Back to top

Αποτελέσματα 7ος Αχίλλειος Άθλος

Κυρ, 29/09/2019
7ος Αχίλλειος Άθλος 21ΚΜ
7ος Αχίλλειος Άθλος 5.2ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
183 167 51 274 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:08:40
81 78 11 199 ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 35-39 Zeysteam Male 1:52:01
236 209 8 240 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 60-64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:33:44
73 70 15 358 ΣΤΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 45-49 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 1:50:26
46 45 6 251 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50-54 Καρδίτσα Male 1:44:16
35 35 9 370 ΤΟΥΡΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 40-44 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ Male 1:42:17
193 19 7 194 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ W45+ RUNNING TEAM FARSSLA Female 2:10:23
53 52 10 117 ΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 45-49 ΦΑΡΣΑΛΑ Male 1:45:48
29 29 5 152 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 40-44 ΣΔΒΟΛΟΥ Male 1:41:04
119 7 3 252 ΚΡΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ W45+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑ Female 1:57:33
181 165 30 247 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 35-39 Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ Male 2:08:33
216 193 36 349 ΣΑΡΔΕΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 35-39 ΛΑΡΙΣΑ Male 2:22:39
241 212 19 383 ΤΣΕΛΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 55-59 FAETHON OLYMPUS MARATHON Male 2:36:48
136 128 23 283 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 35-39 Running Team Farsala Male 2:00:30
246 215 20 428 ΚΑΤΣΑΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 55-59   Male 2:43:59
197 177 17 414 ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:12:38
127 120 1 261 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 70+ Σ.Δ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 1:59:10
217 194 58 284 ΜΟΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 45-49 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:23:07
155 143 41 179 ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:03:28
234 208 4 396 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 70+ ΑΠΣ ΑΘΓΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Male 2:32:43
90 86 14 371 ΤΡΑΝΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 35-39 FOTOPHRENIA Male 1:53:04
66 64 10 339 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 35-39 ΣΔΥΒ Male 1:49:00
192 174 2 388 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 70+ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:10:11
39 39 4 404 ΦΩΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΙΣΙΟΣ 15-24 Running Team Farsala Male 1:42:59
98 93 5 264 ΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 25-29 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 1:54:09
34 34 8 163 ΓΚΑΤΖΗΣ ΤΑΣΟΣ 40-44 Καρδίτσα Male 1:41:42
17 17 4 232 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΑΝΗΣ 40-44 ΛΑΜΙΑ Male 1:34:31
107 101 24 127 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΑΝΗΣ 40-44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:55:23
12 12 1 255 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ 35-39 ΣΜΝΛ- VMAX Male 1:30:45
198 21 2 124 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ- ΕΙΡΗΝΗ W15-24 Running Team Farsala Female 2:12:59
47 46 7 377 ΤΣΑΓΓΑΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:44:26
79 76 20 355 ΣΚΟΥΦΗΣ ΦΩΤΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 1:51:24
202 180 5 345 ΣΑΚΑΝΤΑΡΗΣ ΦΩΤΗΣ 60-64 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Male 2:15:14
76 73 8 204 ΘΩΜΑΣ ΦΩΤΗΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:50:50
68 66 18 391 ΤΣΙΠΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 40-44 ΣΔ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 1:49:57
149 137 39 410 ΧΑΡΑΧΟΥΣΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:01:59
191 173 16 272 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 50-54 RUNNIG TEAM FARSALA Male 2:10:02
78 75 19 344 ΣΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-49 Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:51:23
124 117 12 424 ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50-54 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:59:05
232 207 10 226 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30-34 Running Team Farsala Male 2:32:06
204 181 18 201 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50-54 Running Team Farsala Male 2:17:04
36 36 4 153 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30-34 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Male 1:42:17
147 135 38 313 ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-49   Male 2:01:58
163 150 26 337 ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:04:55
178 163 28 217 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:08:30
165 152 44 335 ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:04:55
121 114 29 276 ΜΗΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-49 ΣΜΛ Male 1:57:51
56 2 413 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ W35-44 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ/ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Female 1:45:55
65 63 7 131 ΑΡΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 30-34 Running Team Farsala Male 1:48:54
89 85 13 384 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 35-39 KALIAKOUDA TRAIL RUN Male 1:52:51

Σελίδες

Σελίδες