Back to top

Pilabox Trail Race 2019

Κυρ, 03/02/2019

Αποτελέσματα Pilabox Trail Race 2019 6 χιλιόμετρα και 10 χιολιόμετρα.

 

[Πηγής: chronolog]

Pilabox Trail Race 2019 10KM
Pilabox Trail Race 2019 6KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bibφθίνουσα ταξινόμηση Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
1 1 1 1 PAGOUNADIS THANASIS M18-39 THE NORTH FACE 1987 Male 0:49:03
32 29 18 2 DIAMANTIS PANAGIOTIS M18-39 PLANET FITNESS 1985 Male 1:11:42
5 5 5 3 LEONIDOU VIKTOR OLOV M18-39 1994 Male 0:54:22
27 25 14 4 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M18-39 Crossfit Chalandri 1983 Male 1:10:49
62 52 23 5 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ M40+ 1969 Male 1:25:53
74 14 11 6 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ W40+ 1971 Female 1:33:02
16 15 6 7 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M40+ 1978 Male 1:05:04
33 30 12 8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M40+ 1971 Male 1:11:44
44 39 24 9 BROUMAS NICK M18-39 1980 Male 1:15:18
36 33 19 10 ΣΑΟΥΓΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M18-39 NS Coaching 1994 Male 1:13:09
35 32 14 11 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M40+ 1977 Male 1:11:51
64 53 30 12 NTOUROS DRAKOPOULOS SPYROS M18-39 1982 Male 1:27:01
63 11 2 13 NATSI IOANNA W18-39 1985 Female 1:26:59
26 24 11 14 ΜΗΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M40+ 1968 Male 1:09:48
65 54 24 15 PANAGOS KONSTANTINOS M40+ ΑΝΕΚΣΑΡΤΙΤΟΣ 1950 Male 1:27:20
61 51 29 17 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ M18-39 1984 Male 1:24:16
53 7 1 18 KOTZIA ZOI W18-39 1992 Female 1:20:29
69 13 10 19 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ W40+ Η καρδια του παιδιού 1974 Female 1:30:54
81 18 1 20 ΚΟΝΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ALL Η καρδια του παιδιού Female 1:45:57
21 20 7 21 TRIANTAFYLLOU GIORGOS M40+ 1951 Male 1:07:01
58 9 8 23 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ W40+ 1977 Female 1:23:42
57 49 21 24 ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΝΑΤΙΝΟΣ M40+ 1970 Male 1:23:28
82 19 15 25 ARGYROKOU AGGELIKI W40+ PILABOX 1969 Female 1:51:17
77 62 29 26 ANESTIS GEORGIOS M40+ 1972 Male 1:33:05
52 46 26 27 GERARDIS NIKOS M18-39 1991 Male 1:19:27
9 9 7 28 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M18-39 Orange Mountain Team 1987 Male 0:59:04
11 11 4 29 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M40+ 1975 Male 1:01:23
13 13 5 30 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M40+ 1975 Male 1:03:57
19 18 12 31 ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M18-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1983 Male 1:05:29
68 12 3 32 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ W18-39 1986 Female 1:30:29
43 38 23 33 ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M18-39 No 1983 Male 1:15:11
45 40 25 35 ΦΛΩΡΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ M18-39 1981 Male 1:15:23
15 14 9 36 MATHAIOS GIWRGOS M18-39 1992 Male 1:05:01
76 15 12 37 ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ W40+ GL CREATIONS 1971 Female 1:33:04
75 61 28 38 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M40+ GL CREATIONS 1967 Male 1:33:04
56 8 7 39 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ W40+ 1954 Female 1:21:47
39 35 21 40 SYNODIS EFSTRATIOS M18-39 AEGEANSEALSDIVING CENTER 1985 Male 1:14:11
80 17 14 41 TRICHIA SPYRIDONIA W40+ 1973 Female 1:42:02
70 57 26 42 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M40+ Ορεσκεια Σερρων 1974 Male 1:31:08
3 3 3 43 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M18-39 VASKOS TEAM 1990 Male 0:50:51
46 41 16 44 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M40+ ΣΔΥΡεθυμνου 1963 Male 1:16:16
18 17 11 45 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M18-39 1989 Male 1:05:25
42 5 5 46 KEIVANIDOU XENI W40+ 1978 Female 1:15:06
79 16 13 48 ΚΑΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ W40+ 1967 Female 1:40:37
8 8 2 49 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M40+ Orange Mountain Team 1976 Male 0:58:50
7 7 1 50 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M40+ Orange Mountain Team 1977 Male 0:58:25
30 27 16 51 ΤΣΙΛΙΜΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M18-39 1986 Male 1:11:01
17 16 10 52 KALTSOS ILIAS M18-39 1989 Male 1:05:23
54 47 27 53 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M18-39 Marathon club 1985 Male 1:20:47
73 60 27 54 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M40+ 1965 Male 1:32:10

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
75 52 75 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1966 Male 1:26:31
43 9 43 ΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 1978 Female 0:51:08
11 1 11 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1976 Female 0:40:58
22 20 22 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 Male 0:45:09
54 11 54 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1982 Female 0:57:26
65 17 65 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 1965 Female 1:08:31
33 28 33 TSIRGELIS LASKARIS PILABOX 1979 Male 0:48:38
1 1 1 TSITOS ALEXANDROS ART (AMORGOS RUNNING TEAM) 1987 Male 0:31:48
76 24 76 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗ ΦΛΩΡΑ 1994 Female 1:39:06
44 35 44 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 Male 0:51:20
12 11 12 GETSI DANIEL 1988 Male 0:41:46
55 44 55 TOURKOGIANNIS VAGGELIS 1998 Male 0:59:46
23 3 23 PAPAIOANNOU ELENI PILABOX 1969 Female 0:45:13
66 18 66 RAMFOU ANASTASIA AEGEAN SEALS DIVING CENTER 1987 Female 1:09:23
34 29 34 ΖΗΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1989 Male 0:49:06
2 2 2 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ VASKOS TEAM 1989 Male 0:32:18
13 12 13 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1987 Male 0:42:06
77 25 77 ΣΟΦΙΑ ΑΝΝΑ 1994 Female 1:39:12
45 36 45 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979 Male 0:51:56
56 45 56 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2003 Male 0:59:53
24 4 24 ALEXANDRI ROULA PILABOX 1969 Female 0:45:25
67 19 67 SINODINOU IOANNA ART (AMORGOS RUNNING TEAM) 1982 Female 1:09:26
35 30 35 ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1990 Male 0:49:15
3 3 3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ GVIRTUAL 1985 Male 0:32:45
14 13 14 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1982 Male 0:42:53
78 53 78 ΜΠΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1974 Male 1:39:12
46 37 46 VEKRIS CHRISTOS RUNNING SPOT 1992 Male 0:52:23
57 12 57 TSIKOURA ANNA 1987 Female 1:01:35
25 21 25 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΜΗΣ Male 0:45:57
68 20 68 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Female 1:15:24
36 6 36 GOGOU OLGA 1976 Female 0:49:43
4 4 4 ALEX KOUTSONAS 1974 Male 0:35:38
15 14 15 MENTZELOPOULOS GEORGE 1970 Male 0:43:43
47 10 47 PAPAMICHAIL ANGIE RUNNFUN.GR 1987 Female 0:52:55
58 46 58 ΤΣΙΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2012 Male 1:02:27
26 22 26 MOURTZAKIS EMMANOUIL 1979 Male 0:46:42
69 21 69 ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΡΟΔΟΥΛΑ 1986 Female 1:18:56
37 31 37 RAGKAVAS IOANNIS 1977 Male 0:49:57
5 5 5 TSAROUHAS CHRISTOS PILABOX 1982 Male 0:36:36
16 15 16 GAVALAS ANTONIS AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 2001 Male 0:43:52
48 38 48 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ RUNNFUN.GR Male 0:52:55
59 13 59 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 1971 Female 1:02:32
27 23 27 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1974 Male 0:46:54
70 22 70 ΦΑΚΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1973 Female 1:19:43
38 32 38 ΚΟΛΛΙΑΣ ΜΙΛΤΟΣ 1984 Male 0:50:02
6 6 6 CHARALAMBOUS ANGELOS 1971 Male 0:37:37
17 16 17 MIŁOSZ KRZYSZTOF 1963 Male 0:44:09
49 39 49 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1966 Male 0:53:00
60 47 60 ΤΣΙΟΥΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1979 Male 1:02:37
28 5 28 SARAVANOU IOANNA 1966 Female 0:47:09

Σελίδες