Back to top

Αποτελέσματα Δρόμος Σαλαμινομάχων 2019

Κυρ, 15/09/2019
Δρόμος Σαλαμινομάχων 2019 10ΚΜ
Δρόμος Σαλαμινομάχων 2019 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
151 133 141 ΚΟΥΚΟΜΕΛΑΣ THEODOROS BMW Hellas M 00:57:55
152 134 310 ΒΥΛΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   M 00:58:01
153 135 171 ΜΑΥΡΑΓΆΝΝΗΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ ADIDAS RUNNERS ATHENS M 00:58:13
154 136 258 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS M 00:58:15
155 137 72 ΓΛΩΣΣΙΟΤΗΣ GEORGIOS - M 00:58:25
156 138 273 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:58:30
157 139 174 ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Όχι M 00:58:58
158 19 288 ΤΣΙΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ ΣΜΥ F 00:58:58
159 20 7 SUCHOCKA DOROTA APOLLON DYT. ATTIKHS F 00:59:08
160 140 307 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ   M 00:59:13
161 141 47 ΒΡΕΤΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:59:28
162 142 170 ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ M 00:59:35
163 143 216 ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:59:36
164 144 286 ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΥ M 00:59:45
165 21 205 ΞΟΜΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΜΥ F 00:59:53
166 22 31 ΑΡΙΚΑ ΑΝΝΑ ΣΜΥ F 00:59:53
167 145 294 ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ANGRY RUNNERS M 01:00:01
168 146 312 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M 01:00:03
169 147 188 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΊΝΑΣ M 01:00:06
170 148 127 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - M 01:00:24
171 23 314 ΣΠΑΘΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ   F 01:00:49
172 149 96 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Θαλλασολυκος M 01:01:02
173 150 246 ΣΑΝΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΑΦΑΝΣ M 01:01:14
174 151 38 ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ GEWRGIOS monos M 01:01:33
175 152 251 ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ IKEA RUNNING TEAM M 01:01:46
176 153 130 ΚΛΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΟΜΙΚΗ M 01:02:41
177 154 67 ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Outdoor Games Running Team M 01:02:41
178 155 30 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ M 01:02:45
179 24 285 ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 01:02:56
180 25 282 ΤΣΑΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 01:03:05
181 156 233 ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 01:03:21
182 157 53 ΓΕΡΟΛΥΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 01:03:29
183 158 79 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ M 01:03:35
184 159 272 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ M 01:03:35
185 160 44 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Απολλων Δυτικης Αττικης M 01:03:39
186 161 190 ΜΠΡΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - M 01:03:56
187 162 215 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΜΙΑ M 01:04:03
188 163 264 ΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΆΡΗΣ ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ M 01:04:04
189 164 265 ΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ M 01:04:04
190 165 235 ΠΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ M 01:04:12
191 166 289 ΤΣΙΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ M 01:04:12
192 167 298 ΧΑΣΟΓΙΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Old School M 01:04:12
193 168 319 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΗΣ   M 01:04:35
194 169 39 ΒΕΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΊΝΑΣ M 01:04:52
195 170 271 ΤΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ιδιώτης M 01:04:54
196 171 118 ΚΑΣΑΤΟΥΡΑΣ VAIOS Apollo M 01:04:57
197 172 276 ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 01:05:04
198 173 206 ΞΥΔΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Turtles running team M 01:05:15
199 174 9 ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 01:05:27
200 175 277 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M 01:06:20

Σελίδες

Σελίδες