Back to top

Αποτελέσματα 7ος Αχίλλειος Άθλος

Κυρ, 29/09/2019
7ος Αχίλλειος Άθλος 21ΚΜ
7ος Αχίλλειος Άθλος 5.2ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
17 17 4 232 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΑΝΗΣ 40-44 ΛΑΜΙΑ Male 1:34:31
14 14 2 233 ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 35-39 ALIFERIS RUNNING TEAM Male 1:32:19
113 107 24 234 ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 Running Team Farsala Male 1:56:53
102 97 10 235 ΚΕΝΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-54 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ Male 1:54:47
31 31 7 236 ΚΛΩΣΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 40-44 ΣΥΚΟΥΡΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:41:19
210 187 28 237 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40-44 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:20:27
230 205 7 238 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 60-64 Καρδιτσας Male 2:31:52
214 191 9 239 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30-34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:21:59
236 209 8 240 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 60-64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 2:33:44
43 42 13 243 ΚΟΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 40-44 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Male 1:43:56
118 112 21 244 ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35-39 LARISA Male 1:57:27
206 183 35 245 ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-39 ΛΑΡΙΣΑ Male 2:17:51
13 13 4 246 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 50-54 Συλλογος Δρομεων Βεροιας Male 1:32:17
181 165 30 247 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 35-39 Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ Male 2:08:33
247 216 9 446 ΚΟΥΣΠΟΥΝΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 60-64   Male 2:45:05
42 1 1 249 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ W25-34   Female 1:43:46
182 166 15 250 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50-54 ΤΡΑΧΙΝΑ Male 2:08:34
46 45 6 251 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50-54 Καρδίτσα Male 1:44:16
119 7 3 252 ΚΡΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ W45+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑ Female 1:57:33
162 149 4 253 ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 60-64 Running Team Farsala Male 2:04:49
21 21 1 254 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 60-64 Marathon club Male 1:35:40
12 12 1 255 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ 35-39 ΣΜΝΛ- VMAX Male 1:30:45
3 3 1 256 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 50-54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 1:23:12
97 92 3 445 ΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 60-64   Male 1:54:04
195 20 3 259 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ W25-34 ΣΔΥ ΑΓΙΑΣ Female 2:11:12
120 113 28 260 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 45-49 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Male 1:57:34
127 120 1 261 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 70+ Σ.Δ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 1:59:10
157 144 26 262 ΛΙΑΜΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 35-39 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ Male 2:04:03
248 217 5 263 ΛΙΑΠΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 70+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:45:06
98 93 5 264 ΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 25-29 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 1:54:09
54 53 1 266 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 55-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:45:51
40 40 7 267 ΜΑΓΑΛΙΟΥΛΗΣ ΜΕΜΟΣ 45-49 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ Male 1:43:27
158 145 42 434 ΜΑΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-49   Male 2:04:15
160 147 7 433 ΜΑΓΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 15-24   Male 2:04:15
207 184 55 268 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45-49 KOUFALIA RUNNING TEAM Male 2:19:46
200 178 34 269 ΜΑΛΚΑΣ ΒΑΙΟΣ 35-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 2:14:30
188 18 2 270 ΜΑΝΤΖΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ W25-34   Female 2:09:48
32 32 5 271 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 35-39 Running Team Farsala Male 1:41:36
191 173 16 272 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 50-54 RUNNIG TEAM FARSALA Male 2:10:02
130 122 9 273 ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 55-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:59:53
183 167 51 274 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 45-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 2:08:40
28 28 4 425 ΜΕΤΑΧΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 35-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 1:40:56
121 114 29 276 ΜΗΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-49 ΣΜΛ Male 1:57:51
172 158 3 279 ΜΟΛΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 65-69 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Male 2:07:07
16 16 3 280 ΜΟΣΙΟΣ EΥΑΓΓΕΛΟΣ 45-49 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ Male 1:34:18
100 95 22 281 ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40-44 - Male 1:54:31
136 128 23 283 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 35-39 Running Team Farsala Male 2:00:30
22 22 2 447 ΜΟΥΤΚΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ 15-24   Male 1:36:56
217 194 58 284 ΜΟΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 45-49 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 2:23:07
93 89 15 285 ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 35-39   Male 1:53:52

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
70 54 738 ΜΠΕΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:34:30
31 26 739 ΜΠΕΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 0:27:54
61 13 740 ΜΠΙΖΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ (ΑΣΦ) Female 0:32:47
159 85 741 ΜΠΙΜΠΟΥ ΒΑΣΩ   Female 0:59:00
160 86 742 ΜΠΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ATOMIKH Female 1:00:24
148 75 745 ΜΠΛΕΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Σ.Δ Τρικαλων Female 0:50:30
97 61 747 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 0:38:37
146 72 746 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ.Δ Τρικαλων Male 0:50:24
86 30 748 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:36:13
77 22 751 ΝΑΤΣΙΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Female 0:35:21
138 68 752 ΝΙΑΒΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ   Female 0:48:07
136 66 753 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΔΩΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:47:11
119 50 756 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   Female 0:42:43
87 31 760 ΝΤΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Female 0:36:21
65 15 761 ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΑΡΣΑΛΑ Female 0:33:12
90 57 762 ΝΤΙΝΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ   Male 0:37:17
44 9 859 ΝΤΙΝΟΥ ΤΖΙΝΑ   Female 0:29:48
56 12 764 ΝΤΟΚΑ ΘΑΛΕΙΑ Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Female 0:32:29
41 33 805 ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ Male 0:29:25
80 25 766 ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΒΑΣΩ Running Team Farsala Female 0:35:22
62 49 770 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   Male 0:32:57
51 41 772 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   Male 0:31:30
3 3 829 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Male 0:22:17
53 43 784 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ SARANTAPORO RUNNING TEAM Male 0:32:20
120 51 773 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:42:49
125 56 774 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:44:47
107 67 776 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SOFADES Male 0:39:41
18 15 857 ΠΑΤΙΘΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Male 0:25:03
92 34 777 ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΑΝΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:37:35
36 29 779 ΡΑΜΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΜΟΥ Male 0:28:31
139 69 780 ΡΑΠΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Female 0:48:25
72 17 783 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΤΥΡΝΑΒΟΣ Female 0:35:01
64 50 850 ΣΙΜΟΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Male 0:33:08
47 10 786 ΣΚΟΥΦΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Female 0:30:06
13 10 788 ΣΟΛΩΜΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 0:24:04
25 22 789 ΣΟΛΩΜΟΣ ΗΦΑΙΣΤΙΩΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 0:26:50
143 73 791 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:50:18
163 87 796 ΣΤΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Female 2:42:32
96 60 798 ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Σ.Δ Τρικαλων Male 0:38:37
145 71 797 ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ.Δ Τρικαλων Male 0:50:24
11 8 799 ΤΑΜΠΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Male 0:23:40
106 40 802 ΤΕΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Καρδίτσα Female 0:39:39
164 88 806 ΤΖΙΑΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Female 2:42:32
29 25 807 ΤΖΙΑΣΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Male 0:27:41
103 65 808 ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟ Male 0:39:14
133 63 809 ΤΟΥΡΜΟΥΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Female 0:47:10
38 30 814 ΤΣΑΜΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΡΣΑΛΑ Male 0:29:06
30 5 815 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Female 0:27:46
6 1 817 ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Female 0:22:42
10 3 816 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Αταλάντη Female 0:23:30

Σελίδες