Back to top

Αποτελέσματα Salomon Cup Πάρνηθα 2019

Κυρ, 10/02/2019

Αποτελέσματα Salomon Cup Πάρνηθα 2019

 

[Πηγή: chonosystems]

Salomon Cup Πάρνηθα 2019 11ΚΜ
Salomon Cup Πάρνηθα 2019 5.5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
25 1 1 440 ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΙΚΥ F2 Female 00:59:13
1 1 1 1 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M2 SALOMON HELLAS Male 00:46:06
2 2 2 2 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M2 L-crew Male 00:46:44
27 2 1 245 ΠΙΣΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙ F1 Female 00:59:24
3 3 1 3 ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΣ M1 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 00:46:50
28 3 2 410 ΚΟΛΟΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F1 SALOMON HELLAS Female 00:59:45
34 4 3 444 ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ F1 Lasportiva team greece Female 01:00:39
4 4 1 5 ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M3 The Runners Project Male 00:49:32
5 5 1 4 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M4 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 00:50:34
50 5 2 71 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ F2 L-crew Female 01:02:46
6 6 3 264 ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M2 MY ATHLETE - CHOZEN TEAM Male 00:50:44
62 6 4 93 ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F1 Female 01:03:49
7 7 2 430 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M3 my athlete Male 00:52:24
86 7 5 94 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ F1 Female 01:06:26
87 8 6 342 ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F1 Orange Mountain Team Female 01:06:29
8 8 2 137 ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M1 MYATHLETE CHOZEN TEAM Male 00:53:08
143 9 3 99 ΔΡΑΚΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F2 My athlete - chozen Female 01:11:54
9 9 4 8 ΤΖΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M2 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 00:53:50
152 10 4 131 ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΚΕΛΛΥ F2 Female 01:12:53
10 10 3 23 CAMPBELL PETER M3 Male 00:55:40
186 11 5 87 ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ ΜΑΡΙΑ F2 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Female 01:16:03
11 11 5 377 ΒΛΑΣΤΟΣ ΦΑΝΗΣ M2 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 00:55:47
193 12 7 76 ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ F1 Female 01:16:58
12 12 2 7 ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M4 The Runners Project Male 00:56:04
13 13 3 375 ΣΑΓΡΕΔΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M4 The Runners Project Male 00:56:06
199 13 6 224 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ F2 Female 01:17:07
14 14 6 234 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M2 MYATHLETE - CHOZEN TEAM Male 00:57:03
218 14 7 371 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ F2 The Runners Project Female 01:18:09
15 15 7 186 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ M2 PHYSIOLYSIS Male 00:57:05
219 15 8 132 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F2 Female 01:18:10
225 16 8 20 BAULUCK ROXANE F1 My athlete - chozen Female 01:19:05
16 16 4 385 ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΜΑΝΘΟΣ M3 Male 00:57:14
227 17 9 436 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F2 DYNOCYCLES Female 01:19:13
17 17 8 345 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M2 Orange Mountain Team Male 00:58:18
18 18 9 80 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M2 L-crew Male 00:58:23
230 18 10 330 VECCHIO GIUSEPPINA F2 Female 01:19:29
19 19 3 230 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M1 Male 00:58:43
232 19 9 405 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F1 The Gkazonis Female 01:20:09
238 20 11 369 ΛΑΜΠΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F2 The Runners Project Female 01:20:35
20 20 5 172 ΛΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M3 ALL TERRAIN RUNNERS Male 00:58:48
240 21 12 90 ΔΕΥΤΕΡΙΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F2 AGIOS STEFANOS Female 01:20:48
21 21 6 384 ΧΑΝΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M3 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 00:58:55
245 22 10 155 ΚΟΤΖΙΑ ΖΩΗ F1 Female 01:21:24
22 22 4 302 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ M1 Male 00:58:58
23 23 5 437 ΜΑΝΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M1 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:58:59
249 23 11 134 ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΥ ΖΩΖΙΑΝΝΑ F1 Female 01:22:26
24 24 10 253 ΣΑΖΑΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ M2 Healthcure Male 00:59:00
255 24 13 22 BRUNI NICOLETTA F2 Female 01:22:55
26 25 7 325 ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M3 FREE RUNNERS Male 00:59:17
256 25 14 27 SUCHOCKA DOROTA F2 APOLLON DYTIKIS ATTIKIS Female 01:23:13

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
13 1 544 ΣΑΓΚΑ ΚΕΧΑΓΙΑ ΛΕΛΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Female 00:30:22
1 1 580 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Male 00:26:35
2 2 585 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ VASKOS TEAM Male 00:27:16
18 2 673 ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ Female 00:31:28
3 3 686 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:27:31
25 3 621 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Female 00:32:46
4 4 658 ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 00:27:39
30 4 599 ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ My athlete-chozen team Female 00:33:17
5 5 590 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ TOP GYM Male 00:27:39
31 5 688 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Female 00:33:27
36 6 592 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ Outdoor Games Running Team Female 00:34:43
6 6 685 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:28:52
7 7 542 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ CGS TRIATHLON TEAM Male 00:28:55
40 7 694 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Female 00:35:44
8 8 683 ΛΕΦΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:28:57
43 8 546 ΚΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ Kinisis running team Female 00:36:05
9 9 513 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Male 00:29:05
44 9 551 ΚΟΥΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Female 00:36:20
48 10 545 ΚΙΤΣΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Female 00:37:12
10 10 605 ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Male 00:29:53
50 11 571 ΜΙΣΥΡΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ Female 00:37:36
11 11 690 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:29:53
56 12 642 ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΝΝΑ SANTA RUNNING TEAM Female 00:39:04
12 12 581 ΝΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ arla running team Male 00:30:18
14 13 537 ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝΑΣ MYATHLETE - CHOZEN TEAM Male 00:30:27
57 13 523 ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ L CREW Female 00:39:08
15 14 687 ΜΑΝΕΤΑΣ ΜΑΡΚΟΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:30:51
64 14 660 ΠΑΝΤΑΖΗ ΔΑΝΑΗ Female 00:39:38
16 15 583 ΠΑΓΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 00:31:05
65 15 543 ΚΑΧΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ CGS TRIATHLON TEAM Female 00:39:40
67 16 569 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Female 00:39:53
17 16 670 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ Male 00:31:05
19 17 536 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ Male 00:31:40
75 17 591 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Female 00:40:19
80 18 577 ΜΠΟΡΟΝΙΚΟΛΑ ΣΟΦΙΑ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ Female 00:40:33
20 18 613 ΤΣΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Male 00:31:47
82 19 509 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Female 00:41:24
21 19 510 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ DE SPORT Male 00:31:51
87 20 644 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ SANTA RUNNING TEAM Female 00:41:58
22 20 691 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:32:03
23 21 684 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:32:32
93 21 615 ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ Female 00:42:16
24 22 639 ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ SANTA RUNNING TEAM Male 00:32:45
94 22 643 ΣΒΑΡΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ SANTA RUNNING TEAM Female 00:42:27
26 23 535 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Male 00:33:01
95 23 531 ΔΟΥΝΑΒΗ ΑΓΝΗ Female 00:42:33
98 24 562 ΛΙΟΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΑ ROJO CAFE Female 00:43:15
27 24 407 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΝΑΣΟΣ The Runners Project Male 00:33:06
100 25 638 ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΕΥΣΤΑΘΙΑ SANTA RUNNING TEAM Female 00:43:49
28 25 682 ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:33:08

Σελίδες