Back to top

Pilabox Trail Race 2019

Κυρ, 03/02/2019

Αποτελέσματα Pilabox Trail Race 2019 6 χιλιόμετρα και 10 χιολιόμετρα.

 

[Πηγής: chronolog]

Pilabox Trail Race 2019 10KM
Pilabox Trail Race 2019 6KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
1 1 1 1 PAGOUNADIS THANASIS M18-39 THE NORTH FACE 1987 Male 0:49:03
14 1 1 69 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ W40+ DYNAFIT 1979 Female 1:04:25
81 18 1 20 ΚΟΝΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ALL Η καρδια του παιδιού Female 1:45:57
7 7 1 50 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M40+ Orange Mountain Team 1977 Male 0:58:25
53 7 1 18 KOTZIA ZOI W18-39 1992 Female 1:20:29
23 2 2 83 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ W40+ 1977 Female 1:07:09
2 2 2 56 ΜΑΝΔΟΥΡΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΠΑΥΛΟΣ M18-39 Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1995 Male 0:50:37
8 8 2 49 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M40+ Orange Mountain Team 1976 Male 0:58:50
63 11 2 13 NATSI IOANNA W18-39 1985 Female 1:26:59
3 3 3 43 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M18-39 VASKOS TEAM 1990 Male 0:50:51
68 12 3 32 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ W18-39 1986 Female 1:30:29
29 3 3 88 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ W40+ 1974 Female 1:10:59
10 10 3 76 STAMPEDAKIS KONSTANTINOS M40+ ERMA FIRST 1977 Male 0:59:28
11 11 4 29 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M40+ 1975 Male 1:01:23
4 4 4 77 ΓΟΥΡΛΕΜΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ M18-39 1992 Male 0:51:51
37 4 4 63 ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝΝΥ W40+ ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1967 Female 1:13:17
13 13 5 30 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M40+ 1975 Male 1:03:57
5 5 5 3 LEONIDOU VIKTOR OLOV M18-39 1994 Male 0:54:22
42 5 5 46 KEIVANIDOU XENI W40+ 1978 Female 1:15:06
47 6 6 61 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ W40+ . 1979 Female 1:17:08
16 15 6 7 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M40+ 1978 Male 1:05:04
6 6 6 65 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M18-39 ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ 1980 Male 0:54:48
56 8 7 39 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ W40+ 1954 Female 1:21:47
9 9 7 28 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M18-39 Orange Mountain Team 1987 Male 0:59:04
21 20 7 21 TRIANTAFYLLOU GIORGOS M40+ 1951 Male 1:07:01
22 21 8 72 ΒΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M40+ Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1971 Male 1:07:03
12 12 8 55 ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M18-39 Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1988 Male 1:03:15
58 9 8 23 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ W40+ 1977 Female 1:23:42
24 22 9 68 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ M40+ - 1972 Male 1:07:59
15 14 9 36 MATHAIOS GIWRGOS M18-39 1992 Male 1:05:01
59 10 9 64 ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛΕΝΑ W40+ ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1977 Female 1:23:44
25 23 10 84 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M40+ 1972 Male 1:09:20
69 13 10 19 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ W40+ Η καρδια του παιδιού 1974 Female 1:30:54
17 16 10 52 KALTSOS ILIAS M18-39 1989 Male 1:05:23
26 24 11 14 ΜΗΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M40+ 1968 Male 1:09:48
18 17 11 45 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M18-39 1989 Male 1:05:25
74 14 11 6 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ W40+ 1971 Female 1:33:02
33 30 12 8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M40+ 1971 Male 1:11:44
76 15 12 37 ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ W40+ GL CREATIONS 1971 Female 1:33:04
19 18 12 31 ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M18-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1983 Male 1:05:29
34 31 13 71 ΤΣΟΥΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M40+ Η καρδια του παιδιού 1975 Male 1:11:47
79 16 13 48 ΚΑΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ W40+ 1967 Female 1:40:37
20 19 13 82 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ M18-39 1981 Male 1:05:34
35 32 14 11 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M40+ 1977 Male 1:11:51
80 17 14 41 TRICHIA SPYRIDONIA W40+ 1973 Female 1:42:02
27 25 14 4 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M18-39 Crossfit Chalandri 1983 Male 1:10:49
28 26 15 58 KAVVADAS VASILIOS M18-39 1990 Male 1:10:59
82 19 15 25 ARGYROKOU AGGELIKI W40+ PILABOX 1969 Female 1:51:17
40 36 15 60 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ M40+ - 1971 Male 1:14:33
46 41 16 44 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M40+ ΣΔΥΡεθυμνου 1963 Male 1:16:16

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
1 1 1 TSITOS ALEXANDROS ART (AMORGOS RUNNING TEAM) 1987 Male 0:31:48
2 2 2 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ VASKOS TEAM 1989 Male 0:32:18
3 3 3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ GVIRTUAL 1985 Male 0:32:45
4 4 4 ALEX KOUTSONAS 1974 Male 0:35:38
5 5 5 TSAROUHAS CHRISTOS PILABOX 1982 Male 0:36:36
6 6 6 CHARALAMBOUS ANGELOS 1971 Male 0:37:37
7 7 7 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 Male 0:37:46
8 8 8 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 Male 0:40:35
9 9 9 ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1973 Male 0:40:35
10 10 10 ΩΩ__6KM NONAME_2018 Male 0:40:36
11 1 11 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1976 Female 0:40:58
12 11 12 GETSI DANIEL 1988 Male 0:41:46
13 12 13 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1987 Male 0:42:06
14 13 14 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1982 Male 0:42:53
15 14 15 MENTZELOPOULOS GEORGE 1970 Male 0:43:43
16 15 16 GAVALAS ANTONIS AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 2001 Male 0:43:52
17 16 17 MIŁOSZ KRZYSZTOF 1963 Male 0:44:09
18 17 18 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1990 Male 0:44:28
19 18 19 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1974 Male 0:44:41
20 19 20 DIMITRAKOPOULOS LAMPROS 1983 Male 0:44:43
21 2 21 ΓΚΙΒΑΛΟΥ ΛΗΔΑ Crossfit Chalandri 1986 Female 0:44:51
22 20 22 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 Male 0:45:09
23 3 23 PAPAIOANNOU ELENI PILABOX 1969 Female 0:45:13
24 4 24 ALEXANDRI ROULA PILABOX 1969 Female 0:45:25
25 21 25 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΜΗΣ Male 0:45:57
26 22 26 MOURTZAKIS EMMANOUIL 1979 Male 0:46:42
27 23 27 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1974 Male 0:46:54
28 5 28 SARAVANOU IOANNA 1966 Female 0:47:09
29 24 29 STAMATAKIS MANOS 1982 Male 0:47:41
30 25 30 KOSTAKIS ALEX Cf Workout District 1998 Male 0:47:45
31 26 31 ΜΙΚΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 0:48:11
32 27 32 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ I-RUN Male 0:48:19
33 28 33 TSIRGELIS LASKARIS PILABOX 1979 Male 0:48:38
34 29 34 ΖΗΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1989 Male 0:49:06
35 30 35 ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1990 Male 0:49:15
36 6 36 GOGOU OLGA 1976 Female 0:49:43
37 31 37 RAGKAVAS IOANNIS 1977 Male 0:49:57
38 32 38 ΚΟΛΛΙΑΣ ΜΙΛΤΟΣ 1984 Male 0:50:02
39 7 39 ΦΛΙΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 1987 Female 0:50:03
40 8 40 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1980 Female 0:50:17
41 33 41 ΣΕΝΔΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Run n Fun 1974 Male 0:50:29
42 34 42 ΤΣΟΥΚΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 0:50:41
43 9 43 ΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 1978 Female 0:51:08
44 35 44 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 Male 0:51:20
45 36 45 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979 Male 0:51:56
46 37 46 VEKRIS CHRISTOS RUNNING SPOT 1992 Male 0:52:23
47 10 47 PAPAMICHAIL ANGIE RUNNFUN.GR 1987 Female 0:52:55
48 38 48 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ RUNNFUN.GR Male 0:52:55
49 39 49 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1966 Male 0:53:00
50 40 50 ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 2000 Male 0:54:01

Σελίδες