Back to top

Loutraki Run 2019

Κυρ, 03/02/2019

Αποτελέσματα Loutraki Run 2019 10 χιλιόμετρα και 3 χιλιόμετρα.

Loutraki Run 2018 10KM
Loutraki Run 2018 3KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Bibφθίνουσα ταξινόμηση Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
14 14 1001 ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Myathlete Άνδρας 00:42:24 00:42:25
25 24 1002 ΑΪΔΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ONLY FIFTEEN Άνδρας 00:44:46 00:44:51
121 109 1003 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ONLY FIFTEEN Άνδρας 00:55:20 00:55:36
89 84 1004 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - Άνδρας 00:51:49 00:52:05
161 22 1004 ΠΕΡΜΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ONLY FIFTEEN Γυναίκα 00:59:33 00:59:38
109 9 1005 ΣΑΒΒΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ONLY FIFTEEN Γυναίκα 00:53:36 00:53:40
61 58 1006 ΤΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ONLY FIFTEEN Άνδρας 00:48:54 00:48:56
60 57 1007 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ONLY FIFTEEN Άνδρας 00:48:52 00:48:56
120 12 1008 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΝΝΥ ONLY FIFTEEN Γυναίκα 00:54:59 00:55:15
124 111 1009 ΣΤΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Verori Running Team Άνδρας 00:55:51 00:56:01
140 125 1010 ΣΤΑΜΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ Verori Running Team Άνδρας 00:57:16 00:57:26
1 1 1011 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Άνδρας 00:33:25 00:33:26
176 28 1014 ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Γυναίκα 01:01:12 01:01:34
215 40 1015 LAKATOS BERNADETT AOK Γυναίκα 01:07:21 01:07:34
198 164 1016 LINGER JEFFREY - Άνδρας 01:03:47 01:04:06
160 139 1017 QUENDRO EGLITJON - Άνδρας 00:59:19 00:59:26
199 165 1018 ΑΓΑΘΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ - Άνδρας 01:04:01 01:04:12
192 32 1019 ΑΓΑΘΟΥ ΡΕΝΙΑ STEEL RUNNING TEAM Γυναίκα 01:02:40 01:02:58
203 168 1020 ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Μεσσαρια Άνδρας 01:04:18 01:04:37
37 36 1022 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - Άνδρας 00:46:46 00:46:53
66 62 1023 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Άνδρας 00:49:16 00:49:26
149 18 1024 ΑΛΕΞΟΠΟΎΛΟΥ ΕΛΈΝΗ - Γυναίκα 00:58:22 00:58:32
208 171 1025 ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - Άνδρας 01:05:33 01:05:50
101 95 1026 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΝΕΟΣ Άνδρας 00:52:57 00:53:05
49 46 1027 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Άνδρας 00:47:57 00:48:01
219 178 1029 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ STEEL RUNNING TEAM Άνδρας 01:08:25 01:08:43
200 166 1030 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - Άνδρας 01:03:58 01:04:21
181 152 1031 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΓΡΗΓΌΡΗΣ - Άνδρας 01:01:40 01:01:52
53 50 1032 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Άνδρας 00:48:10 00:48:13
38 37 1033 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Άνδρας 00:46:51 00:46:56
56 53 1034 ΒΛΑΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - Άνδρας 00:48:31 00:48:35
22 21 1036 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ Άνδρας 00:44:01 00:44:04
177 149 1037 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ - Άνδρας 01:01:12 01:01:34
130 15 1038 ΓΑΛΑΤΑ ΆΝΝΑ - Γυναίκα 00:56:03 00:56:19
95 89 1040 ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΟΣ ΦΩΤΗΣ - Άνδρας 00:52:31 00:52:39
129 14 1041 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ - Γυναίκα 00:55:56 00:56:13
78 74 1042 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Άνδρας 00:50:33 00:50:39
137 122 1044 ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Outdoor Games Running Team Άνδρας 00:56:37 00:56:53
164 142 1045 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - Άνδρας 00:59:34 00:59:47
191 160 1046 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Άνδρας 01:02:33 01:02:46
204 169 1047 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ Άνδρας 01:04:48 01:05:10
57 54 1048 ΔΕΤΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - Άνδρας 00:48:36 00:48:46
23 22 1049 ΔΕΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Άνδρας 00:44:27 00:44:31
222 181 1050 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ Άνδρας 01:09:09 01:09:18
188 157 1051 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΚΟΜΙΛΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΔΑΣΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Άνδρας 01:01:55 01:02:20
217 41 1052 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΕΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ - Γυναίκα 01:07:52 01:08:05
206 37 1053 ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΡΑΛΙΤΣΑ ΣΔΥΜ Γυναίκα 01:05:32 01:05:35
92 86 1054 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Άνδρας 00:51:56 00:52:15
221 180 1055 ΔΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - Άνδρας 01:08:33 01:08:52
100 94 1058 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ STEEL RUNNING TEAM Άνδρας 00:52:41 00:52:57

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bibφθίνουσα ταξινόμηση Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
27 18 3001 ΔΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ D.R.T. Άνδρας 00:14:55 00:14:59
23 7 3002 ΒΑΣΙΚΕΡΗ ΣΟΦΙΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Γυναίκα 00:14:04 00:14:09
8 3 3004 ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - Γυναίκα 00:12:04 00:12:05
4 1 3007 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΤΖΕΝΗ   ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Γυναίκα 00:10:31 00:10:32
73 32 3008 ΣΠΕΡΔΕΓΙΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ   ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Γυναίκα 00:20:00 00:20:09
91 50 3009 ΣΠΕΡΔΕΓΙΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Άνδρας 00:22:35 00:22:44
5 4 3010 ΦΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Άνδρας 00:10:54 00:10:56
103 52 3011 PROSOLOVA ΜΑΡΙΑ Korinthos Γυναίκα 00:24:15
88 48 3013 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - Άνδρας 00:22:28 00:22:38
16 5 3014 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Γυναίκα 00:13:23 00:13:24
54 33 3016 ΓΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ NOVASPORTSRUNNING TEAM Άνδρας 00:18:40 00:18:46
126 68 3017 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΧΑΝΊΩΝ Άνδρας 00:25:43 00:25:44
84 46 3019 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - Άνδρας 00:22:04 00:22:14
136 64 3020 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ AO Poseidonas Loutrakiou Γυναίκα 00:30:00 00:30:05
137 73 3021 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ AO Poseidonas Loutrakiou Άνδρας 00:30:07 00:30:07
55 34 3022 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - Άνδρας 00:18:42 00:18:50
18 13 3023 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - Άνδρας 00:13:48 00:13:51
14 11 3024 ΔΙΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Άνδρας 00:13:01
74 42 3025 ΔΟΥΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - Άνδρας 00:20:31
15 4 3026 ΖΜΠΑΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Σίσυφος Κορίνθου Γυναίκα 00:13:21 00:13:23
102 51 3027 ΘΩΔΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ - Γυναίκα 00:23:51 00:23:59
11 8 3028 ΚΑΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΣ Ποδοσφαιριστης Άνδρας 00:12:42 00:12:45
100 49 3029 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ - Γυναίκα 00:23:29 00:23:36
49 29 3030 ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - Άνδρας 00:18:11 00:18:16
21 15 3031 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - Άνδρας 00:14:04 00:14:06
77 34 3032 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ - Γυναίκα 00:20:32 00:20:44
40 23 3033 ΚΑΤΣΑΝΕΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ - Άνδρας 00:17:06 00:17:10
50 30 3034 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Άνδρας 00:18:13 00:18:17
125 58 3035 ΚΛΕΜΠΕΤΣΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - Γυναίκα 00:25:40
34 13 3036 ΚΟΙΚΑ ΧΑΡΑΥΓΗ ΣΑΚΑΡΗ Γυναίκα 00:15:47 00:15:48
59 22 3037 ΚΟΚΟΒΗΛΗ ΕΙΡΗΝΗ AO Poseidonas Loutrakiou Γυναίκα 00:19:01 00:19:01
76 33 3038 ΚΟΛΛΙΑ ΡΩΞΑΝΗ - Γυναίκα 00:20:32 00:20:44
26 9 3039 ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ KS KIATOY Γυναίκα 00:14:40 00:14:42
10 7 3041 ΚΟΥΤΙΒΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - Άνδρας 00:12:41 00:12:43
101 50 3042 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΑΝΝΑ - Γυναίκα 00:23:51 00:23:59
58 37 3043 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ STEEL RUNNING TEAM Άνδρας 00:18:47 00:18:59
80 45 3046 ΛΥΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - Άνδρας 00:21:40 00:21:48
65 40 3047 ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Άνδρας 00:19:40 00:19:52
3 3 3048 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Δρομεις Μαστρο Άνδρας 00:10:19 00:10:21
69 29 3049 ΜΕΛΕΤΣΗ-ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ - Γυναίκα 00:19:43 00:19:58
35 14 3050 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΙΔΗ [email protected] Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ Γυναίκα 00:15:42 00:15:49
30 11 3051 ΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΡΕΓΓΙΝΑ - Γυναίκα 00:15:19 00:15:26
63 25 3055 ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Γυναίκα 00:19:27 00:19:30
64 39 3056 ΠΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ NOVASPORTSRUNNING TEAM Άνδρας 00:19:42 00:19:49
95 45 3057 ΡΟΘΩΝΗ ΛΥΔΙΑ Korinthos Γυναίκα 00:23:21
70 41 3059 ΣΚΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - Άνδρας 00:19:59 00:20:07
31 12 3060 ΣΟΥΡΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ATHINA Γυναίκα 00:15:30 00:15:34
32 20 3061 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ATHINA Άνδρας 00:15:30 00:15:35
44 26 3062 ΣΠΥΡΌΠΟΥΛΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ - Άνδρας 00:17:31 00:17:41
51 31 3063 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ Άνδρας 00:18:24 00:18:30

Σελίδες