Back to top

Αποτελέσματα 7ος Αχίλλειος Άθλος

Κυρ, 29/09/2019
7ος Αχίλλειος Άθλος 21ΚΜ
7ος Αχίλλειος Άθλος 5.2ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
236 209 8 240 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 60-64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:33:44
183 167 51 274 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:08:40
81 78 11 199 ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 35-39 Zeysteam Male 1:52:01
46 45 6 251 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50-54 Καρδίτσα Male 1:44:16
73 70 15 358 ΣΤΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 45-49 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 1:50:26
35 35 9 370 ΤΟΥΡΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 40-44 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:42:17
193 19 7 194 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ W45+ RUNNING TEAM FARSSLA Female 2:10:23
53 52 10 117 ΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 45-49 ΦΑΡΣΑΛΑ Male 1:45:48
29 29 5 152 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 40-44 ΣΔΒΟΛΟΥ Male 1:41:04
119 7 3 252 ΚΡΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ W45+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑ Female 1:57:33
181 165 30 247 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 35-39 Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ Male 2:08:33
216 193 36 349 ΣΑΡΔΕΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 35-39 ΛΑΡΙΣΑ Male 2:22:39
241 212 19 383 ΤΣΕΛΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 55-59 FAETHON OLYMPUS MARATHON Male 2:36:48
136 128 23 283 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 35-39 Running Team Farsala Male 2:00:30
197 177 17 414 ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:12:38
246 215 20 428 ΚΑΤΣΑΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 55-59   Male 2:43:59
127 120 1 261 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 70+ Σ.Δ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 1:59:10
217 194 58 284 ΜΟΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 45-49 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:23:07
155 143 41 179 ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:03:28
234 208 4 396 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 70+ ΑΠΣ ΑΘΓΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Male 2:32:43
90 86 14 371 ΤΡΑΝΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 35-39 FOTOPHRENIA Male 1:53:04
66 64 10 339 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 35-39 ΣΔΥΒ Male 1:49:00
192 174 2 388 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 70+ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:10:11
39 39 4 404 ΦΩΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΙΣΙΟΣ 15-24 Running Team Farsala Male 1:42:59
98 93 5 264 ΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 25-29 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 1:54:09
34 34 8 163 ΓΚΑΤΖΗΣ ΤΑΣΟΣ 40-44 Καρδίτσα Male 1:41:42
17 17 4 232 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΑΝΗΣ 40-44 ΛΑΜΙΑ Male 1:34:31
107 101 24 127 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΑΝΗΣ 40-44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:55:23
12 12 1 255 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ 35-39 ΣΜΝΛ- VMAX Male 1:30:45
198 21 2 124 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ- ΕΙΡΗΝΗ W15-24 Running Team Farsala Female 2:12:59
76 73 8 204 ΘΩΜΑΣ ΦΩΤΗΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:50:50
79 76 20 355 ΣΚΟΥΦΗΣ ΦΩΤΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 1:51:24
202 180 5 345 ΣΑΚΑΝΤΑΡΗΣ ΦΩΤΗΣ 60-64 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Male 2:15:14
47 46 7 377 ΤΣΑΓΓΑΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:44:26
149 137 39 410 ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:01:59
68 66 18 391 ΤΣΙΠΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 40-44 ΣΔ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 1:49:57
191 173 16 272 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 50-54 RUNNIG TEAM FARSALA Male 2:10:02
78 75 19 344 ΣΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-49 Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:51:23
36 36 4 153 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30-34 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:42:17
163 150 26 337 ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:04:55
147 135 38 313 ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-49   Male 2:01:58
165 152 44 335 ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:04:55
204 181 18 201 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50-54 Running Team Farsala Male 2:17:04
121 114 29 276 ΜΗΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-49 ΣΜΛ Male 1:57:51
124 117 12 424 ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:59:05
178 163 28 217 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:08:30
232 207 10 226 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30-34 Running Team Farsala Male 2:32:06
56 2 413 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ W35-44 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ/ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Female 1:45:55
65 63 7 131 ΑΡΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 30-34 Running Team Farsala Male 1:48:54
89 85 13 384 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 35-39 KALIAKOUDA TRAIL RUN Male 1:52:51

Σελίδες

Σελίδες