Back to top

Αποτελέσματα Zagori Mountain Running 2019

Σάβ, 20/07/2019 έως Κυρ, 21/07/2019

Αποτελέσματα Zagori Mountain Running 2019

Zagori Mountain Running 2019 80ΚΜ
Zagori Mountain Running 2019 44ΚΜ
Zagori Mountain Running 2019 21ΚΜ
Zagori Mountain Running 2019 10ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
1 1 1 2 SELETIS DIMITRIOS M18-49 Kasimis Training Male 08:18:06
13 1 1 21 CEKOSKA KATARZINA W18-49   Female 11:21:55
2 2 2 4 ZISIMOPOULOS FOTIS M18-49 Kasimis Training Male 08:55:19
15 2 2 241 VASILATOU ANDRIANNA W18-49 TECNICA Female 11:27:06
32 3 3 192 SIMANTRAKOU DESPOINA W18-49 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP Female 13:11:39
3 3 3 6 NOULAS EVANGELOS M18-49 Kasimis Training Male 09:21:53
46 4 4 216 ANASTASIADI THEODORA W18-49 3P /skywomen running team Female 14:18:57
4 4 4 7 GIANNOPOULOS KONSTANTINOS M18-49 DYNAFIT GREECE Male 09:36:45
58 5 5 289 INGLEZOU ASIMINA W18-49 DYNAFIT Female 14:37:07
5 5 5 8 PAPAILIAS IOANNIS M18-49 Fifth Element Running Team Male 10:04:50
6 6 6 20 ZISIS THEODOROS M18-49 URSA TEAM Male 10:17:06
62 6 6 63 DIMAKAKOU PANAGIOTA W18-49 ORANGE MOUNTAIN TEAM, ACTIVE MONKEYS Female 14:44:31
99 7 7 147 FYSENTZOU GIANNA W18-49 DROMEA RACING Female 15:44:23
7 7 1 57 STEFANIS STAVROS M50-59 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 10:21:35
8 8 7 15 PARTSANIS THOMAS M18-49 Kasimis Training Male 10:27:53
104 8 8 100 EMINIDOU NATALIA W18-49 Kasimis Training Female 16:02:08
130 9 9 162 PSALTI MARIA W18-49 allterrainrunners-ΦΑΠΕΡΛΕ Female 17:07:03
9 9 8 18 KOURKOURIKIS IOANNIS M18-49 SALOMON HELLAS Male 10:46:56
145 10 1 249 TABATA KAYOKO W50-59 RUN FOREVER Female 17:41:39
10 10 9 229 CHATZISTAVROU STAMATIS M18-49 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 10:52:47
11 11 2 171 SAGREDOS CHARALAMPOS M50-59 The Runners Project Male 11:08:21
160 11 2 54 BEARD HELEN W50-59   Female 18:45:12
166 12 10 283 BOUSGOUNI MARIA W18-49 FILANDROS LEFKADAS Female 18:54:57
12 12 10 123 MOSCHONAS PANAGIOTIS M18-49 The Runners Project Male 11:20:54
168 13 11 74 VOUDOURI IOANNA ELENI W18-49 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP Female 18:59:58
14 13 11 282 MATRAS SLAVOMIR M18-49 SALOMON HELLAS Male 11:24:17
16 14 12 25 FORTIS MAKIS M18-49 VO2max Exercise Center Male 11:35:40
174 14 3 275 GRIGORIOU KONSTANTINA W50-59   Female 19:07:13
17 15 13 10 DIMITRIOU DIMITRIS M18-49 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ Male 11:39:17
18 16 14 248 SIOMOS ATHANASIOS M18-49 Kasimis Training Male 11:52:14
19 17 15 187 GOUVAILIS CHRISTOS M18-49 URSA TEAM/CHRONOLOG Male 12:09:10
20 18 16 280 MANTZOURIS IRAKLIS M18-49 Kasimis Training Male 12:10:29
21 19 17 165 IOANNOU GIORGOS M18-49 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP Male 12:10:53
22 20 18 253 TARANIS DIMITRIOS M18-49 LESVOS RUNNERS-KASIMIS TRAINING Male 12:13:44
23 21 19 271 MILIARAKIS EMMANOUIL M18-49 IRON TEAM Male 12:30:41
24 22 20 101 MYLONAKIS NIKOS M18-49   Male 12:31:56
25 23 21 27 GKATSIOS GEORGIOS M18-49 THE NORTH FACE - KASIMIS TRAINING Male 12:34:41
26 24 22 204 KOSTOUROS ANASTASIOS M18-49   Male 12:37:39
27 25 3 279 KOTOPOULOS THODORIS M50-59 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 12:37:39
28 26 23 246 TOMARAS ANASTASIOS M18-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ Male 12:53:11
29 27 24 94 BAKAS ILIAS M18-49 KALAMATA TRAIL RUNNERS Male 12:57:23
30 28 4 39 KARTSAKAS KONSTANTINOS M50-59 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Male 13:00:46
31 29 25 215 LAGOS EFSTATHIOS M18-49 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ/KASIMIS TRAINING Male 13:02:37
33 30 26 195 TSIAPROUNIS VASILIS M18-49 ALL TERRAIN RUNNERS Male 13:21:33
34 31 27 231 MATZARIS GIANNIS M18-49 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP Male 13:33:56
35 32 28 51 NIKOLAOU NIKOS M18-49 3P Male 13:38:31
36 33 29 88 SAKELLARIOU CHRISTOS M18-49 Derekas Endurance Coaching Male 13:38:43
37 34 30 254 FOKOS TAKIS M18-49 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP / SOLO BARS Male 13:48:22
38 35 31 207 NIKOLOUZOS SPIROS M18-49 pantokrator ultimate trail Male 13:50:33
39 36 32 144 HACHATRYAN MIRAN M18-49 ATLANT Male 13:52:58

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
1 1 1 1003 PAGOUNADIS THANASIS M22-49 SALOMON HELLAS Male 04:29:12
20 1 1 1380 SAPIOU VITHLEEM W22-49 TECNICA HELLAS Female 05:55:53
2 2 1 1009 TZOUMAKAS APOSTOLOS J21- Fifth Element Running Team Male 04:50:29
28 2 2 1389 ZIOGA NIKI W22-49 GTS TEAM Female 06:13:14
67 3 3 1212 KAZIMIROVA XENIA W22-49 Kasimis Training Female 06:53:26
3 3 2 1379 RODOPOULOS NIKOS M22-49 TECNICA HELLAS Male 04:50:52
78 4 4 1224 BOUGIOUKLI MARIA W22-49 Kasimis Training Female 07:07:15
4 4 2 1194 TZOUMAKAS ALEXANDROS J21- Fifth Element Running Team / All Terrain Runners Male 04:57:35
95 5 5 1292 GIOKA IRA W22-49 ALL TERRAIN RUNNERS Female 07:24:50
5 5 3 1297 TSANNIS PANTELIS M22-49 one step beyond endurance team Male 05:06:08
101 6 6 1102 AVRAMIDOU ANASTASIA W22-49 Kasimis Training Female 07:30:06
6 6 4 1369 GKIZLIS ARISTIDIS M22-49 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ TRG Male 05:08:47
106 7 7 1089 MAVRIKOU EIRINI W22-49 AB+ Female 07:37:21
7 7 5 1097 CHRISTANAS ACHILLEAS M22-49 TECNICA/ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 05:22:48
8 8 6 1390 AGNOUSIOTIS CHRISTOS M22-49 THE RUNNER'S PROJECT Male 05:23:16
114 8 8 1228 LALAKI ANASTASIA W22-49 Kasimis Training Female 07:45:19
9 9 7 1144 KARAPALIS NIKOLAOS M22-49   Male 05:33:35
115 9 9 1239 DIMAKOPOULOU AGAPI W22-49 XALIKAKI ILIOUPOLI Female 07:45:37
122 10 10 1324 LEE HEATHER W22-49   Female 07:49:03
10 10 8 1026 PATTAKOS GIANNIS M22-49 One Step Beyond_Endurance Team & Lesvos Runners Male 05:37:43
11 11 9 1092 CHRISTOS VASILEIOU M22-49 Kasimis Training Male 05:38:03
130 11 11 1264 KAPELIOU SOTIRIA W22-49 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ Female 08:00:22
12 12 10 1356 NATSIS CHRISTOS M22-49 FIFTH ELEMENT Male 05:42:09
144 12 12 1322 POLIZOULI AIKATERINI W22-49 KOZANI MOUNTAIN RUNNERS Female 08:11:38
13 13 11 1112 GEISLER MICHAEL M22-49 DYNAFIT Male 05:42:22
153 13 13 1271 TZOI VASILIKI W22-49   Female 08:19:52
14 14 12 1266 ILIADIS CHRONIS M22-49 NO RUNNERS Male 05:43:07
154 14 14 1279 TZOI ELEANA W22-49   Female 08:19:52
159 15 15 1105 FINOU MELINA W22-49 Marathon club Female 08:24:27
15 15 13 1015 GATSAS KONSTANTINOS M22-49 SIATISTAMOUNTAINRUNNERS Male 05:44:09
167 16 16 1310 BOURAZERI EVGENIA W22-49 VO2 MAX EXERCISE CENTER - PATRAS Female 08:28:31
16 16 1 1362 KOSTOPOULOS NIKOLAOS M50-59 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 05:50:18
182 17 17 1153 CHERVENLIEVA DIMITRINA W22-49 E&N&E Female 08:39:55
17 17 14 1154 LIONAKIS ZACHARIAS M22-49 Kasimis Training Male 05:51:50
187 18 18 1366 LISGARA ELENI W22-49 HP Female 08:48:35
18 18 15 1159 GAROFLOS KONSTANTINOS M22-49 Σ.Δ.Υ.ΑΓΙΑΣ Male 05:54:07
189 19 19 1145 DRAKATOU IOANNA W22-49 SALEWA HELLAS Female 08:49:44
19 19 16 1216 BATIS GIORGOS M22-49 TSIAS.COM Male 05:54:30
21 20 17 1107 KALAPODAS GIORGOS M22-49 THE RUNNER'S PROJECT Male 05:58:45
218 20 20 1135 VAGER TEREZA W22-49 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΎ -ΠΑΠΆΓΟΥ Female 09:09:16
22 21 18 1293 GIOKAS LEONIDAS M22-49 ALL TERRAIN RUNNERS Male 05:58:48
222 21 21 1077 KAPLANI ASIMINA W22-49 outdoor trainers Female 09:16:22
23 22 19 1023 GERAKITIS STYLIANOS M22-49   Male 05:59:55
223 22 1 1200 TRUSLER MANDY W50-59 The Functional Department Female 09:17:18
24 23 20 1283 KONTOS YANNIS M22-49 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP Male 06:06:12
227 23 22 1348 TSINTZOURA THOMAI W22-49   Female 09:27:29
25 24 21 1229 KAPITALIS ATHANASIOS M22-49 Kasimis Training Male 06:07:51
228 24 2 1078 LIAROU MARY W50-59 Myathlete Female 09:27:30
229 25 23 1253 KAPOMPASI VASILIKI W22-49 TOP GYM Female 09:29:19
26 25 22 1359 DALLA EDUARD M22-49 FIFTH ELEMENT Male 06:08:06

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
1 1 1 2556 DIALEKTOS GEORGIOS M22-39 SALOMON HELLAS Male 01:43:41
9 1 1 2637 TSALOKOSTA DIMITRA W40-49   Female 02:00:42
2 2 2 2550 NIKOLAKEAS NIKODEMOS M22-39 AllTerrain Runners/Fifth Element Male 01:50:16
56 2 4 2277 RAPTI PANAGIOTA J21- My athlete-chozen team Female 02:27:50
3 3 3 2007 PAPAPOSTOLOU SOTIRIS M22-39 Fifth Element Running Team Male 01:50:22
62 3 1 2763 CHAIROPOULOU DIMITRA W22-39   Female 02:29:55
76 4 2 2232 MOSCHOVOUDI EFCHARIS W22-39 1 second Female 02:35:31
4 4 1 2557 KARAVIDAS GEORGIOS M40-49   Male 01:54:03
5 5 4 2311 KALLIMANIS MIXALIS M22-39 FIFTH ELEMENT - THE RUNNERS PROJECT Male 01:54:20
93 5 2 2397 GIANNOUTSOU KYRIAKI W40-49 L-crew Female 02:40:20
106 6 3 2551 PAPATHANASIOU VARVARA W22-39   Female 02:44:21
6 6 5 2575 MPALAMOTIS BASILEIOS M22-39 Vmax Male 01:57:56
7 7 6 2246 GAKOS IOANNIS M22-39   Male 01:59:13
126 7 4 2338 MARIA TSARTSAMPALIDOU W22-39   Female 02:48:03
132 8 3 2471 ZIOGA IOANNA W40-49 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP/ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Female 02:48:45
8 8 2 2014 DIMITRIADIS NIKOS M40-49 Myathlete Male 01:59:30
134 9 4 2403 KEKEBANOU SOFIA W40-49 ZARGANA TEAM Female 02:48:46
10 9 7 2508 MANTZAVELAS SYMEON M22-39 KASSIMIS TRAINING Male 02:01:12
11 10 3 2653 AGNOUSIOTIS CHRISTOS M40-49 THE RUNNER PROJECT Male 02:01:52
144 10 5 2417 SIDIRA ELISAVET W40-49   Female 02:50:46
12 11 4 2312 ILIADIS LAZAROS M40-49 NO RUNNERS Male 02:02:08
152 11 5 2221 GERARDI NIKOLETA W22-39   Female 02:53:22
13 12 8 2650 GKOGIANNOS GEORGIOS M22-39 OXFORD COMPANY Male 02:02:28
153 12 6 2354 KONIARAKI ELENI W22-39 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ Female 02:53:29
14 13 1 2793 VLACHOS ZISIS M50-59 The Runners Project Male 02:03:08
158 13 2617 GERODIMOU OLGA W50-59 RUNNING TEAM FARSALA S/M/LARISSAS Female 02:55:22
176 14 2 2114 METAGGITSINOU STELLA W50-59 Powerbar Female 02:58:28
15 14 9 2187 RALLIS DIMITRIOS M22-39   Male 02:04:01
177 15 7 2523 TATARINOVA ANASTASIA W22-39 TIHIO RACE TEAM Female 02:58:31
16 15 10 2646 TSIAMPOULAS IOANNIS M22-39 SPORTIFS.GR Male 02:05:19
179 16 6 2261 BRETSA MARIA W40-49 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ Female 02:59:15
17 16 5 2387 MPOUMPAS BASILEIOS M40-49 5φφφφφ Male 02:08:07
188 17 8 2331 FOTOPOULOU ELENI W22-39 L-crew Female 03:01:54
18 17 11 2790 KOUGIONIS VASILIS M22-39 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP Male 02:08:36
191 18 7 2498 KOTSI AIKATERINI W40-49 fitlab running Team Female 03:02:26
19 18 6 2310 MPENEKOS ALEKSANDROS M40-49 Fifth Element Running Team Male 02:09:04
211 19 9 2578 KOTZAMOURATOGLOU PARASKEVI W22-39 Zero Lake Run Female 03:06:44
20 19 12 2510 SARANTIS MICHALIS M22-39   Male 02:09:57
21 20 13 2270 LINARDOS DIMITRIOS M22-39   Male 02:10:13
216 20 10 2278 PIPERAKI PELAGIA W22-39   Female 03:07:46
22 21 2 2024 ANDROYTSOS DIMITRIOS M50-59 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων Male 02:10:14
218 21 11 2292 GIANNAKOPOULOU OLGA W22-39   Female 03:08:27
23 22 14 2263 GIAFKAS ANDREAS M22-39 ΔΡΟ.ΜΕ.Α RACING Male 02:11:22
221 22 3 2175 HARIZAJ JETA W50-59 EOS THESSALONIKIS Female 03:08:59
24 23 7 2644 ZIOGOS ODYSSEAS M40-49   Male 02:12:52
236 23 4 2366 CHITA NIKOLETA W50-59 ΣΔΙ Female 03:12:25
25 24 15 2760 ΑΡΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M22-39   Male 02:13:11
239 24 12 2330 KANOUTA GEORGIA W22-39 Myathlete Female 03:13:05
242 25 13 2468 ZINTZOVA ELIZA W22-39 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Female 03:13:53
26 25 16 2580 MARIOLAS IOANNIS M22-39 MARIOLAS.GR Male 02:13:31

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Χρόνος
1 1 1 3001 BARMPAGIANNIS ATHANASIOS M22-39 Fifth Element Running Team 00:44:48
19 1 3596 ANDROUTSOU DIMITRA W22-39 PSYSIO ACTIV 00:55:48
2 2 2 3428 DIMAKOS ALEXANDROS M22-39 n.o.pargas 00:48:09
37 2 1 3449 TZIMA VASILIKI W40-49 ΑΙΓΙΝΑ 00:59:11
44 3 12 3536 KOUTSIMANI EIRINI J21- Vmax 01:00:27
3 3 3 3005 STALIKAS GIANNIS M22-39   00:49:29
4 4 4 3171 KATSANIS GIORGOS M22-39 Γ. Σ. Ηρακλης θεσσαλονικης 00:49:53
49 4 2 3779 VLACHOGIANNI MARIANNA W22-39 DRS 01:01:59
57 5 2 3354 TSOUKNAKI DESPOINA W40-49 ΟΙΟΝ Αγίου Στεφάνου 01:03:08
5 5 1 3010 LOLIS PETROS J21- Ε. Κ. Α. Δωδώνη Ιωαννίνων 00:50:16
6 6 1 3015 ARLETOS THEODOROS M50-59 SDI 00:50:39
61 6 3 3207 AVDI EVI W22-39 Fifth Element Running Team 01:03:51
68 7 4 3538 PAPAIOANNOU ALIKI W22-39 Alice fitness club 01:04:30
7 7 5 3019 ZOIS PAYLOS M22-39 PSYSIO ACTIV 00:51:25
81 8 5 3153 KATSADONI EVDOKIA W22-39 Workout District 01:05:55
8 8 2 3459 DIMAS GRIGORIS J21- Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΊΤΣΑΣ 00:51:53
9 9 2 3705 NATSIAS HLIAS M50-59   00:52:01
84 9 6 3404 FAFALI DIMITRA W22-39 URSA TEAM 01:06:12
99 10 7 3305 KASIMI SOFIA W22-39 Arkoudaki 01:07:38
10 10 1 3331 NATSIS CHRISTOS M40-49 FIFTH ELEMENT 00:53:24
11 11 6 3438 THANOS CHRISTOS M22-39 - 00:53:48
104 11 21 3156 CHANTZI NEFELI J21-   01:08:16
12 12 7 3487 NOUSIAS ALEXANDROS M22-39 3p team 00:54:22
105 12 22 3654 KAKEPI AIKATERINI J21-   01:08:18
107 13 8 3707 KITA SOFIA W22-39 SEP ACTIVE 01:08:21
13 13 8 3200 KARATZAS KONSTANTINOS M22-39   00:54:28
14 14 3 3278 THIMIOPOULOS KONSTANTINOS J21- Kasimis Training 00:54:54
122 14 9 3226 SIDERI STAMATINA W22-39 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 01:10:50
129 15 1 3621 PAPAVASILIOU STAUROULA W60+ NRT 01:11:04
15 15 9 3675 GORGOLIS STERGIOS M22-39   00:54:57
130 16 29 3481 MAGGOU MARIA J21- BALIOTIS NATURE TRAIL 01:11:09
16 16 4 3246 ALEXANDROU PANAGIOTIS J21-   00:55:10
17 17 3 3327 KONTAKTSIOU EVAGGELOS M50-59 - 00:55:29
137 17 3 3091 ANGELOPOULOU-KOUKOU ELEFTHERIA W40-49   01:11:59
140 18 30 3558 NTASIOY RENIA J21- ZAGORI 01:12:08
18 18 5 3797 ΩΩ__10KM NONAME_2018 J21-   00:55:40
141 19 31 3744 PYLYSER EMMA J21- - 01:12:08
20 19 2 3503 KATSIOS NIKOS M40-49   00:55:50
21 20 10 3704 VOULGARIS DIMITRIS M22-39 LEVEL X IOANNINA 00:56:09
147 20 10 3420 MITROU STAMATIA W22-39   01:12:33
22 21 3 3634 KOUSKOURIDAS STERGIOS M40-49 Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ 00:56:18
154 21 11 3344 STAMOU ILEKTRA W22-39 Iron gym 01:13:10
23 22 11 3493 KOSTAS ALEXANDROS M22-39   00:56:20
155 22 12 3656 PLACHOURA ELENI W22-39 NOMAD HONEY 01:13:13
159 23 13 3495 VASILEIOU MARIA W22-39   01:13:33
24 23 12 3728 RESVANIS ILIAS M22-39 FILIATES 00:56:57
160 24 14 3190 FLEGA VASILIKI W22-39   01:13:41
25 24 6 3405 NIELSEN ORESTIS J21-   00:57:01
162 25 15 3060 DELIMITSOU STEFANIA W22-39   01:13:43
26 25 7 3451 SPIROS GIANNAKOULIS J21-   00:57:02

Σελίδες