Back to top

Αποτελέσματα 7ος Αχίλλειος Άθλος

Κυρ, 29/09/2019
7ος Αχίλλειος Άθλος 21ΚΜ
7ος Αχίλλειος Άθλος 5.2ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
26 26 5 206 ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 45-49 Συλλογος Δρομεων Βεροιας Male 1:39:07
60 58 12 360 ΣΤΑΧΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:47:30
233 26 10 208 ΚΑΓΚΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ W45+ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 2:32:41
141 10 5 328 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ W45+ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου Female 2:00:44
108 102 18 348 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 35-39 Καρδίτσα Male 1:55:26
109 103 22 291 ΜΠΑΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ Male 1:55:38
242 213 38 287 ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 35-39   Male 2:38:12
175 160 50 310 ΝΤΟΥΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 ΣΥΛΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:07:42
86 83 21 183 ΔΙΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 1:52:36
250 219 21 364 ΣΥΡΓΚΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 55-59 ΣΔΥΑ ΑΓΙΑΣ Male 2:46:56
96 91 17 297 ΜΠΙΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:54:04
49 48 8 440 ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 45-49   Male 1:44:28
222 24 4 149 ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ W25-34 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 2:27:05
92 88 21 222 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΖΗΣΗΣ 40-44   Male 1:53:50
6 6 2 397 ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ 40-44 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ/ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Male 1:27:41
139 9 1 161 ΓΚΑΡΑΝΕ ΖΩΗ W15-24 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ AUTH RUNNING TEAM Female 2:00:44
162 149 4 253 ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 60-64 Running Team Farsala Male 2:04:49
171 157 27 289 ΜΠΑΝΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:06:33
227 202 31 363 ΣΤΡΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 40-44 ΣΜΝΛ Male 2:29:31
11 11 3 303 ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 50-54 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 1:30:39
196 176 54 427 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 45-49   Male 2:11:19
179 164 29 165 ΓΚΕΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:08:30
159 146 2 362 ΣΤΟΡΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 65-69 Σ Δ Υ ΒΟΛΟΥ Male 2:04:15
130 122 9 273 ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 55-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:59:53
148 136 6 409 ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15-24 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:01:58
189 171 52 369 ΤΟΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 45-49 DAVINES GREECE Male 2:09:51
32 32 5 271 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 35-39 Running Team Farsala Male 1:41:36
128 8 4 230 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΘΩΜΑΗ W45+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 1:59:14
112 106 19 323 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ  ΘΩΜΑΣ 35-39 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων Male 1:56:44
22 22 2 447 ΜΟΥΤΚΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ 15-24   Male 1:36:56
7 7 1 357 ΣΟΛΩΜΟΣ ΘΩΜΑΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:28:47
59 57 5 399 ΦΟΥΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 30-34 Καρδίτσα Male 1:47:27
156 13 6 147 ΓΑΤΣΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ W35-44 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ Female 2:04:02
19 19 2 432 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30-34   Male 1:35:10
93 89 15 285 ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 35-39   Male 1:53:52
215 192 30 330 ΠΑΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-44   Male 2:22:21
97 92 3 445 ΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 60-64   Male 1:54:04
220 197 3 168 ΓΚΙΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 70+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:26:30
205 182 9 214 ΚΑΝΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25-29 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 2:17:05
10 10 2 142 ΒΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:30:15
122 115 11 207 ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50-54   Male 1:57:55
103 98 23 300 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-44 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 1:54:51
87 84 20 189 ΔΡΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-44 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ Male 1:52:38
140 131 10 443 ΝΤΟΥΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 55-59   Male 2:00:44
239 28 12 301 ΜΠΟΥΤΖΙΟΥ ΚΑΛΛΙΝΑ W45+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 2:35:24
199 22 3 130 ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ W15-24 Running Team Farsala Female 2:13:38
71 3 2 378 ΤΣΑΓΓΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ W35-44 ΣΔΥΒ & ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Female 1:50:23
3 3 1 256 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 50-54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:23:12
42 1 1 249 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ W25-34   Female 1:43:46
240 29 4 133 ΑΣΤΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ W15-24 Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ Female 2:35:33

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
26 23 714 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:27:03
69 53 620 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:34:30
11 8 799 ΤΑΜΠΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:23:40
16 13 818 ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Αταλάντη Male 0:24:52
32 27 639 ΔΕΛΗΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:27:58
58 46 662 ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Β. Male 0:32:31
109 69 717 ΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΒΟΛΟΥ Male 0:39:59
7 2 671 ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΔΒΟΛΟΥ Female 0:22:47
153 80 856 ΓΙΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   Female 0:53:14
47 10 786 ΣΚΟΥΦΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Female 0:30:06
81 56 686 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΚΡΕΩΝ   Male 0:35:23
133 63 809 ΤΟΥΡΜΟΥΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:47:10
124 55 730 ΜΠΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ   Female 0:44:20
129 60 849 ΚΟΥΒΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   Female 0:46:02
131 61 728 ΜΠΑΝΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   Female 0:47:05
66 16 664 ΚΑΠΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:33:15
52 42 722 ΜΟΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:32:08
162 76 725 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ Male 2:13:27
64 50 850 ΣΙΜΟΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:33:08
39 31 729 ΜΠΑΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:29:08
24 21 731 ΜΠΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:26:39
1 1 712 ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Male 0:19:58
103 65 808 ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟ Male 0:39:14
125 56 774 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:44:47
127 58 852 ΜΑΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ   Female 0:45:23
84 28 653 ΖΙΚΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 0:35:52
6 1 817 ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Female 0:22:42
111 42 862 ΜΠΑΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   Female 0:40:00
35 7 632 ΓΙΩΤΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 0:28:24
122 53 670 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΜΕΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 0:43:54
163 87 796 ΣΤΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Female 2:42:32
116 47 623 ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΗ   Female 0:41:39
102 64 609 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:39:05
12 9 795 ΧΑΤΖΗΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΑΡΣΑΛΑ Male 0:23:43
113 44 677 ΚΑΨΙΩΧΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Running Team Farsala Female 0:40:39
138 68 752 ΝΙΑΒΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ   Female 0:48:07
140 70 699 ΚΩΛΙΤΣΑ ΝΤΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 0:49:12
37 8 735 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥΛΗ ΞΑΝΘΗ   Female 0:28:42
128 59 608 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ Running Team Farsala Female 0:45:31
87 31 760 ΝΤΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:36:21
29 25 807 ΤΖΙΑΣΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Male 0:27:41
45 36 726 ΜΠΑΜΠΛΕΚΟΣ  ΠΕΤΡΟΣ Τρίκαλα Male 0:30:01
142 72 708 ΛΙΑΠΠΗ ΡΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:49:55
98 37 721 ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΣΟΦΙΑ   Female 0:38:39
120 51 773 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:42:49
104 66 848 ΕΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ   Male 0:39:31
46 37 645 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:30:03
20 17 819 ΤΣΙΑΚΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΙΚΟΣ ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 0:25:15
150 77 787 ΚΛΗΜΕΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   Female 0:51:41
53 43 784 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ SARANTAPORO RUNNING TEAM Male 0:32:20

Σελίδες