Back to top

Αποτελέσματα Salomon Cup Πάρνηθα 2019

Κυρ, 10/02/2019

Αποτελέσματα Salomon Cup Πάρνηθα 2019

 

[Πηγή: chonosystems]

Salomon Cup Πάρνηθα 2019 11ΚΜ
Salomon Cup Πάρνηθα 2019 5.5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
203 190 36 29 ZINELL ALEXANDER M4 ATHENS Male 01:17:28
373 62 30 28 VAN DER WILT AMARYLLIS F2 My athlete - chozen Female 01:41:27
326 41 18 26 SANIDA ANASTASIA F1 CHOSEN MOUNTAIN TEAM Female 01:32:50
380 63 31 390 SIEMIENIECKA ANGELIKA F2 Female 01:45:15
256 25 14 27 SUCHOCKA DOROTA F2 APOLLON DYTIKIS ATTIKIS Female 01:23:13
230 18 10 330 VECCHIO GIUSEPPINA F2 Female 01:19:29
97 89 16 21 BODZIONY MAREK M4 APOLLON DYTIKIS ATTIKIS Male 01:07:58
118 110 23 24 LOVASCIO MAURO M4 NEA KIFISSIA Male 01:09:40
75 69 25 388 KHOUBBANE MEHDI M2 Male 01:05:20
201 188 17 30 ZINELL NICOLAS M1 ATHENS Male 01:17:21
255 24 13 22 BRUNI NICOLETTA F2 Female 01:22:55
10 10 3 23 CAMPBELL PETER M3 Male 00:55:40
225 16 8 20 BAULUCK ROXANE F1 My athlete - chozen Female 01:19:05
346 50 24 25 MICHALEA ROZALIA F1 STUDIO KINISIS Female 01:35:10
216 203 84 423 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ M3 ΛΟΥΤΡΑΚΙ Male 01:18:07
271 29 12 203 ΜΠΑΡΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F1 OROPOS RUNNING TEAM Female 01:25:03
191 180 58 41 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M2 Male 01:16:46
211 198 18 49 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M1 Male 01:17:49
289 258 80 353 ΠΑΪΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M2 SALIGARIA Male 01:27:34
224 209 66 312 ΦΛΩΡΟΣ ΑΔΑΝΑΝΤΙΟΣ M2 Male 01:18:57
111 103 19 395 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M4 Male 01:09:12
235 216 39 379 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M4 Male 01:20:25
268 240 75 404 ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M2 ALL TERRAIN RUNNERS Male 01:24:44
101 93 37 274 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M3 MY ATHLETE CHOOSEN TEAM Male 01:08:22
223 208 65 101 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M2 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ Male 01:18:47
105 97 18 308 ΤΣΩΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M4 SHOP AND TRADE Male 01:08:28
135 127 48 58 ΒΟΥΡΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M3 Male 01:11:23
350 297 92 413 ΔΡΟΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M2 Male 01:35:45
316 278 48 414 ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ ΑΘΑΝΣΙΟΣ M4 Male 01:31:33
366 58 28 43 ΑΝΤΥΠΑ ΑΘΗΝΑ F2 Π.Δ.Σ. Οδυσσέας Female 01:39:38
232 19 9 405 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F1 The Gkazonis Female 01:20:09
231 213 88 85 ΔΑΣΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M3 OROPOS RUNNING TEAM Male 01:19:44
126 118 39 268 ΣΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M2 Male 01:10:44
8 8 2 137 ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M1 MYATHLETE CHOZEN TEAM Male 00:53:08
177 167 52 124 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M2 Male 01:15:51
286 255 111 57 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M3 TSOUMELEKA ACCEPTED Male 01:26:52
175 165 14 257 ΣΑΟΥΓΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M1 NS Coaching Male 01:15:47
171 161 65 176 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M3 Male 01:15:32
154 144 56 188 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M3 Male 01:12:55
383 320 64 105 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M4 Male 01:52:11
189 178 57 426 ΒΡΟΝΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M2 Outdoor Games Running Team Male 01:16:11
384 64 32 161 ΚΟΥΤΣΟΧΡΉΣΤΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ F2 Female 01:52:39
386 321 65 247 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΌΝΙΚΟΣ M4 Απολλων Δυτικης Αττικης Male 01:57:32
355 55 28 136 ΚΑΡΟΚΗ ΑΝΝΑ F1 Female 01:36:19
35 31 9 139 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M3 MYATHLETE CHOZEN TEAM Male 01:00:50
377 315 135 277 ΣΤΕΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M3 Male 01:44:33
273 244 103 237 ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M3 Male 01:25:09
119 111 36 383 ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M2 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 01:09:43
46 42 13 347 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M3 Orange Mountain Team Male 01:01:36
109 101 41 183 ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M3 N SMYRNI RUN CLUB Male 01:08:56

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
38 32 502 LEPRI GIOVANNI Male 00:35:28
120 86 501 ABBAS HUSSEIN arla running team Male 00:47:02
173 116 665 ALLEN JONATHAN Male 01:28:51
166 56 503 LINCE LINA Female 01:12:58
102 27 696 HEUVINCK LORA Female 00:44:18
101 26 697 RYAN MICHELLE Female 00:44:18
75 17 591 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Female 00:40:19
48 10 545 ΚΙΤΣΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Female 00:37:12
7 7 542 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ CGS TRIATHLON TEAM Male 00:28:55
95 23 531 ΔΟΥΝΑΒΗ ΑΓΝΗ Female 00:42:33
31 5 688 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Female 00:33:27
162 54 582 ΞΥΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Female 01:02:38
123 35 566 ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Female 00:47:43
3 3 686 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:27:31
85 66 560 ΛΙΓΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 00:41:45
89 69 572 ΜΙΤΡΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 00:41:59
1 1 580 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Male 00:26:35
56 12 642 ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΝΝΑ SANTA RUNNING TEAM Female 00:39:04
168 111 698 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΟΥΑΝΕΤΤΑ Male 01:13:02
169 112 555 ΚΥΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Male 01:17:37
54 43 616 ΤΣΙΚΝΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Male 00:38:27
144 100 663 ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Male 00:53:15
6 6 685 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:28:52
91 71 507 ΑΛΑΚΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ TSOUMELEKA ACCEPTED Male 00:42:14
118 84 522 ΓΙΑΛΑΜΑΔΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Male 00:46:50
9 9 513 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Male 00:29:05
171 114 532 ΖΑΝΤΖΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Male 01:23:55
36 6 592 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ Outdoor Games Running Team Female 00:34:43
97 74 593 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣ CGS TRIATHLON TEAM Male 00:42:45
167 57 512 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ CHRONOSYSTEMS Female 01:13:02
126 91 623 ΧΑΡΙΣΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Male 00:48:22
141 97 619 ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ADVENDURE Male 00:53:04
128 93 633 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ SALIGARIA Male 00:48:27
61 48 533 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ Male 00:39:16
158 50 540 ΚΑΤΡΟΥΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ AEGEANSEALS RUNNING TEAM Female 01:00:39
107 29 598 ΠΡΑΣΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Female 00:45:11
14 13 537 ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝΑΣ MYATHLETE - CHOZEN TEAM Male 00:30:27
65 15 543 ΚΑΧΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ CGS TRIATHLON TEAM Female 00:39:40
4 4 658 ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 00:27:39
164 109 518 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 01:04:59
90 70 624 ΧΑΡΩΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TSOUMELEKA ACCEPTED Male 00:42:05
76 59 659 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 00:40:19
110 80 664 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KIFISSIA RUNNERS Male 00:46:08
145 101 511 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GL CREATIONS Male 00:53:17
49 39 565 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ CGS TRIATHLON TEAM Male 00:37:32
157 108 587 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 00:59:00
5 5 590 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ TOP GYM Male 00:27:39
37 31 695 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 00:34:50
83 64 589 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 00:41:28
8 8 683 ΛΕΦΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:28:57

Σελίδες