Back to top

Αποτελέσματα Zagori Mountain Running 2019

Σάβ, 20/07/2019 έως Κυρ, 21/07/2019

Αποτελέσματα Zagori Mountain Running 2019

Zagori Mountain Running 2019 80ΚΜ
Zagori Mountain Running 2019 44ΚΜ
Zagori Mountain Running 2019 21ΚΜ
Zagori Mountain Running 2019 10ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
108 100 86 198 PALOUBIS ALEXIOS M18-49 Hράκλειος Άθλος Γυμναστικό Αθλητικό Σωματείο Αχαΐας Male 16:10:18
57 53 47 140 GAXHJA ALFRED M18-49 ADVENTURE RUN BROTHER Male 14:36:53
113 105 90 268 MPO ALKIS M18-49 ΣΑΦΑΝΣ Male 16:25:54
26 24 22 204 KOSTOUROS ANASTASIOS M18-49   Male 12:37:39
28 26 23 246 TOMARAS ANASTASIOS M18-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ Male 12:53:11
110 102 88 76 SERVY ANDRÉ M18-49 X'trem Challenges Male 16:18:02
146 136 119 93 MIKELOPOULOS ANDREAS M18-49 Kri Kri Running Team Male 17:44:17
149 139 120 202 GENIAS ANDREAS M18-49 ΙΕΡΟΣ ΛΟΧΟΣ 2012 Male 17:49:13
15 2 2 241 VASILATOU ANDRIANNA W18-49 TECNICA Female 11:27:06
172 159 137 228 LEVENTIS ANESTIS M18-49 Euklis Male 19:02:59
69 63 55 169 NIKOLAOU APOSTOLOS M18-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Male 14:51:46
102 95 82 148 KATSAVRIAS APOSTOLOS M18-49 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP Male 15:57:43
123 115 100 230 BARMPOULIS APOSTOLOS M18-49 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 16:41:20
85 79 70 136 VARTHOLOMAIOS ARGYRIOS M18-49 WEST SIDE CITY TRAIL Male 15:23:12
66 60 52 272 KOUTSOUBELITIS ARIS M18-49 ERMIS AIGILEIAS Male 14:44:44
98 92 79 256 GAVRIELATOS ARIS M18-49 iRun mag Male 15:44:12
58 5 5 289 INGLEZOU ASIMINA W18-49 DYNAFIT Female 14:37:07
18 16 14 248 SIOMOS ATHANASIOS M18-49 Kasimis Training Male 11:52:14
132 123 106 112 SIMOS ATHANASIOS M18-49 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP Male 17:14:26
153 143 124 267 KOROLOPOULOS ATHANASIOS M18-49 Toukou_toukou Male 18:12:40
150 140 121 138 CHARALAMBIDIS BABIS M18-49 THESSALONIKI Male 17:55:51
164 153 133 259 KARALIS BASILIS M18-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν ΛΑΡΙΣΑΣ Male 18:46:47
76 70 62 200 VAMVAKAS CHARALAMPOS M18-49   Male 15:02:13
11 11 2 171 SAGREDOS CHARALAMPOS M50-59 The Runners Project Male 11:08:21
82 76 67 98 CHRISTOS Cholopulos M18-49 Kasimis Training Male 15:18:16
155 145 126 143 PERIN CHRISTOPHE M18-49 Elval Colour Male 18:21:14
19 17 15 187 GOUVAILIS CHRISTOS M18-49 URSA TEAM/CHRONOLOG Male 12:09:10
36 33 29 88 SAKELLARIOU CHRISTOS M18-49 Derekas Endurance Coaching Male 13:38:43
116 108 93 191 AFXENTIOU CHRISTOS M18-49 LA SPORTIVA CYPRUS Male 16:29:05
161 150 130 258 KRLE DEJAN M18-49 TREX Male 18:45:12
32 3 3 192 SIMANTRAKOU DESPOINA W18-49 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP Female 13:11:39
107 99 85 197 SKENTZOS DIMITRIOS M18-49 Hράκλειος Άθλος Γυμναστικό Αθλητικό Σωματείο Αχαΐας Male 16:10:18
1 1 1 2 SELETIS DIMITRIOS M18-49 Kasimis Training Male 08:18:06
162 151 131 137 TZIONAS DIMITRIOS M18-49 Naousa-Vermio Trail Team Male 18:46:47
51 47 41 184 DIMITRIADIS DIMITRIOS M18-49   Male 14:29:06
22 20 18 253 TARANIS DIMITRIOS M18-49 LESVOS RUNNERS-KASIMIS TRAINING Male 12:13:44
183 169 20 284 RAFTOPOULOS DIMITRIOS M50-59 Anichneftis Male 19:29:53
83 77 68 155 KANNIS DIMITRIOS M18-49 FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM/Derekas endurance coaching Male 15:18:46
171 158 19 237 LAMPRINIDIS DIMITRIOS M50-59 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Male 19:02:19
156 146 127 113 PERGAMALIS DIMITRIOS M18-49 ΚΑΣΣΙΜΗΣ-ΣΚΥΡΟΣ Male 18:24:53
142 133 116 105 TYPALDOS DIMITRIOS M18-49 RUN FOREVER Male 17:28:01
17 15 13 10 DIMITRIOU DIMITRIS M18-49 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ Male 11:39:17
40 37 5 158 FOUKAS DIMITRIS M50-59 AOX Male 13:53:08
31 29 25 215 LAGOS EFSTATHIOS M18-49 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ/KASIMIS TRAINING Male 13:02:37
75 69 61 179 PETRAKIS EMMANOUIL M18-49 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT Male 15:01:51
23 21 19 271 MILIARAKIS EMMANOUIL M18-49 IRON TEAM Male 12:30:41
97 91 78 276 DIMITRIOU EVAGELOS M18-49 AΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Male 15:42:14
3 3 3 6 NOULAS EVANGELOS M18-49 Kasimis Training Male 09:21:53
115 107 92 91 DIMZAS EVANGELOS M18-49   Male 16:27:42
96 90 77 274 DIVANIS EVANGELOS M18-49 Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 15:40:04

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
211 192 27 1163 SALAME ABBAS M50-59 Persenk Male 09:06:11
7 7 5 1097 CHRISTANAS ACHILLEAS M22-49 TECNICA/ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 05:22:48
217 198 164 1066 ARGYROU ADONIS M22-49 Dro.Me.A Racing Club Male 09:06:25
115 9 9 1239 DIMAKOPOULOU AGAPI W22-49 XALIKAKI ILIOUPOLI Female 07:45:37
90 86 79 1090 ARMENIS AGGELOS M22-49 Αντιδήμαρχος Ζαγορίου Male 07:22:56
68 65 59 1275 ANDRIOTIS AGGELOS M22-49   Male 06:54:43
247 222 181 1204 TRAIKOUDIS AGGELOS M22-49 ΣΔΥΘ Male 09:49:24
155 141 125 1352 METAXAS AGGELOS M22-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 08:22:52
144 12 12 1322 POLIZOULI AIKATERINI W22-49 KOZANI MOUNTAIN RUNNERS Female 08:11:38
128 118 105 1375 IATROU ALEXANDROS M22-49 Allterrainrunners Male 07:58:50
237 212 36 1241 TSIGARAS ALEXANDROS M50-59 ΣΔΥΘ Male 09:40:20
146 134 119 1183 KARRAS ALEXANDROS M22-49   Male 08:12:42
4 4 2 1194 TZOUMAKAS ALEXANDROS J21- Fifth Element Running Team / All Terrain Runners Male 04:57:35
151 139 123 1162 TZAMPAZAKIS ALEXANDROS M22-49 Kasimis Training Male 08:15:30
114 8 8 1228 LALAKI ANASTASIA W22-49 Kasimis Training Female 07:45:19
101 6 6 1102 AVRAMIDOU ANASTASIA W22-49 Kasimis Training Female 07:30:06
176 160 17 1191 REVANOGLOU ANDREAS M50-59 ΣΔΥΘ Male 08:33:19
99 94 85 1287 KOTSINAS ANGELOS M22-49   Male 07:28:52
110 103 94 1286 KAMPERIS ANTONIOS M22-49 ioannina Male 07:38:36
181 165 142 1141 FORTATOS ANTONIS M22-49 Α. Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ Male 08:37:28
40 38 35 1307 KONSTANTINOU APOSTOLIS M22-49   Male 06:29:05
2 2 1 1009 TZOUMAKAS APOSTOLOS J21- Fifth Element Running Team Male 04:50:29
200 181 157 1150 VLACHAVAS APOSTOLOS M22-49 NIKI VOLOU Male 09:00:06
272 246 197 1371 KRITHAROULAS ARGIRIS M22-49 irun magazine Male 10:37:07
6 6 4 1369 GKIZLIS ARISTIDIS M22-49 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ TRG Male 05:08:47
193 174 151 1327 LAMPRIS ARISTOTELIS M22-49 V R A H O S GROUP Male 08:56:15
222 21 21 1077 KAPLANI ASIMINA W22-49 outdoor trainers Female 09:16:22
48 46 43 1285 VRINIOS ATHANASIOS M22-49   Male 06:37:35
207 188 160 1168 CHANTZAROPOULOS ATHANASIOS M22-49 SYLLOGOS DROMEON IOANNINON Male 09:04:30
61 59 53 1075 KIZOS ATHANASIOS M22-49 LESVOS RUNNERS Male 06:51:13
195 176 152 1294 VRYNIOTIS ATHANASIOS M22-49 Allterrainrunners Male 08:57:31
166 151 15 1267 VLACHOS ATHANASIOS M50-59   Male 08:28:09
25 24 21 1229 KAPITALIS ATHANASIOS M22-49 Kasimis Training Male 06:07:51
27 26 23 1321 ZIAGKAS ATHANASIOS M22-49 KOZANI MOUNTAIN RUNNERS Male 06:08:50
125 115 103 1374 KATSIKIS ATHANASIOS M22-49 Kasimis Training Male 07:49:55
236 211 172 1323 PADOUVAS ATHANASSIOS M22-49 ADIDAS RUNNERS ATHENS Male 09:36:39
158 144 14 1152 KOUMPAROS BAGGELIS M50-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ Male 08:24:18
219 199 1 1343 LAGIOS BASILEIOS M60+   Male 09:10:19
51 49 45 1103 RAMIOTIS BASILIS M22-49 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ Male 06:40:30
197 178 154 1142 KAFENTZIS BASILIS M22-49 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ Male 08:59:23
206 187 159 1403 MANOUSIS CHARIS M22-49 irun magazine Male 09:02:02
235 210 171 1244 IOANNIDIS CHRISTOFOROS M22-49 ΣΔΥΘ Male 09:35:06
93 89 81 1196 TZORTZATOS CHRISTOS M22-49 A.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΑ Male 07:23:51
271 245 196 1261 RITAS CHRISTOS M22-49 NOMAD HONEY Male 10:25:27
132 121 108 1392 TSELIS CHRISTOS M22-49   Male 08:01:37
149 137 122 1190 CHRISTIANOS CHRISTOS M22-49 Mountain training solutions Male 08:13:53
8 8 6 1390 AGNOUSIOTIS CHRISTOS M22-49 THE RUNNER'S PROJECT Male 05:23:16
12 12 10 1356 NATSIS CHRISTOS M22-49 FIFTH ELEMENT Male 05:42:09
44 42 39 1027 KYRIAZAKOS CHRISTOS M22-49 SPARTANLEGENDS Male 06:34:42
249 224 183 1353 BABOURIS CHRISTOS M22-49 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 09:49:46

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
471 378 61 2055 ZERVAKAKOS ACHILLES M50-59   Male 04:57:09
185 169 89 2631 FLOROS ADAMANTIOS M22-39   Male 03:01:01
467 92 40 2058 THIÉBAUT ADÈLE W22-39 X'trem Challenges Female 04:52:43
51 50 2 2564 BERIS AGGELOS J21- ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 02:26:52
120 114 63 2446 LOUKIDIS AGGELOS M22-39   Male 02:47:13
199 181 10 2390 MANTIS AGGELOS J21-   Male 03:05:13
413 71 26 2437 KOLASI AIDA W40-49 FIFTH ELEMENT Female 04:04:09
191 18 7 2498 KOTSI AIKATERINI W40-49 fitlab running Team Female 03:02:26
250 225 105 2142 PAPACHRISTOU ALEHANDROS M22-39   Male 03:15:53
19 18 6 2310 MPENEKOS ALEKSANDROS M40-49 Fifth Element Running Team Male 02:09:04
108 102 57 2643 TSILIS ALEXANDROS M22-39   Male 02:44:36
96 91 22 2135 PAPANDREOU ALEXANDROS M40-49   Male 02:40:49
287 256 117 2614 VOURVOS ALEXANDROS M22-39   Male 03:25:49
53 52 6 2525 ANDROYTSOS ALEXIOS M50-59 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων Male 02:27:18
269 241 77 2179 KOURTIS ALEXIS M40-49 TEAM DOLIOS Male 03:19:28
177 15 7 2523 TATARINOVA ANASTASIA W22-39 TIHIO RACE TEAM Female 02:58:31
302 34 16 2792 KABBADIA ANASTASIA J21-   Female 03:28:17
254 229 69 2591 BISMPIKIS ANASTASIOS M40-49 sdyagriniou Male 03:17:19
101 96 53 2177 KONTARGYRIS ANASTASIOS M22-39 Workout District Male 02:42:29
186 170 46 2233 MAMALIS ANASTASIOS M40-49   Male 03:01:36
468 376 149 2059 SERVY ANDRÉ M22-39 X'trem Challenges Male 04:52:43
207 189 5 2289 GRINTELAS ANDREAS M60+ FEIDIPPIDHS PATRA Male 03:05:47
378 321 110 2132 BARAKOS ANDREAS M40-49   Male 03:50:36
23 22 14 2263 GIAFKAS ANDREAS M22-39 ΔΡΟ.ΜΕ.Α RACING Male 02:11:22
309 273 44 2563 BRALIOS ANDREAS M50-59   Male 03:30:40
478 382 62 2117 IOANNIDIS ANDREAS M50-59   Male 05:42:44
296 32 11 2597 GEORGIOU ANDRONIKI W40-49 ΜΕΛΙΣΣΑ ΚΙΚΙΖΑΣ Female 03:27:23
322 41 16 2469 GIOTA ANGELINA W40-49 BALIOTIS NATURE TRAIL -ΣΔΥΘ Female 03:33:58
421 74 34 2615 KRITHAROULA ANNA W22-39 iRun Female 04:06:02
346 300 135 2316 KOSMAS ANTONIOS M22-39   Male 03:41:13
85 81 48 2567 SIMOTAS ANTONIS M22-39 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Male 02:37:42
459 372 138 2193 STELLAS ANTONIS M40-49   Male 04:35:05
292 261 40 2087 MIKROVAS ANTONIS M50-59 Elval Colour Male 03:27:01
107 101 56 2503 SMARNAKIS APOSTOLOS M22-39   Male 02:44:34
49 48 31 2486 ZARNAKOUPIS APOSTOLOS M22-39 KARAISKAKIS MAYROMMATIOY Male 02:24:16
398 335 141 2307 NTALAS APOSTOLOS M22-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 03:56:58
414 343 55 2438 XHABAFTI ARBEN M50-59 FIFTH ELEMENT Male 04:04:10
65 62 38 2481 VARALIS ARGYRIS M22-39   Male 02:32:21
110 104 58 2053 MAKRIS ARIS M22-39   Male 02:45:19
89 85 50 2198 SAVVOPOULOS ARISTOTELIS M22-39   Male 02:39:09
294 263 120 2072 TZINIS ARTEMIOS M22-39   Male 03:27:21
371 56 26 2264 MALLIGIANNI ARTEMIS W22-39 BYRON'S RUNNERS Female 03:46:40
427 78 30 2521 KANTA ASPASIA W40-49   Female 04:06:42
436 80 31 2425 KEKEMPANOU ATHANASIA W40-49 Zargana running team Female 04:13:59
160 147 20 2430 TSOTSOS ATHANASIOS M50-59 Aegean Running Team Male 02:55:33
94 89 5 2492 MAGGOS ATHANASIOS J21- BALIOTIS NATURE TRAIL Male 02:40:23
154 142 75 2410 FILIPPOU ATHANASIOS M22-39   Male 02:53:34
358 309 8 2129 BEYAR AVIHAY M60+   Male 03:43:22
17 16 5 2387 MPOUMPAS BASILEIOS M40-49 5φφφφφ Male 02:08:07
6 6 5 2575 MPALAMOTIS BASILEIOS M22-39 Vmax Male 01:57:56

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Χρόνος
114 101 17 3712 DEDOPOYLOS ADREAS M40-49   01:09:55
523 192 84 3286 MITSI AFRODITI W22-39 ΣΔΙ 02:06:11
507 183 51 3264 NTAGLARAKI AFRODITI W40-49 INIA RUNNERS & SWIMMERS 01:58:01
320 91 29 3257 KAMINARI AGATHI W40-49 EFKLIS 01:28:35
264 202 43 3108 NIKAS AGGELOS J21-   01:22:42
417 130 10 3547 MOUSKETOU AGORITSA W50-59   01:39:03
533 198 89 3524 POULI AIKATERINI W22-39 Oreoi Sports Team 02:29:40
105 12 22 3654 KAKEPI AIKATERINI J21-   01:08:18
297 77 5 3142 PASI ALEXANDRA W50-59 KOURKOURIKIS TRAINING TEAM 01:25:39
510 185 4 3056 KATSIANI ALEXANDRA W60+ ΑΝΩΝΥΜΟΙ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΕΣ 01:58:49
513 186 52 3215 SOSOGLOU ALEXANDRA W40-49   02:03:07
325 93 45 3688 TZALAMOURA ALEXANDRA W22-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:28:50
435 290 122 3328 VICHAS ALEXANDROS M22-39 - 01:42:26
2 2 2 3428 DIMAKOS ALEXANDROS M22-39 n.o.pargas 00:48:09
94 85 20 3311 KOSSIVAS ALEXANDROS J21-   01:07:20
52 48 7 3362 KOUTZIAKOUTZIDIS ALEXANDROS M40-49   01:02:31
380 266 114 3540 SIONTIS ALEXANDROS M22-39   01:34:55
23 22 11 3493 KOSTAS ALEXANDROS M22-39   00:56:20
100 90 7 3339 PATOYNAS ALEXANDROS M50-59 FIFTH ELEMENT 01:07:43
41 39 10 3249 BLETSAS ALEXANDROS J21- REAL MADRID C.F. 00:59:53
12 12 7 3487 NOUSIAS ALEXANDROS M22-39 3p team 00:54:22
87 78 42 3516 NIKOPOULOS ALEXANDROS M22-39   01:06:34
506 324 79 3570 AYGERINOS ALEXANDROS M40-49 ZAGORI 01:56:57
91 82 44 3167 FOUKIS ALEXIOS M22-39 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 01:07:05
176 31 19 3633 TSEKOURA ALIKI W22-39   01:14:43
500 178 48 3063 ARGYROPOULOU ALIKI W40-49   01:56:46
68 7 4 3538 PAPAIOANNOU ALIKI W22-39 Alice fitness club 01:04:30
191 38 37 3436 TSOUMOU ALINA J21- PRIZRAK 01:16:21
339 100 54 3603 OIKONOMOU AMALIA J21- AK PROMYTHEAS 01:30:24
541 202 84 3579 DANELA AMANTA J21- ZAGORI 02:53:16
299 79 25 3442 CHARALAMPIDOU ANASTASIA W40-49   01:26:03
398 122 55 3363 PASCHOUDI ANASTASIA W22-39   01:36:53
286 215 46 3541 KYPARISSIDIS ANASTASIOS M40-49 CERTH Running Team 01:24:25
321 230 8 3381 TZIKAS ANASTASIOS M60+   01:28:38
74 67 36 3660 NTAFLOS ANDREAS M22-39   01:05:31
47 44 4 3491 PALIATSOS ANDREAS M50-59 RAKKAS.GR 01:01:26
58 53 26 3677 KRITSIMAS ANDREAS M22-39   01:03:26
157 135 69 3259 KALOGEROPOULOS ANDREAS M22-39   01:13:21
279 213 45 3414 PAPPAS ANDREAS M40-49   01:23:55
372 258 35 3247 ALEXANDROU ANDREAS M50-59   01:34:20
172 143 25 3055 DYER ANDREW M40-49   01:14:41
256 59 32 3584 KALOYDIOTI ANDROMACHI W22-39 ZAGORI 01:21:53
484 314 129 3509 DEMERTZIDIS ANESTIS M22-39 KONITSA AOOS 01:52:23
237 51 12 3287 PAOLINOU ANNA W40-49 #togetherness 01:20:05
400 123 56 3483 TSADIMA ANNA W22-39   01:37:12
305 82 2 3626 SKEYI ANTHOULA W60+   01:26:53
357 249 55 3338 MANOLOUDIS ANTONIOS M40-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ - Σ.Ε.Ε.Δ.Α. 01:32:33
389 272 64 3412 TZIMOGIANNIS ANTONIOS J21- - 01:36:17
165 138 72 3781 MPRAOUSIS ANTONIS M22-39 FIFTH ELEMENT 01:13:57
332 236 52 3659 ANTONOPOULOS ANTONIS M40-49 ZAGORI 01:30:03

Σελίδες