Back to top

Αποτελέσματα Salomon Cup Πάρνηθα 2019

Κυρ, 10/02/2019

Αποτελέσματα Salomon Cup Πάρνηθα 2019

 

[Πηγή: chonosystems]

Salomon Cup Πάρνηθα 2019 11ΚΜ
Salomon Cup Πάρνηθα 2019 5.5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
125 117 38 399 ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M2 Male 01:10:31
233 214 38 416 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M4 Male 01:20:14
235 216 39 379 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M4 Male 01:20:25
104 96 39 89 ΔΕΡΛΕΡΕΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M3 LADIAS LAB Male 01:08:27
126 118 39 268 ΣΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M2 Male 01:10:44
237 218 40 255 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M4 NUVENTI Male 01:20:33
106 98 40 292 ΤΟΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M3 Male 01:08:34
129 121 40 348 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ESPRESSO Male 01:10:56
130 122 41 432 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M2 Male 01:11:00
109 101 41 183 ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M3 N SMYRNI RUN CLUB Male 01:08:56
242 221 41 68 ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M4 Απολλων Δυτικης Αττικης Male 01:21:12
132 124 42 45 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M2 Male 01:11:07
113 105 42 299 ΤΣΑΚΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M3 Myathlete Male 01:09:15
248 226 42 262 ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΠΟΣ M4 Male 01:22:11
116 108 43 59 ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M3 Male 01:09:24
251 228 43 336 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M4 Male 01:22:47
139 131 43 184 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ M2 BALIOTIS NATURE TRAIL / IRUN Male 01:11:33
120 112 44 133 ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M3 Male 01:09:47
266 239 44 293 ΤΟΚΚΟΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ M4 DSA-RUNNING TEAM Male 01:24:34
142 134 44 177 ΛΕΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M2 Male 01:11:53
276 247 45 170 ΛΑΖΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M4 MOTOR OIL RUNNING TEAM Male 01:25:39
121 113 45 284 ΤΑΓΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M3 Male 01:09:57
149 140 45 65 ΓΕΩΡΓΟΠΑΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M2 ΚΑΜΑΤΕΡΟ Male 01:12:34
151 142 46 118 ΙΣΣΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M2 Male 01:12:48
308 272 46 244 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M4 ΣΑΦΑΝΣ Male 01:30:19
123 115 46 310 ΦΙΛΛΙΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M3 Kinisis running team Male 01:10:06
309 273 47 61 ΓΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M4 Male 01:30:30
160 150 47 195 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M2 Male 01:14:38
128 120 47 219 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M3 Male 01:10:48
163 153 48 281 ΣΥΝΟΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M2 AEGEANSEALS RUNNING TEAM Male 01:14:47
135 127 48 58 ΒΟΥΡΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M3 Male 01:11:23
316 278 48 414 ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ ΑΘΑΝΣΙΟΣ M4 Male 01:31:33
164 154 49 229 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΑΝΟΣ M2 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ Male 01:14:47
321 282 49 220 ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M4 Male 01:31:50
136 128 49 175 ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M3 Male 01:11:24
173 163 50 387 ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ ΜΑΝΟΣ M2 Male 01:15:37
323 283 50 309 ΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M4 Male 01:32:14
137 129 50 418 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΑΝΩΛΗΣ M3 MY ATHLETE CHOZEN TEAM Male 01:11:26
174 164 51 283 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M2 Male 01:15:43
324 284 51 121 ΚΑΘΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M4 Male 01:32:19
140 132 51 60 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΑΡΗΣ M3 irun magazine Male 01:11:42
141 133 52 227 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M3 Male 01:11:52
177 167 52 124 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M2 Male 01:15:51
325 285 52 359 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M4 SANTA RUNNING TEAM Male 01:32:28
144 135 53 429 ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M3 NEA SMYRNI RUNNING TEAM Male 01:12:00
179 169 53 47 ΑΡΝΑΟΥΤΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M2 Male 01:15:52
327 286 53 147 ΚΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M4 Male 01:33:02
183 173 54 402 ΙΣΟΥΦΑΪ ΒΑΣΙΛΗΣ M2 Male 01:15:59
329 288 54 225 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗ M4 Male 01:33:18
146 137 54 269 ΣΟΥΛΤΑΝΙΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M3 Male 01:12:07

Σελίδες

Σελίδες