Back to top

Αποτελέσματα Salomon Cup Πάρνηθα 2019

Κυρ, 10/02/2019

Αποτελέσματα Salomon Cup Πάρνηθα 2019

 

[Πηγή: chonosystems]

Salomon Cup Πάρνηθα 2019 11ΚΜ
Salomon Cup Πάρνηθα 2019 5.5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
1 1 1 1 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M2 SALOMON HELLAS Male 00:46:06
2 2 2 2 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M2 L-crew Male 00:46:44
3 3 1 3 ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΣ M1 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 00:46:50
4 4 1 5 ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M3 The Runners Project Male 00:49:32
5 5 1 4 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M4 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 00:50:34
6 6 3 264 ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M2 MY ATHLETE - CHOZEN TEAM Male 00:50:44
7 7 2 430 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M3 my athlete Male 00:52:24
8 8 2 137 ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M1 MYATHLETE CHOZEN TEAM Male 00:53:08
9 9 4 8 ΤΖΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M2 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 00:53:50
10 10 3 23 CAMPBELL PETER M3 Male 00:55:40
11 11 5 377 ΒΛΑΣΤΟΣ ΦΑΝΗΣ M2 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 00:55:47
12 12 2 7 ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M4 The Runners Project Male 00:56:04
13 13 3 375 ΣΑΓΡΕΔΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M4 The Runners Project Male 00:56:06
14 14 6 234 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M2 MYATHLETE - CHOZEN TEAM Male 00:57:03
15 15 7 186 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ M2 PHYSIOLYSIS Male 00:57:05
16 16 4 385 ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΜΑΝΘΟΣ M3 Male 00:57:14
17 17 8 345 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M2 Orange Mountain Team Male 00:58:18
18 18 9 80 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M2 L-crew Male 00:58:23
19 19 3 230 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M1 Male 00:58:43
20 20 5 172 ΛΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M3 ALL TERRAIN RUNNERS Male 00:58:48
21 21 6 384 ΧΑΝΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M3 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 00:58:55
22 22 4 302 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ M1 Male 00:58:58
23 23 5 437 ΜΑΝΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M1 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:58:59
24 24 10 253 ΣΑΖΑΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ M2 Healthcure Male 00:59:00
25 1 1 440 ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΙΚΥ F2 Female 00:59:13
26 25 7 325 ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M3 FREE RUNNERS Male 00:59:17
27 2 1 245 ΠΙΣΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙ F1 Female 00:59:24
28 3 2 410 ΚΟΛΟΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F1 SALOMON HELLAS Female 00:59:45
29 26 11 378 ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M2 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 00:59:49
30 27 4 285 ΤΑΝΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M4 Male 00:59:56
31 28 6 179 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M1 Male 01:00:07
32 29 5 171 ΛΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M4 L-crew Male 01:00:15
33 30 8 447 ΝΕΤΖΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M3 Male 01:00:31
34 4 3 444 ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ F1 Lasportiva team greece Female 01:00:39
35 31 9 139 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M3 MYATHLETE CHOZEN TEAM Male 01:00:50
36 32 12 6 ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M2 The Gkazonis Male 01:00:56
37 33 13 119 ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M2 Male 01:00:58
38 34 6 52 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ M4 Male 01:01:00
39 35 7 126 ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ M4 Male 01:01:00
40 36 10 373 ΠΑΓΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ M3 The Runners Project Male 01:01:00
41 37 14 221 ΠΑΝΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M2 Polias Runners Male 01:01:10
42 38 11 344 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M3 Orange Mountain Team Male 01:01:26
43 39 15 306 ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M2 ALL TERRAIN RUNNERS Male 01:01:33
44 40 16 346 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M2 Orange Mountain Team Male 01:01:33
45 41 12 278 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M3 MYATHLETE - CHOZEN TEAM. Male 01:01:34
46 42 13 347 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M3 Orange Mountain Team Male 01:01:36
47 43 14 82 ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M3 Male 01:01:43
48 44 8 240 ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M4 Male 01:02:33
49 45 17 77 ΓΚΡΙΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M2 Myathlete Male 01:02:41
50 5 2 71 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ F2 L-crew Female 01:02:46

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
1 1 580 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Male 00:26:35
2 2 585 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ VASKOS TEAM Male 00:27:16
3 3 686 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:27:31
4 4 658 ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 00:27:39
5 5 590 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ TOP GYM Male 00:27:39
6 6 685 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:28:52
7 7 542 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ CGS TRIATHLON TEAM Male 00:28:55
8 8 683 ΛΕΦΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:28:57
9 9 513 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Male 00:29:05
10 10 605 ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Male 00:29:53
11 11 690 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:29:53
12 12 581 ΝΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ arla running team Male 00:30:18
13 1 544 ΣΑΓΚΑ ΚΕΧΑΓΙΑ ΛΕΛΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Female 00:30:22
14 13 537 ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝΑΣ MYATHLETE - CHOZEN TEAM Male 00:30:27
15 14 687 ΜΑΝΕΤΑΣ ΜΑΡΚΟΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:30:51
16 15 583 ΠΑΓΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 00:31:05
17 16 670 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ Male 00:31:05
18 2 673 ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ Female 00:31:28
19 17 536 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ Male 00:31:40
20 18 613 ΤΣΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Male 00:31:47
21 19 510 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ DE SPORT Male 00:31:51
22 20 691 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:32:03
23 21 684 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:32:32
24 22 639 ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ SANTA RUNNING TEAM Male 00:32:45
25 3 621 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Female 00:32:46
26 23 535 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Male 00:33:01
27 24 407 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΝΑΣΟΣ The Runners Project Male 00:33:06
28 25 682 ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:33:08
29 26 568 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Male 00:33:15
30 4 599 ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ My athlete-chozen team Female 00:33:17
31 5 688 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Female 00:33:27
32 27 508 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 00:33:40
33 28 586 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 00:34:15
34 29 579 ΜΠΟΥΛΕΣ ΠΑΡΗΣ BLADE RUNNERS Male 00:34:23
35 30 529 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 00:34:33
36 6 592 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ Outdoor Games Running Team Female 00:34:43
37 31 695 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 00:34:50
38 32 502 LEPRI GIOVANNI Male 00:35:28
39 33 692 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:35:43
40 7 694 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Female 00:35:44
41 34 635 ΣΚΟΥΡΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SALIGARIA Male 00:35:48
42 35 689 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:35:48
43 8 546 ΚΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ Kinisis running team Female 00:36:05
44 9 551 ΚΟΥΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Female 00:36:20
45 36 626 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ESPRESSO Male 00:36:32
46 37 653 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 00:36:46
47 38 628 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ESPRESSO Male 00:37:07
48 10 545 ΚΙΤΣΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Female 00:37:12
49 39 565 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ CGS TRIATHLON TEAM Male 00:37:32
50 11 571 ΜΙΣΥΡΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ Female 00:37:36

Σελίδες