Back to top

Αποτελέσματα Zagori Mountain Running 2019

Σάβ, 20/07/2019 έως Κυρ, 21/07/2019

Αποτελέσματα Zagori Mountain Running 2019

Zagori Mountain Running 2019 80ΚΜ
Zagori Mountain Running 2019 44ΚΜ
Zagori Mountain Running 2019 21ΚΜ
Zagori Mountain Running 2019 10ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
116 108 93 191 AFXENTIOU CHRISTOS M18-49 LA SPORTIVA CYPRUS Male 16:29:05
173 160 4 219 AKERMANOGLOU THEODOROS M60+ ΕΥΚΛΗΣ Male 19:02:59
47 43 38 181 ANAGNOSTOPOULOS VASILEIOS M18-49 ΜΕΛΛΙΣΑ ΚΙΚΙΖΑΣ Male 14:21:04
46 4 4 216 ANASTASIADI THEODORA W18-49 3P /skywomen running team Female 14:18:57
109 101 87 240 ANDRIOPOULOS NIKIFOROS M18-49 Red star triathlon club / cross gym Male 16:11:40
139 130 113 90 ANGELOPOULOS PETROS M18-49   Male 17:22:09
71 65 57 118 ANGOS MICHAIL M18-49 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP Male 14:54:48
48 44 39 130 APOSTOLIDIS GRIGORIS M18-49 Allterrainrunners Male 14:21:04
80 74 65 82 AVGERIS MARIOS M18-49 PATH TO ULTRA Male 15:13:08
29 27 24 94 BAKAS ILIAS M18-49 KALAMATA TRAIL RUNNERS Male 12:57:23
123 115 100 230 BARMPOULIS APOSTOLOS M18-49 ΣΔ ΒΟΛΟΥ Male 16:41:20
160 11 2 54 BEARD HELEN W50-59   Female 18:45:12
166 12 10 283 BOUSGOUNI MARIA W18-49 FILANDROS LEFKADAS Female 18:54:57
152 142 123 264 BOZANIS KONSTADINOS M18-49 Toukou toukou Male 18:12:11
13 1 1 21 CEKOSKA KATARZINA W18-49   Female 11:21:55
150 140 121 138 CHARALAMBIDIS BABIS M18-49 THESSALONIKI Male 17:55:51
129 121 104 193 CHASTAS GEORGIOS M18-49 Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ Male 17:03:23
81 75 66 209 CHATZIIOANNOU IOANNIS M18-49 LARISSA MARATHON RUNNERS CLUB Male 15:16:16
49 45 40 121 CHATZINIKOLAOU PANAGIOTIS M18-49   Male 14:25:38
138 129 112 115 CHATZIPARASKEVAS NIKOLAOS M18-49 The sweet N running team Male 17:18:30
10 10 9 229 CHATZISTAVROU STAMATIS M18-49 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 10:52:47
82 76 67 98 CHRISTOS Cholopulos M18-49 Kasimis Training Male 15:18:16
140 131 114 67 DANIIL MILTIADIS M18-49 KOTES PARNITHAS Male 17:28:01
134 125 108 255 DARDAGANIS THEODOROS M18-49 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Male 17:15:31
120 112 97 270 DAVIDOPOULOS PANAGIOTIS M18-49 DimEl Cut Male 16:34:13
44 41 36 217 DEDOUSIS NIKOLAOS M18-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 14:11:47
100 93 80 146 DEMETRIOU STELIOS M18-49 DROMEA RACING Male 15:44:23
62 6 6 63 DIMAKAKOU PANAGIOTA W18-49 ORANGE MOUNTAIN TEAM, ACTIVE MONKEYS Female 14:44:31
51 47 41 184 DIMITRIADIS DIMITRIOS M18-49   Male 14:29:06
133 124 107 243 DIMITRIADIS GRIGORIS M18-49 IRON TEAM/PAPRA TRAIL Male 17:15:31
17 15 13 10 DIMITRIOU DIMITRIS M18-49 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ Male 11:39:17
97 91 78 276 DIMITRIOU EVAGELOS M18-49 AΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Male 15:42:14
115 107 92 91 DIMZAS EVANGELOS M18-49   Male 16:27:42
159 149 3 104 DIONYSOPOULOS NIKOLAOS M60+   Male 18:37:37
96 90 77 274 DIVANIS EVANGELOS M18-49 Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 15:40:04
104 8 8 100 EMINIDOU NATALIA W18-49 Kasimis Training Female 16:02:08
70 64 56 233 ERNST PHILIPPE M18-49   Male 14:54:08
63 57 8 218 FAGKRIDAS KONSTANTINOS M50-59 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων Male 14:44:32
65 59 51 263 FKIARAS IOANNIS M18-49   Male 14:44:44
37 34 30 254 FOKOS TAKIS M18-49 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP / SOLO BARS Male 13:48:22
165 154 134 227 FONIADAKIS GEORGIOS M18-49 FILANDROS LEFKADAS Male 18:54:56
16 14 12 25 FORTIS MAKIS M18-49 VO2max Exercise Center Male 11:35:40
40 37 5 158 FOUKAS DIMITRIS M50-59 AOX Male 13:53:08
99 7 7 147 FYSENTZOU GIANNA W18-49 DROMEA RACING Female 15:44:23
98 92 79 256 GAVRIELATOS ARIS M18-49 iRun mag Male 15:44:12
56 52 46 141 GAXHJA GEZIM M18-49 ADVENTURE RUN BROTHER Male 14:36:53
57 53 47 140 GAXHJA ALFRED M18-49 ADVENTURE RUN BROTHER Male 14:36:53
149 139 120 202 GENIAS ANDREAS M18-49 ΙΕΡΟΣ ΛΟΧΟΣ 2012 Male 17:49:13
137 128 111 110 GIAKATIS LAZAROS M18-49 The sweet N running team Male 17:18:26
4 4 4 7 GIANNOPOULOS KONSTANTINOS M18-49 DYNAFIT GREECE Male 09:36:45

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
139 128 11 1113 ADAMOPOULOS THEODORE M50-59 APOLLON DYTIKHS ATTIKIS Male 08:07:23
8 8 6 1390 AGNOUSIOTIS CHRISTOS M22-49 THE RUNNER'S PROJECT Male 05:23:16
188 170 147 1223 AMVRAZIS NIKOS M22-49 SDY THESSALONIKI Male 08:49:12
241 216 176 1252 ANAGNOSTAKOS THEODOROS M22-49 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ Male 09:42:45
68 65 59 1275 ANDRIOTIS AGGELOS M22-49   Male 06:54:43
267 242 195 1121 ANGELOPOULOS PANAGIOTIS M22-49   Male 10:20:42
100 95 86 1124 APOSTOLIDIS GEORGIOS M22-49   Male 07:29:42
217 198 164 1066 ARGYROU ADONIS M22-49 Dro.Me.A Racing Club Male 09:06:25
258 233 40 1299 ARGYROUDIS GEORGIOS M50-59   Male 10:03:48
90 86 79 1090 ARMENIS AGGELOS M22-49 Αντιδήμαρχος Ζαγορίου Male 07:22:56
113 106 7 1290 ARVANITIS NIKOLAOS M50-59 SNAILS Male 07:43:28
274 248 199 1127 ATALLAH JAMIL M22-49 Bogota Male 10:39:46
101 6 6 1102 AVRAMIDOU ANASTASIA W22-49 Kasimis Training Female 07:30:06
249 224 183 1353 BABOURIS CHRISTOS M22-49 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 09:49:46
138 127 114 1247 BAMBATSIKOS SPYRIDON M22-49 TRAHINA Male 08:06:46
257 232 189 1129 BARTZOUDIS PASCHALIS M22-49   Male 10:02:41
52 50 3 1170 BASIADIMAS LAMPROS J21- FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM/ DEREKAS ENDURANCE COACHING Male 06:42:03
19 19 16 1216 BATIS GIORGOS M22-49 TSIAS.COM Male 05:54:30
205 186 25 1361 BEARD ROD M50-59   Male 09:01:02
131 120 107 1318 BELLOS DIMITRIOS M22-49 Zero Lake Run Male 08:00:51
123 113 101 1401 BELLOS IOANNIS M22-49 Zero Lake Run Male 07:49:42
248 223 182 1246 BELOUKAS ELIAS M22-49   Male 09:49:30
285 256 203 1245 BELOUKAS DNF IOANNIS M22-49   Male 11:13:45
32 30 27 1399 BITOS DIMITRIOS M22-49 URSA TEAM Male 06:17:46
37 35 32 1395 BITTNER FRANK M22-49 Luna Crisp Male 06:25:54
281 253 47 1184 BONAROS EFTHIMIOS M50-59   Male 11:00:01
246 221 37 1230 BONIS DIMITRIS M50-59 NOSIS TEAM Male 09:46:47
177 161 18 1116 BOTIS DIMITRIOS M50-59 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ Male 08:33:27
78 4 4 1224 BOUGIOUKLI MARIA W22-49 Kasimis Training Female 07:07:15
167 16 16 1310 BOURAZERI EVGENIA W22-49 VO2 MAX EXERCISE CENTER - PATRAS Female 08:28:31
116 107 97 1084 CATT DANIEL M22-49   Male 07:46:15
137 126 113 1128 CHALAKATEVAS DIMITRIOS M22-49 Α.Ο. ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΛΕΣΒΟΥ Male 08:06:23
216 197 31 1070 CHAMBAS KYRIACOS M50-59 Dro.Me.A Racing Club Male 09:06:25
234 209 170 1345 CHAMODRAKAS IOANNIS M22-49 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Male 09:30:51
207 188 160 1168 CHANTZAROPOULOS ATHANASIOS M22-49 SYLLOGOS DROMEON IOANNINON Male 09:04:30
33 31 28 1255 CHANTZIARAS POLYDEYKIS M22-49 NSCOACHING Male 06:19:42
202 183 158 1382 CHARMPIS EMMANOUIL M22-49 ALL TERRAIN RUNNERS Male 09:00:42
190 171 148 1068 CHATZIKONSTANTINOU PRODROMOS M22-49 Myathlete Male 08:50:58
182 17 17 1153 CHERVENLIEVA DIMITRINA W22-49 E&N&E Female 08:39:55
164 149 132 1131 CHIS DANIEL M22-49   Male 08:27:16
89 85 78 1095 CHRISIKOS GEORGIOS M22-49 Male 07:22:31
7 7 5 1097 CHRISTANAS ACHILLEAS M22-49 TECNICA/ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 05:22:48
149 137 122 1190 CHRISTIANOS CHRISTOS M22-49 Mountain training solutions Male 08:13:53
11 11 9 1092 CHRISTOS VASILEIOU M22-49 Kasimis Training Male 05:38:03
282 254 48 1201 CHRYSIKOS GIORGOS M50-59 ΤΡΑΧΙΝΑ Male 11:05:22
26 25 22 1359 DALLA EDUARD M22-49 FIFTH ELEMENT Male 06:08:06
58 56 51 1350 DAMALAS SOTIRIS M22-49 Argos track and field Male 06:45:41
105 99 90 1083 DAMASIOTIS GEORGIOS M22-49   Male 07:36:53
289 259 206 1149 DASKALAKIS DNF EMMANOUIL M22-49   Male 11:38:33
170 154 136 1309 DASKALAS IOANNIS M22-49 Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ Male 08:29:42

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
347 301 98 2418 ADAMOS DIMITRIOS M40-49 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 03:41:30
324 283 91 2546 AFXONIDIS GEORGE M40-49 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 03:33:59
11 10 3 2653 AGNOUSIOTIS CHRISTOS M40-49 THE RUNNER PROJECT Male 02:01:52
286 255 116 2113 AGORASTOS NIKOLAOS M22-39 LIBADERO-MOKRO Male 03:24:53
438 81 11 2189 ALEXANDROPOULOU OLGA W50-59 MESOLONGI Female 04:15:35
364 51 21 2398 ALEXOPOULOU ELENI W40-49 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ Female 03:44:49
175 162 85 2545 ANAGNOSTOPOULOS DIMITRIOS M22-39 Α.Ω.Λ - ΤΡΑΧΙΝΑ Male 02:58:22
220 199 97 2343 ANAGNOSTOPOULOS STELIOS M22-39 BMW SERVICE ANAGNOSTOPOULOS Male 03:08:27
408 340 54 2199 ANAGNOSTOU PANAGIOTIS M50-59 ΣΑΦΑΝΣ Male 04:01:45
81 77 45 2494 ANASTASIOU NIKOS M22-39 workoutLab Male 02:36:32
352 48 21 2511 ANDRITSOU VASILIKI W22-39 Allterrainrunners Female 03:42:25
53 52 6 2525 ANDROYTSOS ALEXIOS M50-59 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων Male 02:27:18
22 21 2 2024 ANDROYTSOS DIMITRIOS M50-59 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων Male 02:10:14
280 249 114 2424 ANGELAKOPOULOS GIORGOS M22-39 #NOTARUNNER Male 03:21:54
317 38 14 2587 ANTONI FOTEINI W40-49 ZAGORI Female 03:32:08
67 64 1 2376 ANTONOPOULOS KONSTANTINOS M60+ Ο.Μ.Γ Male 02:32:43
441 360 130 2160 ANTONOPOULOS DANIEL M40-49   Male 04:17:47
460 373 58 2267 APOSTOLAKIS CHARALAMPOS M50-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ Male 04:37:42
271 242 111 2296 APOSTOLATOS IOANNIS M22-39   Male 03:20:08
261 27 9 2209 ARFARA SEVASTI W40-49 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT Female 03:18:04
79 75 43 2308 ARGYRAKIS GEORGE M22-39 Antiparos EnPlo Male 02:36:04
52 51 3 2589 ARKADIS KONSTANTINOS J21- FITHELEMENT Male 02:27:18
469 93 37 2225 ARTEMAKI DOMNA W40-49 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ Female 04:55:43
353 305 102 2061 ARZOGLOU VASILEIOS M40-49   Male 03:42:30
477 96 13 2118 ATHANASIADOU MARIANNA W50-59   Female 05:42:42
479 383 21 2133 ATHANASOULAS THANASIS J21-   Male 05:56:44
293 262 119 2320 BABLEKOS GEORGIOS M22-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 03:27:06
420 73 33 2393 BAILEY JENNIFER W22-39   Female 04:06:00
157 145 39 2201 BAKALEXIS LUCAS M40-49   Male 02:55:18
378 321 110 2132 BARAKOS ANDREAS M40-49   Male 03:50:36
282 251 36 2359 BARMPISIS KONSTANTINOS M50-59 ΣΔΙ Male 03:23:09
118 112 62 2467 BARTZIOTIS PAVLOS M22-39 ALTERGYM Male 02:46:35
90 86 20 2553 BASLIS KOSTAS M40-49   Male 02:39:55
136 127 67 2520 BELLOS VASILEIOS M22-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ Male 02:49:45
51 50 2 2564 BERIS AGGELOS J21- ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 02:26:52
358 309 8 2129 BEYAR AVIHAY M60+   Male 03:43:22
448 83 36 2413 BIROU CHRISTINE W22-39 Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Female 04:20:25
138 129 69 2630 BISBIKOS NIKOLA M22-39   Male 02:49:51
254 229 69 2591 BISMPIKIS ANASTASIOS M40-49 sdyagriniou Male 03:17:19
189 172 47 2635 BITOUNIS HARRY M40-49   Male 03:02:10
50 49 1 2562 BLYTHE LEVI J21- lespos bikes Male 02:25:14
326 285 92 2108 BOSINAS NIKOLAOS M40-49 EOS ALMYROU Male 03:34:15
403 67 31 2528 BOTSARI HARA W22-39 Sky woman running team Female 03:59:01
301 268 42 2445 BOUGIOUKAS GIORGOS M50-59   Male 03:27:56
429 351 10 2070 BOUKARAS DIMITRIOS M60+   Male 04:11:01
193 175 27 2322 BOULES PARIS M50-59 BLADE RUNNERS Male 03:02:41
82 78 9 2518 BOULISTIOTIS THEODOROS M50-59 Δρομείς Ζαλόγγου Male 02:36:49
370 315 108 2265 BOUZIEKOS VASILIS M40-49 BYRON'S RUNNERS Male 03:46:40
309 273 44 2563 BRALIOS ANDREAS M50-59   Male 03:30:40
179 16 6 2261 BRETSA MARIA W40-49 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ Female 02:59:15

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Χρόνος
118 105 23 3204 ADAMIDIS GEORGIOS J21-   01:10:37
293 75 36 3155 AFRODITI SPINTHOUTAKI W22-39 DIADRASIS 01:25:24
146 127 68 3722 AGOSTINHO PAULO M22-39   01:12:32
455 153 72 3294 AIKATERINI GEORGIOU W22-39 SANTA RUNNING TEAM 01:45:17
217 43 40 3445 AIKATERINI KAROLIDOU J21-   01:18:59
403 125 9 3150 ALASONA IOANNA W50-59 NIKI VOLOU 01:37:13
16 16 4 3246 ALEXANDROU PANAGIOTIS J21-   00:55:10
372 258 35 3247 ALEXANDROU ANDREAS M50-59   01:34:20
135 119 2 3646 ALEXIS IPPOKRATIS M60+   01:11:58
498 177 82 3104 ALIFRAGKI ELEFTHERIA W22-39   01:56:27
257 198 41 3236 ANAGNOSTOPOULOS GIORGOS M40-49   01:22:16
19 1 3596 ANDROUTSOU DIMITRA W22-39 PSYSIO ACTIV 00:55:48
368 255 58 3343 ANGELIS YANNIS M40-49 Elval Colour 01:33:49
383 269 115 3400 ANGELOPOULOS GEORGE M22-39   01:35:38
137 17 3 3091 ANGELOPOULOU-KOUKOU ELEFTHERIA W40-49   01:11:59
341 240 53 3410 ANTONOPOULOS STAVROS M40-49   01:30:39
332 236 52 3659 ANTONOPOULOS ANTONIS M40-49 ZAGORI 01:30:03
451 150 15 3408 APODIAKOU IOANNA W50-59   01:45:09
500 178 48 3063 ARGYROPOULOU ALIKI W40-49   01:56:46
355 247 32 3458 ARKADIS GEORGE M50-59   01:32:14
6 6 1 3015 ARLETOS THEODOROS M50-59 SDI 00:50:39
458 155 16 3179 ATHANASAKI KONSTANTIA W50-59 Outdoor Games Running Team 01:45:23
77 70 37 3385 ATHANASIADIS GIORGOS M22-39   01:05:41
45 42 22 3036 ATHANASIOU EVANGELOS M22-39 Alice fitness club 01:00:45
334 238 30 3550 ATHANASOPOULOS PERIKLIS M50-59 ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 01:30:17
260 200 42 3340 ATHANASOPOULOS EVANGELOS M40-49   01:22:33
258 60 15 3399 ATHANASOULA PANAGIOTA W40-49   01:22:22
61 6 3 3207 AVDI EVI W22-39 Fifth Element Running Team 01:03:51
376 262 62 3051 AVDIS DIMITRIS M40-49   01:34:34
431 143 12 3237 AVRAMIDOU KALLIOPI W50-59 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:42:02
405 280 40 3446 AVZOTIS DIMITRIS M50-59   01:37:28
506 324 79 3570 AYGERINOS ALEXANDROS M40-49 ZAGORI 01:56:57
461 304 128 3497 BAIKOUSIS NIKOS M22-39   01:45:29
72 65 34 3306 BAKIRCI IBRAHIM M22-39 Arkoudaki 01:05:18
363 111 35 3273 BAKOU KATERINA W40-49   01:33:23
410 127 40 3152 BALATSOUKA ELENI W40-49 MULTISPORT ARTA - DIELLAS 01:38:14
204 165 84 3221 BALDARIS CHRISTOS M22-39 NG RUNNERS 01:17:46
1 1 1 3001 BARMPAGIANNIS ATHANASIOS M22-39 Fifth Element Running Team 00:44:48
93 84 15 3253 BELLOS THOMAS M40-49   01:07:18
267 205 101 3192 BETOS PANAGIOTIS M22-39   01:22:53
241 189 94 3166 BILLIOS CHRISTOS M22-39   01:20:38
411 284 10 3258 BILLIOS DIMOS M60+   01:38:25
188 36 22 3109 BISKA ELENI W22-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:16:07
338 239 108 3635 BITOS MICHAEL M22-39   01:30:20
262 61 33 3700 BITTNER MELISSA W22-39 Luna Crisp 01:22:38
153 133 23 3220 BLANAS ATHANASIOS M40-49   01:12:45
41 39 10 3249 BLETSAS ALEXANDROS J21- REAL MADRID C.F. 00:59:53
169 29 17 3199 BLOUKOU DESPOINA W22-39   01:14:30
503 180 83 3552 BOGA IOANNA W22-39   01:56:54
454 152 71 3520 BOMPOLI KONSTANTINA W22-39   01:45:11

Σελίδες