Back to top

Αποτελέσματα Κallithea Half Marathon 2019

Κυρ, 22/09/2019
Kallithea Half Marathon 2019 half
Kallithea Half Marathon 2019 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνος
24 24 1 399 MILWARD MARTIN Α60-69 FULHAM RUNNING CLUB 01:33:02 01:33:05
14 14 1 313 KONSTANTINIDIS THEODOROS Α40-49   01:28:59 01:29:00
25 25 1 1003 KAPOGIANNIS NIKOS Α50-59   01:33:13 01:33:27
4 4 1 142 ATHANASOPOULOS GEORGIOS Α30-39 Kasimis Training 01:21:12 01:21:12
70 3 1 544 TSILIMIDOU MARIA Γ40-49 ΑΕΚ 01:40:23 01:40:25
52 2 1 478 RAPTI MINA Γ50-59   01:37:53 01:37:57
230 16 1 275 KARAGIANNI RITA Γ30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:54:06 01:54:26
1 1 1 659 KAROUTZOS PANAGIOTIS Α18-29 Ο.Α. ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 01:14:02 01:14:02
34 1 1 828 VLACHAKI PANAGIOTA Γ18-19 GAS ILISSOS 01:34:54 01:34:54
96 4 2 384 MAVROGIANNI KYRIAKI Γ18-19   01:43:04 01:43:15
15 15 2 427 PALMOS JOHN Α40-49 Ποδηλασία και Τρέξιμο για Μεγάλα Παιδιά 01:29:04 01:29:04
5 5 2 269 KANELLOPOULOS MINAS Α30-39 ΣΑΦΑΝΣ 01:21:17 01:21:17
250 18 2 767 MPORISOVA ELITSA Γ30-39   01:55:58 01:56:05
28 28 2 834 CURATOLO LEONARDO Α50-59   01:33:57 01:34:00
121 5 2 522 STAVARA MARIA Γ40-49 Marathon Team Greece by Maria Polyzou 01:44:46 01:45:09
43 42 2 292 KAVVADIAS PANAGIOTIS Α60-69   01:35:32 01:36:36
2 2 2 698 MPOYRIKAS PANAGIOTIS Α18-29   01:15:47 01:15:56
210 13 2 297 KEKERI EIRINI Γ50-59   01:52:47 01:52:56
247 17 3 461 PETROPOULOU MARIA Γ50-59 NEA SMYRNI RUNNING TEAM 01:55:43 01:55:57
3 3 3 622 CHASIOTIS CHRISTOS Α18-29 Krommidas coaching 01:17:23 01:17:23
140 8 3 824 ΓΟΝΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ18-19   01:46:25 01:46:37
6 6 3 485 SAKELLARIOU ALEXANDROS Α30-39   01:23:41 01:23:41
38 37 3 367 MANOLITSIS IOANNIS Α50-59 ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 01:35:57 01:36:09
17 17 3 561 VLACHAKOS GEWRGIOS Α40-49 SPARTIATES DROMEIS 01:29:42 01:29:42
263 19 3 189 CONSTAS NIKOLE Γ30-39   01:56:43 01:56:58
89 86 3 832 APOSTOLOPOULOS DIMITRIOS Α60-69   01:42:29 01:42:31
132 6 3 320 KOSTIDOU STELLA Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:45:59 01:46:03
269 20 4 218 FOKA EVANTHIA Γ50-59 ΣΑΦΑΝΣ 01:56:33 01:57:09
138 7 4 870 ΧΑΡΟΥΠΑ ΖΩΗ Γ40-49   01:46:02 01:46:29
57 55 4 868 ΠΡΟΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α50-59   01:36:46 01:38:12
282 21 4 496 SASAROLI DIMITRA Γ30-39 EFKLIS 01:57:55 01:58:06
7 7 4 516 SPYRONIKOS NIKOS Α18-29 Myathlete 01:24:17 01:24:18
173 10 4 530 THEOFANI MARCIA Γ18-19   01:49:54 01:50:09
8 8 4 583 ZARIFIS EFSTRATIOS Α30-39 E. L. Runners 01:24:33 01:24:35
122 117 4 457 PENTHEROUDAKIS NIKOS Α60-69 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟ 01:44:34 01:45:09
20 20 4 159 BILLIS DIMITRIOS Α40-49 my athlete / ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ 01:30:31 01:30:38
202 191 5 470 POLYKARPIDIS PANAGIOTIS Α60-69 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 01:51:49 01:52:18
293 25 5 193 DEMEROUTI MARGARITA Γ50-59   01:58:41 01:58:49
193 11 5 539 TSAPOURA SYMEONIDOU Γ18-19 Electra Hotel Running Team 01:50:41 01:51:28
62 60 5 386 MAZARAKIS PLATON Α50-59 credo s victoria 01:39:23 01:39:25
9 9 5 708 PAPAIOANNOU SOTIRIOS Α18-29   01:25:26 01:26:02
165 9 5 562 VLACHANTONI KATERINA Γ40-49 Worms 01:48:44 01:49:06
11 11 5 242 GKOUGKOULIAS APOSTOLOS- Α30-39 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 01:26:45 01:26:45
23 23 5 679 LAIOS CHRISTOS Α40-49 ALL TERRAIN RUNNERS 01:31:54 01:33:04
289 23 5 769 PASSALIDOU STAMATINA Γ30-39   01:57:45 01:58:33
13 13 6 579 ZAGKOS ARISTOTELIS Α30-39   01:27:32 01:27:32
225 15 6 5958 ANTZOULI MARIA Γ40-49 Ymittos Runners 01:53:39 01:54:00
29 29 6 471 PONTZIS EFTHYMIOS Α40-49 ΣΑΦΑΝΣ 01:34:04 01:34:09
72 69 6 303 KOKKINOS STEFANOS Α50-59 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ-ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ 01:40:50 01:40:54
296 26 6 680 LEKKA ELEFTHERIA Γ30-39 L-crew 01:57:45 01:58:54

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνος
117 17 1 5208 PITSINOU KALI Γ50-59   26:01 26:16
4 1 1 5194 PAPAGEORGIOU NEFELI Γ18-19   18:43 18:44
454 307 1 5684 SIGALAS GIORGOS     35:29 36:43
5 4 1 5865 BAZANIS DIMOSTHENIS Α12-17 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 18:54 18:59
37 34 1 5193 PAPAGEORGIOU DIMITRIS Α50-59   23:11 23:27
108 15 1 5563 PEIKIDI NEFELI-STYLIANI   Α.Ο. ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 25:49 25:52
27 2 1 523 STEFANI ANGELIKI Γ40-49 Ecorunners 22:34 22:39
7 6 1 5021 ATHANASIADIS NIKOLAOS Α18-29 'ΠΑΝΘΗΡΕΣ' ΓΛΥΦΑΔΑ 20:01 20:07
398 119 1 5543 OLIVEIRA CHAVAO Γ60-69   34:02 34:30
101 11 1 5064 DRAGOTI ELINA Γ30-39   25:19 25:40
92 9 1 5679 GEORGALAKI ELEFTHERIA Γ12-17   25:21 25:26
11 10 1 5222 ROUPPAS DIMITRIOS Α40-49 ZEFIRI CITY 20:30 20:32
1 1 1 5175 NIKITOPOULOS PANAGIOTIS Α30-39 PETROUPOLI 16:33 16:34
12 11 1 5049 DANIIL DIMITRIOS Α60-69 ARGOS SECURITY 20:32 20:36
242 196 1 5549 PAPADAKIS EMMANOUIL Α70+   29:37 29:45
105 12 2 5362 PAPANASTASIOU MARIA Γ30-39   25:11 25:48
127 19 2 5102 KAKOMITA ANASTASIA Γ50-59 SNFCC RUNNING TEAM 25:47 26:34
150 21 2 5278 ZAMANI VAGIA Γ12-17   27:08 27:21
16 15 2 5189 PANAGOULIAS GEORGE Α40-49   20:58 21:20
49 44 2 5002 AIFANTIS VASILIS Α50-59   23:51 23:57
514 332 2 5628 KALABALIKIS VASILEIOS     38:57 39:38
479 163 2 5556 PAPAZISI ELEFTERIA Γ60-69   37:30 37:32
111 16 2 5046 DAKOPOULOU ANTONELLA Γ18-19   25:15 25:57
30 3 2 5861 BALAFA OLGA Γ40-49 ARGOS SECURITY 23:00 23:04
10 9 2 5150 LIMNIDIS MARIOS Α18-29   20:18 20:28
22 21 2 5714 KOUNOUPIS GEORGIOS Α60-69 DSA RUNNING TEAM 22:07 22:10
2 2 2 5097 IOANNOU ACHILLEAS Α30-39 Α.Ο.Π.Φ. 17:17 17:18
34 31 2 5694 VRYSALIS GEORGIOS Α12-17   22:28 23:20
3 3 3 5062 DINOU KONSTANTINOS Α30-39 Mirteas - mori kota 17:58 18:00
159 24 3 5179 NIKOLAOU IOANNA Γ50-59   27:26 27:35
106 13 3 5065 DRAKOPOULOU MARIA Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 25:45 25:48
15 14 3 5085 GEORGAKOPOULOS ANTONIOS Α18-29   21:02 21:15
38 35 3 5737 ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α12-17   23:26 23:28
152 22 3 5023 BALAN ANDREEA Γ18-19   27:16 27:25
18 17 3 5272 VLAMAKIS NIKOLAOS Α40-49 IONIC SHIPPING 21:46 21:51
61 55 3 5741 ΒΟΥΡΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Α50-59   24:22 24:24
216 175 3 5143 KYVELOS DIMITRIOS Α60-69 adidas runners 28:57 29:01
42 4 3 5131 KOUKAKI AIKATERINI Γ40-49 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 23:38 23:39
370 102 3 5426 DAFNIA ARETI Γ12-17   33:35 33:48
247 200 4 5226 SERIFIOS KONSTANTINOS Α60-69   29:46 29:49
382 108 4 5254 TSOLIAKOU PERSEFONI Γ12-17   33:45 34:03
84 78 4 5284 ZOURIDIS IOANNIS Α50-59 Adidasrunners 24:59 25:03
47 5 4 5149 LIANI ELINA Γ40-49 Athens Triathlon Team 23:49 23:52
6 5 4 5268 VITZILAIOS APOSTOLOS Α30-39   19:06 19:13
17 16 4 5241 TESFAE KOSTIS Α18-29 ΣΑΦΑΝΣ 21:18 21:23
120 18 4 5103 KALDANI EUGENE Γ30-39   26:05 26:27
19 18 4 5270 VLAMAKIS ANDREAS Α40-49 ΕΝΤΕΚΑ ΑΕ 21:46 21:51
73 67 4 5719 ΑΝΤΟΝΩΦ ΑΡΓΥΡΗΣ Α12-17   24:25 24:38
165 25 4 5425 CHOROZOGLOU DESPOINA Γ18-19   27:27 27:38
187 32 4 5717 SKOURTI KAROLINA Γ50-59   27:24 28:03

Σελίδες