 Male 00:57:43 0:58:43
629 101 36 1038 SUCHOCKA DOROTA Γ40-49 DYTYKIS ATYKIS APOLONA 1973 Female 00:59:24 0:59:41
456 394 121 2089 THIERRY METEL CHRISTIAN 30-39 - 1979 Male 00:54:34 0:56:18

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
303 90 19 5401 ANTONIAN ANI Γ18-29 1989 Female 00:30:28 0:30:32
263 72 1 5001 CHOISI JEANETTE Γ60-69 sdyp 1957 Female 00:29:02 0:29:11
369 136 34 5003 DELLAPORTA NATALIE CLAIRE Γ30-39 1983 Female 00:32:21 0:33:00
422 254 18 5402 DELMOULY EMILE 15-17 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 2006 Male 00:34:15 0:34:53
341 119 25 5004 DOMVOGLOU LORRAINE Γ18-29 HFW 1990 Female 00:31:52 0:32:01
371 138 48 5005 DORFMEISTER CHRISTELLE Γ40-49 1977 Female 00:32:32 0:33:01
258 70 17 5403 LAKATOS BERNADETT Γ30-39 1980 Female 00:29:01 0:29:06
179 142 45 5404 LAVIN MATHIOS 30-39 1979 Male 00:26:36 0:27:10
462 272 14 5405 PETROVIC BRANISLAV 60-69 1957 Male 00:31:42 0:36:54
544 250 7 5636 RENAUDIN SIXTINE Γ15-17 RENAUDIN FAMILY 2002 Female 00:50:49 1:01:54
70 63 9 5634 RENAUDIN PAUL 15-17 RENAUDIN FAMILY 2007 Male 00:23:16 0:23:18
71 64 10 5635 RENAUDIN RAPHAEL 15-17 2008 Male 00:23:17 0:23:20
148 24 1 1031 ROUSSELOT LUCY Γ15-17 courir a Athènes 2005 Female 00:26:16 0:26:19
35 32 5 1033 ROUSSELOT THEO 15-17 courir a Athènes 2002 Male 00:21:28 0:21:31
69 62 16 5406 STARYNSKI MIROSLAW 40-49 1973 Male 00:22:52 0:23:17
244 63 16 5407 ZALESSKAYA YANA Γ30-39 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ, ΑΘΗΝΑ 1986 Female 00:28:36 0:28:52
431 172 48 5011 ΑΒΟΥΡΗ ΟΛΓΑ Γ30-39 1985 Female 00:34:54 0:35:16
542 294 36 5408 ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50-59 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1966 Male 00:43:55 0:54:17
112 98 28 5012 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 30-39 ΓΛΥΦΑΔΑ 1980 Male 00:24:49 0:25:01
439 262 75 5013 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ 40-49 1977 Male 00:35:17 0:35:38
521 232 62 5409 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ Γ30-39 ΠΟΚΕΑΤΕΠΑΘΛΟΝ 1980 Female 00:44:21 0:45:02
207 159 50 5014 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30-39 1980 Male 00:27:53 0:28:00
12 12 1 5015 ΑΓΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 60-69 ΠΑ.ΣΥ.Δ.Α.Σ. 1957 Male 00:19:36 0:19:37
302 89 22 6017 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ30-39 1985 Female 00:30:18 0:30:30
142 121 16 5637 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 50-59 ΑΕΚ 1959 Male 00:26:01 0:26:05
292 84 32 5016 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ Γ40-49 ΒΟΥΛΑ 1974 Female 00:30:06 0:30:08
270 75 26 5017 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΝΑ Γ40-49 NESTORAS FC RUNNING TEAM 1972 Female 00:29:16 0:29:19
166 32 2 5412 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ ΑΡΓΥΛΙΑ Γ15-17 2002 Female 00:26:37 0:26:40
436 175 59 6051 ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ Γ40-49 Outdoors games running team 1969 Female 00:35:06 0:35:34
352 226 63 5018 ΑΛΕΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-49 1972 Male --:--:-- 0:32:24
320 103 16 5019 ΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ50-59 1963 Female 00:30:34 0:30:55
136 20 2 5393 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ50-59 ΑΘΗΝΑ 1961 Female 00:23:22 0:25:58
150 126 6 5413 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 60-69 1958 Male 00:26:14 0:26:22
44 39 8 5813 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 18-29 1991 Male 00:21:49 0:21:58
115 101 29 5415 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΣ 30-39 1986 Male 00:25:04 0:25:11
275 76 19 5416 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Γ30-39 1988 Female 00:29:16 0:29:24
438 177 50 5021 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΑ Γ30-39 1980 Female 00:34:49 0:35:37
86 77 20 5026 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 1981 Male 00:23:46 0:23:47
411 162 22 5417 ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Γ50-59 REA RUNNING TEAM 1965 Female 00:34:18 0:34:36
34 31 9 5419 ΑΝΙΦΑΝΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 30-39 COMMSQUARE 1987 Male 00:21:20 0:21:31
440 178 60 5420 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ Γ40-49 1970 Female 00:35:24 0:35:45
333 113 23 5028 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ18-29 1991 Female 00:30:59 0:31:18
125 109 29 5638 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 40-49 ATHLETE' S HOME 1977 Male 00:24:59 0:25:42
20 18 4 5421 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 50-59 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1968 Male 00:20:12 0:20:14
255 69 24 5029 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΝΙΑ Γ40-49 Tsoumeleka training 1974 Female 00:28:49 0:29:04
284 79 28 5030 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ40-49 Marathon Team Greece by Maria Polyzou 1974 Female 00:29:36 0:29:46
425 256 73 5031 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 1975 Male 00:33:10 0:34:57
561 259 71 6013 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ30-39 1979 Female -
446 266 39 5811 ΑΡΕΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 18-29 1995 Male 00:35:41 0:35:53
171 138 42 5033 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 30-39 1986 Male 00:26:38 0:26:57

Σελίδες